[معرفی و دانلود] نرم افزار جلوه های ویژه Mocha Pro 2.6

samadionline

Well-Known Member
mocha-pro-2.6.jpg
نرم افزار جلوه های ویژه Mocha Pro 2.6 x86 & x64 با لینک مستقیم
save.gif
Mocha Pro 2.6 x86 : حجم فايل : 18.1 مگابایت

download.gif
دانلود - لينك مستقيم

save.gif
Mocha Pro 2.6 x64 : حجم فايل : 25.3 مگابایت

download.gif
دانلود - لينك مستقيم

image_preview

vfx workflow evolution
Leveraging more than 8 years of engineering research and development, mocha Pro offers digital media artists a powerful, intuitive and innovative planar tracking-based solution with a streamlined interface, accelerated workflow and the power to easily track and manipulate shots not possible with traditional solutions. mocha Pro is the ideal VFX complement for film/video post production, creative motion graphics and 2D-3D conversion pipelines.

image_preview

mocha Pro delivers all the planar tracking and rotoscoping tools from award winning software, mocha and adds compositing tools for match moving, auto image and wire removal, clean plate generation, lens distortion correction and stabilization, to deliver an all-in-one master VFX tool set. By combining the best of legacy products mokey and monet, Imagineer now offers one product with all the features. mocha Pro's remove module is the industry's most unique alternative to painting, cloning & manual tracking.

image_preview

one tool, all the features - 64 bit optimized
• object removals & clean plate generation
• lens distortion correction
• offset & 3D offset tracking
• insert compositing & mesh warper
• planar tracking & roto export to After Effects, Flame, Nuke & more

Remove & clean plate module

Automatic object removal!
watch tutorial video

Insert & offset module

Render screen inserts. 3D offset!
watch tutorial video

lensDist.jpg

Calibrate lens distortion module

Render lens distortion or export.

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
دوستان اگه می شه تفاوت این ورژن با ورژن 2 رو بگن. ممنون

JEYDI7

Active Member
سلام كركش صحيح نيست، دانلودش كردم ولي اينم مثل موكاي قبليم از 10 فريم بيشتر اكسپورت نمي كنه!!!
مي دونيد مشكلش چيه؟

Mohammad.983

Active Member
آقا این کرکش کار نمیکنه؟
کسی کرک دیگه ای ازش نداره
واسه صمدی آنلاین کار نمیکنه

Mohammad.983

Active Member
دوستان یافتم
توی پوشه کرک دو تا فایل هستش
bsc.dll رو که باید توی پوشه bin در محل نصب نرم افزار کپی کنید
اما یه فایل دیگه هم توی پوشه کرک هست که ننوشته کجا کپی شه!
اون رو باید توی این ادرس کپی کنید
C:\ProgramData\Imagineer Systems Ltd\Licensing"
اگه ادرسش هم وجود نداره،خودتون پوشه‌ش رو بسازید،مشکل حل میشه

جناب صمدی آنلاین شما که لطف کردی این برنامه رو واسه دانلود گذاشتی.
بی زحمت این نوشته رو هم توی کرکش اضافه کن که کسانی که از این به بعد دانلود میکنند به مشکل نخورند

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
الیته کار سختی نبود آقای صمدی قبلا زحمت کشیده بودن و Help رو بصورت TXT گذاشته بودن لازم بود اون رو بخونید تا به مشکل بر نخورید

آخرین ویرایش:

Mohammad.983

Active Member
الیته کار سختی نبود آقای صمدی قبلا زحمت کشیده بودن و Help رو بصورت TXT گذاشته بودن لازم بود اون رو بخونید تا به مشکل بر نخورید

دوست عزیز من نگفتم کار سختی بود
توی اون ورژنی که من از سایت ایشون دانلود کردم(نسخه 64 بیت) توی پوشه کرک مطلبی در مورد کپی فایل ,mocha.lic نبود.
وگرنه شاید سوادم به اندازه شما نباشه،اما شعورم میرسه یه txt که کنار کرک میبینم یه نگاهی بهش کنم!!!
وقتی توی نت هم دنبال رفع این مشکل می کشتم دیدم توی صفحه اول گوگل این صفحه از فروم هم اومد.
وقتی هم که خودم فهمیدم ،دیدم یه بنده خدایی اینجا همین مشکل رو داشته گفتم روشش رو بنویسم که مشکل این بابا هم حل شه!
شما هم کاش لطف میکردی جای نوشتن پست اسپم، می گذاشتی همون پست رو باشه، تا کسی که همین مشکل رو داره یک ساعت توی پست ها دنبال جواب نگرده. وگرنه کسی به هوش بالای شما و کم هوشی دیرینه ی بنده شکی نداره!
قراره اگر پستی می نویسیم مفید باشه.درد و دلهامون رو پیام خصوصی بدیم بهتره و پست اسپم توی تایپیک نزن.ممنون.

از اونجایی هم که این دوستمون لطف کردن یه اسپم در ستایش هوش خودشون و کم هوشی بنده زدند و باعث شدند جواب پست بره پائین، باز هم واسه بچه هایی که مشکل من رو داشتند میگم که

توی پوشه کرک دو تا فایل هستش
bsc.dll رو که باید توی پوشه bin در محل نصب نرم افزار کپی کنید
اما یه فایل دیگه هم توی پوشه کرک هست که ننوشته کجا کپی شه!
اون رو باید توی این ادرس کپی کنید
C:\ProgramData\Imagineer Systems Ltd\Licensing"
اگه ادرسش هم وجود نداره،خودتون پوشه‌ش رو بسازید،مشکل حل میشه

samadionline

Well-Known Member
حالا من توی توضیحات اضافه می کنم ولی دیگه خیلی تابلو هست یک فایلhowto.txt کنار فایل کرک هست اونجا توضیح داده.
ممنون از Mohammad.983

JEYDI7

Active Member
آقايون دست همتون درد نكنه،
بخصوص samadionline‏ عزيز بابت نرم افزار.

آخرین ویرایش:

farhad8694

Active Member
حالا من توی توضیحات اضافه می کنم ولی دیگه خیلی تابلو هست یک فایلhowto.txt کنار فایل کرک هست اونجا توضیح داده.
ممنون از Mohammad.983
________________________________________________________________________________________
عزیزان من توضیحات اساتید رو کامل میکنم .
برای کرک اینگونه باید عمل کنید :
Install any of this program.

Copy bsc.dll to program's bin dir (overwrite file).

Copy mocha.lic to
winxp:
x:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Imagineer Systems Ltd\Licensing
win7:
x:/ProgramData/Imagineer Systems Ltd/Licensing
(ProgramData is hidden!!)

جدیدترین ارسال ها

بالا