معرفی و اسکریپت تمامی فروشگاه های اینترنتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abbas_m367

Banned
خب اینم اولین سوال

آقا من شروع کردم به فارسی سازی !
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ! چه جوری این همه رو فارسی کردی ؟؟؟؟ :eek::razz:

من فیل های زبان رو تو این آدرس پیدا کردم :

UPLOAD\var\database\install\
مثلا فایل زبان فرانسویش رو فارسی میکنیم ! (جای لغات فرانسویش فارسی مینویسیم) نه ؟ :wink:

خب حالا آقای روز شاپ عزیز !

اول : اینکه اصلا همین فایل ماله زبانش هست ؟ (من کامل سرچ کردم چیز دیگه یی نبود ! )
دوم : واقعا آدم گیج میشه تو این ! پایین هاش چرت و پرته ! نه ؟؟

ولی خداییش عجب اسکریپتیه ! واقعا برترینه ! :D

تو ادان ش اینا رو داره !! :
google_analytics seo anti_fraud ads و ....

پیوست ها

• lang_fr.zip
    46.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10

roozshop

Member
خیر دوست من
شما برای ترجمه باید این اسکریپت رو نصب کنید و توی قسمت مدیریتش و از مدیریت ترجمه ها ، یه زبان جدید تعریف کنی و انکدینگش رو هم utf-8 بذاری و شروع کنی حدود 4000 تا جمله و کلمه ای که داره تک تک از انگلیسی به فارسی ترجمه کنی
دقت کن که توی ترجمه ، یه جوری ترجمه کنی که حتی الامکان طول کلمه یا جمله فارسی با طول کلمه یا جمله انگلیسی تقریبا برابر باشه . متوجهی ؟

roozshop

Member
سیستم سوران هست . این سیستم رو من قبلا فارسی کردم مشکلی هم نداشت . شما احتمالا تغییرات نابجایی توی Css دادی . اگه میخوای سورست رو آپلود کن تا برات حلش کنم

abbas_m367

Banned
خیر دوست من شما برای ترجمه باید این اسکریپت رو نصب کنید و توی قسمت مدیریتش و از مدیریت ترجمه ها ، یه زبان جدید تعریف کنی و انکدینگش رو هم utf-8 بذاری و شروع کنی حدود 4000 تا جمله و کلمه ای که داره تک تک از انگلیسی به فارسی ترجمه کنی دقت کن که توی ترجمه ، یه جوری ترجمه کنی که حتی الامکان طول کلمه یا جمله فارسی با طول کلمه یا جمله انگلیسی تقریبا برابر باشه . متوجهی ؟
. خب خدارو شکر که خیر !! خب حتما باید نصبش کنم ؟؟ نمیشه تو سیستم خودم مثلا با ومپ سرور نصبش کنم ؟ نه نه البته ترجیه میدم رو همون هاستم نصبش کنم !!!! من رفتم نصبش کنم ! راستس اگه میشه مشکل سیستم کلیکیم رو هم رفع کنید ! :oops:

abbas_m367

Banned
سیستم سوران هست . این سیستم رو من قبلا فارسی کردم مشکلی هم نداشت . شما احتمالا تغییرات نابجایی توی Css دادی . اگه میخوای سورست رو آپلود کن تا برات حلش کنم
ایول دمت گرم ! همون سورانه ! منم کامل فارسیش کردم ! از سوران هم بیشتر تر ! ولی میبینی که !! خب نمیشه سورسم رو آپلود نکنم ؟؟ Css ها رو آپلود میکنم ! توی همون تاپیک ! اینجا که جاش نیست ! باشه ؟

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=100019

آخرین ویرایش:
سلام
حالا virtuemart رو از کجا دانلود کنم اگه میشه یک فروشگاه ساخته شده ی با virtuemart را بزارید ببینم
با تشکر

roozshop

Member
نمونه فروشگاه با ویرچومارت :
www.roozshop.ir
توی صفحات قبلی هم نوشتم که از کجا باید ویرچومارت رو دانلود کنید

alimosavi

Active Member
به نظر من فروشگاه باید در قالب یک سیستم مدریت محتوا باشه.

اینکه یک فروشگاه جدا داشته باشی معمولا مورد نظر کمتر افرادی هست.

سیستم فروشگاه جوملا سیستم کاملی هست و همچنین سیستم های فروشگاه دروپال سیستم های خیلی کاملی برای یک سایت تجاری و شامل بخش هایی گوناگون هسند.
دانلود ماجول های فروشگاه دروپال : ( تقریبا شبیه به هم )
http://drupal.org/project/ecommerce
http://drupal.org/project/ubercart

alimosavi

Active Member
فروشگه

به نظر من فروشگاه باید در قالب یک سیستم مدریت محتوا باشه.

سیستم فروشگاه جوملا سیستم کاملی هست و همچنین سیستم های فروشگاه دروپال سیستم های خیلی کاملی برای یک سایت تجاری و شامل بخش هایی گوناگون هسند.
دانلود ماجول های فروشگاه دروپال : ( تقریبا شبیه به هم )
http://drupal.org/project/ecommerce
http://drupal.org/project/ubercart

abbas_m367

Banned
ه نظر من فروشگاه باید در قالب یک سیستم مدریت محتوا باشه.

ای بابا ! شما اول CS-Cart رو ببینید بعد بگین فروشگاه های دیگه ! به نظر من این تکه ! فقط خیلی زیاده ! بابا 20 30 مگابایت حجمه اسکریپتشه !!
البته اگه بخوام یه اسکریپت فروشگاه که رو سیستم مدیریت محتوا نصب شه ، ورچو مارت رو انتخاب میکنم !
چون خیلی ها باهاش کار کردن و کامان تر هست و راحت تر میتونم اشکالاتم رو رفع کنم !!
بعدشم نسخه فارسیش (نسخش یکم قدیمیه!) رو سایت مامبو لرن و ... هست ! میشه نسخه های جدید تر رو با کمک اون راحت تر فارسی کرد ! یا شایدم بشه آپگریت کرد و بدون نیاز به این کارا به نسخه فارسی رسید ! خلاصه راحت تره از سیستم های فروشگاه هایی که رو دورپال نصب میشن !

من سلیقه ها ایناست کلن :

اسکریپت فروشگاه : CS-CART !
سیستم مدیریت محتوا : MT !
سیستم انجمن سازی: vBulletin !

هر کی میگه اینا خوب نیست دلیل بیاره !! (البته ببخشید مثل اینکه از بحث خارج شدم! :wink: )

oonjaweb

Active Member
خب خلاصه پولداری دیگه !!
راستی من امروز CS-Cart 1.3.5 SP2 nulled رو پیدا کردم ! فقط میمونه ترجمش !
آقای abbas_m367 ، شما که جواب مارو ندادی..فقط یه تیکه انداختی و رفتی!!!!
من از شما و دوستان دیگه پرسیدم یه سیستم فروشگاه می خوام کـــه از همهههههه نظر بهترین و قوی باشه...پولش اصلا برام مهم نیست..منتــــــــــــــــــــــــــــــظرم ، تشکر
یکی به من IraNMC رو پیشنهاد کرده...چطوره؟ نظر شماچیه؟
Iranmc.org

roozshop

Member
من از شما و دوستان دیگه پرسیدم یه سیستم فروشگاه می خوام کـــه از همهههههه نظر بهترین و قوی باشه...پولش اصلا برام مهم نیست..منتــــــــــــــــــــــــــــــظرم ، تشکر
Iranmc.org
اونی که بهتون iranmc رو پیشنهاد داده مطمئن باش پورسانت گیرش میومده .
آخه iranmc چیکارش به این کارا ؟
یه سیستم پر از باگ و اشکال تحویلت میدن
لازم نیست بیاین اینجا پست بدین . اگه یه سیستم عالی میخواین باید یکی دو میلیون تومن بدین به یه برنامه نویس براتون بنویسه تا همون چیزی بشه که میخواین
یا با یکی از اسکریپتهای فروشگاه ساز که توی همین تاپیک معرفی شده کار کنین . که من بهتون پیشنهاد میکنم که بین cscart و virtuemart یکی رو انتخاب کنید . اگه میخواین امکانات بیشتر + انعطاف بیشتر داشته باشه فقط ویرچومارت

آخرین ویرایش:
سلام
اگه فروشگاهی رو بزنیم از کجا محصول بیاوریم ایا سایتی هست که محصول برای فروش به ما بده
با تشکر

abbas_m367

Banned
من از شما و دوستان دیگه پرسیدم یه سیستم فروشگاه می خوام کـــه از همهههههه نظر بهترین و قوی باشه...پولش اصلا برام مهم نیست..منتـــــــــــــــــ ـــــــــــــظرم ، تشکر
Iranmc.org

اونی که بهتون iranmc رو پیشنهاد داده مطمئن باش پورسانت گیرش میومده .
آخه iranmc چیکارش به این کارا ؟
یه سیستم پر از باگ و اشکال تحویلت میدن

اینو خداییش راست میگه ! ایران مارکت سنتر به نظر من یه سیستم د.ز.د حرفه ای هست که هیچکیم نمیتونه بگه چرا ؟ یا اینو ثابت کنه ! اگه میخواین براتون دلیل بیارم ! من خودمم با ایران مارکت سنتر قرارداد بستم ! دفتر مشهدش هم 2 تا 4راه اینور تر از خونمونه ! برنامه نویسش هم میشناسم ! ولی خب طوری کلاه برداری میکن که کسی نتونه کاری کنه ! و درست کار جلو داده شن !!

در مورد طراحی فروشگاهشم که اصلا خالی در خالی بندی .... !
اگه برین توضیحات طراحیشو بخونین فکر میکنین دیگه بهترین فروشگاه ایران رو براتون طراحی میکنه !! ولی نمونه فروشگاهاشو ببینین که در ازای مبالغ 1000 2000 تومن به بالا طراحی میکنه! که یه صفحه HTMl به نظر من از اون بهتره ! برای ائنایی که 2 روزه با کامپیوتر کار میکنن خوبه !

حلا نگین من لجم با ایران ام سی ! نه ها! نه ! همشونم میشناسم ! دفترشم میرم ! حتا اگه بخواین قرارداد باهاشو 150 تومن هم میتونم براتون ببندم ! ولی بازم میگم اینا کلاه بردار حرفه این ! حقه آدمو میخورن !
حوصله ندارم دلیل بیارم ! اکثرنش رو همه میدونن ! ولی خب اگه خاستین بگین تا بگم !

راستی بازم میگم آقای oonjaweb پولداری ! د پولداری دیگه !
جوابتم به نظر خودم CS-Cart از همه بهتره !! بابا تو که مایه داری یه پیشنهاد واست دارم !

پول بده CS-CART آقای روز شاپ رو کامل بخر (+ نمایندگی فروشش !!) بعد بزار تو این انجمن رایگان ! با نام خودت ! بزار همه به جونت دعا کنن از جمله من !
این اسکریپت بی شک از همه چی بهتره ! میتونی خودت تحقیق کنی !

abbas_m367

Banned
سلام
اگه فروشگاهی رو بزنیم از کجا محصول بیاوریم ایا سایتی هست که محصول برای فروش به ما بده
با تشکر

از الان نگران این قضیه نباش عزیزم !
خود فروشگاه زدن اونقدر دردسر داره ! تازه تبلیغات کردن هم همینتور !
خلاصه اگه داداشم بودی بهت پیشنهاد میکردم اصلا نیا تو این کار !
محصولات رو هم خودت میتونی رایت کنی ! یا اگه چیز دیگه میخوای بفروشی یعد که سایتت رو راه انداختی میتونی بری نمایندگی فروش اینترنتی از شون بگیری !
خلاصه اول یک فروشکاه معتبر راه بنداز ! بعدشو خدا کریمه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا