معرفی و اسکریپت تمامی فروشگاه های اینترنتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mortezapixel

New Member
سلام !
اینم از هدیه ما !
نسخه پرمیم (کاملترین نسخه) اسکریپت حرفه ای Shop-Script (آخرین نسخه) کاملا فارسی !!!! :D
(قیمتش 299$ ولی ما مجانی میدیم!) :razz:

برین دانلود کنین حالش رو ببرین ! ( متاسفانه منبعش یادم نیست! خودش بیاد بنویسه !)

شاپ اسکریپت بسیار حرفه ایه ! آرشیو وسط صفحه داره ! فارسی کردنشم خیلی راحت بوده ! (یک فایل لنگویچ داره دیگه! )
فقط و فقط یک کمبود داره ! اونم اینکه خروجی استاتیک (.html) نداره ! اونم به لطف یکی از دوستان می خوایم براش بزاریم ! :eek:

اینم دمویی که خودم نصب کردم ! : نمایش دمو

و این هم لینک دانلود ! برد حالشو ببرین ! واسه ما هم دعا کنید !​

لینک مستقیم از هاست خودم ! :wink:

خلاصه من که وظیفم دونستم اینو اینجا بذارم ! شما ام تشکر کنید بیشتر از این کارا بکنم ! :D

سلام دوست گرامي

لينك دانلود كه دادي خرابه :paint:

mehdiBC

Member
من به شخصه ترجيح مي دم يك مديريت محتواي ساده انتخاب كنم و توش به صورت دستي محصول بذارم اما از فارسي كامرس استفاده نكنم
اصلا سيستم نيست كه
راستي دوستان به نظر شما بهترين نسخه پولي كدومه اين تاپيك به چندمين صفحه رسيد ولي جمع بندي اساسي نشد
آيا سيستم حامد ساعتي خوبه؟ عيبي ازش شنيديد؟

mehdiBC

Member
اتفاقا هم جوملا كار كردم هم نيوك هم مامبو و 100 تا ديگه خدايي دروپال ساده نست اصلا از محيطش خوشم نيومد خيلي به نظر من كاربر پسند نبود چون كار باهاش نسبت به بقيه ساده نيست

abbas_m367

Banned
من نتیجه گیریم رو کردم !

اگه برای یک فروشگاه فوق حرفه ای و کامل میخواین ! فقط :

cs-cart

jansakht

New Member
با سلام.کسی تا حالا این interspire shopping cart رو فارسی کرده یا اصلا جایی وجود داره که بشه فارسیشو دانلود کرد؟
ممنون اگه جواب بدین.
البرز

roozshop

Member
بله دوست عزیز interspire رو ما فارسی کردیم و به شتاب و پرداخت و ایران مارکت هم متصل کردیم .
در صورت تمایل ایمیل بدین
roozshop[at]yahoo

abbas_m367

Banned
بله دوست عزیز interspire رو ما فارسی کردیم و به شتاب و پرداخت و ایران مارکت هم متصل کردیم .
در صورت تمایل ایمیل بدین

سلام ! بابا خداییش چیزی هست که شما فارسیش نکرده باشین و به شتاب و ... وصل نکرده باشین ؟
داداش مشکل این revSense مارو حل نمیکنی ؟؟ اگه اونو فارسی نکردی جاش حاضرم فارسیشو بت بدما !!

عباس خان سی اس کارت 12 مگابایته اگه بخوای هم دانلود کنی هم آپلود که 4 ساعت طول می کشه (واسه ما که adslنداریم)
شما حتما Adslداری که می گی خوبه !
وای اگه ADSL نداری پس اصلا طرف این کارا نرو ! من ADSL 256 دارم برام کمه ! آخه برا دانلود و آپلود مشکل داری بقیه کارا رو میخوای چیکار کنی؟ ولی ورچومارت رو بت پیشنهاد میکنم ! از 1 یا 2 مگابایت نباید بیشتر باشه !

چرا از oscommerce استفاده نمیکنی؟
چون من 2 هفته رو همین oscommerce کار کردم به نظرم تمام وقتم هدر رفت ! بابا این مال زمان ناصرالدین شاهه ! اون زمانا فروشگاه های اینترنتی با این کار میکرد ! ماشاله از همون موقع هم آپدیت نشده !!! :lol:

abbas_m367

Banned
سلام دوست گرامي

لينك دانلود كه دادي خرابه

آره ببخشید رو هاست خودم بود از موقعی که سرورم رو عوض کردم پاک شده !!

ولی ارزش دانلود کردن نداره وقتت رو طلف نکن ! از اول تا آخرش ایراد داله ! معلوم نیست خواست فارسی کنن یا خراب !! :wink:

jansakht

New Member
با درود دوباره خدمت شما دوستان عزیز.cs-cart چطور؟اونم فارسی شدش وجود داره؟

The-Punisher

New Member
سلام !
چون خودم تاپیک رو زدم اولین نفر خودم معرفی میکنم !

نام اسکریپت : shop-script
سایت پشتیبانی انگلیسی : قیمت نسخه پرمیم : $299.00 (نگران نباشید من دارمش !! )

مشاهده جزئیات :
نمونه فروشگاه انگلیسی​

قابلت های ویژه :
اول این که فارسی کردنش فقط با یک فایل لنگویچ هست (راحته!) ، قالب خارجی براش زیاده !! ، شباحت زیادی به سایت DIGIKAL داره ! (آخه من از اون سایت خیلی خوشم میاد !!) ، یه جور آرشیو مرتب وسطش هست ! واسه مشتری خیلی راحت میشه ! جستجوی بسیار پیشرفته داره ! سابقه طولانی در این زمینه داره !!

امتیاز من به این اسکریپت: 9.5 از 10 !

(این اطلاعات در سطحی بود که من میدونستم !! )

تشکرم یادتون نره ! حالا نوبت بقیه است که معرفی کنن !!

دوست عزیز ممکن است که این اسکریپت را در اختیار ما هم بگذارید؟

behdaad

Active Member
بعد از تجربه و تست بسیاری از فروشگاه های فارسی و زبان اصلی از os commerce و openedit ,Joomla virtuemart ,ezpublish , zen-cart ,............ تا بهترین اونها یعنی Magento و مواجه با مشکلاتی که باعث صرف نظر کردن من شد بلاخره امروز تونستم بهترین فروشگاهی رو که تا حلا دیدم رو بخرم .
احتمالا شما هم مثل من یکی از مهمترین گزینه هاتون برای یک فروشگاه خوب علاوه بر داشتن یک کاتولوگ قوی و شیوه های پیشرفته نمایش تصاویر کالاها , قابلیت مقایسه کالاها هست (مثل gsm.ir ,digikala.com , gooshishop.comکه البته این ها ASP هستند ) که این گزینه سفارشی رو امروز سبد خرید برای من ارایه کرد .احتملا خیلی از دوستان علاقمند به ماجولهای مختلف پرداخت هم هستند که همگی در این فروشگاه فعال هست .
البته در دوموی این سایت شاید همه گزینه های ذکر شده قابل مشاهده نباشه که با تماس با شرکت می تونید اطلاعات تکمیلی رو دریافت کنید . یکی از مسائلی که خیلی من رو تحت تاثیر قرار داد کنترل پنل بسیار شسته و روفته این فروشگاه ساز هست و مشخص هست روی این فروشگاه ساز بسیار کار شده . یکی از مزایای دیگر این فروشگاه ساز قبول سفارشات تکمیلی هست که با هزینه قابل قبولی پذیرفته میشه .
در مورد قابلیت مقایسه کالا ها حتما ذکر کنید که این آپشن رو احتیاج دارید . خوب هزینه این آپشن رو من پرداخت کردم ولی الان اگر شما این آپشن رو بخواهید نباید هزینه اضافی بابتش پرداخت کنید . بجاش میتونید یک دکمه تشکر رو کلیک کنید :)

آخرین ویرایش:

nevisande

Active Member
دوست عزیز:
قیمتش رو نگفتی؟ چنده؟
در ضمن بنده دارم یه فروشگاه رو فارسی میکنم که همه این امکانات گفته شده رو داره.
به همراه امکانات بیشتر

amirxXx

Member
behdad خان این تو نصبش یه سری مشکلات داره که حتی تو فرومشم هست که لاینحله !!!
اول تست کنید بعد مطرح کنید

mehdiBC

Member
دوست عزیز:
قیمتش رو نگفتی؟ چنده؟
در ضمن بنده دارم یه فروشگاه رو فارسی میکنم که همه این امکانات گفته شده رو داره.
به همراه امکانات بیشتر

نويسنده جان منم مثل همه شما براي فروشگاهم دنبال نسخه هاي مختلف بودم حتي نسخ پولي و تجاري اين فروشگاه ساز سبد خريد كه دوستمون هم بهش اشاره كرد من قبلا ديده بودم خيلي امكاناتش زياده خدايي قيمتش 380 تومن هست چون پرسيده بوديد چوابشا گفتم
يكي از نكاتي كه اين سيستم داره وخيلي جالبه اينه كه وقتي مشتري سفارشي مي ده اتوماتيك به شما يك اس ام اس مياد تا با خبر بشين

البته با همه اين اوصاف من سيستم حامد ساعتي را ازش خريدم كه شايد هم منصرف بشم و زير قيمت بفروشمش شايدم روي همين كار كنم و شاپ خودم را با همين سيسنم راه بندازم

راستي يكي از رفقاي من سبد خريد را ازشون خريده بود گفتي فوق العاده ازش راضي هست يكي از فروشگاههاي بزرگي كه با سبد خريد راه اندازي شده آدرسش اينه:
www.irshop.ir
پيج رنكش 3 هست بزرگترين مشكل اين سيستم طي بررسي هاي من دير لود شدن فروشگاه اصلي هست كه براي مشتريان شهرستاني كه اينترنت ديال آپ دارن خسته كننده ميشه

اين تموم اطلاعاتي بود كه راجع به اين سيستم داشتم (راستي مي گن قالبش بسيار انعطاف پذيره و با اچ تي ام ال هست و درنتيجه با فرانت پيج هم مي توني تغييرش بدي

mehdiBC

Member
بچه ها کسی می دونه اسکریپت این چیه ؟ یا بهم بده :
Shopcity.ir

سلام خدمت سرور خودم من شك ندارم با فارسي كامرس هست البته نسخه طلايي كه در سايت ديگري عرضه شده اگه خواستي آدرسشم ميگردم بهت مي دم بله اين فارسي كامرس رايگان هست
البته بگم خودشون كمي تغييرات توش دادن كه اينجوري شده ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا