معرفی و اسکریپت تمامی فروشگاه های اینترنتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdiBC

Member
راستي بچه ها اين تاپيك 13 صفحه اي را كي پايه هست جمع بتدي كنه؟
بياد تموم شاپ هايي كه وجود داره را دسته بندي كنه به (فارسي شده واينگليسي) و هركدوما دوباره دسته بندي كنه به (رايگان وپولي) بعد مشخصات هر كدوم را بنويسه ويه مقايسه اي بكنه
عباس جون گمونم كار كار خودت داداش

nevisande

Active Member
mehdiBC گفت:
نويسنده جان منم مثل همه شما براي فروشگاهم دنبال نسخه هاي مختلف بودم حتي نسخ پولي و تجاري اين فروشگاه ساز سبد خريد كه دوستمون هم بهش اشاره كرد من قبلا ديده بودم خيلي امكاناتش زياده خدايي قيمتش 380 تومن هست چون پرسيده بوديد چوابشا گفتم
يكي از نكاتي كه اين سيستم داره وخيلي جالبه اينه كه وقتي مشتري سفارشي مي ده اتوماتيك به شما يك اس ام اس مياد تا با خبر بشين

البته با همه اين اوصاف من سيستم حامد ساعتي را ازش خريدم كه شايد هم منصرف بشم و زير قيمت بفروشمش شايدم روي همين كار كنم و شاپ خودم را با همين سيسنم راه بندازم

سلام مهدی جان.:rose:
من دموی مدیریتی این سیستم رو دیدم. خداییش از سیستمی که دارم فارسی میکنمش کمتر داره.
تمامی امکاناتی که تو این فروشگاه ساز سبد خرید هست، تو این هم هست.
به همراه ای جکس بودن و قالبهای زیاد ** 20 ** قالب.
مقایسه
لیست دلخواه
پرفروشترینهای هر دسته
محبوبترینهای هر دسته
معرفی محصولات مشابه
معرفی محصولات مشابه در همون دسته
اخبار
تبلیغات
چت باکس
صفحات استاتیک
پیام خصوصی
و
.
.
.

اینا تو ذهنم بود که گفتم.

abbas_m367

Banned
آقا نمیخوام من یه اسکریپت RevSense نسخه کامل و نال نشدش رو اینجا خواستم هیچکی نیومد حتی به ما بفروشه ! الان اونقد اینو لازم دارم از همه چی برام مهم تره ! کسی بم نمیده :cry::cry::cry::cry::cry:

ولی برا جمع بندی میگم ! این فروشگاه تحت جوملا (ورچو مارت) و CS-Cart برای کار های پیشرفته هم خوبن ! دیگه دنبال چیزای دیگه نرین دیگه ! خوبن همینا استفاده کنین ! :D

roozshop

Member
آقا نمیخوام من یه اسکریپت RevSense نسخه کامل و نال نشدش رو اینجا خواستم هیچکی نیومد حتی به ما بفروشه ! الان اونقد اینو لازم دارم از همه چی برام مهم تره ! کسی بم نمیده :cry::cry::cry::cry::cry:

ولی برا جمع بندی میگم ! این فروشگاه تحت جوملا (ورچو مارت) و CS-Cart برای کار های پیشرفته هم خوبن ! دیگه دنبال چیزای دیگه نرین دیگه ! خوبن همینا استفاده کنین ! :D
کاملا تایید میشه
اگه فروشگاه حرفه ای میخواین روی ویرچومارت زوم کنین .
اگه 1 ماه روش کار کنین راحت میتونین فارسیش کنین .
اگه گرافیک کار باشین ، راحت میتونین قالب مورد نظرتونو طراحی کنین . یا میتونین توی نت از بین 5000 تا قالب آماده جوملا یکی رو انتخاب کنین و فارسی کنین .

واسه دوستانی که تازه تاپیک رو میبینن دمو رو میتونن توی آدرس زیر ببینن :
http://www.roozshop.ir

behdaad

Active Member
همونطور که عرض کردم دموی فعلی متعلق به ورژن قبلی هست . در مورد دیر لود شده احتمالا مشکل از سرور بوده چون من با دایل آپ تست کردم و بسیار طبیعی بالا میاد.
نه من فروشنده این فروشگاه سازم نه منتفع میشم بلکه با توجه به نوشته اولم عرض کردم که در حال حاضر کاری که با php بطور دیفالت فارسی بوده باشه با این کیفیت و امکانات ندیدم و مطمعن هستم حداقل تا 2 سال دیگر هم خبری نخواهد شد .
امکان مقایسه کالا شاید برای آماتورها اصلا لزومی نداشته باشه (مثل فروشندگان سی دی و ........) که من هم توصیه میکنم با همون فارسی کامرس و ویرت مارت و بقیه موارد ذکر شده پر باگ سر کنند و حداکثر یک قالب براش سفارش بدند اما برای افراد حرفه ای از ملزومات محسوب میشه . فرض کنید مقایسه چند مدل گوشی تلفن همرا ه یخچال تلویزیون لوازم کامپیوتر و ..................
در مورد دوست عزیزی که میگن در حال ترجمه یک سیستم بهتر هستند که اولا براشون آرزوی موفقیت می کنیم ولی سیستم نال شده به نظر بنده ارزش کار کردن روش رو نداره چون هزار تا مشکل بعدها پیش میاد که کاریش نمیشه کرد و باید عطایش را به لقایش بخشید . فرض کنید اینکار رو هم با موفقیت انجام دادید حالا سر ماژولهای پرداخت گیر میکنید بعدش سر تاریخ شمسی و قالب و ساپورت و ....... تا بخواهید سیستم رو آماده کنید میبینید اینقدر هزینه کردید که باید بفروشیدش که باز هم مجبورید همون قیمت رو بدید درعین حالی که با عرض پوزش از دوست عزیزم عرض میکنم ما تو این فروم روزی چند نفر داریم که میگن ما داریم ترجمه میکنیم و 1 هفته دیگه تمومه و این داستان ادامه دارد (به تاپیک ماگینتو مراجعه شود ) .
در مورد امکانات اضافی هم عرض کردم میتونید سفارش بدید براتون ظرف کمتر از 1 هفته آماده میکنند همونطور که آپشن مقایسه به سفارش من ایجاد شده و الان میتنید از اون استفاده کنید بدون پرداخت هزینه اضافی .
دوست عزیزی که در مورد نصب مطلبی فرمودند عرض میکنم شما اصلا حق نصبش رو ندارید خودشون براتون نصب میکنند . عزیز دل جوملا یا مامبو نیست که سورس در اختیار باشه و بعدش با یک دستکاری جزئی به بقیه بشه فروختش با نامهای مجعول .
لایسنس برای 1 سایت خواهد بود . کلا به نظرم بدرد کسی میخوره که نمیخواد انگولکش کنه و بجاش به کاسبیش داره فکر میکنه و وقت برای اون میذاره
درعین حال کنترل پنلی که دیدید اتفاقا از مزایاش سادگی کار کردن با اون هست .

roozshop

Member
امکان مقایسه کالا شاید برای آماتورها اصلا لزومی نداشته باشه (مثل فروشندگان سی دی و ........) که من هم توصیه میکنم با همون فارسی کامرس و ویرت مارت و بقیه موارد ذکر شده پر باگ سر کنند ..................
دوست عزیز . این حرفا رو جای دیگه نزنین چون ممکنه باعث بشه که توی یه جمعی مضحکه بشین .
جالبه که میگین فارسی کامرس و ویرچومارت ( که دوتا سیستم بین المللی هستن که توی کل دنیا هزاران استفاده کننده دارن و فرومهای رفع اشکالشون روزانه بیش از 50000 بازدید داره ) باگ دارن ولی این سیستمی که شما میفرمایید و یک یا نهایتا دو نفر برنامه نویس طراحیش کردن و تعداد فروشگاه هایی که این سیستم رو استفاده میکنن نهایتا 20 فروشگاه هست عاری از هر گونه باگ هست و فوق العاده امکانات بالایی داره و اصلا به درد آماتورها نمیخوره:lol: و فقط واسه حرفه ای ها هست

فارسی کامرس و ویرچومارت جزء بهترین سیستمهای فروشگاهی هستند و به همین دلیل بین المللی هستن و هزاران اسفاده کننده دارن.

ضمنا در مورد ویرچومارت 1.1.2 که در حال حاضر روی فروشگاه روزشاپ نصب هست لطفا از اون باگهایی که فرمودین 1 مورد نشون بدین

نه من فروشنده این فروشگاه سازم نه منتفع میشم
از صحبتهاتون کاملا واضحه که ذینفع نیستین :wink:

behdaad

Active Member
اول بهت توصیه میکنم احترام خودت رو نگه داری و مشخص کن از چه موضعی داری بحث میکنی , علمی و پرکتیکال یا به عنوان یک کاسب که داره ویرچو مارت میفروشه و الان بهش برخورده که یکی از این محصول داره انتقاد میکنه دوما با مراجعه به پستهای پر بار شما مشخص میشه که شما فروشنده ویرچومارت هستید که اتفاقا اول هم ذکر نمیکردید این فروشگاه شما همون ویرچومارت هست که بعدها مجبور به اعتراف شدید . مورد بعد اینکه بقول یکی از دوستان آیا چیزی هست که شما ادعا نکرده باشید که فارسیش نکردید؟ :lol:
انشاالله یک کوره سوادی هم دارید که در سایت رسمی جوملا کامنتهای مربوط به باگهای وحشتناک این کامپوننت پر باگ رو بخونید و احتمالا چون گویا نابغه هم هستید ادعا میکنید که شما باگها رو برطرف کردید که این همه اساتید توی جوملا و خود ویرچومارت نتونستند :lol:یک توصیه دیگم بهت میکنم کاکو شیرازی ! پستهای من رو پیگیری کن و متوجه بشو من زمینه کاریم اصلا نت نیست و نه در این فروم و نه در فروم دیگه ای تا حالا نه چیزی فروختم و از امثال شما هم که یک powered by: رو عوض میکنید و با اسامی مجعول محصولات اوپن سورس رو میفروشید خرید نکردم عزیز دل.
بجای برخوردهای کودکانه با افرادی که شناختی ازشون نداری بهت توصیه میکنم یک مقدار از فکر گول مالیدن سر افراد کم اطلاع دست برداری و کار مفیدی انجام بدی

آخرین ویرایش:

roozshop

Member
اول بهت توصیه میکنم احترام خودت رو نگه داری و مشخص کن از چه موضعی داری بحث میکنی , علمی و پرکتیکال یا به عنوان یک کاسب که داره ویرچو مارت میفروشه و الان بهش برخورده که یکی از این محصول داره انتقاد میکنه دوما با مراجعه به پستهای پر بار شما مشخص میشه که شما فروشنده ویرچومارت هستید که اتفاقا اول هم ذکر نمیکردید این فروشگاه شما همون ویرچومارت هست که بعدها مجبور به اعتراف شدید . مورد بعد اینکه بقول یکی از دوستان آیا چیزی هست که شما ادعا نکرده باشید که فارسیش نکردید؟ :lol:
انشاالله یک کوره سوادی هم دارید که در سایت رسمی جوملا کامنتهای مربوط به باگهای وحشتناک این کامپوننت پر باگ رو بخونید و احتمالا چون گویا نابغه هم هستید ادعا میکنید که شما باگها رو برطرف کردید که این همه اساتید توی جوملا و خود ویرچومارت نتونستند :lol:یک توصیه دیگم بهت میکنم کاکو شیرازی ! پستهای من رو پیگیری کن و متوجه بشو من زمینه کاریم اصلا نت نیست و نه در این فروم و نه در فروم دیگه ای تا حالا نه چیزی فروختم و از امثال شما هم که یک powered by: رو عوض میکنید و با اسامی مجعول محصولات اوپن سورس رو میفروشید خرید نکردم عزیز دل.
بجای برخوردهای کودکانه با افرادی که شناختی ازشون نداری بهت توصیه میکنم یک مقدار از فکر گول مالیدن سر افراد کم اطلاع دست برداری و کار مفیدی انجام بدی
- اول : لطفا یکی از عزیزن حتی 1 تاپیک رو آدرس دهی کنن که من توی اون گفته باشم که اسکریپت فروشگاهمون رو خودمون نوشتیم . من همه جا نه تو این فروم توی همه فرومها گفتم که اسکریپتی که ما استفاده میکنیم ویرچومارته . ضمنا ویرچومارت ظاهرش انقدر مشخصه که هر کسی با یه نگاه میتونه تشخیصش بده
- دوم : علمی صحبت نمیکنم چون با توجه به گفته هات مشخصه که اگه علمی صحبت کنم چیزی متوجه نمیشی ( توی گفته هات مراجعه کن به مقایسه سیستم ویرچومارت یا oscommerce با سیستم نوپا و ضعیفی که خودت معرفی کردی ) طوری میگم که تا حدودی متوجه صحبتهام بشی
- سوم : مسلما همه سیستمها باگ دارن . من منکر باگهای هیچ سیستمی نیستم ولی برام جالبه که تو این سیستمها رو پر باگ میدونی ( با وجود تیم برنامه نویسی قدرتمند و جهانی ) ولی اون سیستم که پورسانت از فروشش میگیری رو بدون باگ میدونی . البته هنوزم سر حرفم هستم که تو ( شخص تو ) نمیتونی حتی 1 باگ توی ویرچومارت 1.1.2 پیدا کنی .
- چهارم : تا امروز توی تجارت هیچ تخلفی نکردم . اگه یک نفر از من بدی ای دیده اینجا اعلام کنه .
- پنجم : من اصلا بحثی با شما ندارم . فقط با توجه به این که ( به گفته خودت ) زمینه کاریت ، نت نیست خواستم جواب این مقایشه آشکاری که کرده بودی رو بدم تا بدونی که "راجع به چیزی که تخصصی توش نداری اظهار نظر نکنی"
به عنوان مثال خدم رو عرض میکنم : بنده تا امروز توی هیچ فرومی توی هیچ مبحثی که در رابطه با Flash باشه شرکت نکردم . چون سوادشو ندارم .
- ششم : بچه های فروم همه خودشون عقل و درک دارن و مسلما درک میکنن که صحبتهای کدوم شخص منطقی تره و از موضع آگاهی هست و نه کاسبی !!!!
من ویرچو مارت 1.1.2 و 3-4 تا سیستم فروشگاهی دیگه رو فارسی کردم و شمسی سازی کردم و به سیستمهای بانکی و پستی ایرانی متصل کردم . پولی هم که میگیرم بابت اینا میگیرم و به هر وبمستری که فروشگاهشو از من خریده اعلام کردم که این سیستم چیه . میتونی تحقیق کنی

برام مهم نیست که کی هستی و سوابقت چیه . اگه صحبت منطقی و علمی در رابطه با موضوع این تاپیک داری من جوابگو هستم و اگه میخوای مغلطه کنی و به اهدافت ( انحراف موضوع تاپیک با هدف کسب درآمد ) برسی به احترام دوستانی که این تاپیک رو ایجاد کردن و دنبال میکنن جوابی برای صحبتهای احتمالی بعدیت ندارم

موفق و موید باشی

behdaad

Active Member
اولا تو نه و شما :snap:
دوما بنظرم تو بهتره تو هیچ بحث عملی شرکت نکنی که یک قالب سایت رو هم تو عمرت نتونستی کار کنی از کار فوق العاده در سایتت مشخصه:lol:
سوما اندازه کل پولی که تو داری با دست و پا زدنهای بی حاصل در میاری درآمد 1 روزم هم نیست که بخوام پورسانت از کسی بگیرم .
چهارم سیستمهایی رو که تو پست اول این تاپیک معرفی کردم رو تو عمرت اسمش رو هم نشنیدی آخه این همه ادعام داری .
- تو حتی نمیدونی ........ قابلیت مقایسه محصولات نداره آخه یادت رفته پی ام هات عزیز دل ؟ که میخواستی 200 بندازیش و تازه ادعای برنامه نویستم میشد و 800 پول میخواستی (بذارم پی ام ها تو )? :lol:
-آره عزیز دل من که گفتم طرفت و بشناس بعد اون لبای گلت رو باز کن و جواب بده عزیز دل
-آخه تو اصلا به کارت نمیاد چون بلد نیستی اصلا بخونی ببینی چی گفتن ولی این لینک خود جوملا برای بازدید کنندگان که بخونند کامنتهای آدمای متخصص رو در مورد باگهای ویرچومارت ورژن نهائی
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,129/Itemid,35/
ببین باور کن خیلیها مثل تو حول بودن دیر اومدن میخواستن زود برن ولی باور کن تو محید آنلاین مچشون باز شده و رفتن پی یک کار دیگه, میگی نه بازم برو یک سرچ کن ببین داستان امثال تو جدید نیست اینجا.
-حالا هم وقتم رو نگیر که حوصله جواب دادن به حرفای بی محتوات رو ندارم .......... برو عمو جون همون ویرچو مارتت رو بفروش سربه سر من نذار که میترسم دیگه نتونی اون 1 قرون 2 زاریم که در میاری دیگه بتونی دربیاری .آفرین پسر گل

آخرین ویرایش:

nevisande

Active Member
در مورد دوست عزیزی که میگن در حال ترجمه یک سیستم بهتر هستند که اولا براشون آرزوی موفقیت می کنیم ولی سیستم نال شده به نظر بنده ارزش کار کردن روش رو نداره چون هزار تا مشکل بعدها پیش میاد که کاریش نمیشه کرد و باید عطایش را به لقایش بخشید . فرض کنید اینکار رو هم با موفقیت انجام دادید حالا سر ماژولهای پرداخت گیر میکنید بعدش سر تاریخ شمسی و قالب و ساپورت و ....... تا بخواهید سیستم رو آماده کنید میبینید اینقدر هزینه کردید که باید بفروشیدش که باز هم مجبورید همون قیمت رو بدید درعین حالی که با عرض پوزش از دوست عزیزم عرض میکنم ما تو این فروم روزی چند نفر داریم که میگن ما داریم ترجمه میکنیم و 1 هفته دیگه تمومه و این داستان ادامه دارد (به تاپیک ماگینتو مراجعه شود ) .
در مورد امکانات اضافی هم عرض کردم میتونید سفارش بدید براتون ظرف کمتر از 1 هفته آماده میکنند همونطور که آپشن مقایسه به سفارش من ایجاد شده و الان میتنید از اون استفاده کنید بدون پرداخت هزینه اضافی .
.

با سلام خدمت اساتید محترم.
من قصد شرکت تو این بحث که بیشتر به دعوا شبیهه ندارم.
اما لازم دیدم تا جواب این دوست عزیز رو بدم تا فکر نکنه کسی حالیش نیست.

اولا، من نگفتم سیستم که دارم فارسیش میکنم نال شدست؟ کسی دیده که من بگم نال شدست؟
اتفاقا لایسنس اصلشه.
دوما، من این سیستم رو نه برای فروش و نه برای عرضه فارسی نمیکنم. بلکه برای نیاز خودمه و تا اونجا که ببنم برا فروشگاهم کافیه فارسیش میکنم.
در مورد قالب هم گفتم. خود سیستم حدود 20 قالب حرفه ای داره، و خدا رو شاکرم که انقدر از سی اس اس و اچ تی ام ال بلدم که بخوام خودم فارسی و راست به چپشون کنم.
سوما، در مورد امکاناتش هم برا این گفتم که بدونید امکانات اون سبد خرید کمتر از این سیستمه. و بیخودی تبلیغات نکنید.

امیدوارم تونسته باشم که اصل مطلب رو رسونده باشم.
منم با روز شاپ موافقم. ادامه دادن به این بحث و دادن جواب به پستهای احتمالی شما بی فایدست.
البته در صورتی که نخواید توهین کنید یا شخصیت کسی رو زیر سوال ببرید

roozshop

Member
اولا تو نه و شما :snap:
دوما بنظرم تو بهتره تو هیچ بحث عملی شرکت نکنی که یک قالب سایت رو هم تو عمرت نتونستی کار کنی از کار فوق العاده در سایتت مشخصه:lol:
سوما اندازه کل پولی که تو داری با دست و پا زدنهای بی حاصل در میاری درآمد 1 روزم هم نیست که بخوام پورسانت از کسی بگیرم .
چهارم سیستمهایی رو که تو پست اول این تاپیک معرفی کردم رو تو عمرت اسمش رو هم نشنیدی آخه این همه ادعام داری .
- تو حتی نمیدونی cs_cart قابلیت مقایسه محصولات نداره آخه یادت رفته پی ام هات عزیز دل ؟ که میخواستی 200 بندازیش و تازه ادعای برنامه نویستم میشد و 800 پول میخواستی (بذارم پی ام ها تو )? :lol:
-آره عزیز دل من که گفتم طرفت و بشناس بعد اون لبای گلت رو باز کن و جواب بده عزیز دل
-آخه تو اصلا به کارت نمیاد چون بلد نیستی اصلا بخونی ببینی چی گفتن ولی این لینک خود جوملا برای بازدید کنندگان که بخونند کامنتهای آدمای متخصص رو در مورد باگهای ویرچومارت ورژن نهائی
http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,129/Itemid,35/
ببین باور کن خیلیها مثل تو حول بودن دیر اومدن میخواستن زود برن ولی باور کن تو محید آنلاین مچشون باز شده و رفتن پی یک کار دیگه, میگی نه بازم برو یک سرچ کن ببین داستان امثال تو جدید نیست اینجا.
-حالا هم وقتم رو نگیر که حوصله جواب دادن به حرفای بی محتوات رو ندارم .......... برو عمو جون همون ویرچو مارتت رو بفروش سربه سر من نذار که میترسم دیگه نتونی اون 1 قرون 2 زاریم که در میاری دیگه بتونی دربیاری .آفرین پسر گل

- این قالب رو اصلا من طراحی نکردم و یه قالب free هستش

- مگه من گفتم cs-cart امکان مقایسه محصولات داره ؟
من یادم نمیاد با کسی در مورد امکان مقایسه محصولات توی cs-cart صحبتی کرده باشم
واسه بار آخر هم میگم من پول اسکریپت رو نمیگیرم فقط پول کارایی که کردم رو میگیرم
باشه حرف تو قبول . من کلاه بردار . تو 300 بگیر cs-cart رو به صورت سبدخرید به پرداخت متصل کن ، تاریخش رو فارسی کن ، امکان پرداخت توسط شتاب با درگاه بانک پارسیان رو بذار 5 تا از قالباش رو فارسی کن و .... مرد باش اینکارو بکن و ثابت کن که به جز تایپ کردن مهملات کار دیگه ای هم بلدی
ادعای برنامه نویسیم میشه ، چون تخصصم همینه ...

ضمنا اسم این چیزایی که مینویسیم "پست" هست و نه پی ام!!

قبلا هم گفتم که اصلا مهم نیست که کی هستی . مهم اینه که حرف منطقی بزنی و به کاربرای دیگه ای که این تاپیک رو برای حل مشکلشون مطالعه میکنن احترام بذاری و موضوع رو منحرف نکنی
در مورد باگ های ویرچو مارت : من گفتم که همه سیستمها باگ دارن . بحث من اینه که وقتی این سیستمهای حرفه ای باگ دارن سیستمی که تو معرفی کردی که دیگه معلومه چیه . ضمنا تو ( بازم تاکید میکنم شخص تو ) نمیتونی باگ پیدا کنی .تو فقط یه کلمه یاد گرفتی به اسم باگ .

من نه دیر اومدم و نه زود میخوام برم .
من با هیچ کسی مشکلی ندارم مگر اینکه اون با من مشکلی داشته باشه .
به هر حال از تو اگه توهینی کردم عذر میخوام و از همه بزرگوارای دیگه که این تاپیک های بی محتوای اخیر رو ( منظورم بحث بین من و behdaad هست ) خوندن جدا معذرت میخوام
قضاوت باشه به عهده کسایی که این تاپیک ها رو میخونن .
خواهش میکنم اگه میخوای ادامه بدی با من از طریق ایمیل تماس بگیر : roozshop[at]yahoo.com

DANG3R

Member
سلام خدمت سرور خودم من شك ندارم با فارسي كامرس هست البته نسخه طلايي كه در سايت ديگري عرضه شده اگه خواستي آدرسشم ميگردم بهت مي دم بله اين فارسي كامرس رايگان هست
البته بگم خودشون كمي تغييرات توش دادن كه اينجوري شده ها

خیلی ممنون
لطفا لینک دانلودشو هم بدید ...
تغییرات ؟ ما که استاد تغییر دادنیم :d

behdaad

Active Member
با سلام خدمت اساتید محترم.
من قصد شرکت تو این بحث که بیشتر به دعوا شبیهه ندارم.
اما لازم دیدم تا جواب این دوست عزیز رو بدم تا فکر نکنه کسی حالیش نیست.

اولا، من نگفتم سیستم که دارم فارسیش میکنم نال شدست؟ کسی دیده که من بگم نال شدست؟
اتفاقا لایسنس اصلشه.
دوما، من این سیستم رو نه برای فروش و نه برای عرضه فارسی نمیکنم. بلکه برای نیاز خودمه و تا اونجا که ببنم برا فروشگاهم کافیه فارسیش میکنم.
در مورد قالب هم گفتم. خود سیستم حدود 20 قالب حرفه ای داره، و خدا رو شاکرم که انقدر از سی اس اس و اچ تی ام ال بلدم که بخوام خودم فارسی و راست به چپشون کنم.

من نمیدونم احتمالا شما مطلب رو بدقت نخوندید . اگر این تصور متبادر شد که شما دارید روی یک فروشگاه ساز نال شده کار میکنید بدلیل پی گیری شما در تاپیک مگینتو بوده که پیشنهادی شد مبنی بر کارکردن روی فارسی سازی فروشگاه ساز interspire نسخه نال شدش .
در مورد اینکه شما برای خودتون میخواهید استفاده کنید باز هم به اولین نوشته رجوعتون میدم که عرض کردم با توجه به هزینه و زمانی که ترجمه خواهد برد و مشکلات احتمالی که ذکر شد بنظر میاد کاری که تو همون رده انجام شده و چند سال هست امتحان پس داده گزینه مناسبی هست و ما به شما دوست عزیز نه توهینی کردیم نه فروشگاه سازتون رو زیرسئوال بردیم و همونطور که ملاحظه کردید اعلام کردم که انشاالله انجام میدید و ما و همه دوستان هم از اون استفاده میکنیم البته اگر در اختیارمون قرار بدید.
در مورد اینکه آیا شما نسخه اصلی رو خریدید هم راستش تا جائی که من اطلاع دارم یک فروشگاه ساز با اون امکانات زیر 800 دلار گیر نمیاد و اونهم شرکتهای اصلی فروشنده معمولا سورس رو در اختیار کاربر قرار نمدهند که بشه دستکاری یا ترجمش کرد بلکه یک لایسنس در اختیارتون میگذارند که معمولا بین 1 تا 3 بار قابلیت استفاده داره و اگر کسی به هر طریقی در برنامه دستکاری انجام بده و بدون اطلاع و تایید شرکت اصلی مطمئنا لایسیسش باطل میشه .البته این قائده برای شرکتهای بزرگ تولید فروشگاه ساز هست که اگر مایل بودید چند نمونه هم خدمتتون معرفی خواهم کرد .البته هستند شرکتهایی که نرافزارشون رو همونطور که شما گفتید هم به مشتری ارایه میکنند ولی اگر دستکاری انجام بشه از ساپورت خارج میشه.
در هر حال بنده هم با خلوص نیت برای اینکار شما آرزوی موفقیت میکنم.
تنها مشکل اینه که راستش متوجه نمی شم این هست که شما نه نامی از این فروشگاه ساز ذکر کردید و نه حتی لینکی برای دیدن دمو و اونطور که میفرمائید برای مصرف شخصی دارید اینکار رو انجام میدید خوب اگر آپشن دیگه ای بهتون معرفی بشه باید قائدتا استقبال کنید همونطور که وقتی مگینتو معرفی شد هم استقبال کردید هم تا فروم فارسی خود مگینتو پیگیری کردید. (نوشته شما در فروم مگینتو قسمت فارسی).
حالا که من این سیستم رو برای خودم خریدم و در یک پست به مزایاش اشاره کردم نمیدونم شما چرا نه تنها استقبال نکردید حلا شما هم اون پست رو در باب مزایای بیشتر فروشگاه ساز مورد ترجمتون ارسال کردید که اتفاقا بنده هم از اون استقبال کردم. اگر این ال پاچینو ی شیرازی اومده و گیر داده برام قابل درک هست چون فروشنده ویرچو مارت هست و از انتقادهای من نسبت به محصولش داره احساس خطر میکنه ولی دلیل شما برای انتقاد به نوشته ام رو متوجه نمیشم. حالا این طفلکی هم بچه هست هم ناوارد میاد حرفی میزنه و بعدشم که دیدید میخواه با پی ام بازی سرو ته قضیه رو هم بیاره ولی شما چرا این صحبت رو می کنید که در مورد فروشگاه ساز سبد خرید تبلیغ نکن؟ منطقا توجیه کنید چه سودی به من میرسه ؟ گفتم بیاید از من بخرید ؟ گفتم بگید فلانی معرفی کرده ؟ اصلا گفتم برید بخرید؟ تنها چیزی که بنده تو اون پست نوشتم این بود که من خریدی کردم با این قابلیتها حالا هرکی خواست بره ببینه اینی که من گرفتم چی هست و اتفاقا اگه حوصله داشت یک گیری هم بده ببینیم باگی وجود داره یا نه که اگر بود ما هم یقه فروشند رو بگیریم که آقا دوستان ما این موارد و اشکالات رو در فروشگاه ساز شما پیدا کردند و بنا بر تعهدی که برای ساپورت به من دادید باید این عیب رو مرتفع کنید.

- این قالب رو اصلا من طراحی نکردم و یه قالب free هستش

- مگه من گفتم cs-cart امکان مقایسه محصولات داره ؟
من یادم نمیاد با کسی در مورد امکان مقایسه محصولات توی cs-cart صحبتی کرده باشم
واسه بار آخر هم میگم من پول اسکریپت رو نمیگیرم فقط پول کارایی که کردم رو میگیرم
باشه حرف تو قبول . من کلاه بردار . تو 300 بگیر cs-cart رو به صورت سبدخرید به پرداخت متصل کن ، تاریخش رو فارسی کن ، امکان پرداخت توسط شتاب با درگاه بانک پارسیان رو بذار 5 تا از قالباش رو فارسی کن و .... مرد باش اینکارو بکن و ثابت کن که به جز تایپ کردن مهملات کار دیگه ای هم بلدی
ادعای برنامه نویسیم میشه ، چون تخصصم همینه ...

ضمنا اسم این چیزایی که مینویسیم "پست" هست و نه پی ام!!

قبلا هم گفتم که اصلا مهم نیست که کی هستی . مهم اینه که حرف منطقی بزنی و به کاربرای دیگه ای که این تاپیک رو برای حل مشکلشون مطالعه میکنن احترام بذاری و موضوع رو منحرف نکنی
در مورد باگ های ویرچو مارت : من گفتم که همه سیستمها باگ دارن . بحث من اینه که وقتی این سیستمهای حرفه ای باگ دارن سیستمی که تو معرفی کردی که دیگه معلومه چیه . ضمنا تو ( بازم تاکید میکنم شخص تو ) نمیتونی باگ پیدا کنی .تو فقط یه کلمه یاد گرفتی به اسم باگ .

من نه دیر اومدم و نه زود میخوام برم .
من با هیچ کسی مشکلی ندارم مگر اینکه اون با من مشکلی داشته باشه .
به هر حال از تو اگه توهینی کردم عذر میخوام و از همه بزرگوارای دیگه که این تاپیک های بی محتوای اخیر رو ( منظورم بحث بین من و behdaad هست ) خوندن جدا معذرت میخوام
قضاوت باشه به عهده کسایی که این تاپیک ها رو میخونن .
خواهش میکنم اگه میخوای ادامه بدی با من از طریق ایمیل تماس بگیر : roozshop[at]yahoo.com

در پاسخ به ال پاچینو ( پدرخوانده همه فروشگاه ساز نویسای نابغه خاورمیانه)
- اولا معلومه که تو طراحی نکردی چون اصلا تو عمرت یک قالب ساده هم نتونستی ادیت کنی چه برسه به طراحی توی چند تا پست بالاتر دست به دامن بچه های فروم هستی که بیان اینکار و بکنن و تو به اسم خودت بفروشی (ای شیطون) :D
-آره تو گفتی که cs-cart امکانات مقایسه داره اینم مدرک :

behdaad_ma (9/4/2008 1:12:32 AM): salam agha khoobi /

behdaad_ma (9/4/2008 1:13:25 AM): forooshgah ghair az virtue mart farsi chi darid ke ghabeliate moghayeseye mahsoolat dashte bashe ?

roozshop (9/4/2008 9:03:16 AM): salam

roozshop (9/4/2008 9:04:32 AM): script e forooshgah e farsi ke ghabeliate compare dashte bashe faghat cs-cart darim . gheymatesh ham 200 hast

roozshop (9/4/2008 9:05:01 AM): age ham bekhain mitoonim vasatoon benevisim ke bein e 600 ta 800 dar miad

behdaad_ma (9/4/2008 2:11:09 PM): ba salam va tashakor , rastesh benazaram cs-cart optioni baraye moghayeseye mahsoolat nadashte bashe va benzaram magento va interspire inghabeliate moghayeseye mahsoolat ro darand ,lotf mikonid az cs-cart demo ya shopi moarefi konid ke kar kardid khodetoon

- نخیر شوکولات اسم اینیکه دیدی پی ام هست نه پست و در یاهو بوده , فراموشکاری دیگه از بس دنبال گول مالیدن سر مردمی

:lol:
عزیز دل این موارد رو که در بالا دوباره دیدی من جای تو بودم سرم و از خجالت مینداختم پائین. چیزی رو که حتی باهاش کار نکردی و نمیدونی اصلا چه امکاناتی داره رو قیمت میدی؟ یاد حرف اون دوستمون افتادم که بهت گفت : چیزی هست که شما تا حالا فارسی نکرده باشید. :lol:
آخه بهت گفتم نذار طوری بشه اون 1 قرون 2 ذارم که داری در میاری از کفت بره .حرف بزرگترو گوش نمیکنی بعد کاسه چه کنم چه کنم و پی ام بازی میگیری دستت.

-آخه من اگه میخواستم وقت بذارم برای ترجمه و راه اندازی یک فروشگاه ساز که میرفتم سراغ یک چیزی تو مایه های interspire نه cs-cart .
در ضمن تو چرا دچار توهم هستی بچه جان کی گفته اصلا من کارم اینه ؟ من که دارم صد بار میگم من اصلا کارم نت نیست و بنا به احتیاجی که به یک فروشگاه ساز فارسی داشتم و چون چیز مناسب کارم فارسی شده پیدا نکردم دنبال می کردم بحث فروشگاه سازها رو و تست میکردم که اشکالاتشون هم برام مشخص شد ولی با این وجود که کارم این نیست همون مگینتو رو که تو با دیدنش متواری میشی تا خیلی جاهاش رو که اتفاقا نیمبند فارسی شده بود رو دوباره فارسی کردم (فایلهایی که باید فارسی میشدند با ورژنهای قبلی کاملا فرق کردند) ولی مشکلات اساسی که وجود داشت و هزینه یک سرور که به گفته ای باید ددیکیتد در اختیار قرار میگرفت.و عدم وجود یک فروم قوی جهت همفکری در مرتفع کردن اشکالات از خیرش گذشتم.

-- و شخص من اتفاقا برای اینکه ببینم تا چه حد روت زیاده اون لینک کامنتهای ویرچو مارت رو گذاشتم که بری ببینی یا بگی یکی که سواد داره برات بخونه تا اینقدر حرفهای صدمن یک غاز نزنی ولی خوب روت زیاده دیگه گویا کاریش نمیشه کرد :)

- عمو جون از من میشنوی دیگه این بحث رو ادامه نده باور کن . اوندفعه هم بهت گفتم برو دنبال کاسبیت گوش نمیکنی که آخه .من وقت ندارم بخدا . آفرین گلم

آخرین ویرایش:

roozshop

Member
اول : من هیچوقت با شما چت نکردم . این متن چت کاملا جعلی و ساختگی هست . اگه چت کرده بودم مطمئنا وقتی میگفتی "پی ام" متوجه منظورت میشدم . در حالی که من فکر کردم منظورت از "پی ام " ، پستهای توی مجید آنلاین هست.

دوم : قبلا هم گفتم با بحث کردن با امثال تو ارزش خودم رو هم پایین میارم .
قضاوت باشه به عهده بقیه!!!

- عمو جون از من میشنوی دیگه این بحث رو ادامه نده باور کن . اوندفعه هم بهت گفتم برو دنبال کاسبیت گوش نمیکنی که آخه .من وقت ندارم بخدا . آفرین گلم
از وقتی که واسه ساختن اون چت ساختگی گذاشتی ، کاملا مشخصه که خیلی سرت شلوغه و کلی کارای تخصصی و ... ریخته رو سرت .
از دیشب ساعت 12:45 که من پست دادم تا 11:31 امروز داشتی فکر میکردی که چی جواب بدی و چه کلکی سوار کنی تا بتونی اون فروشگاه ساز مسخرت رو تبلیغ کنی .

nevisande

Active Member
به بهداد:
سیستمی که من دارم روش کار میکنم تا فارسیش کنم همون interspire معروفه.
اما نسخه اصلیش.
من هیچ جا ذکر نکردم فروشگاه ساز من یا ما. چون اساسا خودم یا خودمون چیزی ننوشتیم که بگیم مال مائه.
فقط گفتم که دارم یه فروشگاه ساز عالی رو فارسی میکنم.
تا الان هم خوب پیش رفتم. با اینکه تنهام.
دلیل اینکه از کسی خواهش کمک نکردم این بود که، کسی واقعا کمک نمیکنه. منم نخواستم خودمو کوچیک کنم.
تا الان دو نفر گفتن کمک میکنیم، اما در عمل سراغی از ما نگرفتن.

اگرم گفتم تبلیغ نکن. به خاطر اخطارهاییه که خودم دریافت کردم به خاطر تبلیغات. اونم تبلیغات سایت خودم. نه برای فروش.
یه جورایی حسودیم شد به کسی اخطار نمیدن به جز من

roozshop

Member
دلیل اینکه از کسی خواهش کمک نکردم این بود که، کسی واقعا کمک نمیکنه. منم نخواستم خودمو کوچیک کنم.
واسه تاریخ شمسی یا اتصال به پرداخت و ایران مارکت و شتاب اگه بخواین من کمک میکنم .
هر چند که یادمه وقتی خودم توی کلاس پرداخت شتاب مشکل داشتم هیچ کس کمکی نمیکرد.
اگه خواستین همین جا اعلام کنین.
سوء تفاهم نشه یه موقع . free همکاری میکنم ( الان دوباره آدمای بیکار میان گیر میدن )
راستی شما با پرداخت قرارداد بستین یا ایران مارکت ؟ یا اصلا پستی کار میکنین یا نه ؟

از بچه ها کسی با سیستم پارس پیک کار کرده ؟ آیا پرداختی بموقع دارن ؟
http://parspeik.ir/overview/

behdaad

Active Member
به بهداد:
سیستمی که من دارم روش کار میکنم تا فارسیش کنم همون interspire معروفه.
اما نسخه اصلیش.
من هیچ جا ذکر نکردم فروشگاه ساز من یا ما. چون اساسا خودم یا خودمون چیزی ننوشتیم که بگیم مال مائه.
فقط گفتم که دارم یه فروشگاه ساز عالی رو فارسی میکنم.
تا الان هم خوب پیش رفتم. با اینکه تنهام.

اگرم گفتم تبلیغ نکن. به خاطر اخطارهاییه که خودم دریافت کردم به خاطر تبلیغات. اونم تبلیغات سایت خودم. نه برای فروش.
یه جورایی حسودیم شد به کسی اخطار نمیدن به جز من

عزیز دل, بنده هم فرمایش شما در باب interspire رو تایید کردم و اعتقادم هم گفتم که اگر میخواست فروشگاه سازی رو فارسی کنم حتما همین interspire رو به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در نظر میگرفتم . بحث بنده با جنابعالی در حقیقت این بود که به نظر من و با توجه به صحبتهای خودتون کار ترجمه بسیار زمان بر هست و همیشه مشکلی هم بلاخره پیش خواهد آمد که شاید براحتی قابل حل نباشه . ولی نگفتم که شما نمی تونید این کار رو انجام بدید بلکه عرض کردم برای شخص من خریدن مورد مشابه اولویت داشته و مجددا عرض میکنم که اگر شما کار این فروشگاه ساز رو تموم کرده بودید و آماده فروشش بودید حتما interspire رو به سبد خرید ترجیح میدادم . چون با قابلیتهای بسیار قوی این فروشگاه ساز آشنا هستم و بسیار هم خوشحالم که بلاخره فردی از میان دوستان این زحمت طاقتفرسا رو بجون خریدن و دارند روی این فروشگاه ساز بسیار قوی کار میکنند همونطوری که وقتی آقای علی موسوی شروع به ترجمه دروپال کردند بسیار پیگیر بودم و بینهایت خوشحال شدم که این CMS درجه یک در ایران بلاخره یک متولی پیدا کرده .
در مورد تبلیغ هم باور کن دوست عزیزم کسی تا به حال در هیچ نوشته ای از من تبلیغی که من از اون منتفع بشم ندیده و بنا به آشنائی که دوستان محترم مدیر با مطالب ارسالی بنده طی این چند مدت پیدا کردند به این درک رسیدند که قصد من از بررسی موردی مطمعنا منفعت نبوده و نیست شما میتونید در بسیاری از پستهای بنده معایب و مزایای مامبو و نیوک پلاتینیوم رو ملاحظه کنید ولی تا بحال بخاطر ندارم نه آقا وحید نه صادق عزیز از بیان کردن اونها از دست من ناراحت بشند چون میدونند من قصدم ابدا تخطئه کارهای ارزشمند هیچیک از عزیزانی که وقت میگذارند نیست بلکه بعد از تست مطالبی رو که با اون مواجه میشم رو مینویسم .
ولی امثال این کاکو پاچینو هم بودند (البته اقلا سواد و حرفی برا گفتن داشتند) که کمتر انتقاد رو نپذیرفتن و همیشه به جای بحث منطقی در پی ایجاد جنجال بودند .
در هر حال برای کاری که در پیش دارید کماکان آرزوی موفقیت کامل دارم .

LAZer

New Member
در مورد ماژول برای پارس پیک

سلام
من یک ماژول برای پارس پیک لازم دارم / فروشگاهی که دارم
persianoc
هست و من پنل پارس پیک رو گرفته ام . کسی ماژولی برای پارس پیک در پرشین کامرس داره ؟
اگر ماژول پرداخت یا ایران مارکت رو هم داشته باشید خودم می تونم تغییرش یدم. ممنون می شم اگر برایم آپلود کنید

:paint::sad:

roozshop

Member
سلام
من یک ماژول برای پارس پیک لازم دارم / فروشگاهی که دارم
persianoc
هست و من پنل پارس پیک رو گرفته ام . کسی ماژولی برای پارس پیک در پرشین کامرس داره ؟
اگر ماژول پرداخت یا ایران مارکت رو هم داشته باشید خودم می تونم تغییرش یدم. ممنون می شم اگر برایم آپلود کنید

:paint::sad:

persianoc کدوم سیستمه ؟
همونی که فروشگاه مجید هم با اونه ؟
متاسفانه من با اون سیستم آشنایی ندارم . یعنی ساختارشو نمیدونم و به همین دلیل نمیتونم ماژولی براش بنویسم .
ولی روند کار رو برات میگم خودت ببین میتونی کاریش کنی ...
معمولا سیستمهای فروشگاهی اینجورین که هر روش پرداختی واسه خودش یه ماژول داره و سیستم با توجه به روش پرداخت انتخابی مشتری ، ادامه روند پرداخت رو با ماژول مربوطه طی میکنه .
خوب شما باید یه ماژول خالی بسازی ( با توجه به ساختار این سیستم و با استفاده از ماژولهای دیگه ای که الان رو سیستمت نصب هستن ) و توی اون یه فرم ایجاد کنی که یه سری مقادیر رو ( کد محصول یا محصولاتی که توی سبد خرید مشتری هستن + آی دی یا شناسه کاربریت توی پارس پیک به صورت هیدن بفرسته به صفحه سبد خرید توی پارس پیک

ولی یه مشکلی هست
معمولا توی سیستمهای فروشگاهی انتخاب نحوه پرداخت و یا نحوه ارسال توی مرحله آخر تکمیل سفارش هست . در صورتی که شما نیاز دارید که انتخاب روش پرداخت توی اولین مرحله روند تکمیل سفارش باشه . شما باید با دستکاری توی سیستم کاری کنین که انتخاب روش پرداخت بیاد اولین مرحله .چون در غیر اینصورت مشتری باید 1 بار توی سایت شما ثبت نام کنه و یه بار هم وقتی که به پارس پیک ارجاع شد باید مشخصاتشو بده .

در کل اگه بخواین هم خرید نقدی داشته باشین و هم پرداخت در محل ، مشکلات زیادی خواهید داشت

من روند کار رو گفتم اگه یه کم روش کار کنین میتونین ردیفش کنین .
یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا