معرفی و اسکریپت تمامی فروشگاه های اینترنتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roozshop

Member
abbas جان
این سیستم فقط فایل زبانش ترجمه شده . فقط
که البته اونم اشتباه های زیادی داره

من پیشنهاد میکنم که اگه مایل باشین خودمون با هم اینو فارسی کنیم
فارسی سازی درست و بی عیب و نقص

abbas_m367

Banned
آره خب من موافقم ! ولی فقط یه سوالی دارم !
آخه شما که هم آخرین نسخه فارسی شده CS-Cart رو داری هم ویرتو مارک و ... خب اینو دیگه میخوای چیکار!! خب بابا بیا یه نسخه از اون CS-Cart ات رو بده دیگـــه !! این همه بدبختی واسه چی بکشیم آخه !
شوخی کردما!! اشکال نداره! ما با همین شاپ اسکریپت هم کامون راه میوفته! ولی من یه پیشنهاد دارم! شما سرویس پک 2 CS-Cart 1.5.3 رو که تو اینترنت هم زیاد بود ال شدش رو برامون گیر بیار بزار اینجا ما با کمک شما فارسیش میکنیم ! یه کاری هم میکنیم که شما ضرر نکنی!
مثلا اسم شما رو میزاریم آخرش که شما هم ضرر نکنی! (حالا هرکی تونست کپی رایتش که شما باشیو ور داره! :D)
خلاصه آقا من دباره کلی بررسی کردم! هیـــچی CS-Cart نمیشه! من میخوام یه شاپ بزرگ بزنم! فعلا هم دارم از شرکت راین (کلیه لوازم ورزشی و .. رو داره) و پورتن نمایندگی یا همکاری میگیرم! و .... نمیارزه برام به خاطر یه CMS کارم حرفه ای نباشه!!
ولی به نظر من این CS-Cart واسه سایت های فروش فقط سی دی اصلا نمی صرفه! واقعا برای یه شاپی که فقط بخاد توش سی دی فروخته شه باید با یه اسکریپت خیلی ساده تر کار کرد!:wink:

roozshop

Member
نهایتا من متوجه نشدم که شما دقیقا چی میخوای
اگه میخوای کار حرفه ای کنی و برات دردسر هم درست نشه توصیه میکنم که cs-cart رو ارجینال بخری .

یا علی

oonjaweb

Active Member
خب، در نهایت .. میشه بگید کدوم فروشگاه از همه بهتره هستش؟!اصلا پولش هم مهم نیست
فقط می خوام قوی .. با کیفیت .. با امکانات فراوان .. از همه نظر توپ باشه..فارسی باشه..کسی می تونه کمک کنه؟ واسم ردیف کنه:-?؟ سپاس

abbas_m367

Banned
سلام ! من یه چن روزی نبودم باز ! اینشاله این تاپیک آخرش به یه سی ام اس فارسی خوب برسه !

راستی خوش به حال آقای oonjaweb که پولدارن ! آقا اگه پولشو داری که حله دیگه اصلا قصه نداره ! دیگه ته تهش یه پول سنگین (البته از نظر ما!) میدی به یه برنامه نویس که زیاد کار کرده مثلا حمید ساعتی یا ... ، برات مینویسه خفن و ... !
این تاپیک به قسط حمایت از افراد بد بخت و بی پول و ... ! زده شده! (به کسی بر نخوره ها شوخی میکنم! خودم رو مثال میزنم!)
خلاصه بابا یکم به فکر ما بی پول ها هم باشین دیگه ! گنا داریم ! :sad: :sad:
راستی کس دیگه یی نبود بیاد CMS فروشگاه خفن معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟ :cry:

abbas_m367

Banned
نمونه سایت با Shop-Script

نهایتا من متوجه نشدم که شما دقیقا چی میخوای
اگه میخوای کار حرفه ای کنی و برات دردسر هم درست نشه توصیه میکنم که cs-cart رو ارجینال بخری .

یا علی

بــابــا بخــدا پول نــدارم ! :cry:
همین شاپ اسکریپت هم بد نیستا ! (ولی بازم CS-CART نمیشه ! )

اینم نمونه یک سایت کامل با Shop-Script که بدک نیست !

http://www.irshop.ir

لطفا برین بررسی کنید و نظراتتون رو بدید ممنون :oops:

websamancom

Well-Known Member
دو تا سیستم با 2 قیمت متفاوت نوشتیم که تا چند روز دیگه میزام رو یک سایت ببینید
با امکانات بینظیر البته کمی هم عیده گرفتم در طراحی ولی خوب از نظر برنامه نویسی پیشرفته تر هست
جمعه میزارم ببینید نظر بدید

oonjaweb

Active Member
سلام ! من یه چن روزی نبودم باز ! اینشاله این تاپیک آخرش به یه سی ام اس فارسی خوب برسه !

راستی خوش به حال آقای Oonjaweb که پولدارن ! آقا اگه پولشو داری که حله دیگه اصلا قصه نداره ! دیگه ته تهش یه پول سنگین (البته از نظر ما!) میدی به یه برنامه نویس که زیاد کار کرده مثلا حمید ساعتی یا ... ، برات مینویسه خفن و ... !
این تاپیک به قسط حمایت از افراد بد بخت و بی پول و ... ! زده شده! (به کسی بر نخوره ها شوخی میکنم! خودم رو مثال میزنم!)
خلاصه بابا یکم به فکر ما بی پول ها هم باشین دیگه ! گنا داریم ! :sad: :sad:
راستی کس دیگه یی نبود بیاد Cms فروشگاه خفن معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟ :cry:
سلام.. نه عزیزم پولدار چیه
فقط :
من نمی تونم تازه به کسی بگم بنویسه...چون :
تا یک هفته ی دیگه باید تحویل بدم...
آقا نظرتون چیه ؟ من تا هفته ی دیگه باید تحویل بدم و اصلا هم پولش برام مهم نیست فقط می خوام قوی .. سریع .. با امکانات و همچنین امکان این رو داشته باشه از خارج کشور هم بیان خرید ها رو انجام بدند...کسی می تونه کمک کنه؟ سریعا ......... سپاسگذارم

abbas_m367

Banned
خب خلاصه پولداری دیگه !!
راستی من امروز CS-Cart 1.3.5 SP2 nulled رو پیدا کردم ! فقط میمونه ترجمش !

roozshop

Member
راستی من امروز CS-Cart 1.3.5 SP2 nulled رو پیدا کردم ! فقط میمونه ترجمش !
فکر نمیکنی یه کم دیر پیداش کردی ؟ اون که دیگه از رده خارج شده الان
سرویس پک 3 هم داره جاشو به cscart 1.3.6 میده داداش
بعدش هم همچین گفتی فقط میمونه ترجمش که انگار 99 درصد کار رو انجام دادی !!!

nevisande

Active Member
آقای روز شاپ.
خواهش میکنم اسپم نفرستید.
شما این سیستم رو دارید.
اگه میخواید کمک کنید و به بچه ها این سیستم رو بدید که هیچی.
لطف کنید و اینجا لینک دانلود بزارید.
اگه نه و در ازاش پول میخواید لطفا از طریق پیام شخصی اقدام کنین و اینجا اسپم نفرستید.
دیگه دوران این کارها به سر رسید که برا یه اسکریپت پول بگیرن.

roozshop

Member
آقای روز شاپ.
خواهش میکنم اسپم نفرستید.
شما این سیستم رو دارید.
اگه میخواید کمک کنید و به بچه ها این سیستم رو بدید که هیچی.
لطف کنید و اینجا لینک دانلود بزارید.
اگه نه و در ازاش پول میخواید لطفا از طریق پیام شخصی اقدام کنین و اینجا اسپم نفرستید.
دیگه دوران این کارها به سر رسید که برا یه اسکریپت پول بگیرن.
دوست عزیز ، به نظر میاد که شما مشکل خاصی دارید .
شما میتونین پست قبل منو بخونین ( دقیقا قبل از پست شما ) و بعدش پست خودتون رو بخونین ببینین چه ربطی به هم داره !!!
من که به همه بچه ها گفتم که حاضر به هر جور همکاری هستم
میتوین به پستهای قبل مراجعه کنین

ضمنا :
روزشاپ اسکریپت سیستمهای فروشگاهی رو نمیفروشه بلکه هزینه فارسی سازی و بومی سازی و اتصال به درگاه شتاب و برنامه نویسی هایی که خودمون اضافه بر خود اسکریپت انجام دادیم رو میفروشه + پشتیبانی
ما به همه مشتریها هم میگیم که اسکریپت ها Free هستن یا نال شده هستن و مربوط به چه کمپانی ای هستن . مشتریها هم همه با میل و رغبت خرید میکنن .
روشنه ؟؟؟؟؟؟

ضمنا اصلا لازم نیست که هر جایی که میرسین یه پست همینجوری بدین . جایی که از شما نظر یا کمک میخوان و یا تخصص دارین پست بدین

یا علی

nevisande

Active Member
دقیقا مثل شما.
ملت میگن پول نداریم.
شما میگی این قیمتش فلانه.
شما خودت یه خورده به پستت توجه کن.

roozshop

Member
نویسنده جان شما مطمئنی که راجع به همین تاپیک داری صحبت میکنی ؟!!!
من فقط توی صفحه 3 این تاپیک 1 پست زدم و نوشتم که اگه کسی cs cart sp3 رو که : به شتاب و ایران مارکت و پرداخت و ... متصل شده باشه رو میخواد میفروشیم . تا قبل از اون هم کسی از بی پولی چیزی نگفته بود .
بعدش هم که بچه ها از بی پولی گفتن من 2 تا اسکریپت فری که فارسی سازیش هم ساده هست معرفی کردم . به یکی از دوستان فعال این تاپیک هم حتی پیشنهاد دادم که در ازای قراردادن تبلیغ ما توی سایت من اسکریپت فروشگاه رو رایگان براشون نصب میکنم . میتونین تحقیق کنین .

ضمنا لطفا موضوع این تاپیک رو منحرف نکنید اگه دلتون به حال دوستان دیگه میسوزه

roozshop

Member
بله دوست عزیز با کامپوننت های متعددی که جوملا برای راه اندازی فروشگاه داره میتونین فروشگاه بسازین
بهترین کامپوننت هم virtuemart هستش

abbas_m367

Banned
سلام بچه ها !
آقا چرا با هم بحث میکنید ؟! خب این آقای روز شاپ برای ترجمه کردن اسکریپتش زحمت کشیده و داره از این بابت نون میخوره ! حالا اگه اینجوری بگیم که همون یک مقدار کمکی هم که میخواد بکنه رو نمیکنه ! بله ایشون به من پیشنهاد داده بودن که میتونم از CS-cart فارسی ایشون رایگان استفاده کنم ولی من که بی عقل نبودم قبول نکنم !! ایشون این CMS رو مثل خیلی از فروشندگان اسکریپت ( یا همون فروش ترجمش فقط! ) روی هاست خودشون نصب میکرد و به من اجازه دسترسی به فایلهلی اون رو نمی داد ! فقط تا جایی که بتونم باهاش کار کنم + تبلیغش رو هم رو سایتم بزارم ! شاید خیلی ها راضی شن ولی این مسئله برای من زجره ! مگه خودم مردم؟ من نمیتونم زیر سلطه کسی باشم که پس فردا که شاپم گرفت سر یک اختلاف ساده بگن خوش اومدی !! نه بک آپی و .... !

آقای نویسنده هم درست میفرمایند ! واقعا اگه ما پول داشتیم که اصلا کارمون به این فروم نمیکشید ! اینشالا آخرش به نتیجه برسیم ! تا الان 6 صفحه شده و چند روزیه که این تاپیک برترین تاپیک این بخش هست ! انشاالله که به نتیجه برسیم !

حالا آقای روز شاپ دل مارو نشکونین دیگه ! مگه بین ورژن 1.3.5 تا 1.3.6 چقد فرق هست ؟! بابا ما به همینشم راضییم ! باور کنید همینو با بدبختی گیر آوردم ! تمامی لینک های رپیدشیر و مگا آپلود و اپرا و .... رو حذف کرده بودند ! در ضمن این پک کامل هم هست ! توش تمام آموزش هاش + آپگرید هاش (که آپگرید ها نال نشده) + .... هست دیگه !

لطفا یکم راهنمایی کنید ! شما هم که CS-cart 1.3.6 رو ندارید درسته ؟ :wink:

roozshop

Member
سلام بچه ها !
آقا چرا با هم بحث میکنید ؟! خب این آقای روز شاپ برای ترجمه کردن اسکریپتش زحمت کشیده و داره از این بابت نون میخوره ! حالا اگه اینجوری بگیم که همون یک مقدار کمکی هم که میخواد بکنه رو نمیکنه ! بله ایشون به من پیشنهاد داده بودن که میتونم از CS-cart فارسی ایشون رایگان استفاده کنم ولی من که بی عقل نبودم قبول نکنم !! ایشون این CMS رو مثل خیلی از فروشندگان اسکریپت ( یا همون فروش ترجمش فقط! ) روی هاست خودشون نصب میکرد و به من اجازه دسترسی به فایلهلی اون رو نمی داد ! فقط تا جایی که بتونم باهاش کار کنم + تبلیغش رو هم رو سایتم بزارم ! شاید خیلی ها راضی شن ولی این مسئله برای من زجره ! مگه خودم مردم؟ من نمیتونم زیر سلطه کسی باشم که پس فردا که شاپم گرفت سر یک اختلاف ساده بگن خوش اومدی !! نه بک آپی و .... !
ممنون از صحبتهات
ولی ما ، شما و خیلی های دیگه داریم توی نت ، کار میکنیم . اینجوری نیست که بیایم سر یه اختلاف اعتبار و آبروی خودمون رو ببریم و به قول شما بگیم خوش اومدین چرا که اگه 2 بار یه همچین کاری رو بکنیم توی 3-4 تا فروم معتبر ایرانی این مساله میپیچه و دیگه هیچ مشتری ای نخواهیم داشت. من به شما گفتم که اسکریپت رو مجانی نصب میکنیم براتون خوب در عوضش شما نباید توقع داشته باشی که کل اسکریپت رو بدیم بهتون خود شما جای ما باشی اینکارو میکنی ؟ نمیدونم در این مورد چقدر تحقیق کردین .. ولی شاید بدونین که بعضی از شرکتها حتی بعد از گرفتن هزینه کلان برای راه اندازی فروشگاه ، باز هم اجازه مدیریت روی هاست رو نمیدن و فقط یوزر و پسورد بخش مدیریت فروشگاه رو به خریدارشون میدن .

ضمنا در مورد cs-cart هم : کل تغییراتی که نسخه 1.3.5 نسبت به سرویس پک ها و نسخه 1.3.6 داشته اصلا در حدی نیست که متوجه بشین . فقط 6 تا تغییر جزیی و نامحسوس هست .در مورد فارسی سازی و اتصال به پرداخت ، ایران مارکت و شتاب هم هر سوالی داشتین در خدمتتون هستم

abbas_m367

Banned
ضمنا در مورد cs-cart هم : کل تغییراتی که نسخه 1.3.5 نسبت به سرویس پک ها و نسخه 1.3.6 داشته اصلا در حدی نیست که متوجه بشین . فقط 6 تا تغییر جزیی و نامحسوس هست .در مورد فارسی سازی و اتصال به پرداخت ، ایران مارکت و شتاب هم هر سوالی داشتین در خدمتتون هستم

خیلی ممنون ! پس دیگه امیدوار شدم !
اینشالا مشکل سیستم کلیکیم رو برطرف کنم شرو میکنم به ترجمه این اسکریپت ! البته با کمک دوستان ! :wink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا