معرفی موتور رندر (Real Render) اولین موتور رندر ایرانی

.:BehzAd:.

Active Member
شات محیط رو دیدم خوبه و سریع میشه باهاش رابطه بر قرار کرد.
به نظر منه بی سواد بهتر که تمرکز کنی رو این نکته که موتور های قدرتمند رندر حال حاضر ضعفشون چیه و ما رو اون نقاط کار کنی و اونا رو تو موترت بگنجونی مثلا فرای یه موتور فوق العادس ولی یه ضعف ها و کمبود های داره که اگه رندمل کنترل ادامه میداد و بر طرفش میکرد قدرتمند ترین موتور رندر جانمید ور مشما هم میشد و خوده من با هیچی عوض نمیکردم این نکس لیمیت م خیلی باهوش و خوب میدونه داره چی کار میکنه امیدوارم شما هم با هوش و ذکاوت بالایی که دارید یکی از بهترین موتور رندر های جهان رو که ایرانی ایرای هست ورد این عرصصه بکنید فقط اگه با موتور های دیگه هم قابل انتباق باشه بد نمیشه و این خودش باعث میشه کسای بیشتر رو بیارن به این موتور و خیلی زود جایی خودشو تو دله هر تری دی کاری باز کنه و در اخر رو قدرت تو رندر های داخلی کار کن طوری که زجر ند مثل این چند تا فیزیکالی که هست البته خودت استادی و اینای که من گتم فقط پیشنهاده.

آقا ما که علاقمندتر شدیم
و
از تلاشهای عالمانه بسیار خرسند
الان به قول خودت همه چی تو تست و نوشتنه و خب خیلی نمیشه جزئیات رو دید و سنجید.
ولی با این دید مثبت انتظار ما رو هم داری میبری بالا !
و یه نکته راستی
تو به سخت افزار ما خیلی کار نداشته باش. کارت درسته ها که روی موج تکنولوژی حرکت کنی اما پرنده های کوچیک هم میتونن خوب پرواز کنن.
اگه یه نوع انطباق خاص با دستگاههای معمولی هم در کنار اون حالت پاورفول در نظر بگیری میتونه آرزوهای دخترک کبریت فروش رو هم برآورده کنه!
خبرهای جدید و مثالهای جدیدو رو کن !
علاقه من از لحاظ فضولی جلب شده. امیدوارم از لحاظ فنی هم بتونم باهاش سازگار بشم.
راستی این داستان کی نوشته میشه ...
در مورد کمک خدا هم که انشاءا... شما شایسته هستی و با جهاد علمی شایسته تر هم خواهی شد. ارزوی و دعای همه ما موفقیت و سعادت دوستان هست.
یه عید بزرگ هم تو راهه عیدی بعدی رو آماده کن امین جان :rose:

یا علی

graphamin

Member
آقا ما که علاقمندتر شدیم
و
از تلاشهای عالمانه بسیار خرسند
الان به قول خودت همه چی تو تست و نوشتنه و خب خیلی نمیشه جزئیات رو دید و سنجید.
ولی با این دید مثبت انتظار ما رو هم داری میبری بالا !
و یه نکته راستی
تو به سخت افزار ما خیلی کار نداشته باش. کارت درسته ها که روی موج تکنولوژی حرکت کنی اما پرنده های کوچیک هم میتونن خوب پرواز کنن.
اگه یه نوع انطباق خاص با دستگاههای معمولی هم در کنار اون حالت پاورفول در نظر بگیری میتونه آرزوهای دخترک کبریت فروش رو هم برآورده کنه!
خبرهای جدید و مثالهای جدیدو رو کن !
علاقه من از لحاظ فضولی جلب شده. امیدوارم از لحاظ فنی هم بتونم باهاش سازگار بشم.
راستی این داستان کی نوشته میشه ...
در مورد کمک خدا هم که انشاءا... شما شایسته هستی و با جهاد علمی شایسته تر هم خواهی شد. ارزوی و دعای همه ما موفقیت و سعادت دوستان هست.
یه عید بزرگ هم تو راهه عیدی بعدی رو آماده کن امین جان :rose:

یا علی

ممنون خیلی لطف دارید ایشالا که همینطور خواهد:rose:

graphamin

Member
شات محیط رو دیدم خوبه و سریع میشه باهاش رابطه بر قرار کرد.
به نظر منه بی سواد بهتر که تمرکز کنی رو این نکته که موتور های قدرتمند رندر حال حاضر ضعفشون چیه و ما رو اون نقاط کار کنی و اونا رو تو موترت بگنجونی مثلا فرای یه موتور فوق العادس ولی یه ضعف ها و کمبود های داره که اگه رندمل کنترل ادامه میداد و بر طرفش میکرد قدرتمند ترین موتور رندر جانمید ور مشما هم میشد و خوده من با هیچی عوض نمیکردم این نکس لیمیت م خیلی باهوش و خوب میدونه داره چی کار میکنه امیدوارم شما هم با هوش و ذکاوت بالایی که دارید یکی از بهترین موتور رندر های جهان رو که ایرانی ایرای هست ورد این عرصصه بکنید فقط اگه با موتور های دیگه هم قابل انتباق باشه بد نمیشه و این خودش باعث میشه کسای بیشتر رو بیارن به این موتور و خیلی زود جایی خودشو تو دله هر تری دی کاری باز کنه و در اخر رو قدرت تو رندر های داخلی کار کن طوری که زجر ند مثل این چند تا فیزیکالی که هست البته خودت استادی و اینای که من گتم فقط پیشنهاده.

خواهش میکنم.شما که خودت خوب میدونی.اون صحبت هایی که گفتی صدرصد همینطوره که من قبلا بصورت اجمالی گفتم .قسمتی در اینموتور رندر تعبیه شده که موتورهای رندر دیگه که بر روی سیستم شما نصب هست در این موتور شناخته و از امکانات دیگه موتورهای دیگر هم بنا به سلیقه خودتون استفاده کنید. به معنی اینه که معماری لایه ای خواهید چید که حاوی چند موتور رندر و همزمانسازی و به موازات هم استفاده کردن هست.در صورتی این که شما در حال حاضر اگر بخواین توی پروژتون از چند موتور استفاده کنید باید جداگانه و یا با محدودیت اینکاروه انجام بدید که در این موتور این روند معنا نداره و شما میتونید دسترسی و اشراف به استفاده از چند موتور در موازات هم داشته باشید.

nsk-co

Active Member
سلام
دوست عزیز
به شما تبریک میگم
امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق باشید
ما که مفتخریم از آشنایی با شما

lordalex

New Member
همیشه به این موضوع فکر می کردم که : چی می شد ایرانی ها هم مثل خارجی ها نرم افزار های 3بعدی

می ساختن خدا را شکر داریم در تمام علوم خود کفا می شیم. اگه بشه...........

هر جا که هستید موفق و سربلند باشید شما باعث افتخار ایرانی ها هستید

از طرف Lord Simulation

Active Member
راستی این موتور برر پایه رندر موازی هست دیگه نه؟

cpu+gpu

حتما همچین چیزی رو در نظر بگیر حیفه

امین جان میدونم سربازی هستی و نمیتونی سر بزنی ولی اگه من جای تو بودم مرخصی های تو شهری که میگرفتم میرفتم کافی نت چون اصلا نمیتونم یه نصف روز آفلاین باسم.

graphamin

Member
سلام به دوستان عزیز ممنون آره حین سربازی سخت دیگه بعضی وقتا سکوت خوبه و شرمنده که نمیتونم پیغام بزارم دارم در وقتهای آزاد کتاب دربارش مینویسم.

راستی بهزاد عزیز اگر gpu و رندر موازی نداشته باشه که دیگه بدرد نمیخوره میشه ماشین اسباب بازی معلومه که داره و من به همه اینهایی که میگید اشراف کامل دارم و در نظر گرفتم.

فعلا تا بعد.

Active Member
سلام

ایشاالله که خدمتت هر چه زودتر تموم بشه و برگردی ادامه بدی.

ما که بیصبرانه منتظر این موتور رندر بومی هستیم.

Fa

Well-Known Member
آفرین بر شما . بالاخره یه ایرانی یافتیم که مصرف کننده نیست بلکه تولید کننده است . امیدوارم شرکتهای خوب ساپورت خوب ازت بکنن

s i n a

New Member
سلام
دوستان میخوام بپرسم ایا واسه Corel VideoStudio یا Premiere یا edus هم میشه از موتور رندر استفاده کرد
بصورتی که سرعت رندر افزایش پیدا کنه بشتر تاکید روی یولید ببخشید جایی رو نتونستم پیدا کنم واسه سوالم

آخرین ویرایش:

rainbmaya

Active Member
دوست من یه موتور رندر هست به نام فوری بال (FurryBall) که رندر در لحظه میگیره و بر اساس DirectX 11 طراحی شده! خیلی عالیه ولی ضعفهای زیادی داره. مثلا برای مو توخودش باید مو درست کنی و موهای مایا رو رندر نمیکنه حتی shave&ircute هم رندر نمیگیره. raytraceing هم رندر نمیکنه و با رندر بصورت سکیو انس هم مشکل داره.
خوبه که شما هم realtime rendering داشته باشید! میدونید که زمان یعنی پول. پس زمان کمتر برای رندر یعنی هزینه کمتر. موضوع دیگه هم رندر بی دردسر توسط خود انجین تحت شبکه است!
شرکت Nvidia تلاش زیادی داره میکنه که سیستم ها رو از شر سی پی یو های گران قیمت نجات بده و خیلی از امور سیستم بوسیله کارت گرافیک و DirectX انجام بشه. خوب شما هم میتونید از این موضوع استفاده کنید.
موفق باشید.

emad04

Well-Known Member
سلام ..
خیلی عالیه . کار بسیار شایسته ای هست .
ایرانی ها هم می تونن غیرت نشون بدن و خودشون تولید کننده باشن . اینم نمونش :green:
بی صبرانه منتظر آخر کار هستیم ..

graphamin

Member
سلام به دوستان عزیزم بالاخره یه مزخصی کوچولو داشتم که توانستم در یک کافی نت مستقر بشم و اکانتنم را چک کنم
واقعا ممنون ایشالا عید نوروز فعالیتم را آغاز میکنم تا این آموزشی تمام بشه و عیدی خوب بدم به همه !!!

موفق باشید و ممنون که تنهام نگزاشتید.

mahdilal

Member
من تازه این تایپک رو دیدم خیلی خوشحال شدم از اینکه بالاخره یکی داره از این کارها می کنه امیدوارم که نرم افزار سه بعدی تماما ایرانی همانند موتور رندر شما دوست عزیز طراحی بشه
یک چیزی فقط و آن هم اینکه اسکریپت نویسی یا زبان برنامه نویسی خاصی هم داره که بتونه بیشتر به کاربرها کمک کنه دیگه مثل پایتون

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام

من تازه دیدم این پست رو بهت تبریک میگم

امیدوارم به جایی برسونیش که دیگه به v-ray و ... نیاز نداشته باشیم
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا