معرفی منبع اموزشی برای css

caspianhero

Member
متشکر دوست عزیز:انگلیسی هست!! من انگلیسی ام زیاد خوب نیست ها!!! قابل فهم هست!!! ایا لینک دانلود برای این اموزش وجود داره؟؟؟
سپاس

MASIHA68

Member
اگه می خوای فقط یه چیزایی از سی اس اس بدونی و اگه یه کد سی اس اس رو بهت دادن هنگ نکنی بهتره بری دنبال منابع فارسی ناقص که با چندتا سرچ می تونی کلی کتاب پیدا کنی ولی اگه واقعا دنبال یادگرفتی و به قولی می خوای حرفه ای باشی من منابع انگلیسی رو پیشنهاد می کنم
ولی باز خود دانی
راههای اسون رو همه انتخاب می کنن ولی راههای سخت رو کسایی انتخاب می کنن که می دونن سختی کشیدن لذت بخشه.اگه از راهی برین که همه میرن به همون جایی میرسین که همه رسیدن پس راهتون رو متفاوت انتخاب کنین تا یه مقصد متفاوت داشته باشین

آخرین ویرایش:

MASIHA68

Member
نه دوست عزیز این نیست
دارم میگردم دنبال پکیج خودم ....اگه پیداش کنم

MASIHA68

Member
بلاخره پیداش کردم
دوست زیز شما باید تو این سری اموزش ها php , html رو گوش بدین چون سی اس اس به تنهایی کاربردی نداره ... از لابه لای اموزش اچ تی ام ال سی اس اس رو هم یاد می گیرید
مانا باشید

meraj-persian

Active Member
دوست عزیز(caspianhero)لطفا این تاپیک رو با استفاده از نوار ابزار به عنوان (حل شده) علامت بزنید تا از پست های اضافی جلوگیری بشه.
اگه هنوز مشکلتون حل نشده(بعد از 40 روز) بهتره تو گوگل با این عنوان(منبع آموزشی CSS) سرچ کنید.
من یه آموزش پیدا کردم ببین به دردت میخوره:

دانلود کتاب آموزش کامل CSS

اگه هم آموزش CSS3 خواستی یه پیام خصوصی بفرست برات ارسال کنم.

MASIHA68

Member
بهتره اگی چیزی دارین همینجا رو کنین چون شاید یکی توی نت سرچ زد و به این پست رسید ... و خدای نکرده اونوقت شما نبودین که جواب پیغام خصوصی رو بدین و کار اون بدبخت هم لنگ می مونه
البته خود دانی :)

meraj-persian

Active Member
دانلود آموزش css3

اینم آموزش css3:

پیوست ها

• amoozesh_css3.pdf
    750.5 کیلوبایت · بازدیدها: 12

caspianhero

Member
اموزش تصویر سی اس اس هم وجود داره
البته شخصا توصیه می کنم اموزش های انگلیسی رو یاد بگیری ... دلیلیش رو وقتی یه طراح وب شدی می فهمی (اصطلاحات و نکات کلا انگلیسه و در کل ما هرچی توی طراحی وب داریم از روی دست خارجی ها کپی میزنیم پس بهتره همون اول خودتو عادت بدی به انگلیسی خوندن تا اگه سطحت بالا رفت مجبور نباشی کل پول ترجمه بدی :) )
من خودم یه پکیج اموزش خریدم که توش سی اس اس هم بود و به خوبی توضیح داده بود . کسی که هم اموزش میداد با انگلیسی ساده و راحت حرف می زد و یکی از مدرسان دانشگاه هاروارد بود .
دارم می گردم لینکش واست پیدا کنم ...
http://www.kimia-soft.ir/products.ph...ugs7rsu6ce2oj2
این لینکشه ... این اموزش رو گوش کنی سی اس اس رو به صورت حرفه ای یاد می گیری

با سلام بر دوستان

یک سئوال فوق فنی!
چطور میشه انگلیسی خود را قوی کرد: به طوری که این ویدئو های اموزشی انگلیسی را بشه(لیندا و......) فهمید؟؟؟ دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند؟؟ایا باید زبان تخصصی کامپیوتر بلد بود؟؟ چطوری هاست؟؟ چون واقعل منابع فارسی ضعیف هستند!!!
سپاس

meraj-persian

Active Member
دوست عزیز برای یادگیری انگلیسی برو به سایت ایرانی:

http://www.englishlearner.ir/

این سایت بسیار مفیده و قسمت های مبتدی،متوسط،حرفه ای رو شامل میشه.

در ضمن خواهشا این موضوع رو به عنوان حل شده علامت بزنید و موضوع دیگه ای ایجاد کنید.

caspianhero

Member
متشکر دوست عزیز: خیلی عالی بود: اگه باز هم سراغ دارید لطفا معرفی کنید؟؟؟:rose:
راستی از کجا باید حل شده را بزنم!! دقیقا!!!

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود
کتاب: آموزش HTML, XHTML, CSS
انتشارات: ناقوس
نویسنده: الیزابت کاسترو

این سایت هم آموزش های مدرن و استانداردی داره: http://cssplay.co.uk/

chanel

New Member
,Ba salam
?aya kasi dar morede exame haye CIW fondamental chizi midoone ya dade
.mamnoon misham age kasi hast ta baram tozihi bede dar morede nahveye emtahan va
inke ta che had bayad az Html,photoshop... va gheire bedoonim ta betoonim in avali ro begzarooim
....Ba tashakor

جدیدترین ارسال ها

بالا