معرفی منبع اموزشی برای css

caspianhero

Member
با سلام بر دوستان عزیز

من تازه شروع به یادگیری Css کردم و نیاز به یک منبع اموزشی خوب به زبان فارسی یا انگلیسی دارم: لطفا اگر ebook یا کتاب جامع ای سراغ دارید معرفی کنید؟؟؟ در ضمن w3schools را معرفی نکنید : چون خودم امارش را دارم:اگر css2 باشه بهتره: اگر کتاب چاپی انگلیسی هم باشه دیگه عالی تره: :green:

سپاس

restles20

Active Member
دوست عزیز من کتاب 101 نکته و ترفند برای استفاده از css در طراحی وب رو بهت پیشنهاد می کنم کتاب فوق العاده ایه قیمتشم 8500 تومن همراه با سی دیه و نوشته راشل اندرو و مترجمش هم امیر عباس عبدالعلی هستش
تو این کتاب تمام خصوصیات css 2 رو با طرح چندین مثال بهت آموزش میده حتما بخرش ضرر نمی کنی
اما اگر کتاب های pdf رایگان می خوای تو اینترنت پره و با یه سرچ کوچولو می تونی پیدا کنی که البته من این کار رو توصیه نمی کنم چون هیچ کدومشون جامع نیستن و تنها برخی از خصوصیات رو توضیح داده

caspianhero

Member
متشکر دوست عزیز: ایا این کتاب : مثلا تگ div یا id را تعریف کرده!! قشنگ توضیح داده همه ی مباحث را ؟؟؟؟

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
این کتاب هم بسیار کتاب عالیه ایه: آموزش HTML5 و CSS3 در قالب پروژه. توی لینک زیر میتونی کتاب رو بخری یا 50 صفحه ی اول اون رو رایگان دانلود کنی.

لینک

لازم به ذکره که دستورات کلی CSS2 و CSS3 یکیه و نسخه ی 3 فقط ویژگی ها و امکانات بیشتری داره.

restles20

Active Member
متشکر دوست عزیز: ایا این کتاب : مثلا تگ div یا id را تعریف کرده!! قشنگ توضیح داده همه ی مباحث را ؟؟؟؟
خواهش می کنم دوست عزیز
تمامی مباحث رو با زبانی بسیار گویا و ساده بصورت طرح سوال و جواب توضیح داده

caspianhero

Member
متشکر دوست عزیز: ولی همانطور که از اسم کتاب معلوم هست: گمان نکنم این کتاب از پایه css را توضیح داده باشه!!! بلکه فقط به ترفند ها پرداخته هست!!! لطفا دوستان اگر کتابی را سراغ دارند که از پایه شروع کرده باشه:معرفی کنند؟؟؟
سپاس

restles20

Active Member
متشکر دوست عزیز: ولی همانطور که از اسم کتاب معلوم هست: گمان نکنم این کتاب از پایه css را توضیح داده باشه!!! بلکه فقط به ترفند ها پرداخته هست!!! لطفا دوستان اگر کتابی را سراغ دارند که از پایه شروع کرده باشه:معرفی کنند؟؟؟
سپاس

اشتباه می کنی دوست من
مطالب این کتاب به سه دسته مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تقسیم بندی شده و تمامی خواص Css رو به طور کامل توضیح داده
من چکیده ای از این کتاب رو در ضمیمه بصورت pdf برات قرار میدم لطف کن دانلود کن و بخون بعد بگو بده
برای تشکر هم نیازی به زدن پست نیست خیلی راحت می تونی از دکمه تشکر استفاده کنی

پیوست ها

• 101 نکته و ترفند بر&#157.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 65

restles20

Active Member
اگر در رابطه با HTML5 بخوای دوست خوبمون Barnara معرفی کرده و اگر در رابطه با HTML 4.1 بخوای من کتاب مرجع کامل HTML و اصول طراحی وب (CIW) ترجمه شده توسط مهندس رامین مولاناپور و مهندس نوشین شکرالهی قهرمانلو رو پیشنهاد می کنم

meraj-persian

Active Member
سلام.
به نظرم من با کتاب نمیشه خوب یاد گرفت.
شما هم اگه میخوای خوب یاد بگیری حتما باید با ویدیو های آموزشی یاد بگیری.
تو ویدیو همراه با کار عملی کاملا توضیح میده.
تو تاپیک پیش هم یه لینکدر همین مورد گذاشتم.

caspianhero

Member
متشکر: ولی ویدئو ها اکثریت ناقص هستند و قشنگ توضیح نمی دهند!!(شرکتی ها ) منظور من هست!!

meraj-persian

Active Member
درست میگید.
ولی این شرکتی که من گفتم(نوین پندار) کاملا توضیح میده و خداوکیلی خیلی ازش رضایت دارم.
من ویدیو هایی دیگر از شرکت هایی مثل دریاسافت خریدم که باید 2 ساعت فکر کنی ببینی چی گفته!
این آموزشی که بهت گفتم دانلود کنی رو خودم دارم و هنوزم که هنوزه با اینکه کاملا روی css و html تسلط دارم بعضی نکات رو از همین ویدیو یاد میگیرم.

caspianhero

Member
متشکر : من با css یکم مشکل دارم: ایا اموزش جامع ای در این مورد داره؟؟؟

آخرین ویرایش:

caspianhero

Member
متشکر: راستی ایا شما از این محصولات استفاده کردید(experssion web ,..)؟؟ از کیفیت اش راضی بودید؟پرداخت انلاین داره؟؟؟

آخرین ویرایش:

meraj-persian

Active Member
قبلا گفتم استفاده کردم و کاملا ازش راضی بودم.
پرداخت آنلاین هم احتمال داره ولی من بلد نیستم.
اگه هم نداشته باشه هم باید پول رو به کسی که پست میکنه بدی.
من از سی دی فروشی خریدم به همین خاطر نمیدونم.

MASIHA68

Member
اموزش تصویر سی اس اس هم وجود داره
البته شخصا توصیه می کنم اموزش های انگلیسی رو یاد بگیری ... دلیلیش رو وقتی یه طراح وب شدی می فهمی (اصطلاحات و نکات کلا انگلیسه و در کل ما هرچی توی طراحی وب داریم از روی دست خارجی ها کپی میزنیم پس بهتره همون اول خودتو عادت بدی به انگلیسی خوندن تا اگه سطحت بالا رفت مجبور نباشی کل پول ترجمه بدی :) )
من خودم یه پکیج اموزش خریدم که توش سی اس اس هم بود و به خوبی توضیح داده بود . کسی که هم اموزش میداد با انگلیسی ساده و راحت حرف می زد و یکی از مدرسان دانشگاه هاروارد بود .
دارم می گردم لینکش واست پیدا کنم ...
http://www.kimia-soft.ir/products.php?20&sid=n27c6o34ct0hugs7rsu6ce2oj2
این لینکشه ... این اموزش رو گوش کنی سی اس اس رو به صورت حرفه ای یاد می گیری

جدیدترین ارسال ها

بالا