مشکل در خواندن محتوای فایل .doc پس از ریکاوری

Cyletech

Member
سلام دوستان،

من امروز رو کلاً گذاشتم واسه ریکاوری کردن یکسری فایل ها خدا رو شکر یافتمشون. بگذریم که با کلی مکافات بهشون رسیدم. حالا میخوام بازشون کنم اما نوشته هاشون مثل عکس ضمیمه شده هست و هیچکاری نمیتونم انجام بدم چون نمیدونم باید چیکار کنم. لطفاً کمکم کنید

ممنونم :rose:

پیوست ها

• Capture.GIF
    Capture.GIF
    3.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

nima_dsnr

کاربر VIP
آره متاسفانه این مشکل هست چون من هم باهاش برخورد داشتم.
حالا اولین کاری که میکنی پسوند اونو به .doc یا .docx تغییر بده،
بعدش اگه نشد برو با یه نرم افزار دیگه ریکاور کن
من بهترین نرم افزار رو get data back پیشنهاد می کنم که برای فرمت های FAT و NTFS دوتا برنامه داره.
در درجه بعد میتونی ار یک نرم افزار استفاده کنی که همه فرمت های آفیس رو باز میکنه.
اسمش یادم نیست ولی یه چیزی تو مایه های All Office Open یا Opener یا یک چیزی تو همین مایه ها هست.

Cyletech

Member
آره متاسفانه این مشکل هست چون من هم باهاش برخورد داشتم.
خود شما تونستید حلش کنید؟

حالا اولین کاری که میکنی پسوند اونو به .doc یا .docx تغییر بده،
پسند خودش .doc هست و من به .docx تغییر دادم و خطا میده و دیگه اصلا بازش نمی کنه!

بعدش اگه نشد برو با یه نرم افزار دیگه ریکاور کن
من بهترین نرم افزار رو get data back پیشنهاد می کنم که برای فرمت های FAT و NTFS دوتا برنامه داره.
من هم از نرم افزار GetDataBack v4.0 for NTFS استفاده کردم و واقعاً نسبت به بقیه برنامه ها خیلی بهتر جواب میده. با سه تا دیگه البته امتحان کردم که اصلا نتیجه مثبتی نداشت.

در درجه بعد میتونی ار یک نرم افزار استفاده کنی که همه فرمت های آفیس رو باز میکنه.
این نظر منه که اگر خود برنامه اصلی نتونه با پسوند خودش محتوای یک فایل رو باز کنه پس دیگر برنامه ها هم نمی تونن. اما با wordpad امتحان کردم و همون نتیجه رو داشت.

اسمش یادم نیست ولی یه چیزی تو مایه های All Office Open یا Opener یا یک چیزی تو همین مایه ها هست.
من دنبال همچین برنامه ای خواهم رفت اما شما هم لطف کنید کمی تفکر کنید و اسم دقیق این برنامه رو ذکر کنید :rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
آره دقیقا همینه چون اسمش Open office هست و حجمش هم 130-140 مگ میشه.
ولی حالا که چک کردم اون برای جایی هست که آفیس نداره و با این میتونه فایلهای آفیس رو باز کنه.
اگر خراب شده و با آفیس باز نمیشه با اون هم اصلا باز نمیشه.
اما کاری که میشه کرد اینه که فکر کنم برنامه هایی هست که فایلهای ورد رو ریکاور میکنن و تو این حالت استثنائن به کارت میاد...
من این کار رو نکردم ولی شنیدم که هست.
در ضمن فراموش نکن که فایلت همون که میخای باشه و اشتباهی یک فایل دیگه نباشه. حجمش هم نگاه کن صفر نباشه و غیر عادی زیاد نباشه.
فعلا همینا.

the_king

مدیرکل انجمن
همیشه این احتمال هست که محتویات فایل با محتویات فایل های دیگه بازنویسی بشه و فایل بازیابی شده قابل استفاده نباشه.

Cyletech

Member
آقا این کار هارو هم کردم جواب نداد. انگار باید بیخیالش بشم. میگم پس ریکاوری ها چرا اینقدر ضعیفه؟ :mad:

nima_dsnr

کاربر VIP
راستش من تعجب میکنم
فایلهای ورد همه در حد کیلوبایت و زیر 1 مگ هستن
بخاطر همین در اغلب مواقع و حتی با برنامه های ضعیف هم ریکاور میشن.
انگار بدشانسی شما هست دیگه...

جدیدترین ارسال ها

بالا