عکاسی از ظروف مسی

nafismes

New Member
سلام من یه پیج فروش ظروف مسی زنجان دارم
میخوام دوستان منو راهنمایی کنن که چطور بتونم عکس های خوب از ظروف بگیرم
مرسی ازتون
الان هم بد نیست ولی می خوام بهتر شه
آدرس پیج اینه : instagram.com/nafismes

golex

Member
من فکر میکنم باید عکس ها به صورت مایل گرفته بشه جوری که تصویر خودتون داخل ظرف ها مشخص نباشه و همچنین نور پردازی ملایم باشه و از سافت باکس استفاده کنید

saraa1900

New Member

معرفی انواع ظروف مسی​

بدون شک ظروف مسی از محبوب ترین ظروف قدیمی در آشپزخانه محسوب میشوند. قبل از خرید ظروف مسی، توصیه میکنیم ابتدا با انواع آنها بیشتر آشنا شوید تا بتوانید ظروف مسی متناسب با سلیقه و نیاز خود را خریداری کنید. به طور کلی ظرف های مسی به سه دسته، ظروف مسی ماشینی، ظروف مسی نیمه ماشینی یا نیمه چکش کاری شده و ظروف مسی چکش کاری شده تقسیم بندی میشوند.

• ظروف مسی ماشینی: روی بدنه ظرف های مسی ماشینی خط های افقی و موازی هم وجود دارد. بدنه این ظروف کاملاً صاف میباشد و جای چکش دیده نمیشود. ظرف های مسی ماشینی نسبت به سایر ظروف مسی، ارزان تر میباشد.
  • ظروف مسی نیمه ماشینی یا نیمه چکش کاری شده: ظروف مسی که در این دسته قرار میگیرند، ابتدا بوسیله ماشین‌آلات، تا حد بسیار زیادی خمکاری میشوند و شکل کلی قالب ظرف را میگیرند. سپس توسط مسگران، با کمی چکش کاری شکل نهایی ظرف بدست می آید.
  • ظروف مسی چکش کاری شده: این ظرف ها ابتدا توسط دستگاه قالب گیری میشود. سپس در تمام مراحل بعدی، توسط دست، چکش کاری میشوند. این نوع از ظروف مسی جزو گران قیمت ترین ظروف مسی محسوب میشوند. توجه داشته باشید، هرچه میزان چکش کاری ظرف بیشتر باشد و جای چکش ها ریزتر و منظم تر باشند، قیمت ظرف بیشتر میشود.
  • سلام من یه پیج فروش ظروف مسی زنجان دارم
    میخوام دوستان منو راهنمایی کنن که چطور بتونم عکس های خوب از ظروف بگیرم
    مرسی ازتون
    الان هم بد نیست ولی می خوام بهتر شه
    آدرس پیج اینه : instagram.com/nafismes

از مواردی که در عکاسی از ظروف حتما باید به اون توجه کنید تمیز بودن ظرف هست
استفاده از سافت لایت نور زرد یا نور طبیعی میتواند در کیفیت عکی شما تاثیر گذار باشد
سعی کنید در تصویر خودتون رو در سایه ها مخفی کنید
تا حد امکان از پس زمینه ساده استفاده کنید
در ظروف مسی مهم ترین موضوع نور پردازی هست چون این ظرف انعکاس بالایی دارد

جدیدترین ارسال ها

بالا