مسابقه هفتگی Speed Modeling

وضعیت
موضوع بسته شده است.

30min

Banned
فرخ عزیزم نباید رفرنس رو رو کنی پسرم تا زمانی که کارت رو بخوای ارائه بدی.این رو باید به عنوان قوانین ست کنید.
حتما .
اگر موردی رو بچه ها بگن که خوب باشه و زیاد سخت گیرانه نباشه و در عین حال کمک کنه به بهتر شدن مسابقه به صورت قانون در میاد .
الان به نظر شما گذاشتن رفرنس در تاپیک چه مشکلی ایجاد میکنه ؟!
بد نیست این قانون رو هم اضافه کنیم :

که متریال و تکسچر به مدلمون ندیم و با یه متریال دیفالت که به همه آبجکت میدیم رندر بگیریم
اینطوری فقط و فقط رو خود مدل نظر داده میشه
البته اگر دوستان موافق باشن و گرنه هیچ.
اتفاقا منم میخواستم یک همچین چیزی رو بگم .
که متریال ها حالت Default داشته باشه و اگر کسی خواست رندر بگیره در داوری تاثیر نداشته باشه .
بالاخره مسابقه Speed Modeling هستش دیگه .
مرسی به نظرم پیشنهاد خوبی بید دوست جان :wink:
بعد واسه ساخت هدست من درست نفهمیدم تا کی وقت داریم ؟ آیا ؟
اول بگم شما این هفته اگه کارت رو نفرستی اخراج میشی از سایت !!! :wink:
در مورد زمان هم در بخش نظرخواهی و داوری هر هفته موضوع جدید اعلام میشه و گوشه بالا سمت چپ عکس مربوط به موضوع مدت زمان شرکت در مسابقه نوشته میشه :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=148899
موفق باشید .

nima_dsnr

کاربر VIP
آقا اینی که فرخ گذاشته رو من عمرن بتونم تا فردا تموم کنم !!!!!!!!!!
من یه مدل خیلی ساده تر انتخاب کردم!
آخه این اولین کار منه!
امیدوارم بتونم تو اولین مسابقه شرکت کنم.

30min

Banned
دو نفر طرح هاشون رو تا الان ارسال کردن !
که البته با پیش بینی من خیلی فاصله داره هنوز
البته امیدوارم تا پایان مهلت که ساعت 10 هستش طرح های بیشتری ارسال بشه .
در ضمن بچه هایی که کارهاشون رو شروع کردن و به یه جایی رسوندن و فکر میکنن مهلت بیشتری نیاز هست همینجا اعلام کنن .
اگر تعداد به یک حدی برسه مهلت این هفته تمدید میشه در غیر این صورت همون مهلت قبلی هستش و مسابقه هفته بعد رو شروع میکنیم .

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام منم میخواستم بگم زمان مسابقه تمدید بشه
البته اگر ممکنه

اگر بشه خیلی خوبه
اگر هم نمیشه من کار یونی رو بزارم کنار بشینم سر مسابقه
ولی جواب استادم رو خودتون بدید :d

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
تمدید محلت ارسال آثار...!

سلام به همه دوستان

اول تشکر می کنم از سیمین جان که این کار رو شروع کردن . چون مطمئنا این کار باعث ایجاد شوغ در دوستان میشه و با همین کار تجربشون در زدن مدل زیاد میشه .

از فرخ جان هم ممنون که حمایت می کنند .
متاسفانه من دیشب تازه متوجه این مسابقه شدم و چون امروز هم واقعا مشغولم ، نمی تونم در این مسابقه شرکت کنم . :sad:

من هم با فاطمه جان و hellboy3d جان موافقم ، اگر زمان مسابقه رو تمدید کنید ما هم می تونیم شرکت کنیم .:rose:

برای همه آرزوی موفقیت دارم :rose:

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
طبق پست شماره 22 تا ساعت 10 امشب وقت هست
اما اینجور که بوش میاد تمدید خواهد شد.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه تمدید شد اخرین بار باشه که تمدید میشه چون اون موقع دیگه نمیشه کاریش کرد :rose:
من از هفته ای دیگه میام بعدش موضوع اسون تر نبود انتخاب کنید برای شروع :green:

Farrokh

Active Member
منم دارم هد ستمو می سازم ولی زمان بیشتری نیاز دارم

فکر می کنم چون مرحله ی اول هست و اطلاع رسانی چند روزی بیشتر ازش نمی گذره تمدید بشه هم کارا حرفه ای تر می شه هم تعداد بچه های علاقمند بالا تر می ره

تصمیم با سیمین جان :rose:

milad_k

Member
انشاا... از دفعه بعد که خواستید مسابقه بزارید برنامه ریزی داشته باشید و اصول مسابقات SPEED MODELING رو رعایت کنید.
فرخ جان توی کدوم مسابقات SPEED MODELING زمان تمدید شده که بخواد ایت مسابقه تمدید بشه ؟؟
بعدش اینکه شما برای مسابقiه باید زمان برای مدل سازی تعیین کنید مثلا بگید در مدت 3 ساعت یا 5 ساعت.

Farrokh

Active Member
میلاد جان حرف شما درسته
ولی اگر یکم به ما اعتماد کنی و حمایت و حظور بچه های دیگه رو ببینیم آروم آروم مراحل مسابقات و اجرای اونها رو به استاندارد ها نزدیک می کنیم

الان چیزی که خیلی مهمه حظور و حمایت شما و بقیه ی دوستانه

در مورد تمدید هم داریم رایزنی ها رو انجام می دیم که یا تمدید نکنیم یا اینکه مدت تمدید خیلی محدود باشه و فقط هم همین دور اول باشه که خیلیا خبر شروع مسابقه رو دیر دریافت کردند
و مراحل بعدی به صورت دقیق کارهای بعد از دد لاین رو نپذیریم

موفق باشید

30min

Banned
خوب با توجه به اکثریت آرا و همینطور تعداد کم طرح های ارسال شده !!! ( متاسفانه ) مسابقه تا پس فردا شب تمدید میشه .
جا داره گلایه کنم از بچه هایی که یک هفته بیشتر هست حتی قبل از اینکه موضوع رو من از این تاپیک اعلام کنم موضوع رو میدونستن ( با توجه به اعلان fatemeh عزیز ) و طرح هاشون رو ارسال نکردن .
امیدوارم در طی این دو شب طرح هاتون رو ارسال کنین و در ضمن به بخش قوانین هم سری بزنید و قبل از ارسال کارهاتون حتما قوانین رو مطالعه کنید .
این اولین و آخرین بار هست که مسابقه تمدید میشه و امیدوارم که شور و شوقی بیشتری در ادامه شاهد باشیم .
لازم به ذکر هست که هفته به هفته همونطور که فرخ عزیز هم گفت سعی میکنیم به قوانین اصلی و عرف این مسابقه نزدیک بشیم .
از میلاد هم به خاطر تذکر به جاش تشکر میکنم .
موفق باشید .

::reza::

کاربر VIP
سلام و خسته نباشید
امیدوارم اکثر دوستان بتونند با این تمدید در این مسابقه شرکت کنند و جا داره در اینجا از زحماتی که 30min جان واسه مسابقه کشیده اند تشکر کنم.
البته تقاضایی هم داشتم که اگه میشه شروع و اتمام مسابقه رو با ارسال تاریخ و ساعت دقیق اعلام کنند تا باعث سردرگمی دوستان نشه.
با تشکر:rose:

30min

Banned
البته تقاضایی هم داشتم که اگه میشه شروع و اتمام مسابقه رو با ارسال تاریخ و ساعت دقیق اعلام کنند تا باعث سردرگمی دوستان نشه.
همه چی مشخص هستش .
شروع مسابقه شنبه بعد از اعلام من در تاپیک .
پایان مسابقه ساعت 10 شب پنج شنبه هر هفته .

فقط این هفته اول باعث شد یک کمی عقب بیفتیم که از هفته بعد امیدوارم دیگه اینطوری نشه .
در ضمن از بچه هایی که طرح هاشون رو در زمان اصلی مسابقه فرستادن تشکر میکنم و عذرخواهی میکنم ازشون چون به نظرم یکجورایی حقشون ضایع میشه و در عین حال امتیازهایی براشون در نظر میگیرم .

بچه ها قوانین رو مطالعه کنید که دچار اشتباه نشید .
موفق باشید .

*farshid*

کاربر VIP
بی صبرانه منتظر هدست ها هستم :rose:
شنیدم یکی از بچه ها اونقدر خوب کار کرده که خودش هم اینجوری شده>>>>:shock:.

الا یا ایها الشخصی که اول میشی (اول اسمتم ف هست احتمالا ) یه موضوع ساده تر انتخاب کن تا تعداد شرکت کننده ها بره بالااااااااااااااااااااااااااا:rose:.

Farrokh

Active Member
بچه ها با عرض پوزش و شرمساری فراوان بنده یه تصادف بد جور کردم دیروز:sad:

هد ستم نیمه کاره موند:cry:

دعام کنید

به امید اینکه هد ست های شما ها با حال بشوند و سر وقت به اتمام برسند

موفق بباشید

30min

Banned
بچه ها با عرض پوزش و شرمساری فراوان بنده یه تصادف بد جور کردم دیروز:sad:

هد ستم نیمه کاره موند:cry:

دعام کنید
انشالله که فقط در حد تصادف بوده باشه و کسی صدمه نبینه و مشکلتون حل بشه هر چه زودتر .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب مسابقه هفته اول تموم شد .
تعداد شرکت کنندگان در این هفته 3 نفر بود !!!
با توجه به ساپورت بچه ها و همینطور تمدید مهلت مسابقه که خواسته ی خیلی از بچه ها بود اونم به مدت 2 روز حداقل فکر میکردم 7-8 نفر رو به عنوان شرکت کننده داشته باشیم که اینطور نشد و واقعا برام جای سئوال بود که چرا دوستان کارهاشون رو نرسوندن !؟
هیچ طرحی در دو روز تمدید شده ارسال نشد !؟!؟!؟!؟!؟؟!
در هر صورت تشکر میکنم از دوستانی که شرکت کردن و طرح ها برای داوران فرستاده میشه و نهایتا تا فردا صبح نتیجه رو اعلام میکنم .
دوستان اگر نظر یا پیشنهادی در مورد مسابقه دارن خوشحال میشم بشنوم تا ببینم مشکل از کجاست !
موفق باشید .

*farshid*

کاربر VIP
من احتمال میدادم تعداد کم باشه ولی نه در این حددددددددد:shock:.

کاش کارها رو بذارید تا ببینیم.
معمولا کارا باید توسط یوزر ها ابتدا دیده بشه بعد که نتیجه اعلام شد همه سورپرایز بشن.:)

3 تا بیشتر که نیستن... لطفا همینجا بذارین تا مستفیض بشیم.
(من احتمال میدم با رفرنس ایمیجی که فرخ روووو کرد همه انصراف دادن :) حالا شما فرض کن پول ورودی هم بگیرین تعداد شرکت کننده میشه 0 نفر تمام)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا