مسابقه هفتگی Speed Modeling

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
راست میگه.
کارا رو بذارید که یه نظر کوچولو هم ما بدیم.
تو مسابقه بعدی هم من هستم.
به این یکی که نرسیدم.
انشاالله بعدی.:rose:

masijoon

Member
سلام و خسته نباشید خدمت همه مخصوصا 30min برای زحمتاشون
من امروز اومدم تو سایت و دیدم همچین مسابقه ای هست. می خواستم بگم شاید چون هفته اوله و خیلیا هنوز از مسابقه خبر ندارن اینجوری کم استقبال شده. انشاء الله هفته های بعد بیشتر میشن. کلن خیلی کار خوبیه. امیدوارم ادامه داشته باشه و بعد چند هفته بیخیالش نشین.
یا علی

Farrokh

Active Member
من برعکس سیمین جان فکر می کنم استقبال برای هفته ی اول بسیار خوب بوده (حتی اگه کسی از مدت تمدید شده استفاده نکرده )

کیفیت مدل ها خوب و جالبه و واقعا قضاوت بینشون کار سختیه

من به شخصه به رونق بیشتر این سری مسابقات بسیار خوش بین هستم و تا جایی که بتونم حمایتش می کنم

یه توضیح بدم که داوری توسط جمعی از کاربران و مدیران انجام می شه
تا همین لحظه تیم داوری شامل چهار نفر هست :
Farrokh
Sherlock_Holmes
30min
soroosh
منتظر پرده برداری از کار ها و اعلام نتایج باشید :rose:

1seda

Member
سلام
راستیتش اینکه 1 مسابقه بدون جایزه باشه فکر کنم زیاد برای بچه ها جالب نباشه . چون خیلی ها به کارهایی که بیرون انجام میدهند مشغولند وکمتر فرصت میکنند که یک کار بسازند برای مسابقه مخصوصا که بیستر جنبه تمرین و یا یک مسابقه بدون جایزه باشه .
البته من فکر کنم اگه بشه براش یک جایزه قرار داد کاربران خیلی بیشتری شرکت میکنند . حالا نمی خواد هر سری جایزه قرار بگیره مثلا هر کی 3 بار کاراکترش به عنوان برتر انتخاب بشه و یا اینکه مسابقه را حرفه ای ترش کنیم وماهی 1 بار برگزار شه و مثلا جایزه ای در حدود محصولات مجید آنلاین باشه و یا همین آموزش هایی که به صورت ویدیو و تصویری برای دانلود دوستان قرار کیدهند وهمه نمیتونند دانلودش کنند مثلا همین آموزش های وی ری مدرسه امیرالمومنین و... .
باز هم با خودتون هست چون اگه بخواهید حرفه ای ها را به مسابقه بکشونید فکر کنم راه خوبی هست . بازهم با خودتون هست نخواستید هم طرح خوبی هست .

HOSSEIN.D

Well-Known Member
مگه وقتش تمدید شد؟
چرا من نفهمیدم؟
تو هر سه تا بخش مسابقه گشتم چیزی از تمدید ندیدم.
لطفا اطلاع رسانی رو بهتر کنید که بدونیم تمدید میشه.نمیشه یا...
ممنون از همه:rose:

Farrokh

Active Member
پیشنهاد جایزه خیلی خوبه
سعیمون اینه که مسابقات با مدل های ساده باشه تا سریع ساخته بشه
برای جایزه هم شاید بشه هر بار که کسی برنده می شه یه مبلغی کپن فروشگاه بهش تعلق بگیره
ولی چک و چونه زدنش با مدیران ارشد لازمه ی این هست که از مسابقات استقبال بشه
اگر این طرح مورد تایید مدیران ارشد قرار بگیره شامل دوستانی که توی مراحل اولیه مقام آوردند هم خواهد شد

موضوع رو پیگیری می کنم (به شرطی که حمایتتونو با شرکت کردنتون حس کنم )

در مورد داوری هم فعلا قصدمون اینه که تیم داوری تصمیم بگیره تا اینکه رای گیری بشه
چون اینجوری راحت می شه مسابقه رو رهبری کرد به سمت و سوی حرفه ای تر شدن

موفق باشید

*farshid*

کاربر VIP
3 تا کار 4 تا داور
میشه زودتر اعلام کنین؟
ببینیم اصلا این هدست چی هست:)

من بلاخره نفهمیدم چرا کار هارو قبل از اعلام نتایج آپ نمیکنین تا ببینیم.
خوب حالا فرضا شما کارارو با رتبه ها اعلام کردین... که چی بشه؟

بهتره کارها یه روز برای نمایش گذاشته بشه و فردا رتبه ها اعلام بشه اینجوری هیجان کار میره بالا :rose:.

این سیستم اعلام نتایج خیلی بیمزس خداوکیلی.
:sad:

30min

Banned
خوب میبینم که انقلاب مخملی کردین دیگه :wink:
اینم از طرح ها :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب این هم از طرح های این هفته .
نظرات داوران رو هم به زودی زود زود اعلام میکنم در تاپیک نتایج .
زین پس به جای واژه غریب WireFrame از قاب سیمی استفاده کنید ! :wink:
موفق باشید .

HOSSEIN.D

Well-Known Member
وای مادر جان.
عجب کارای خوشکلی.:-?
خیلی خوشم اومد.
سطح مسابقه خیلی بالاست.
موضوع جدید کی مشخص میشه؟
جو گرفتم که یکم مدل سرعتی بزنم !:green:

Parsa.h

Member
دم این فروم مسابقه هاش و مسابقه ی اسپید مدلینگش گرم.
فقط یه مشکلی هست و اونم اینه که یه کم حالتش از اسپید اومده بیرون.
یه هفته وقت :shock:
به نظرم باید بیشتر اسپید باشه.
اگه جوری باشه که شنبه شروع شه و 3 یا 4 شنبه تموم شه بعدش هم وقت استراحت و آب خوردن :green: باشه بهتر میشه.
با این برنامه ریزی استقبال این مسابقات مطمئنا زیاد میشه.
چون هفته ی اول بود و اطلاع رسانی ضعیف و تصمیم یهو :) شرکت کننده ها زیاد نبود.
دعای روز : خدایا!موضوع مسابقه ی اسپید مدلینگ را آسان بگردان (آمـــــیــــن) :lol:
مر30 :rose:

*farshid*

کاربر VIP
خیلی خوب شدن.

مخصوصا هدست شماره ?x? خیلی خووب شده .:)
هدست XX هم خیلی شیک و ظریفه

به آینده امیدوار شدم.

در مورد کارها نظر ندیم تا روی نظر کمیته داوران تاثیر مخرب نذاره:).

نفر اول جان یه موضوع ساده تعیین کن ( در حد همین هدستم باشه خوووبه):rose:

Farrokh

Active Member
مطمئن باشید وقتی این همه کاربر خوب و حرفه ای توی سایت هست و مسابقات با جدیت برگزار می شه (به حدی که سیمین جان حتی فورمت اینترفیس مسابقات هم براش مهمه و روش زحمت می کشه ) روز به روز مسابقات حرفه ای تر خواهد شد

با توجه به اینکه برای رای داوران آیتم هایی در نظر گرفته شده و هر آیتم نمره ی خاص خودشو داره اونها رو اعلام می کنم تا دوستان بتونن به عنوان نظر شخصی و برای خودشون پیش بینی کنند کدوم کار اول می شه
ضمن اینکه این کار باعث می شه به مرور اهداف و نکاتی که مد نظر ماست دستتون بیاد و بهتر بتونید توی مسابقات عمل کنید

این آیتم ها در آینده پیشرفته تر خواهند شد ولی تا الان آیتم های داوری موارد زیر هستند

1-رعایت تناسبات مختص مدل 15 نمره
2-سرعت در مدلسازی 15 نمره
3-کیفیت مدل و حجم دیتیل های متناسب با زمان مدلسازی 10 نمره
4-مدلسازی بهینه 6 نمره
5-زیبایی موضوع انتخاب شده 4 نمره

دوستان می تونن از جانب خودشون به کار ها نمره بدن
ولی در رای داوران تاثیری نخواهد داشت و صرفا پیش بینی شخصی خواهد بود

موفق باشید

30min

Banned
راستش من سعیم رو میکنم که هماهنگی ایجاد کنم و تا جایی که میتونم اطلاع رسانی رو خوب انجام بدم و از لحاظ بصری تاپیک رو طوری ببرم جلو که مشخص باشه این یک مسابقه جدی هست و بصورت حرفه ای برگزار میشه .
در عین حال تا جایی که میتونم دعوت میکنم از دوستان چه در این فروم چه در خارج از فروم .
دیگه بحث و بررسی و در اصطلاح داغ کردن تاپیک و مسابقه با شماست .
نظراتتون که فکر میکنید مسابقه رو بهتر میکنه بگید .
مشکلی هم نداره در مورد کارها رای هاتون رو بدید .
شاید توضیحاتی که در مورد مدل ها بدید کمک کنه به داوران اما مطمئن باشید داوری تحت تاثیر کسی حرفی رو نمیزنه چون مالکیت طرح ها برای همه پوشیده هست .
در مورد اینکه Limit تعیین کنید برای مسابقه اون هم به صورت ساعتی فعلا امکان پذیر نیست .
شما اینجا رو با EverMotion مقایسه نکنید که میاد و 3 ساعت وقت میده و سریع سه چهار صفحه میره جلو .
ما اول راه هستیم انشالله بعد از چند هفته که بچه ها فعال تر شدن و تعداد شرکت کننده ها بیشتر شد مدت زمان مسابقه رو کمتر میکنیم که هم واقعا SpeedModeling بشه و هم اینکه به استانداردها نزدیک تر بشیم و هر روز بهتر از دیروز بشیم ! :wink:
یک دیدی هست که نمیشه منکرش شد که البته در مسابقات دو بعدی مشابه هم هست اون هم حضور خیلی کم حرفه ای ها در مسابقات نوپا و هفتگی با موضوعات نسبتا ساده تر هستش .
امیدوارم این طرز تفکر از بین بره و شاهد حضور حرفه ایها در این مسابقه باشیم تا ببینید که خیلی از غیر حرفه ایها میتونن حالتون رو بگیرن !!!!! :lol: ( این برای تلطیف جریان صحبت هام بود )
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
ممنون از 30مین... امیدوارم استقبال کم دلسردت نکرده باشه.

این آیتم ها در آینده پیشرفته تر خواهند شد ولی تا الان آیتم های داوری موارد زیر هستند

1-رعایت تناسبات مختص مدل 15 نمره
2-سرعت در مدلسازی 15 نمره
3-کیفیت مدل و حجم دیتیل های متناسب با زمان مدلسازی 10 نمره
4-مدلسازی بهینه 6 نمره
5-زیبایی موضوع انتخاب شده 4 نمره

برای اینکه استقبال کاربران بیشتر بشه بهتره این مسابقه از speed modling به سمت speed designing سوق پیدا کنه... (البته با حفظ نام speed modeling ) یعنی فاکتور های متریال و رندرینگ و افکت رو هم به این مسابقه اضافه کرد.
به نظر بنده یه دیزاین خوب رو نمیشه بدون متریال و رندر داوری کرد.
یه نظرم این کار متونه اقبال بچه ها رو برای شرکت کردن بیشتر کنه چون در این حالت بچه هایی که تو مدلینگ ضعف دارن هم میتونن تو بخش های دیگه جبران کنن و به مرور مهارت های مدلسازیشون رو ارتقا بدن.

اگه کسی موافق بود یه تشکر بندازه زیر این پست (داریم امضا جمع میکنیم:))

آخرین ویرایش:

30min

Banned
گفتم پیشنهاد بدین نه اینقدر کلی دیگه بابا !!!! :lol:
با این کار کلا ساختار مسابقه عوض میشه .
اجازه بدین چند هفته به صورت SpeedModeling بریم جلو تا ببینیم چی میشه .
در هر صورت باید پذیرفت اشخاصی که فقط مدلینگ رو بلدن خیلی بیشترن از کاربرانی که هم مدلینگ رو بلدن و هم رندرینگ .
در مورد دلسرد شدن هم اصلا این حرف ها نیستش ! تا نبینم حداقل 20 نفر تو یک هفته شرکت کردن بیخیال این مسابقه نمیشم ! :wink:
در مورد کارها هم نظراتتون رو بگین .
موفق باشید

::reza::

کاربر VIP
برای اینکه استقبال کاربران بیشتر بشه بهتره این مسابقه از speed modling به سمت speed designing سوق پیدا کنه... (البته با حفظ نام speed modeling ) یعنی فاکتور های متریال و رندرینگ و افکت رو هم به این مسابقه اضافه کرد.
به نظر بنده یه دیزاین خوب رو نمیشه بدون متریال و رندر داوری کرد.
یه نظرم این کار متونه اقبال بچه ها رو برای شرکت کردن بیشتر کنه چون در این حالت بچه هایی که تو مدلینگ ضعف دارن هم میتونن تو بخش های دیگه جبران کنن و به مرور مهارت های مدلسازیشون رو ارتقا بدن.

با سلام به همگی
با احترام به نظر آقای farchitect2010
در مورد اینکه بخواهیم به مدلینگ جنبه دیگه بدیم اون موقع باید این مسابقه رو از حالت speed در بیاریم چون اون موقع وقت بیشتر سمت متریال یا همون دیزاین میره و وقت اصلی رو که باید رو مدلینگ گذاشت از بین میره.
واسه مسابقه معمولا خود شرکت کنندها از متریالها و دیزاین در کار استفاده می کنند.
با تشکر

*farshid*

کاربر VIP
گفتم پیشنهاد بدین نه اینقدر کلی دیگه بابا !!!! :lol:
با این کار کلا ساختار مسابقه عوض میشه .
اجازه بدین چند هفته به صورت SpeedModeling بریم جلو تا ببینیم چی میشه .
در هر صورت باید پذیرفت اشخاصی که فقط مدلینگ رو بلدن خیلی بیشترن از کاربرانی که هم مدلینگ رو بلدن و هم رندرینگ .
در مورد دلسرد شدن هم اصلا این حرف ها نیستش ! تا نبینم حداقل 20 نفر تو یک هفته شرکت کردن بیخیال این مسابقه نمیشم ! :wink:
در مورد کارها هم نظراتتون رو بگین .
موفق باشید
شما گفته بودین پیشنهاد بدین به کلی و جزئی بودنشم اشاره ای نکرده بودین.:green:
من کلا عاشق این رفورم های کلی و حرکت های براندازانه هستم :).

خب اگه اینجوری باشه که شما میگین دیگه نیازی به متریال دادن و رندرینگ نیست... در این صورت من با حرف fatemeh موافقم ... اگه متریال و رندرینگ تو داوری بی تاثیره دیگه نیازی نیست کاربرا متریال و رندر رو تو کارشون داشته باشن.
یه صحنه ساده رو آپلود کنین با 2 تا omini و یه متریال ساده تا کارامونو بذاریم تو اون صحنه مشترک...:rose:

در اینکه اسم مسابقه چیه و چه هدفی داره من کاملا توجیه هستم...ولی اینکه یه مسابقه دیگه داشته باشیم که بشه کلیه مهارتهامون رو محک بزنیم چیز بدی نیست... صرف مدلینگ 30% کاره.

30min

Banned
خوب نتایج رو در تاپیک مربوط به خودش قرار دادم :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=148899
نظراتتون رو در مورد طرح ها و داوری با خیال راحت بگین !!! :wink:
بچه ها موضوع پیشنهادیتون رو میتونید مطرح کنید البته فقط به عنوان پیشنهاد .
نهایتا موضوع رو نفر اول مسابقه تعیین میکنه .
موفق باشید .

HOSSEIN.D

Well-Known Member
طرح ها رو دیدم.
تبریک به Hi Majid عزیز.
کارت خوب بود.
ولی نمیدونم چرا با کار Milad_K بیشتر حال میکنم.
اون گوشی ها و اون چرم ها رو خیلی عالی در آورده.طبیعی چروک شده.
درسته سایز رندر کوچیک بوده ولی خوب خوشم اومده دیگه.
Gs_Graphic عزیز هم کارش جالب شده مخصوصا سیم هدست خیلی باحال شده.
منتظر موضوع جدید هستیم شدیدا.
فعا بای:rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
ممنونم دوست عزیز . منم کاملا با نظر شما موافقم . به نظرم هدستی که Milad_K عزیز درست کردن خیلی طبیعی تر از هدست من هستش مطمئنم اگه مسابقه کلی بود و فقط مدل کردن نبود حتما ایشون اول میشدن . به هر حال از تمام داوران و مخصوصا از 30min عزیز بخاطر زحماتشون تشکر میکنم :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا