مسابقه طراحي بهترين كليپ يا بنر (باجايزه)

Fani

Member
سلام خدمت همه
پيشنهادي دارم مبني بر اينكه همه دوستان در مسابقه اي به ساخت كليپ يا بنر با موضوع شهيد اقدام نمايند.
اندازه بنر به دلخواه و سليقه خود طراح اما سعي شود بسيار كم حجم و ساده باشد.
توضيح: كليه كليپها را در سايتي به نام shahed.yzd.ir خواهم گذاشت. اميدوارم كه دوستان با مرام اين انجمن، دست خالي رهامون نكنند.
به عنوان جايزه من يك ربع سكه به نفر برتر كه معرفي شود خواهم داد. ضمنا به كسي كه بيشترين بنر هم ارايه كنه جايزه خواهم داد.
خواهش مي كنم مدير انجمن هم بياد و طرح رو داوري و هدايت كنه.

MnavidM

Active Member
Re: مسابقه طراحي بهترين كليپ ( با جايزه )

با سلام.

Fani گفت:
سلام خدمت همه
پيشنهادي دارم مبني بر اينكه همه دوستان در مسابقه اي به ساخت كليپ با موضوع شهيد اقدام نمايند.
اندازه كليپ به دلخواه و سليقه خود طراح اما سعي شود بسيار كم حجم و ساده باشد.
توضيح: كليه كليپها را در سايتي به نام shahed.yazd.ir خواهم گذاشت. اميدوارم كه دوستان با مرام اين انجمن، دست خالي رهامون نكنند.
به عنوان جايزه من يك ربع سكه به نفر برتر كه معرفي شود خواهم داد. ضمنا به كسي كه بيشترين طرح هم ارايه كنه جايزه خواهم داد.

چشم . من در اين زمينه تا اونجايي كه بتونم در كار داوري به شما كمك ميكنم .

و اگر هم در اين زمينه تونستم(فرصت شد ) براي شما طرحي مي كنم. :wink:

Fani

Member
از نظر من مهم نيست.
فكر كنم بهتر باشه كه مدير انجمن تاريخ رو مشخص كنه.

به نظر من به دليل اينكه اين كليپ ها رو شما مي خوايد بزاريد داخل سايت خودتون و جايزه هم از طرف خودتون هست . بهتره خودتون زحمتش و بكشين!

Fani

Member
اجازه بدين آخرين مهلت مسابقه را پايان خردادماه قرار بديم. و در صورت لزوم آنرا تمديد كنيم.

MnavidM

Active Member
با سلام.

Fani گفت:
اجازه بدين آخرين مهلت مسابقه را پايان خردادماه قرار بديم. و در صورت لزوم آنرا تمديد كنيم.

به نظر من اگه مي خواهيد كاربر هاي بيشتر به اينجا توجه كنند يه PM برام آقا پيمان

(ID : Peyman-Pop) بفرستيد و بگيد يكي خبر در اين مورد در Page اول سايت در قسمت

خبر ها براتون قرار بدن . :wink:

Peyman-Pop

Active Member
Fani جان این کار رو در پیغام خصوصی‌ از من درخواست کردند .

ولی‌ چون این به سایت مجید آنلاین مرتبط نیست و جایزه اون هم از طرف سایت دیگه ای اهدا می‌شه اینکار متاسفانه امکان پذیر نیست .

در همینجا هم افراد با تجربه زیادی در زمینه فلش داریم که مطمئنن به شما در این زمینه کمک میکنند .

موفق باشید .

mahyar - r

Member
fani جان موضوع سختي رو براي اين مسابقه انتخاب كردي ولي باشه سعيمو مي كنم

mahyar - r

Member
fani جان سلام
نوشته هاي در كليپ بايد به چه زباني باشند ؟؟ ( چون من اين امكان رو ندارم كه تو فلش فارسي بنويسم )

MnavidM

Active Member
با سلام.

براي جلب بيشتر دوستان اين موضوع هم به مهم تغيير يافت .

Masih

Well-Known Member
من هم اگر تا اون وقت زنده بودم حتما شركت ميكنم. البته فكر كنم چون من طرح رو ميخوام با سويش كار كنم بهروز انتخابش نكنه! :lol: :wink:

پيوست: بهروز اومدم اينجا رو بتركونم (به كسر «ب» و «ت» و سكون «ر»)!!! :lol:

يه پيشنهاد هم براي اين طرح دارم:
به نظر من بهتره تمام كساني كه ميخوان شركت كنن طرحهاشون رو به مدير به صورت پيغام خصوصي بفرستن و بعد در آخرين روز خرداد مدير تمام طرحها رو اينجا به نمايش بگذاره و بهترين طرح رو از بينشون انتخاب كنه. اينطوري هم هيجانش بيشتر ميشه!! هم امكان كپي‌برداري كمتر! :wink:

مسيح.

Masih

Well-Known Member
Re: مسابقه طراحي بهترين كليپ ( با جايزه )

Fani گفت:
سلام خدمت همه
پيشنهادي دارم مبني بر اينكه همه دوستان در مسابقه اي به ساخت كليپ با موضوع شهيد اقدام نمايند.
اندازه كليپ به دلخواه و سليقه خود طراح اما سعي شود بسيار كم حجم و ساده باشد.
توضيح: كليه كليپها را در سايتي به نام shahed.yazd.ir خواهم گذاشت. اميدوارم كه دوستان با مرام اين انجمن، دست خالي رهامون نكنند.
به عنوان جايزه من يك ربع سكه به نفر برتر كه معرفي شود خواهم داد. ضمنا به كسي كه بيشترين طرح هم ارايه كنه جايزه خواهم داد.

من بچه‌هاي باصفاي يزد رو دوست دارم (چون خودم چند سالي اونجا زندگي كردم) اما اين سايت شما مثل اينكه هنوز راه نيفتاده. درسته؟

درضمن بهتره يه همچين پستي رو توي انجمن نرم‌افزارهاي وابسته (دو كوچه پايينتر از همين انجمن) بگذاري. اونجا هم بچه‌هايي هستن كه قابليت كار كردن رو داشته باشن.

مسيح.

MnavidM

Active Member
با سلام.

Fani جان اگه مي خواي برو تو انجمن نرم افزار هاي وابسته و اونجا يك تاپيك باز كن و لينك اين جا رو بده .

جدیدترین ارسال ها

بالا