مسابقه طراحي بهترين كليپ يا بنر (باجايزه)

Fani

Member
Masih-Evanescence گفت:
Fani گفت:
مسيح جان ممنون
-- اولا به خاطر كار قشنگت.
-- ثانيا به خاطر اينكه طلسم رو شكستي و باب مسابقه را باز كردي.

مسيح جان اگر سعي كنيد موضوع را به سمت شهيدان دفاع مقدس و يا خود دفاع مقدس سوق بديد كار از اين كه هست بازهم عاليتر مي شه.

البته پيشنهاد من اين هست كه تا ميشه يك پيكر خون آلود و چندش آور نشان داده نشه.
ضمنا طولاني بودن كليپ لازم نيست.
منتظر كارهاي قشنگ بعدي شما هم هستيم.
تا اينجاي كار كه شما نفر برتر و برنده مسابقه هستي :wink:

از تعريف دوستان خيلي ممنون!
ولي متاسف شدم كه شما فكر ميكنيد با سوق دادن كار به سمت شهيدان خاص!!!! كار عاليتر ميشه! ببخشيد مگه شهيد با شهيد فرق داره؟ همه شهيدان يكسان هستن و اگر هم قرار به تفاوت باشه اون من و شما نيستيم كه تفاوت رو ميگذاريم. اين كارو يكي ديگه بايد بكنه كه خودش خوب بلده اين كار رو!
شهيدان ايران با شهيدان عراق؛ فلسطين و هيچ جاي ديگه فرقي ندارن. چه بسا خيلي از شهيدان فلسطين مثل همين دختر بچه؛ ارزش بيشتري داشته باشه كارشون!

درضمن حالا كه من نفر اولم به شدت با تمديد وقت مسابقه مخالفم!!! :lol:

مسيح جان در مورد اينكه شهيدان باهم فرقي ندارند من هم همين عقيده رو دارم.
علت پيشنهاد من به اين دليل هست كه حتي الامكان موضوع مسابقه پراكندگي كمتري داشته باشه نه اينكه خداي نكرده خواسته باشم ارزش شهيدي كه در جبهه شهيد شده يا در بمب باران يا حمله دشمن يا هر مورد ديگري را تعيين كنم.

Fani

Member
Fani گفت:
اجازه بدين آخرين مهلت مسابقه را پايان خردادماه قرار بديم. و در صورت لزوم آنرا تمديد كنيم.
فكر كنم لزوم تمديد مسابقه به حقيقت پيوست :?
اجازه بديد آخرين مهلت مسابقه را تا پايان تيرماه تمديد كنيم.

Masih

Well-Known Member
Fani گفت:
Fani گفت:
اجازه بدين آخرين مهلت مسابقه را پايان خردادماه قرار بديم. و در صورت لزوم آنرا تمديد كنيم.
فكر كنم لزوم تمديد مسابقه به حقيقت پيوست :?
اجازه بديد آخرين مهلت مسابقه را تا پايان تيرماه تمديد كنيم.

:roll:

Masih

Well-Known Member
آخه اينكه نميشه! اگر قرار بود تمديد كنيد من يه كار ديگه ميساختم. هيچ كس هم كه صداش درنمياد كه بخواد شركت كنه يا حتي درخواست تمديد نشده! پس ديگه براي چي تمديد كنيم؟

مسيح.

AliReza26

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
آخه اينكه نميشه! اگر قرار بود تمديد كنيد من يه كار ديگه ميساختم. هيچ كس هم كه صداش درنمياد كه بخواد شركت كنه يا حتي درخواست تمديد نشده! پس ديگه براي چي تمديد كنيم؟

مسيح.
من كه گفتم شركت مي كنم..

منتها الان وقت ندارم .
بعد كنكور...

iman.prs

Active Member
فقط كه يك نفر شركت كرد؟!!! اينجوري كه پيش ميره بايد تا آخر شهريور تمديد شه!! :lol:

Fani

Member
طراحي يك كليپ يا بنر ساده چقدر طول مي كشه كه كسي شركت نمي كنه؟

Masih

Well-Known Member
iman-prs گفت:
فقط كه يك نفر شركت كرد؟!!! اينجوري كه پيش ميره بايد تا آخر شهريور تمديد شه!! :lol:

تا اونجا كه من ديدم نوشته شده بود آخرين مهلت تمديد! فكر كنم منم بايد از دور مسابقات برم كنار! :wink:

مسيح.

MnavidM

Active Member
با سلام.

دوستان لطفا در زمينه حذف شدن يا حذف نشدن اين تاپيك حرف نزنيد .

اگر كسي خواهان شركت در مسابقه هست شركت كنه و بحث هاي جانبي را پيش نكشيد .

Fani

Member
لطفا بنويسيد، علت اينكه از اين مسابقه استقبال نشد. چي بود؟

mamali132002

Active Member
علت اينه كه اولا كليپ ساختن خيلي طول ميكشه دوما من كه خودم از اون مسابقه كه طراحي عكس راجع به Itaco بود خاطره خوبي ندارم سوما اول مشخص كنيد جايزه چيه بعدش ما هم شركت ميكنيم

MnavidM

Active Member
با سلام.

در مورد جايزه بايد بگم كه :

آقا اگه شما اولين ارسال اين تاپيك رو بخونيد متوجه همه چيز ميشيد.

mamali132002 گفت:
علت اينه كه اولا كليپ ساختن خيلي طول ميكشه دوما من كه خودم از اون مسابقه كه طراحي عكس راجع به Itaco بود خاطره خوبي ندارم سوما اول مشخص كنيد جايزه چيه بعدش ما هم شركت ميكنيم

armanbm

کاربر VIP
بابا آخه موضوع مسابقه زياد دلچسب نيست

ولي منم سعي ميكنم شركت كنم و دوم ميشم! :):)

جدیدترین ارسال ها

بالا