مسابقات ساخت براش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamedfardin

Member
از اونجائي كه احتياج به براش در بين گرافيستهاي خلاق ايراني رو به فزوني ميره...و براشهاي موجود با فرهنگ غني ما سازگاري زيادي ندارن...خواستم از دوستان..خواهش كنم تا با برگزاري مسابقات ساخت براش هم به بانك براشها كمك كنن..هم ذهن خلاق بچه هاي ايروني رو بارورتر از قبل كنن...ياحق

Mandana

Active Member
به نظرم ایده ی جالبی هستش ^.^ تا نظر بقیه چی باشه
موفق باشی دوست جان
AddEmoticons09719.gif

NAKOOT

Well-Known Member
به نظرم ایده ی جالبی هستش ^.^ تا نظر بقیه چی باشه
موفق باشی دوست جان
AddEmoticons09719.gif

خوبه به شرطی که براشی که می زنن سنتی باشه ... چون بیشتر براش های سنتی الان اصلا ربطی به طرح های سنتی ایران نداره و روی اصول نیست ...

hamedfardin

Member
به نظر من هم براشهاي ساخته شده بايد آميخته با فرهنگ ما و كاملا ايراني باشه...اميدوارم هر چه زودتر و با كمك و نظر مساعد دوستان اين مسابقه هر چه زودتر راه اندازي بشه...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
حامد جان بهتر بود تاپیک رو در بخش نظرخواهی میزدی تا بعد از تائید شدن مسابقه تاپیکش اینجا زده میشد.

دلیلشم اینه که بعضی از بچه ها قبلا نمیتونستن تو این بخش پست بدن.

واسه همین منتقل میکنم به اون بخش.

درباره ی مسابقه هم بنظر من کار خیلی خوبیه. البته میتونه در قالب مسابقه هم نباشه و یه فراخوان باشه!!

ولی از یه طرف هم وقتی جنبه ی مسابقه پیدا میکنه بچه ها بیشتر شرکت میکنن.

پس منم موافقم.

انتقال - سارا

L-B

Well-Known Member
ایده ی خوبی هستش من که موافقم.
همونطوری هم که شهرام گفتش خیلی خوبه که سنتی باشه آخه خیلی وقته من تو این زمینه چیزه خوبی ندیدم.
و امیدوام که این مسابقه یا فراخوان سبب شه که براشای خوبی رو از بچه ها شاهد باشیم.:)

tohmat

Active Member
موافقم ، موافق !
با اینکه تو کل عمرم ، از این جور براش ها استفاده نکردم ، اما فک می کنم خیلی کاره خوبیه ، اگه فراخوان باشه خوبه ، اگه مسابقه خوب تره!

AhadGD

Well-Known Member
به نظر منم فکر خوبیه اینجوری شاید بشه اون براش هایی که ما ایرونی احتیاج دارم واسه طراحی های ایرونی رو به دست بیارم ...
هنر نزد ایرانیان است و بس...
پس دست بکار بشیم و این تاپیک رو پر کنیم از براشهایی که خودمون طراحی کردیم و لینک بدیم تو سایت های خارجی تا اونا بیان و از براشهای ما استفاده کنن...
موفق و پیروز باشید...
بای

salmanclever

Well-Known Member
منم حمایت می کنم از این ایده و کاملا موافقم
به شرط اینکه طبق گفته دوستان روی ایرانی بودن و اصیل بودن آن بسیار تاکید بشه و اصل بر این باشه
و تا جایی که میشه تماما توسط خود بچه ها ساخته بشه و چیدمان نشه

NAKOOT

Well-Known Member
من ژوژمان دانشگام تموم بشه شروع به ساخت براش های سنتی می کنم :دی

NAKOOT

Well-Known Member
دوستان اگه براشی درست می کنن حتما توجه کنن که روی اصول ساخته شده باشند و قواعد نقوش سنتی رو رعایت کرده باشن ...
یعنی منبعی که از روی اوون کار می کنن معتبر و برپایه قواعد باشه ... کلا هدف این تاپیک هم همینه... ممنون

salmanclever

Well-Known Member
دوستان یادشون نره که از عکسها و طرح های تاریخی هم استفاده کنند
مانند طرح های تخت جمشید و و و ...

سلام دوستان .. ببینید اگه مسابقه هست که هیچ اگه مسابقه نیست برید تو سایت
http://www.persiangraphic.com/
اونجا کلی از این طرحهای سنتی هست و میشه خیلی راحت طرحهارو داخل فتوشاپ کرد و کار تمومه . ( کارهایی هم که توی این سایت هست جون میده واسه این کار )
خلاصه اگر مسابقه نیست و فقط میخواهید یک بانک براش ایرانی داشته باشید . از اینجا استفاده کنید .
اگر میخواهید مسابقه باشه همینجا بگید که بچه ها از اون طرحهای آماده استفاده نکنن
فقط هم این ساته نیست
اکثر سایت ها دارن
تا بعد
بدرود

tohmat

Active Member
آخرش چی شد؟ مسابقه است یا فراخوان؟
بعدشم ، من تو عمرم فقط از براش های خود فتوشاپ استفاده کردم ، ببینم طراحی براش ، اصول و قواعد خاصی هم داره؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بنظرم مسابقه نباشه بهتره.

ولی مطمئنم که همگی بچه ها استقبال میکنن.

من خودم که طرحای زیادی تو سرم هست که اجرا کنم.

راستی سعی کنید تا جایی که میتونید براشهایی که طراحی میکنید سایزشون بزرگ باشه که به درد کارای چاپی هم بخوره.

Cute design

Well-Known Member
سلام دوستان:lol:

کار خوبیه

رود تر شروع کنیم تا مثل این انجمن کار گروهی نشه×!×

من خودم این براش رو دیشب زدم ولی هنوز کار داره:D

میپسندین یا نه:)

حجم: 72 کیلو بایت

فعلا:oops:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.