-:-: مجید آنلاین در یاهو مسنجر برای تمامی‌ کاربران :-:-

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا یک سری اصلاحات انجام شد... کمی متون از کناره صفحات فاصله گرفته... اون اررو هم همونطوری که گفتن ممکنه به خاطر این باشه که نتونه کامل صفحه رو لود کنه...

در مورد بحثی که پیش اومد باید بگم
اول اینکه ما گفتم ابتکاری جدید از مجید آنلاین ، منظورمون این نبود که ما در دنیا اولین هستیم یعنی برای خودمون (در سایت مجید انلاین) کار جدید هستش و جدیدیا این کار رو انجام دادیم.

دوم اینکه بله بصورتی که دوستان گفتند من خودم هم در خیلی از سایتهای خارجی و ایرانی دیگه دیدم اما اینکه با اینستالر و تنظیمات باشه من راستش ندیده بودم (یک وقت خدایی نکرده تعریف از خود حساب نکنید) این هم کمی با عجله انجام شده مطمئنا امکاناتی که ما در نظر داریم رو چه برای این ابزار و چه برای ابزارهای جدیدی که در نظر داریم اگر پیاده سازی کنیم خیلی کامل تر و کار آمد تر خواهد شد.

موفق باشید

مجید

FashisT

Active Member
Re: دمتون بخاري

miladanimator گفت:
aryajan گفت:
خيلي باحاله ولي اگر يكي آموزش اين برنامه هم بده خيلي باحالتر ميشه :lol: :lol:
اينو ميگن نون به نرخ روز خوردن.....
اقا اين خيلي توپه كارامونو سريع ميكنه ديگه لازم نيست از اين انجمن به اون انجمن بپريم...
8) همين...
فعلا :arrow:

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
آقا اگه ميشه آموزش اين شكلك رو تو انجمن photoshop بزارين.

پیوست ها

• yahoo_174_100.jpg
    yahoo_174_100.jpg
    3 کیلوبایت · بازدیدها: 259
دنبالش بودم ولي وقتي كه رو يه لينك كليك ميكنم باز نميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اقا در مورد اینستالر زحمت اونو پیمان کشیده...
که باید پیمان توضیح بده چه جوریه سیستمش...

در مورد اون عکس هم اون یک عکس آماده هستش! یک آیکونه و طراحی نشده

موفق باشید

مجید

miladanimator

Active Member
پيمان جان اگه امكانش هست يه توضيحي راجع به ساختن اين اينستالر بده و مشتاقان را ز انتظار برهان ...

pooyait

Member
سلام

آقا مجيد دستتون درد نكنه
فقط مشكل اينجاست كه واقعا آخرين ارسال رو نشون نميده

aghahamidgol2

Active Member
pooyait گفت:
سلام

آقا مجيد دستتون درد نكنه
فقط مشكل اينجاست كه واقعا آخرين ارسال رو نشون نميده
فکر کنم براي اينکه امکان رفرش شدن را نداره آيا مي شه براش تعريف کرد يا هر دفعه بايد ياهو را لاگاف کرد

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
ورژن بعديش كي مياد؟ آخه امكاناتش كمه. :d

Peyman-Pop

Active Member
iman_flash گفت:
خيلي عالي هست
مرسي

يه چيز ديگه اينكه اسم انجمن مربوطه اگه تو خط بعد از عنوان تاپيك بياد بهتره يني پشت هم نباشن...
ممنون از پیشنهادت ایمان جان چشم روش حتما کار می‌کنیم.

Ghamnevis گفت:
مرسي !

من روزي 10 ساعت حداقل اينجام ولي نميدونم چرا تا الآن نديدمش :)

خيلي جالب و مفيده ;)

خسته نباشيد پيمان جان ، ايمان جان و مجيد خان گل ;)

سايان
ممنونم از لطفت سایان جان :wink:

alitanara گفت:
متأسفانه این برنامه خود به خود آپدیت نمی کنیه و باید لاگ آوت کنی تا آپدیت بشه! اگر می شه باگشو بگیرید ممنون می شوم!
علی‌ جان برنامه کاملا خود به خود رفرش می‌شه و آخرین ارسال هارو از انجمن میگیره و به شما نمایش میده. زمان تعیین شده برای هر رفرش هر دو دقیقه یکباره.

magid گفت:
با سلام
ايمان جان پيمان خان آقا مجيد
دستتون درد نگيره
كار جالبي بود ممنون
نخ و سوزن اينستالرش :wink: آيكونهاش هم جالبه من كه كلي باهاش حال كردم :wink:
ممنون مجید جان.

mamali132002 گفت:
سلام به همه
آقا واقعا خسته نباشيد كار جالب و ابتكار قشنگي بود.
به هر سه شما تبريك و خسته نباشيد ميگم به خصوص به پيمان كه كار اصلي با اون بوده.
ممنونم mamali عزیز لطف داری.

شاد باشید

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
BeHnAm_akb گفت:
آقا مجيد با اين كد رجيستري كه جزو ديفالت هاي ياهو مسنجر نميشه
بايد خودمون ادش كنيم
بهنام جان خیلی‌ از تنظیماتي که این برنامه اونرو انجام میده از طریق این فایل رجستری انجام نمی‌شه و می‌شه گفت این فایل رجیستری فقط مقدمه ای برای شروع این برنامست.

وقتی‌ ایمان جان ( iman_ebru ) لطف کرد و این فایل رجیستری رو برای من فرستاد دیدم برای اینکه اونرو بخوایم در اختیار همه بذاریم يكسري‌ ضعف و کمبود داره از جمله مواردی مثل اینکه هر کاربر باید به تنظیمات یاهو خودش میرفت و برگه مجید آنلاین رو انتخاب میکرد تا بعد از اون به کاربر نمایش داده بشه. اما این برنامه رو طوری نوشتم که خیلی‌ موارد رو فراتر از یک کد ساده رجیستری انجام میده از جمله به صورت خودکار در یاهو مسنجر شما نمایش داده می‌شه ، به صورت پیشفرض اولین برگه در برگه های شما قرار میگیره ، برگه های قبلی‌ انتخاب شده شمارو به هیچ وجه حذف نمیکنه بلکه فقط برگه مجید آنلاین به برگه های شما اضافه می‌شه ، اضافه کردن لوگو و آرم مجید آنلاین ( پروانه ) در پایین برگه مجید آنلاین ، به صورت هوشمندانه اضافه کردن این برگه به تمامی‌ آیدی های لاگين شده در یاهو مسنجر شما و .... خیلی‌ امکانات دیگه که فقط تعدادی از اونها در نگاه اول قابل رویت هستن :wink:

miladanimator گفت:
پيمان جان اگه امكانش هست يه توضيحي راجع به ساختن اين اينستالر بده و مشتاقان را ز انتظار برهان ...
البته میلاد جان. برای ساخت این اینستالر از هیچ برنامه خاصی‌ استفاده نشده بلکه تماما و همه قسمت های اونرو شخصا نوشتم. این اینستالر رو هم مخصوص و به نام مجید آنلاین نوشتم مثل خیلی‌ از شرکت های بزرگ نرم افزاری که اینستالر های خودشون رو دارن از جمله مایکروسافت و گوگل. از این به بعد هر برنامه ای که مجید آنلاین به شما ارایه میده با این اینستالر مجید آنلاین به شما عزیزان عرضه می‌شه.

Sami_joon گفت:
ورژن بعديش كي مياد؟ آخه امكاناتش كمه. :d
سامی‌ جان به زودی، در ورژن بعدی امکانات جذابتری رو به اون اضافه می‌کنیم، فعلا منتظر برنامه های جدیدتر از ما باشید :wink:

از لطف باقی‌ عزیزان هم ممنونم.

پیمان

Salar

Active Member
ای ول آقا پیمان...خوشم اومد...از دل و جون واسه این بچه ها زحمت میکشی.

منتظر پدیدهای جدید هستم ;) موفق باشی...

آقا پيمان مشكل اينجاست كه از صبح تا حالا كه من دارم استفاده مي كنم َ فقط باري كه لاگ اين كردم آپديت كرد!

agha dastetoon dard nakone ,,, man Download kardam vali nmidoonam chetori bahash kar konam ,,,, plz tozih bedin ,,, merci byebye

aryajan

Member
بازم ميگم اي ولا باحاله .
ولي ما كه اين همه به دستو پاتون افتاديم ما رو هم يه عددي حساب كنيد و اين آموزش اينستالر
رو بدين ثواب ميبرين در ضمن ما اصلا قصد كپي رايت نداريم فقط مي خواهيم يه چيز ياد بگيريم
در ضمن هركي با من موافق هستش اينجا يه پست بده
چاكره همه مجيد آنلاينيها در بست رسالت :oops:

H_R_M

Member
سلام
مجيد و پيمان و ايمان عزيز اول كه خسته نباشيد و دستتون درد نكنه
ولي اصلا برا من كار نميكنه يعني اصلا اون پروانه اون پايين نيست
من اخرين ورژن مسنجر رو هم دانلود كردم ولي نشد كه نشد
يه كمكي كنيد :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا