-:-: مجید آنلاین در یاهو مسنجر برای تمامی‌ کاربران :-:-

Peyman-Pop

Active Member
دوستان عزیز به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی برنامه های جدیدی برای این سایت در نظر داریم که به مرور زمان شاهد اون خواهید بود.

یکی‌ از این اقدامات جدید گسترش هرچه بیشتر مجید آنلاین و افزایش امکانات کاربری این سایت هستش.

به همین مناسبت برنامه و قابلیت جدیدی رو برای شما عزیزان فراهم کردیم به نام MajidOnline Yahoo که به شما این امکان رو میده تا آخرین ارسال های انجمن های مجید آنلاین در یاهو مسنجر شما به نمایش در بیاد و شمارو از آخرین و جدید ترین ارسال ها و پست ها مطلع کنه.

در این برنامه برای نمایش آخرین ارسال ها نیاز به لاگین کردن در انجمن نیست بلکه حتی‌ بدون لاگین و ورود به انجمن شمارو از آخرین ارسال ها در انجمن مطلع میکنه.

شما میتونید تعداد تاپیک و نحوه نمایش تاپیک ها در انجمن رو به سلیقه و دلخواه خودتون تنظیم کنید و به نمایش بذارید و در هر زمان با کلیک بر روی تاپیک دلخواه به انجمن متصل بشید و ارسال کنید.

با این برنامه علاقه مندان مجید آنلاین دیگه تاپیکی‌ رو از دست نمیدن.

اینجا جا داره از ایمان جان ( iman_ebru ) و همینطور مجید عزیز تشکر کنم که هر کدوم نقش مهمی‌ در اجرای این برنامه داشتن.

این برنامه رو تقدیم می‌کنیم به تمامی‌ دوستداران و علاقه مندان مجید آنلاین.

دریافت برنامه : MajidOnline Yahoo! v1.0

شاد و پیروز باشید.

پیمان

[EHSAN]

Well-Known Member
اين دقيقا همون چيزيه كه من دنبالش بودم..

همگي خسته نباشيد.

پيشنهاد ميكنم كه امكاني اضافه كنيد كه مثلا آخرين پست هاي انجمن مورد نظر رو نشون بده.. مثلا من به انجمن فتوشاپ زياد سر ميزنم و خيلي دوست دارم كه آخرين پست هاي انجمن فتوشاپ رو ببينم.

موفق باشيد
احسان

aminha

Member
راست ميگه ويروس داره؟

راستي اين برنامه چه جوري كار ميكنه ما كه از توضيح دوستان چيزي دستگيرمون نشد

moein273

Member
البته هيچ اطميناني به اخطار نورتون نيست چند روز پيش از برنامه اي كه خود من نوشتم و كامپايل كردم ايراد گرفته و ميگه ويروسيه !

Peyman-Pop

Active Member
Hyper گفت:
اين فايل ويروس داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

خودتون ببينيد ............ 8O
Hyper جان این فایل به هیچ وجه ویروس نداره. این مشکل متاسفانه از ورژن قدیمی‌ نورتون شماست. نورتون های قدیمی همیشه با الگوریتم و فرمت فایل های اجرایی‌ جدید مشکل دارند برای همین اونهارو فقط فایل های خطرناک تشخیص میدن و اون هم نه ویروس.

دوستانی‌ که نورتون ورژن 2005 دارن این مشکل رو به هیچ وجه ندارن چون این باگ در این ورژن رفع شده.

با این حال توضیحات خود سایت نورتون رو در مورد این اخطار میزارم که منظور از این اخطار در ورژن های قدیمی‌ نورتون چیه :

Norton AntiVirus (NAV) has the ability to detect unknown viruses of various types using heuristic algorithms known as Bloodhound. This technology was developed by Symantec Security Response.

در اینجا نورتون توضیح داده که فایل های ناشناش که به وسیله تکنولوژی سیمانتک با یک الگوریتم جدید تشخیص داده می‌شه اونهارو به نام Bloodhound میشناسه و به کاربر در این مورد اخطار میکنه.

اما در هر ورژن جدیدتر نورتون این تکنولوژی پیشرفت میکنه و الگوریتم ها رو با قدرت و دقت بیشتری می‌تونه شناسایی‌ کنه تا برای فایل ها بدون دلیل به کاربر پیغام نده.

این هم لینک مستقیم از خود سایت نورتون :

http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/bloodhound.html

Hyper جان پیشنهاد می‌کنم حتما نورتون خودتون رو به ورژن 2005 ارتقا بدید تا این قبیل مشکلات به هیچ وجه دیگه برای شما پیش نیاد.

ممنون میشم حالا که متوجه موضوع شدید ارسال خودتون رو بالا ویرایش کنید.

شاد باشید

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
abtin_khosravi گفت:
مرسي آقا ايول....
جا داره از هر سه تاي شما تشكر كنم.
ممنونم آبتین جان.

afsanehhhh گفت:
خواهش می‌کنم افسانه خانم.

[EHSAN گفت:
]اين دقيقا همون چيزيه كه من دنبالش بودم..

همگي خسته نباشيد.

پيشنهاد ميكنم كه امكاني اضافه كنيد كه مثلا آخرين پست هاي انجمن مورد نظر رو نشون بده.. مثلا من به انجمن فتوشاپ زياد سر ميزنم و خيلي دوست دارم كه آخرين پست هاي انجمن فتوشاپ رو ببينم.
ممنونم از پیشنهادت احسان جان، این امکان رو در ورژن بعدی برنامه به اون اضافه می‌کنیم :wink:

saeednajafi گفت:
عاليه
فقط صفحه حاشيه نداره .

درضمن ريفرش صفحه سيستمش چه جوريه ؟ :wink:
سعیید جان رفرش صفحه با استفاده از تگ های HTML در صفحه انجام می‌شه.

PC man گفت:
مرسي پيمان جان.به اميد موفقيت مجيدآنلاين
ممنونم از لطفت PC man جان.

aminha گفت:
راستي اين برنامه چه جوري كار ميكنه ما كه از توضيح دوستان چيزي دستگيرمون نشد
aminha جان یکبار اگر امتحان کنید متوجه عملکرد اون میشید :wink:

salar گفت:
مبارکه پیمان جان...عالی شده! :wink:
ممنونم نظر لطفته سالار جان.

این توضیح رو هم به دوستان عزیز دیگه بدم که این قابلیت در ورژن جدید یاهو مسنجر موجوده بنابراین اگر هنوز از ورژن های قدیمی‌ یاهو مسنجر استفاده می‌کنید دیگه وقتشه که از نسخه جدید و پر امکان یاهو استفاده کنید :wink:

شاد باشید

پیمان

moein273

Member
ابتكار جالب با اجرايي خوب بود كه البته جز اين هم از تو پيمان جان انتظاري نداشتم.

R_chizari

Active Member
تبريكات پتاسيونيته :)
ضمنا من با آخرين آپديت مك آفي هم چك كردم ويروسي در كار نيست. ممكنه كامپيوتر اون دوستمون ويروسي بوده موقع دانلود فايل ويروسي شده باشه.

چيذري

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
ممنون پيمان جان واقعا كاره جالبي بود

ايمان جان شما هم خسته نباشين

موفق باشين

علي

mostafa_az

Well-Known Member
آقايون دست همگيتون درد نكنه
ما كه شرمنده همه مجيدآنلايني ها ي با مرام هستيم .

مخلصيم

مصطفي

Peyman-Pop

Active Member
moein273 گفت:
ابتكار جالب با اجرايي خوب بود كه البته جز اين هم از تو پيمان جان انتظاري نداشتم.
ممنونم معین جان لطف داری :wink: ، دست ایمان جان هم درد نکنه که باعث شروع و آغاز نوشتن این برنامه بود.

iranexplorer.net گفت:
خیلی ایده جالبی هست....

تبریک میگم به سازندگان 8)
ممنونم بهنام جان.

R_chizari گفت:
تبريكات پتاسيونيته :)
مرسی‌ رضا جان :wink:

Bepar2 گفت:
ممنون پيمان جان واقعا كاره جالبي بود

ايمان جان شما هم خسته نباشين

موفق باشين

علي
خواهش می‌کنم علی‌ جان قابل شما عزیزان رو نداره :wink:

mostafa_az گفت:
آقايون دست همگيتون درد نكنه
ما كه شرمنده همه مجيدآنلايني ها ي با مرام هستيم .

مخلصيم

مصطفي
مرسی‌ مصطفی‌ جان، دشمنت شرمنده عزیز :wink:

پیمان

جدیدترین ارسال ها

بالا