ماجراهاي مجيد آنلاين و هك ...

Masih

Well-Known Member
Majid گفت:
راستش من تازه امروز فهميدم كه خراسان سه قسمت شده :oops: :lol: اخه الان حدود 1 هفته اي ميشه كه اصلا نه تلويزيون نه روزنامه و نه راديو گوش كردم واسه همين نميدونستم تا امروز كه تعطيل بودم خونه نشسته بودم روزنامه هاي هفته قبل رو داشتم ميخوندم..
راستش من كه سر در نياوردم اما همونجايي كه مشهد توشه :lol: فكر كنم مركزيش ميشه :roll:

مجيد

آخي! مجيد؟ به چه جرمي زندان بودي كه دسترسي به راديو و تلويزيون و روزنامه و اينترنت و... نداشتي؟! :wink:

Pooriya_Online

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
Majid گفت:
راستش من تازه امروز فهميدم كه خراسان سه قسمت شده :oops: :lol: اخه الان حدود 1 هفته اي ميشه كه اصلا نه تلويزيون نه روزنامه و نه راديو گوش كردم واسه همين نميدونستم تا امروز كه تعطيل بودم خونه نشسته بودم روزنامه هاي هفته قبل رو داشتم ميخوندم..
راستش من كه سر در نياوردم اما همونجايي كه مشهد توشه :lol: فكر كنم مركزيش ميشه :roll:

مجيد

آخي! مجيد؟ به چه جرمي زندان بودي كه دسترسي به راديو و تلويزيون و روزنامه و اينترنت و... نداشتي؟! :wink:

به جرم اينكه توي صفحه قبل گفتش درمورد هك حرف بزنيد بهتره منم زنگ زدم موهي امد گرفتش برد :lol: :lol: :lol:

iRWEBDES

Active Member
alireza26 گفت:
سايت كه كاملا معموليه...
بله اگه نوشته هاي اين دوستمون رو بخوني ميتوني بفهمي كه هيچ ضرري به سايت نرسونده چون قصد اذيت نداشته و فقط خواسته اخطار بده ...

iRWEBDES

Active Member
نه من از ديشب دو بار زدم ولي پاك شده ... اگه كسي حذفش كرده كه براش متاسفم چون نميتونه انتقاد و اشكالات خودش رو ببينه ..
الآنم دنبال يه تاپيك ديگه هستم كه زده بودم با نام ( سايت امام علي هم هك شد ... ) اما نيست ...
نميدونم مشكل ان چي بوده ... ميخوايد تا اينجا رو حذف نكردن عكسش رو بزارم ...

H-assan

Well-Known Member
خوب تبريك مي گم به همه دوستان كه توي اين تاپيك موضوع ارسال كردن مخصوصا مهرداد كوهي كه توي انواع بحث اين تاپيك سركت داشت خيلي جالبه تا حالا تاپيك به اين پر تنوعي نديده بود از هك شدن سايت شروع شد تا به وان حموم رسيد بعد رفتيد سراغ سامان بعد رفتيد سراغ زايمان وبعد رفتيد سراغ خراسان و بعد رفتيد سراغ بزرگترين استان وبعد رفتيد دوباره سراغ خراسان كه به سه قسمت تقسيم شده (اطلاعات در مورد استان رضوي : خوب همه اسم آستان قدس رضوي رو شنيديد ديگه نصف مشهد مال آستان ) خلاصه بعد رفتيد دوباره در موردهك شد سايت مجيدآنلاين و سايت امام علي و لي دكل سه تا عضو فعال داشتيم توي اين تاپيك اول سر جناب مهرداد و دوست خوبم مسيح و بعد هم اين پوريا كه فكر نكنم تاپيكي نباشه كه جواب نداده باشه ( شوخي مي كنم)

ولي حال كردم خيلي جالب بود اگر هميشه اين جوري بحث مي شد خيلي خوبه يعني بحث تا يك حد مشخصي پيش مي رفت وبعد موضوع عوض مي شد

ولي هك شدن سايت حتمي زير سر اين مهرداد من مي دونم چون خودش اين تاپيك رو باز كرده وحداقل 2 تا در ميان هم جواب داده اي شيطون تو چي كاره اي هكري طراحي شعاري تكليف ما رو مشخص كن

حالا بلخره سايت توسط كي هك شد ؟؟؟

iRWEBDES

Active Member
بابا آش نخورده و دهن سوخته به اين ميگنا ..
همين مونده بود بيايد يقه ي ما رو بگيريد ...
:lol:
حالا بلخره سايت توسط كي هك شد ؟؟؟
اون عكسهايي كه گزاشتم كاملا واضحه ... بخون و ببين ... خودت ميفهمي :wink:
اينم سايت امام علي :wink: :

AliReza26

Active Member
iRWEBDES گفت:
alireza26 گفت:
سايت كه كاملا معموليه...
بله اگه نوشته هاي اين دوستمون رو بخوني ميتوني بفهمي كه هيچ ضرري به سايت نرسونده چون قصد اذيت نداشته و فقط خواسته اخطار بده ...

iRWEBDES جان من منظورم زماني كه پستو دادم اين بود كه :

صفحه اول سايت كاملا معموليه.. :wink:

iRWEBDES

Active Member
آهان !
:دي
خوب هركي بود اون مطالب رو وقتي ميديد پاك ميكرد ولي حدود 30 تا 45 دقيقه اين مطالب تو سايت بود

H-assan

Well-Known Member
راستي توي 24 ساعت گذشته سه وقف در سايت بوده يكي ساعت 4:30 دقيقه تا 6 كه من وثل بود وهمين طور در ساعت 11:30 تا نمي دونم كي بود و همين طور چند دقيقه پيش براي چند دقيقه

ببينيد جريان از چه قراره ؟

iRWEBDES

Active Member
assan گفت:
راستي توي 24 ساعت گذشته سه وقف در سايت بوده يكي ساعت 4:30 دقيقه تا 6 كه من وثل بود وهمين طور در ساعت 11:30 تا نمي دونم كي بود و همين طور چند دقيقه پيش براي چند دقيقه

ببينيد جريان از چه قراره ؟
اون مشكل از سرور هستش و ما اينجا دنبال مسپله و اشكال سايت هستيم كه چرا هك شده ؛ تا براي ديگر سايتها درس عبرتي باشه تا از هك شدن خود جلوگيري كنند :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا