ماجراهاي مجيد آنلاين و هك ...

daryvary

Member
من يه پيشنهاد دارم.
هك كردن كلا كلا و كلا دزديه. چه از نظر قوانين بين المللي و چه از نظر وجداني!!!!
پس بهتره كه يه مبارزه كاملا جدي با اين خرابكار ها بشه.
كه بازم ميگم به اينها نميشه گفت هكر. چون متاسفانه حتي يكي از اين باگها رو هم خودشون تويه سيستم كشف نميكنن و همش آويزونن به سايتهاي خارجي.

من كاملا آماده هر گونه مبارزه اي با اين جور افراد هستم.

iRWEBDES

Active Member
حالا شما بيخيال مبارزه شو ...
گناه داره :دي
با كي ميخواي مبارزه كني؟ تو مملكت بي قانون اين حرفها همش جوك حساب ميشه ...

Norik

Active Member
iRWEBDES گفت:
واسه اونا جوکه مهرداد جان, واسه ما خاطره ست

iRWEBDES

Active Member
Norik گفت:
iRWEBDES گفت:
واسه اونا جوکه مهرداد جان, واسه ما خاطره ست
:دي ...
آره ...
تو اين مملكت يا همچي رويا و آرزوي دست نيافتنيه يا خاطره ...

H-assan

Well-Known Member
حرفت درست ولي خودت مي دوني كه اخر بحث سياسي چي كه بي خيال از هك سدن رسيديم به سياسي

ولي يا خدايش تا وقتي كه امنيت پايين باشه ميشه سسيتم من ديگه كه الان يكي داره خودش رو مي كشه با تروجان كه از قبل توي سيستم من بود وارد شه من هم فاير وال نورتون نصب كردم و نمي تونه

daryvary

Member
آقا كي گفته به مملكت ربط داره؟
اينترنت كه ديگه دست خودمونه.(البته اگر مخابرات گند نزنه بهش)
من ميگم كه يه گروه اينترنتي كه بزنن دهن اين هكر ها رو سرويس كنن

Salar

Active Member
daryvary گفت:
آقا كي گفته به مملكت ربط داره؟
اينترنت كه ديگه دست خودمونه.(البته اگر مخابرات گند نزنه بهش)
من ميگم كه يه گروه اينترنتي كه بزنن دهن اين هكر ها رو سرويس كنن
هكرها كه يكي دوتا نيستن!

saman_sweden

Active Member
iRWEBDES گفت:
چي تو اين مملكت سياسي نيست ؟

سلام مهرداد جان و بقيه دوستان
يك عده هستند كه مي خواهند از آب گل آلود ماهي بگيرند و سعي دارن تايپك را به مسر قفل شدن هدايتش كنند
لطفا از اين بحثها بدور باشيد
تا جايي كه سرمون درد نمي كنه دستمال نبنديم

daryvary

Member
بله. يكي دو تا نيستن. ما هم يكي دو تا نيستيم.
فكر كنم كه عده وب مستر ها نسبت به هكرها خيلي خيلي خيلي زياد تر باشه!!!!
در ضمن هكر ها متحد نيستن و عمرا روشهاي هكشون رو به همديگه نميگن. چون شغلشون اينه.
ولي ما كه قصدمون ايجاد امنيت هست هر گونه روشي رو گير بياريم به طور عموم پخشش ميكنيم.

چرا اينقدر نا اميد هستين از مبارزه با هكر ها؟ مگه كين؟ اونها هم يه آدم معمولين. مثل من و شما. تنها فرقشون اينه كه ميخوان اعتبار ديگران رو واسه خودشون كنن. آخه ديگه چقدر ميتونن پر رو باشن كه ميان هك ميكنن وبا افتخار ميگن كه ما هك كرديم؟ به خدا هيچ جاي دنيا طرف جرات معرفي كردن خودش رو نداره. حداقل يه خرده مخفيانه كار كنن كه آدم دلش خوش باشه.

AliReza26

Active Member
daryvary گفت:
بله. يكي دو تا نيستن. ما هم يكي دو تا نيستيم.
فكر كنم كه عده وب مستر ها نسبت به هكرها خيلي خيلي خيلي زياد تر باشه!!!!
در ضمن هكر ها متحد نيستن و عمرا روشهاي هكشون رو به همديگه نميگن. چون شغلشون اينه.
ولي ما كه قصدمون ايجاد امنيت هست هر گونه روشي رو گير بياريم به طور عموم پخشش ميكنيم.

چرا اينقدر نا اميد هستين از مبارزه با هكر ها؟ مگه كين؟ اونها هم يه آدم معمولين. مثل من و شما. تنها فرقشون اينه كه ميخوان اعتبار ديگران رو واسه خودشون كنن. آخه ديگه چقدر ميتونن پر رو باشن كه ميان هك ميكنن وبا افتخار ميگن كه ما هك كرديم؟ به خدا هيچ جاي دنيا طرف جرات معرفي كردن خودش رو نداره. حداقل يه خرده مخفيانه كار كنن كه آدم دلش خوش باشه.
daryvary جان مي گي چيكاركنيم؟؟؟؟؟

Salar

Active Member
فکر نمیکنم کسی از وب مسترها از هکرها روز خوشی دیده باشن...اما هکر کسایی هستن که بیشتر از یه وبمستر میدونن...اگه نمیدونستن که هکر نمی شدن!...پس تنها کاری که ما میتونیم بکنی همونطور که شما گفتین پخش اطلاعات بطور "صحیح" است...وب مسترها و یا کسایی که برنامه ها و ... می نویسن باید طوری اونو بسازن که راهی برای هکر نباشه...اگه هم باشه آسون نباشه که هر جوجه هکری به سادگی بیاد هک کنه...همین مسئله phpnuke که دو سه تا سایت ایرانی ریخته بودن به جون سایتهای ایرانی که از phpnuke استفاده می کردن.

من فکر نمی کنم همه هکر ها هدفشون نابود کردن باشه! ممکنه بعضیاشون هدفشون بهتر کردن محصولات یه شرکت با گوشزد کردن مشکل محصول اون شرکت باشه...
اما هک و هکری تو ایران یا بیشتر جاهای دنیا اسمش بد در رفته و خیلیا فکر می کنن که می تونن با یه sub7 یا ... هکر بشن...

به امید روزی که بتونیم با همکاری همدیگر در مقابل هکرهای خرابکار بایستیم!

daryvary

Member
آقا مبارزه. هر جور مبارزه اي. فقط مبارزه.
هك كه نميتونيم بكنيم. چون هيچ كدوممون دنبالش نيستيم. ولي خيلي روشهاي مبارزه با اينها هست. براي مثال:
تا حالا از چند تاشون WHOIS گرفتید که ببینید از مجا هاست میگیرن؟ خودتون میدونید که قرار دادن مطالب هک روی سایت غیر مجاز هست و اگر سرور بفهمه اون اکانت رو ساسپند میکنه.
تنها کاری که میتونن بکنن اینه که از سرور هایی خریداری کرده باشن که به هک گیر ندن و هزینه اینجور هاست ها خیلی زیاده. پس همشون نمیتونن از این جور هاست ها بگیرن.
احتمالش هست که بعضیاشون مخفیانه کار بکنن که شما میتونید با یه ایمیل به ادمین سرور سایتشون رو تخته کنید.

این یک راهه. حالا اینکه چقدر عملی هست رو نمیدونم. ولی اگر هر کس بیاد و یه راه پیشنهاد بده کارشون تمومه.
هیچ وقت نباید گذاشت که اقلیت بر اکثریت حکومت کنه.

بحث سیاسی نشه لطفا. ولی وضع مملکتون هم همینه. یه اقلیت دارن جکومت میکنن و بقیه میگن چیکارشون کنیم؟
حالا تویه دنیای خودمون این کار خطرش خیلی زیاده. ولی روی اینترنت که خطری هم نیست. پس مشکل چیه؟ چرا مبارزه نمیکنید؟

daryvary

Member
والا من تويه عمرم يه بار هك شدم. اونم يه هاست ويندوز بود كه كل سرور رو هك كردن و سايت ما هم اون وسط سوخت. البته بك آپ ها به دادم رسيدن. (يه وقت فكر گلها رو نكنيد ها!!!! من دري وري رو ميگم كه روي سرور خودم نيست)
اون باگ هم يه باگ ساده تويه تنظيمات سرور بود. يه چيزي شبيه همين باگ CPANEL که خودم هم ازش خبر داشتم. ولی سرور عزیزمون اصلا بهش اهمیت نداد و آخرش هم هک شد.

من هر هکری رو که بگید به مبارزه میطلبم. بیاد منو هک کنه. از اونجایی که خودم هم خیلی دنبال هک هستم (البته از جنبه امنیتی برای کمک به دیگران. نه دیفیس کردن سایتها) میگم که اینها هیچی بارشون نیست. حتی یه دونه از این باگها رو هم خودشون در نمیارن و همش رو مدیون سایتها و فارومهای خارجین.

من از این موضوع اعصابم خورد میشه که اینها اسم خودشون رو میذارن تیم امنیتی و اعتبار دیگران رو از بین میبرن. اگر مثل آدم عمل بکنن خیلی هم از همکاری باهاشون خوشحال میشم. ولی فقط خرابکاری میکنن!!!!

Salar

Active Member
تنها راه اینه که بیایم و همون کاری که بر علیه ما میکنن رو بر علیه شون بکنیم!
باید اول اطلاعاتمون رو بیشتر از اونا کنیم تا بتونیم اونا رو ضربه فنی کنیم!

daryvary

Member
خوب چرا كه نكنيم؟
پس بيايد باهاشون مبارزه كنيم.

يكي بيايد مديريت همچين گروهي رو به عهده بگيره كه با هكرها مبارزه كنيم. اونها 100 تا گروه جدا جدا هستن. پس بهتره كه ما يه گروه متحد بشيم تا خدمت همشون برسيم

AliReza26

Active Member
daryvary گفت:
خوب چرا كه نكنيم؟
پس بيايد باهاشون مبارزه كنيم.

يكي بيايد مديريت همچين گروهي رو به عهده بگيره كه با هكرها مبارزه كنيم. اونها 100 تا گروه جدا جدا هستن. پس بهتره كه ما يه گروه متحد بشيم تا خدمت همشون برسيم
daryvary جان مي گي چيكاركنيم؟؟؟؟؟

مي خواهي سرورا و سايتاشونو هك كنيم؟؟؟؟؟/

جدیدترین ارسال ها

بالا