ماجراهاي مجيد آنلاين و هك ...

Masih

Well-Known Member
هي من هيچي نميگم هي اينها كشش ميدن! بابا خجالت بكشين ديگه! نيگا كنين تاپيك رو به گند كشيدين! الان به پيمان ميگم بياد پوست همتون رو بكنه! حالا ببينين! :lol:

مسيح.

Salar

Active Member
خوب خدا شکر که اینجا هک نشده بود....
مهرداد واقعآ فکر می کنن n.a.m.a.s. بوده؟
مجید خان نمیخوای این phpbb رو با اونی که iranexplorer گفت عوض کنی؟

iRWEBDES

Active Member
هك نشده بود ؟ پس چي شده بود ... بابا هك شده بود ...
در ضمن سالار نداشتيما ... ويرايش كن ...

saman_sweden

Active Member

به آقا سامان خیال کردم دوست داری اون یکذره احترام خودت رو هم جلوی بچه ها نگه داری ولی‌ خوب مثل اینکه دوست نداری .

فقط بهت میگم این دفعه رو کور خوندی پسرجان .

ارسال شما به دلایلی‌ که در اون تاپیک گفتم پاک شد .

حالا بدو پیغام خصوصی‌ بده به مجید ........

پیمان

Masih

Well-Known Member
فقط آقا مجيد هست كه تصميم مي گيره
درسته كه مجيد هميشه تصميم أخر و نهايي رو ميگيره ولي مطمئن باش هيچ وقت نمياد وقتي كه يك جمعي در مورد يك موضوعي نظر منفي دارن بياد باهاشون مخالفت كنه. هرچند كه خودش نظرش با نظر اكثريت يكي نباشه. مجيد هميشه هرجايي هر كاري خواسته بكنه نظر جمع رو پرسيده. و در مسائلي كه جمع نميتونسته نظر درستي بده حداقل با مديران مشورت كرده و در جايي كه مديران رو هم نميشده دخالت بده با بابك مشورت ميكنه. پس مطمئن باش كه مجيد هم اگر ببينه كه عده زيادي از كاربران از اخلاقهاي ويژه تو به ستوه اومدن حتي اگر تو بهترين دوستش هم باشي حاضر نميشه انجمن رو به خاطر تو خراب كنه!

علت اينكه نخواستم پاسخ تك تك شما ها را بدم اينكه نميخواهم با دو تا الف بچه دهن بدهن بشم والا پاسخهاي در حد لياقت خودشون داشتم
چرا لجبازي ميكني سامان؟ بزرگترين شجاعت دنيا اعتراف به اشتباهات هست. چرا قبول نميكني كه با همه بد تا كردي؟! تا جايي كه پيمان (كسي كه دوست تو بوده) اول ارسالش توي تاپيك تو برگرده بگه: «دوست سابق و دشمن فعلي». من اين جمله‌ات رو تصحيح ميكنم: «علت اينكه نتونستم پاسخ تك تك شما ها رو بدم اينكه واقعا در برابر حرف منطقي‌تون جوابي براي گفتن ندارم».
درضمن فكر نكن كه اينقدر ..... هستيم كه نفهميم تو چرا دقيقا وقتي كه مهلتت تموم شد و پيمان تاپيكت رو قفل كرد اومدي اينجا داري نظر ميدي! اگر هم كسي نميدونه بگذاريد من روشنتون كنم:
1- دهن كجي به حرف پيمان به عنوان مدير انجمن‌ها و قدرتنمايي در برابر خواسته 95٪ از كاربراني كه خواستن تو از اينجا بري.
2- به هم زدن دوباره جو انجمن‌ها با ارسال پستهاي آنچناني.

در ضمن آقا مسيح قضاوت عجولانه داشته اي درست است كه من با شما سر موضوعي اختلاف داشتم ولي دليل نيست كه مديريت شما مورد تاييد من باشه يا نباشه
يادت مياد توي پيغام‌هاي خصوصي كه اون موقع برات زدم چي بهت گفتم سامان؟ وقتي تو با اون لحن زشت و بي‌ادبانه‌ات (تمام مديران شاهد هستن چون من اين موضوع رو تاپيك كردم تو انجمن مديران) منو به دزدي متهم كردي من فقط بهت گفتم: «من نميدونم جديدا چي شده كه اخلاقت اينقدر عوض شده. من واقعا چيزي نميدونم اما اگر چيز خاصي هست بگو شايد بتونم كمكت كنم».
من اون موقع اصلا خبر نداشتم كه مديريت تو توي انجمن‌ها (به هر دليل) لغو شده اما حالا كه تكه‌هاي پازل رو كنار هم ميگذارم ميبينم كه اخلاق بد تو از وقتي كه از مديريت بركنار شدي بدتر شده.

انتقاد من بخاطر سازندگي انجمن است
سازنده؟! 8O تو به چي ميگي سازنده؟ انتقادهاي تو رو هر اسمي روش ميشه گذاشت جز سازنده. انتقادي سازنده هست كه اولا در كمال ارامش انجام بشه. دوما به طرف مقابلش توهين نكنه و سوما اينكه اون انتقاد صحيح باشه. حالا خودت بگو كدوم يك از انتقاداتت سازنده بوده؟ تو جز اينكه بياي اعصاب همه رو به هم بريزي كار ديگه كردي سامان؟

در ضمن من اين عكس تايپك را به آقا مجيد هم ارسال كرده ام شماها هم ببينيد مستقيم به من است
من از كسي كه اين حرف رو زده اصلا و ابدا حمايت نميكنم. تحت هيچ شرايطي اما اين رو هم ميگم كه:
نميشه فقط با يه عكس گفت: سامان خوب! فلان كاربر بد!
اين عكس حتما ابتدايي داشته و انتهايي. بايد همه رو با هم ديد. مطمئنم هيچ كاربري توي اين انجمنها اينقدر .... نيست كه بياد پول برق (چيزي كه تو خيلي حرصش رو ميخوري) و اينترنتش رو بده كه به تو فحش بده. يعني فكر ميكنم اونقدرها ارزشش رو نداري سامان جان! حتما بالاترش خبري بوده كه اين كاربر رو اينقدر عصباني كرده. لابد يكي از همون توهين‌هاي هميشگي تو به اعتقادات؛ عقايد؛ علايق و.... كاربرا و شايد هم بدتر! كسي چه ميدونه؟!

مسيح.

Masih

Well-Known Member
پيام بازرگاني:

مهرداد اگه تا 10 دقيقه ديگه جواب پيغام خصوصي من رو ندي ميام دم مغازتون اونوقت خر بيار و باقالي بار كن! :lol:

مسيح.

iRWEBDES

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
پيام بازرگاني:

مهرداد اگه تا 10 دقيقه ديگه جواب پيغام خصوصي من رو ندي ميام دم مغازتون اونوقت خر بيار و باقالي بار كن! :lol:

مسيح.
بابا به خدا جناب مدير ما به هر كي گفتيم هيچ كس ... هم حساب نميكنه ...
وقتي پيغام خصوصي كسي به من ميده اين سايت به من خبر نميده ...
در ضمن حرفهات خيلي قشنگ بود مسيح با اينكه سامان رو خيلي دوست دارم اما ازش ميخوام يكم فكر كنه به اين حرفها ...

Masih

Well-Known Member
iRWEBDES گفت:
Masih-Evanescence گفت:
پيام بازرگاني:

مسيح.
در ضمن حرفهات خيلي قشنگ بود مسيح با اينكه سامان رو خيلي دوست دارم اما ازش ميخوام يكم فكر كنه به اين حرفها ...

نمرديم و ديديم به غير از دخترها بقيه هم بلدن از كارهاي من تعريف كنن! يادم باشه اين حرفتو امشب تو دفتر خاطراتم بنويسم مهرداد! :wink: :lol:

راستي! چشمهاي قشنگ همه چيزو قشنگ ميبينن! :wink:

مسيح.

iRWEBDES

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
iRWEBDES گفت:
Masih-Evanescence گفت:
پيام بازرگاني:

مسيح.

نمرديم و ديديم به غير از دخترها بقيه هم بلدن از كارهاي من تعريف كنن! يادم باشه اين حرفتو امشب تو دفتر خاطراتم بنويسم مهرداد! :wink: :lol:

راستي! چشمهاي قشنگ همه چيزو قشنگ ميبينن! :wink:

مسيح.
چه رمانتيك ...
:واي بو مياد ...

Salar

Active Member
به قشنگ نوشتن نیست...
موضوع هک شدن سایت و حرفهای شماها داره جو سایت رو خراب میکنه...این سایتی که الان می بینم با سایت مجید آنلاین یه سال پیش خیلی فرق کرده....ما ایرانیا همیشه با هم جر و بحث می کنیم و می خوایم حرف همدیگه رو به کرسی بنشونیم...من خودم دیدم چندین بار اعضا سایت از سامان وقتی مدیر بود اعتراض کردن و الان هم که می بینم میخوان به یه نحوی با این حرکات بچه گانه ارزشش رو بیارن پایین...
سامان شاید یکم سخت گیر بوده ولی اون موقعی که اون مدیر بود دوران سختی هم تو سایت بود...یه مشت تازه به دوران رسیده ریخته بودن تو سایت...

ما ایرانیا واقعا قدر چیزایی که داریم و نمیدونیم...همین مجید آنلاین...خود مجید...بابک و یا سامان...کلی اطلاعات در مورد دنیای مجازی دارن که با این موضوعات پیش و پا افتاده داریم بجای اینکه از اینا استفاده کنیم داریم بر ضذشون هی چرت و پرت مینویسیم...

یادتون باشه که این دنیا مجازی هست و حقیقی نیست...پس کاری نکنید این چند لحظه ای که کنار هم هستیم رو با دشمنی بگذریم...

به امید یه مجید آنلاین بهتر و خالی از LEECHER و SPY و آدمهای ...

موفق باشید

سالار

Pooriya_Online

Active Member
saman_sweden گفت:
مديريت شما مورد تاييد من باشه يا نباشه
مديريت شما بمراتب بهتر از افرادي است كه مورد انتقاد من است

خيلي ببخشيد ولي ميتونم بپرسم شما چيكاره اي كه بايد مديران مورد تاييد شما باشند؟ :wink:

اين وصله ها بمن نمي چسبه

ممكن هم هست بچسبه. البته من خودم به تو شك كرده بودم ولي وقتي اينجا ديدمت شكم كمتر شد.

كسي هم نمي تونه ما را از انجمن بيرون كنه فكر و خيال هم سرتون نزنه فقط آقا مجيد هست كه تصميم مي گيره

اين حرفتم مثه بعضي از حرفات كاملا صحيح و بجاس.

علت اينكه نخواستم پاسخ تك تك شما ها را بدم اينكه نميخواهم با دو تا الف بچه دهن بدهن بشم والا پاسخهاي در حد لياقت خودشون داشتم

اگه منظورت منم بايد باهام رو به رو بشي تا بقهمي كي الف بچس. قبول نداري بيا اينجا منو ببين :lol:

انتقاد من بخاطر سازندگي انجمن است

تو كه با اينكارت بدتر جو انجمن رو خراب كرد. :wink:

در ضمن من اين عكس تايپك را به آقا مجيد هم ارسال كرده ام شماها هم ببينيد مستقيم به من است

كاملا كار درستي كردي. بايد حتما دسترسي اين شخص قطع بشه تا ديگه بفهمه چي از دهنش درمياد.

NextWorld IT

Active Member
دوستان من فقط يه مطلبی رو ميخوام بگم
اگر سامان بدترين تاپيک هم ارسال کرده بود يا هرچيزی گفته بود این رسمش نيست که اینطور باهاش رفتار بشه...
بهرحال ایشون يک انسان هستند و از خيلی از کسايی که اینجا هستند بزرگتر هستند...حال ديده ميشه که خيلي ها که شايد نصف سن ایشون رو دارند , با جسارت كامل دارند به ایشون بی احترامی ميکنند...
واقعا زشته
این واکنش ها واقعا بعيد هست...
که همه بريزن سر يكنفر و هرچه ميخوان به ایشون بگن حالا چه این طرف بد باشه و چه خوب....
ياداوري ميكنم كه ما انسانيم و در قرن 21 در يک کره الكترونيكی زندگی ميکنيم ....

بايد از هم ديگر استفاده كنيم .....
نه اينكه اشتباهات هم رو پتك كنيم و تو سر هم بزنيم........

ممنون

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دوستان باز هم ميگم لطفا در ارسالهاتون كمي دقت كنيد... به نظر من توهين كردن به ديگرون در مقابل عده اي ديگه تحت هر شرايطي واقعا كار نادرستي هستش..

من به آقا سامان قول دادم كه حداقل كار كه ميتونم براشون بكنم اينه كه سعي كنم و نذارم ديگرون بهش توهين كنند...

بابا آقا سامان هم يك روزي خيلي به ما كمك ميكرد .. زماني ارسالهاش مشكلات خيلي ها رو رفع كرد... نبايد اون ها رو فراموش كرد.. خواهشا اين بحثها رو تموم كنيد... به فكر هم باشيد.. به فكر اين باشيد كه به هم كمك كنيد به خدا اين خيلي بهتره ... هم خيلي ها دعاتون ميكنند هم اينكه خيلي محبوب ميشين.. :wink:

پس لطفا در مورد آقا سامان و بقيه مسايل كه اصلا به سايت ربطي نداره بحث نكنيد چون واقعا به ضرر خودتون هست شما ميتونيد همين وقت و هزينه خودتون رو سر چيزهاي بهتري بذاريد و 2 تا چيز ياد بگيريد... نه توي اين سايت بلكه كلي سايتهاي آموزشي ديگه هم هست كه ميتونيد استفاده كنيد.. پس سعي كنيد از زماني كه آنلاين ميشيد اون هم با توجه به اين مشكلات زياد در كانكشنهاي ايران حداكثر استفاده علمي رو از زمان بكنيد
(البته جسارت نباشه به عنوان برادر كوچكتريتون توصيه كردم)

مخلصيم

مجيد

AliReza26

Active Member
آقا با اينكه من هم با آقا سامان تو انجمن حرفم شده ولي واقعا درست نيست كه ما با هم اين رفتارو داشته باشيم.

درسته كه گاهي آقا سامان زياد با بروبچ درافتاده اما به حر حال آقا سامان هم يك انسانه و انسانها هم اشتباه مي كنند.

من هم مي گم بياييد بي خيال دعوا و جر و بحث بشيم چون زندگي خيلي قشنگتر از اين حرفها است.

Peyman-Pop

Active Member
NextWorld IT گفت:
اگر سامان بدترين تاپيک هم ارسال کرده بود يا هرچيزی گفته بود این رسمش نيست که اینطور باهاش رفتار بشه...
بهرحال ایشون يک انسان هستند ......

توضیح بسیار کاملی‌ داشتم ولی‌ فقط بخاطر گل روی مجید .....

من دیدم امروز درست بعد از قفل شدن اون تاپیک سرو کله آقا سامان هم پیدا شد .

اصلا از نظر من اشکالی‌ نداره و به انجمن هم خوش اومده ولی‌ فقط بهش باید بگم طبق اخطاری که بهش کردم هر ارسالی‌ که در مورد مدیران, گله و جو سازی در انجمن ارسال کنه توسط خود من پاک خواهد شد .

آقا سامان حرف ها قبلا زده شده و جای هیچ گله ای نمیمونه .

همونطور هم که در اون تاپیک گفتم وقت من و بچه های انجمن کاملا با ارزش تر از ارسال در اینجور موارد هستش واز بچه های انجمن هم می‌خوام درباره این مساله در هر تاپیکی‌ که مطرح شد بیخود اعصاب و وقت خودشون رو نزران و بحث نکنند چون دیگه بحث در این مورد هیچ فایده ای نخواهد داشت .

آقا سامان در ضمن اگر من اینبار اینطوری با شما برخورد کردم مطمئن باش فقط بخاطر درخواست مجید عزیز بود که از من بطور خصوصی‌ خواست باهات ملایم تر صحبت کنم وگرنه می‌خواستم یکجوری بگم که حتما متوجه موضوع میشدی .

ارسال شما در این تاپیک پاک شد .

پیمان

Pooriya_Online

Active Member
NextWorld IT گفت:
بهرحال ایشون يک انسان هستند و از خيلی از کسايی که اینجا هستند بزرگتر هستند...حال ديده ميشه که خيلي ها که شايد نصف سن ایشون رو دارند , با جسارت كامل دارند به ایشون بی احترامی ميکنند...
واقعا زشته
این واکنش ها واقعا بعيد هست...
که همه بريزن سر يكنفر و هرچه ميخوان به ایشون بگن حالا چه این طرف بد باشه و چه خوب....
ياداوري ميكنم كه ما انسانيم و در قرن 21 در يک کره الكترونيكی زندگی ميکنيم ....

بايد از هم ديگر استفاده كنيم .....
نه اينكه اشتباهات هم رو پتك كنيم و تو سر هم بزنيم........

ممنون

منم ميدونم ايشون از منو بقيه بزرگتر هستن ولي آخه فقط نبايد كوچيكتر احترام بزرگتر رو داشته باشه پس احترام متقابل چي ميشه؟

دوما اگه به بزرگيه پيغمبر از ايشون بزرگتر و احترام زيادي هم براش قاپل ميشن ولي ايشون با اين وجود به ايشون توهين كردن و شعري سرودن.

درمورد قرن 21 بله درسته ولي نميشه كه اعتقاداتمون رو زير پا بزاريم... همون ژاپن كه ابرقدرتي در الكترونيك همون شركت سونيش با اون همه عظمتش رييسش ميره به معبد و طبق رسوماتشون عبادت ميكنه و نميزاره كسي به اعتقاداتش بي احترامي كنه. يا همين آمريكا مردمش هر يكشنبه ميرن كليسا و به عبادت مشغول ميشن.

يا همين سامان كسي اگه به مسيح و روح القدوس و انجيل و بقيه اعتقاداتش توهين بشه نميتونه تحمل كنه. پس با اينكه در قرن 21 هستيم ولي دليل نميشه مردم اعتقاداتشون رو فراموش كنن. (اونو قبلا هم توي اون يكي تاپيك هم گفتم)

خودش به هركي دلش ميخواست فهش ميداد مهم نبود؟ حالا ما كه تازه انتقاد كرديم توهين حساب ميشه.

البته royal هم خيلي ... چون كه شعورش نميرسه كه اين طوري توي يه جايي كه عموميت داره نبايد حرف بزنه نه تنها جاي عمومي بلكه به بزرگتر از خودش. من هرگز از اين ... خوشم نمياد هرگر هم از اين فحشها از سامان نديدم و مطمنم كه نخواهم ديد.

Pooriya_Online

Active Member
alireza26 گفت:
آقا با اينكه من هم با آقا سامان تو انجمن حرفم شده ولي واقعا درست نيست كه ما با هم اين رفتارو داشته باشيم.

درسته كه گاهي آقا سامان زياد با بروبچ درافتاده اما به حر حال آقا سامان هم يك انسانه و انسانها هم اشتباه مي كنند.

من هم مي گم بياييد بي خيال دعوا و جر و بحث بشيم چون زندگي خيلي قشنگتر از اين حرفها است.

تو كه خودت بهش فحش دادي (اونم چه فحشي) بعد مياي از اين حرفها ميزني؟ خدا از ******** كمت نكنه :wink:

Peyman-Pop

Active Member
دوستان این بحث رو دیگه لطفا ادامه ندید.

وقت همه ما با ارزش تر از این چیزهاست. همون وقتی‌ که برای اون تاپیک گذاشتیم کافیه .

اگر بحث باز هم ادامه پیدا کنه متاسفانه مجبورم تاپیک رو به آرشیو منتقل کنم .

بحث اصلی‌ تاپیک رو لطفا ادامه بدید .

مرسی‌ .

پیمان

جدیدترین ارسال ها

بالا