.:. لیست برترین کشورهای هکر .:.

زدن سایت یا سرور یا ... چندان کار سختی نیست...
فوقش 100 تا متد داره ... که شما با یادگیری 40-50 تا میتونید سرور بزنید.
اما یه جا هست که شما بار علمی دارید به جای استفاده از 100تا متد میرید خودتون یه متد به 100 تای قبل اضافه میکنید !
این قابل تقدیره (;

aosnetwork

New Member
به سایت hackerz.ir مراجعه کنید . تو فروم بچرخین یه سری مفاهیم یاد بگیرید و بعد به کمک e-book های جالی که تو همین سایت هست خیلی می تونید پیشرفت کنید ! هر سوال ی هم دارین مطرح کنید مطمعنا بدون جواب نمی مونید !

navidba

Well-Known Member
دیدی که ایشون دارند اینه که صرفا فقط دیفیس انجام بشه . که همه به این آگاهند که واقعا ارزشی نداره و امروزه کسی اسم این کارو هک نمیزاره چون اگه قرار بود اسم این کار هک باشه به آقای x که الان رتبه های برتر ZONE -H (ایرانی هم هست) رو داره هکر میگفتند کما اینکه کسی این کارو نمیکنه و واسه این آقا ارزشی قائل نیستند.
خلاصه این که آقای مدیر اگه میخواهید علاقه مند به علوم هکینگ هستید هنوز خیلی اطلاعتتون در این زمینه پایین هست. ( رک و پوست کنده گفتم ) حتی چند وقت پیش هم که یه موضوعی پیش اومد راجع به شل کد ها شما خواستید بگید که شل کد ها رو خوب میشناسید و آشنایید به من آدرس اینجا رو دادید گفتید اینجا پر از شله و گفتید من خودم شل کد ها رو خوب میشناسم. اما تا حدودی اطمینان دارم که شما اصلا شل کد های اینجا یک بار هم بررسی نکردید اصلا ببینید چی هست. این شل کد هایی که میبینید تو اون آدرس هست در واقع درعمل قابل استفاده نیست بلکه شما فقط میتونی از اونها الهام بگیری (نوع باگ ها رو تشخیص بدی) برای نوشتن شل کد . نه اینکه خودش یه شل کد باشه برداری باهاش شل بگیری. بیشتر به دید آموزشی به اون شل کد ها نگاه میکنن کما اینکه شما فکر میکنی اونها شل کد هستن که افراد بر میدارن استفاده میکنند.
خلاصه آقای مدیر این نوع هکی که شما دنبالشو گرفتید دست کمی از بوتر و تروجان نداره !
امیدوارم به زودی زود وارد لایه بعدی این علم عظیم بشید تا حرفمو درک کنید.(یا زندگی را انتخاب میکنی یا هک)

من خودم به تمام اینا از شما واقف تر هستم... پروفسور رضا شمایی که هک یاد گرفتید اولش رفتید سراغ لینوکس یا سراغ ویندوز ...

من برای توضیح دادن به اون مهسا که می گفت از کجا شروع کرد اینو گفتم... اون شل کدها هم جنبه ی آموزشی داشت همین...

راستی هر کاری میخواهید بکنید بکنید فقط اکانتمو نبندید. !!!!!!

کی خواست اکانتت رو ببنده...؟/ عزیز دل برادر...

اما یه جا هست که شما بار علمی دارید به جای استفاده از 100تا متد میرید خودتون یه متد به 100 تای قبل اضافه میکنید !
این قابل تقدیره (;

این درستشه...

به سایت hackerz.ir مراجعه کنید . تو فروم بچرخین یه سری مفاهیم یاد بگیرید و بعد به کمک e-book های جالی که تو همین سایت هست خیلی می تونید پیشرفت کنید ! هر سوال ی هم دارین مطرح کنید مطمعنا بدون جواب نمی مونید !

سایت خوبیه...

توجه: همین طور که می دونید من از هک هیچ سر رشته ای ندارم............................. خیالتون راحت شد.... شما که بلدید بیاید.... پس مشکلتون هک شد. . .

به همین خاک قسم که اگه تا آخر عمرم با چهار تا آدم مثل شما دهن به دهن بشم...

وسلام...

reza699

Active Member
کی خواست اکانتت رو ببنده...؟/ عزیز دل برادر...
قبلا یک مدیر توی مجید آنلاین بود که الان دیگه مدیر نیست ( اسمشو نمیبرم) هر اتفاقی میفتاد سریع مطالب رو ویرایش میکرد و خلاصه یک کاری میکرد که همیشه حرفه خودشو به کرسی بشونه گفتم نکنه خدایی نکرده الان هم یه همچین اتفاقی بیفته....

به همین خاک قسم که اگه تا آخر عمرم با چهار تا آدم مثل شما دهن به دهن بشم...
این جمله امضات تا حدودی نشون میده که اهل کل کل کردن و دهن به دهن کردن هستید ( البته شاید!!!:wink:)

اینو آویزه گوشت کن : (( شاخ بشی شاختو میشکونم))

yasser255

Member
آقا از این حرفا بگزریم
ی چیزی به خلق الله یاد بدین همه که اعلام آمادگی کردن !

navidba

Well-Known Member
انشاالله یه چند روز دیگه اموزش های گروهی شروع میشه.... .
پاموزش ها رو از مبتدی شروع می کنم...

perlinpars

Active Member
این قابل تقدیره (;

با اين حرف موافق نيستم. چون هكينگ يك علم محسوب ميشه و در حال حاضر به عنوان يك تخصص طرفداران زيادي داره.چه بسا يك هكر خوب ميتونه يه ادمين خوبتر باشه. ولي يك ادمين خوب نميتونه يك هكر باشه.

هك بر اساس متد فقط در سطوح پائين كارائي داره و وقتي پروژه مهمي مورد هدف قرار ميگيره قاعدتاً ادمين اون پروژه فكر چنين روزهايي رو كرده و توپولوژي شبكه و كانفيگهاي عرف رو استفاده نكرده و در زبان ساده پيچيدگيهاي موجود را بيشتر و به دلخواه خودش ترتيب داده.

و در ضمن بايد از روز اول پيش خودتون مشخص كنيد ميخواهيد هكري در چه حد باشيد؟ يك هكر كه حتي از 100 متد پيش پا افتاده فق 40 و يا 50 متد بلده؟ دوستان تو علم هك . روشهايي كه به دست من و يا شما ميرسه در واقع يك مهره سوخته است و ديگر براي هكرهاي حرفه اي كارائي ندارد. هكر هاي بزرگ روشهاي خود را محرمانه نگاه ميدارند و تا زماني كه نياز باشد استفاده ميكنند و گاهي اين روشها را نيز با روشهاي ديگر هكران معاوضه مي كنند. و بعد از استفاده مكرر ان روشها را در اختيار عموم قرار ميدهند. پس قسمت آخر جمله دوستم درسته كه بايد متد جديد ساخت. تا موفق شد.

pejmaaan

Member
سلام .. با همه حرفاتون تقریبآ موافقم ...جز اینکه آراز صمدی هکر بود!!! ایشون فقط مقالات هک رو چند سال پیش ترجمه میکردن . همین .... وقتی هم که کار به مباحث بالاتر از WHOIS و NETCAT توی وبلاگش کشید به کل بیخیال شد ...

شمایی هم که میخواین به این مباحث آشنا بشین بهتره اول از پایه شروع کنین ... هر کس طبق تجربه های شخصی راهی رو پیشنهاد میده ... به نظر من هم شما باید اول دستورات داس ویندوز رو بشناسین ... سپس به سراق مباحث TCP/IP برین که کلآ بدونین ساختار شبکه چجوریه ....بعد هم به آشنایی به مقوله اسکنینگ بپردازین ... اگه خواستین خیلی حرفه ایی بشین حتمآ به زبانهایی مثل C ; C++ ; Perl باید آشنا بشین یا اینکه اگه زیاد نمیخواید وقت بزارین برین و یکم لینوکس یاد بگیرید و اونوقت با تلفیقی از برنامه های لینوکس و ویندوز و همینطور استفاده از کدهای آماده و اکسپلویت میتونین تا حد زیادی موفق بشین ... ولی کلآ آواز دهل از دور خوش است ....بعد از یک مدت براتون عادی میشه و مطمئن باش اگه کار شما شبکه و اینجور کارهای مرتبط نیست بیخیالش میشی .

hajhosssein

Member
عمرا اول ایرانه
همین قضیه توهین به پیامبرمون
بیش از چهارصد تا از این سایتهارو ناکوت کردن

reza699

Active Member
عمرا اول ایرانه
نه بابا !!!!!!!!!!! جدی میگی ؟:wink:
نه دوست عزیز ایران اول نیست اصلا هک که ایران و غیر ایران نمیشناسه ولی خوب منظورم اینه که هکر های ایرانی بهترین نیستند
بهتر از ایرانی هم هستند

pejmaaan

Member
سلام
میخواستم بگم که منم موافق نیستم که ایران اوله
سر همون قضیه اونا 800 تا سایت ما رو زدن
هرچند که بعد یه هفته ما 2000 تا سایت اونا رو زدیم
ولی در کل این قضیه ادامه داره
در ضمن از اونجا که برنامه نویس حرفه ایی توی ایران کم داریم پس هکر دست اول هم کم داریم
عمرا اول ایرانه

جدیدترین ارسال ها

بالا