.:. لیست برترین کشورهای هکر .:.

navidba

Well-Known Member
با سلام خدمت شما...
طبق آماری که در یک سایت خونده بودم و تجربیات خودم برترین کشورهای دارای هکر عبارتند از:
اول. آمریکا : به دلیل امکانات
دوم. چین : به دلیل جمعیت و اطلاعات
سوم. روسیه : به دلیل ریاضیات
چهارم. ایران : به دلیل آموزش رایگان ، قانون کپی رایت ، کمبود امکانات ( مخفی بودن آی پی به صورتی که ممکن هست در ایران به خاطر شبکه چندین نفر یک آی پی داشته باشن)

توی ایران برترین سایت های هک عبارتند از:
اول . آشیانه
دوم. شبگرد
سوم. فکر کنم : امنیت وب

اگه کسی فکر می کنه اون سایت سوم سایت دیگری هست بگه...
با تشکر

enigma2

Member
امریکا قبول نمیشه منکرش شد ولی چون بگیر بگیر زیاده دفیس بازی توکارشون نیست
چین ها هم کارشون خوبه دفیسر های قهاری هستند

روس ها خدای هک هستند
اوکراین ها عالی

بعد ترکیه هم تو این چند ساله داره خوب عمل می کنه

ایرانی ها هم که خدای دفیسر ها جهان هستند که متاسفانه دیگه الان با روت شدن سرور مشکل دارند :))

ولی از بزرگان ایران می توان :

کولکتر ( سال 2004 هکر بانک تجارت )
محمد ( ادمین شبگرد ) و مدیران شبگرد از جمله صوت و.... Lol
شاهین
ادمین سیمرغ ( حسین عسگری بزرگ که همیشه از اون به عنوان استاد یاد می کنم )
کامران که بارها با تیم خود توانست بانک های ایرانی را هک کنه
ایمان
و .............

فکر کنم یه حدود 20 نفری میشن که شرمنده اگر اسمشون را جا انداختم

perlinpars

Active Member
فکر کنم به جای این اسم و و ارائه آمار بدون منبع بهتره یه سری به سایت پائین بزنید که مرجع ثبت دیفیس و رنک تیمهای هکری هست
Zone-H.org

یکی به من می تونه بگه اینا چه طوری هک رو یاد گرفتن؟
با کتاب؟ با تحصیلات دانشگاهی؟ معلم سرخونه؟؟!!

اصلا اگه الان من بخواهم هکر بشم باید چی کار کنم.خیلی هک رو دوست دارم ولی واقعا نمی دونم از کجا شوع کنم چه زبون برنامه نویسی یاد بگیرم
تو مدرسمون ویژال بیسیک یاد می دهند. به درد هک می خوره؟؟؟
خواهش می کنم یکی کمکم کنه

navidba

Well-Known Member
enigma2 جان به نظر من اون اشخاصی که گفتی می تونه اول همون کلوکتر باشه خیلی خفن هکری هست و دوم ساتانیک تو سایت هکرز دات ای آر و سوم هم ساب زییرو و باقیش هم که خودت گفتی....

سینا جان.هک رو باید از تو گوگل شروع کنی اول سرچ کن آموزش هک یواش یواش بعد از سه چهار سال یاد می گیری ...باید کلی کتاب بخونی...
در ضمن اون بیسیک جنبه آموزشی داره و بدرد هک نمی خوره... بیشتر c++ . c . و... بدرد می خوره ...مقالات آموزشی سیسکو رو بخون...
اون اشخاصی هم که معرفی شد کتب آن ها هم بخون...
موفق باشی

سینا جان.هک رو باید از تو گوگل شروع کنی اول سرچ کن آموزش هک یواش یواش بعد از سه چهار سال یاد می گیری ...باید کلی کتاب بخونی...
در ضمن اون بیسیک جنبه آموزشی داره و بدرد هک نمی خوره... بیشتر c++ . c . و... بدرد می خوره ...مقالات آموزشی سیسکو رو بخون...
اون اشخاصی هم که معرفی شد کتب آن ها هم بخون...
موفق باشی
مرسی از راهنمایی ات همین کار ها رو میکنم
امیدوارم اگه جاهایی به مشکل برخوردم کنارم باشی

البته قبل این اشخاص کساییه دیگه ای هم بودن ... :)
میشه گفت وقتی اینا رو دور افتادن که بحث هک + ... خیلی شدت گرفت ...
بقیه رم که دوستان جواب دادن ...

perlinpars

Active Member
دوستان من جا داره اینجا یادی کنم از استاد آراز صمدی عزیز که من الان نمیدونم کجاست و چیکار میکنه ولی تا جایی که یادم میاد اولین نفری بود که مقالات جامعی در مورد مبانی هکینگ تو نت به زبان فارسی قرارداد.
و برای دوست عزیزی که میخواد هک رو شروع کنه باید گفت اگه درک درستی از شبکه داشته باشی (لینوکس از واجباته)و یه کمی هم برنامه نویسی بلد باشی. به علاوه مطالعه روشهای نفوذ اون وقت میتونی شروع کنی.
اینجا هم سر بزنید که زمانی واسه خودش ابهتی داشت. هرچند الانم باید قدرتمند باشه.
http://www.astalavista.com

navidba

Well-Known Member
راست میگه ...همین اان هم جامع ترین مقاله برای مبتدی ها همین مقالات آراز ضمدی هست....

Mahsa_46

New Member
من علاقه ي فراواني به هكر شدن دارم،كي مي تونه كمكم كنه؟؟؟:shock:

2ekjgh4.jpg

perlinpars

Active Member
دوست عزيزم
تنها راهنمايي اينه كه تنبلي رو كنار بزار و لينوكس يادبگير و اون رو هم خوب ياد بگير.
تنبلي رو گفتم منظوري نداشتم اما چون هميشه با ويندوز كار كرديم خيلي سخته بريم سراغ سيستمي ديگه. هيچ هكري نيست كه هكر باشه و لينوكس بلد نباشه. در ضمن سعي كن مفاهيم شبكه رو هم ياد بگيري. بعد اون موقع ميتوني بگي دوست دارم هكر بشم. در واقع اين در ورودي هست. حالا شمايي كه انتخاب ميكني.
موفق باشيد.

navidba

Well-Known Member
نه بابا این داره اذیت می کنه...
نمی خواد که اول بری لینوکس یاد بگیری .... من 4-5 ساله دارم هک کار می کنم تا 2 سال پیش لینوکس بلد نبودم ولی هنوز هم هک می کردم...
اول برو داس ویندوز cmd رو یاد بگیر که با اون میشه کلی هک کرد...
باید کتاب بخونی ... اولش فقط مفاهیم هست بعد یواش یواش می یاد جلو...

این جمله رو آویزه گوشت کن :
هیچ وقت با تروجان و بوتر کار نکن...

با تشکر

...

نه بابا این داره اذیت می کنه...
نمی خواد که اول بری لینوکس یاد بگیری .... من 4-5 ساله دارم هک کار می کنم تا 2 سال پیش لینوکس بلد نبودم ولی هنوز هم هک می کردم...
اول برو داس ویندوز cmd رو یاد بگیر که با اون میشه کلی هک کرد...
باید کتاب بخونی ... اولش فقط مفاهیم هست بعد یواش یواش می یاد جلو...

این جمله رو آویزه گوشت کن :
هیچ وقت با تروجان و بوتر کار نکن...

با تشکر
لینوکس پایست.....
هک داریم تا هک :neutral:

perlinpars

Active Member
دوست عزيز اين رو هر كسي كه يه مقاله در مورد هكينگ خونده ميدونه كه لينوكس پايه هست. در ضمن دوست عزيزي كه دلش ميخواست هكر بشه ميخواست هكر بشه نه اينكه با تروجان و بوتر كار كنه d:

perlinpars

Active Member
در ضمن مدير محترم فكر كنم از قوانين سايت هست كه در مورد چيزي كه اطلاعات درستي نداريد پاسخ نديد.

navidba

Well-Known Member
perlinpars می خوای همین الان یه سایت یا یه شخص واست هک کنم حتی بدون استفاده از یه خط فرمان لینوکس....
مرد حسابی این چه حرفی هست می زنی ... اطلاعات درست دارم خوبشم دارم...
همه ی اینا ثابت شدست که لینوکس درسته پایست ولی بدون اون ها میشه هک کرد با استفاده از باگ ها و اکسپلویت ها ی آماده حتی اگه هم بخوای اکسپلویت یه سایت رو در بیاری هیچ نیازی نیست ... هر برنامه ای مثل metasploit و net cat خط فرمان جداگونه ای دارن که با همینا میشه هک کرد...

Mahsa_46

New Member
مشكل من اينجاست كه نمي دونم بايد از كجا شروع كنم؟؟!!؟؟:sad:
البته كتابKevin Mitnick Art Of Deception رو بهم پيشنهاد كردن كه بخونم.
كسي اين كتاب رو خونده؟؟؟ كتاب خوبيه؟؟!

reza699

Active Member
لینوکس پایست.....
هک داریم تا هک
دوست عزيز اين رو هر كسي كه يه مقاله در مورد هكينگ خونده ميدونه كه لينوكس پايه هست. در ضمن دوست عزيزي كه دلش ميخواست هكر بشه ميخواست هكر بشه نه اينكه با تروجان و بوتر كار كنه d:

دوستان عزیز فکر میکنم شما به علم هکینگ نگاه درست تری دارید تا مدیر انجمن . چرا که شما به زیر بناها نگاه میکنید . در واقع هدف هک کردن رو در هک کردن سرور میبینید نه اینکه سیستم مدیریت محتوای اون سایت !! به این حرف مدیر توجه کنید
perlinpars می خوای همین الان یه سایت یا یه شخص واست هک کنم حتی بدون استفاده از یه خط فرمان لینوکس....
دیدی که ایشون دارند اینه که صرفا فقط دیفیس انجام بشه . که همه به این آگاهند که واقعا ارزشی نداره و امروزه کسی اسم این کارو هک نمیزاره چون اگه قرار بود اسم این کار هک باشه به آقای x که الان رتبه های برتر ZONE -H (ایرانی هم هست) رو داره هکر میگفتند کما اینکه کسی این کارو نمیکنه و واسه این آقا ارزشی قائل نیستند.
خلاصه این که آقای مدیر اگه میخواهید علاقه مند به علوم هکینگ هستید هنوز خیلی اطلاعتتون در این زمینه پایین هست. ( رک و پوست کنده گفتم ) حتی چند وقت پیش هم که یه موضوعی پیش اومد راجع به شل کد ها شما خواستید بگید که شل کد ها رو خوب میشناسید و آشنایید به من آدرس اینجا رو دادید گفتید اینجا پر از شله و گفتید من خودم شل کد ها رو خوب میشناسم. اما تا حدودی اطمینان دارم که شما اصلا شل کد های اینجا یک بار هم بررسی نکردید اصلا ببینید چی هست. این شل کد هایی که میبینید تو اون آدرس هست در واقع درعمل قابل استفاده نیست بلکه شما فقط میتونی از اونها الهام بگیری (نوع باگ ها رو تشخیص بدی) برای نوشتن شل کد . نه اینکه خودش یه شل کد باشه برداری باهاش شل بگیری. بیشتر به دید آموزشی به اون شل کد ها نگاه میکنن کما اینکه شما فکر میکنی اونها شل کد هستن که افراد بر میدارن استفاده میکنند.
خلاصه آقای مدیر این نوع هکی که شما دنبالشو گرفتید دست کمی از بوتر و تروجان نداره !
امیدوارم به زودی زود وارد لایه بعدی این علم عظیم بشید تا حرفمو درک کنید.(یا زندگی را انتخاب میکنی یا هک)
مشكل من اينجاست كه نمي دونم بايد از كجا شروع كنم؟؟!!؟؟
البته كتابKevin Mitnick Art Of Deception رو بهم پيشنهاد كردن كه بخونم.
كسي اين كتاب رو خونده؟؟؟ كتاب خوبيه؟؟!
دوست عزیز به شما هم توصیه میکنم دنباله رو این راه نباشید چرا که فقط شما ظاهر قشنگ شو دید . یاد گرفتن هکی که بخواد با روزی 5 -6 ساعت کار کردن انجام بشه عاقبتی جز این نداره که بعد از مدتی احساس خرسندی بهتون دست میده که این علم رو یادگرفتید اما زمانی که وارد مرحله بعد بشید خواهید دید که .... یا زندگی یا هک
میگید نه برید مقاله گروه لافت رو بخونید که بعضی از اعضای گروه گفتند ما تا روزی 22 ساعت هم پای کامپیوتریم.
بنده خودم زمانی که از علم هکینگ کنار کشیدم(حدود چند ماه پیش) توی بعضی قسمت های زندگیم پیشرفت های عجیبی دیدم که قبلا بسیار کند بود.
با تشکر موفق باشید .
راستی هر کاری میخواهید بکنید بکنید فقط اکانتمو نبندید. !!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا