فراخوان مسابقه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام به همگی دوستان

طبق درخواست یکی از دوستان قصد داریم برای فرا رسیدن سال نو یک مسابقه توی انجمن برگزار کنیم.

برای همین ایشون خواستن تا یک فراخوان بزنیم و ببینیم که چند نفر قصد شرکت دارن تا بعد از اون اگر تعداد
مناسب برای برگزاری مسابقه بود ، تاپیک اصلیش رو ایجاد کنیم.

موضوع مسابقه در مورد طراحی یک بروشور 2 رو با سایز a5 و در 3 لت خواهد بود. (در تاپیک مسابقه بطور کامل
در این مورد توضیح خواهم داد)
بروشور هم در مورد یک طرح تبلیغاتی (که بعدا متنش داده خواهد شد) با موضوع كارتهاي ويزاكارت و مستر كارت و خدمات پولي بين‌المللي ، خواهد بود.

جایزه ای هم که ایشون در نظر گرفتن مبلغ 50 هزار تومان هست که 40 هزار تومان آن متعلق به برنده ی مسابقه
و 10 هزار تومان متعلق به انجمن جهت برگزاری مسابقه ی شخصی هست.

و اینکه این مسابقه فقط یک برنده خواهد داشت.

دوستانی که علاقمند به شرکت هستن توی همین تاپیک اعلام آمادگی کنن.
لطفا از هرگونه اسپم هم جدا خودداری کنید.

ممنون و موفق باشید.

Erfan

Active Member
سارا جان مدیران هم میتونن شرکت کنند و در صورت برنده شدن به اونها جایزه ای تعلق خواهد گرفت ؟

^.^

GFX Master

سارا جان مدیران هم میتونن شرکت کنند و در صورت برنده شدن به اونها جایزه ای تعلق خواهد گرفت ؟

^.^
باید این موضوع رو ازشون بپرسم. ولی خوب قاعدتا اگر بچه ها با این موضوع مشکلی نداشته باشن
و اون مدیر توی گروه داوری نقشی نداشته باشه مشکل خاصی نداره.

MEGA WAVE

Active Member
من هستم .
tuzki-rabbit

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه قرار شد مدیرا باشند من هم هستم

Erfan-ART

کاربر VIP
سلام خدمت دوستان.

این مبلغ خیلی زیاده ها تاحالا این همه پول رو یکجا ندیدم :shock:
این کار شما چه ربطی به نوروز دارد؟ این یک کار تجاری می باشد،اگه بیشتر توضییح دهید ممنون می شوم.

GFX Master

خوب ظاهرا تعداد به حد نصاب رسید و اگر تاپیک زده بشه تعداد بیشتر هم خواهند بود.

سلام خدمت دوستان.

این مبلغ خیلی زیاده ها تاحالا این همه پول رو یکجا ندیدم :shock:
این کار شما چه ربطی به نوروز دارد؟ این یک کار تجاری می باشد،اگه بیشتر توضییح دهید ممنون می شوم.

در مورد مبلغ نمیدونم منظورتون به کنایه بود یا واقعا گفتید.
اگر واقعا گفتید که خوب شرکت کنید و انشالا که اول بشید و این همههه پول رو یکجا بتونید ببینید!
اگر هم کنایه بود که نمیدونم چی بگم! جدیدا دندون اسب پیشکشی رو هم میشمارن!

در مورد مسابقه هم هیچ آیه ای نازل نشده که همیشه موضوع مسابقه با ایام متناسب باشه.
یکی از دوستان مدت ها پیش درخواست برگزاری مسابقه رو داده بودن و من هم گفتم صبر کنن تا ایام
نوروز برسه و بعد برگزار کنیم. به این دلیل که بچه ها اکثرا یا شاغل هستن یا مدرسه و دانشگاه میرن و
در روزهای عادی سال وقت لازم برای طراحی و شرکت رو ندارن.
ولی توی این ایام تقریبا همگی فرصت برای شرکت کردن دارن.

Ramtin_L.A

Member
من هم شرکت می کنم..

فقط به من اطلاع بدید کی شروع میشه و این حرفا چون من وقت نمی کنم سر بزنم..

ممنون :rose:

Erfan-ART

کاربر VIP
ohum...

در مورد مبلغ نمیدونم منظورتون به کنایه بود یا واقعا گفتید.
اگر واقعا گفتید که خوب شرکت کنید و انشالا که اول بشید و این همههه پول رو یکجا بتونید ببینید!
اگر هم کنایه بود که نمیدونم چی بگم! جدیدا دندون اسب پیشکشی رو هم میشمارن!

در مورد مسابقه هم هیچ آیه ای نازل نشده که همیشه موضوع مسابقه با ایام متناسب باشه.
یکی از دوستان مدت ها پیش درخواست برگزاری مسابقه رو داده بودن و من هم گفتم صبر کنن تا ایام
نوروز برسه و بعد برگزار کنیم. به این دلیل که بچه ها اکثرا یا شاغل هستن یا مدرسه و دانشگاه میرن و
در روزهای عادی سال وقت لازم برای طراحی و شرکت رو ندارن.
ولی توی این ایام تقریبا همگی فرصت برای شرکت کردن دارن.

دوست خوبم تو نوروز اکثراً به مسافرت یا به خوش گذرانی می روند،طراح کارش طراحیست و برایش زمان و مکان مهم نیست (منظور از صحبت شما که گفتید شاغل یا .... می باشند)،یعنی هرکس بخواد مسابقه بگذارد با مناسبت داشته باشه؟ این مبلغی که گفتید بر چه اساسی می باشد؟

sisosipo

Member
میگما شما برا پول مسابقه میدی عزیزم اینجا صحبت بر سر کل کل کردنه هرکی نون بازوشو خورده باشه کمره باقیرو یه خاک میماله من یکی کلا مسابقه دوست ندارم ولی تز هم نمیدم که بقیه ناراحت بشن ایشالا همه شرکت مکنن برنده هم جازشو میگیره بنظر من اگه یه کاپ پلکسی گلاس با طرح انجمن مجید آنلاین هم درست مکردین واسه نفرات 1 2 3 عالی میشد ارزشش هم از پول بیشتره اگه بقیه موافقا که منو تایید کنن چاکره همه هستیم .

Erfan

Active Member
من یه نکته رو اینجا بگم که دوستانی که گمراه شدن کمی بیشتر به حرف های سارا جان دقت کنند.

سارا جان در پست اول فرمودند که به واسطه یکی از دوستان که فکر میکنم عضو همین فروم هم باشند، مسابقه ای قراره برگزار بشه با موضوعی که همان دوست عزیز انتخاب کردند.

حالا چرا این مسابقه توی این ایام سال جدید برگزار میشه، چون خیلی وقت هست توی انجمن فتوشاپ مسابقه ای رو برگزار نکردیم، حالا این یک دستگرمی برای شروع مسابقه اصلی فتوشاپ که انشالله بعد از عید به صورت رسمی برگزار خواهد شد.

و اما بحث هزینه !!!
خب دوست عزیزی که به سفارش آن این مسابقه برگزار میشه به معنی کاملاً آشنا اسپانسر این مسابقه هستند، یعنی هر جایزه و پاداشی که مد نظرشون باشه رو متقبل میشوند و اگر این مقدار قیمت رو در نظر گرفتند حتماً حکمتی در اون نهفته است.

جناب عرفان آرت، شما چقدر از قیمت های طراحی که در صنفهای مربوطه به تصویب رسیده اطلاع دارید ؟
امروزه به کاری بهاء میدن که از نظر تکنیک و ایده و گرافیک حرف اول رو بزنه، مطمئن باش توی این فروم افرادی که این خلاقیت ها رو داشته باشند به تعداد انگشت های یک دست شما هم نمیرسه و پس لطفاً حرص نخورید.

اگر علاقمند به شرکت در مسابقه هستید آمادگی خودتون رو اعلام کنید و در تاپیکی که مجزا است سوالات خودتون رو مطرح کنید.

خب بحث حاشیه ای رو کنار بذارید و در مورد شرکت کردن یا نکردن در این مسابقه صحبت کنید.

:rose:

.:BEHNAM:.

Active Member
منم شرکت می کنم...
انگیزه ی شرکتم کله گنده ها و مدعیان گرافیک هست :دی

winsent

Banned
ممنون

من یه نکته رو اینجا بگم که دوستانی که گمراه شدن کمی بیشتر به حرف های سارا جان دقت کنند.

سارا جان در پست اول فرمودند که به واسطه یکی از دوستان که فکر میکنم عضو همین فروم هم باشند، مسابقه ای قراره برگزار بشه با موضوعی که همان دوست عزیز انتخاب کردند.

حالا چرا این مسابقه توی این ایام سال جدید برگزار میشه، چون خیلی وقت هست توی انجمن فتوشاپ مسابقه ای رو برگزار نکردیم، حالا این یک دستگرمی برای شروع مسابقه اصلی فتوشاپ که انشالله بعد از عید به صورت رسمی برگزار خواهد شد.

و اما بحث هزینه !!!
خب دوست عزیزی که به سفارش آن این مسابقه برگزار میشه به معنی کاملاً آشنا اسپانسر این مسابقه هستند، یعنی هر جایزه و پاداشی که مد نظرشون باشه رو متقبل میشوند و اگر این مقدار قیمت رو در نظر گرفتند حتماً حکمتی در اون نهفته است.

جناب عرفان آرت، شما چقدر از قیمت های طراحی که در صنفهای مربوطه به تصویب رسیده اطلاع دارید ؟
امروزه به کاری بهاء میدن که از نظر تکنیک و ایده و گرافیک حرف اول رو بزنه، مطمئن باش توی این فروم افرادی که این خلاقیت ها رو داشته باشند به تعداد انگشت های یک دست شما هم نمیرسه و پس لطفاً حرص نخورید.

اگر علاقمند به شرکت در مسابقه هستید آمادگی خودتون رو اعلام کنید و در تاپیکی که مجزا است سوالات خودتون رو مطرح کنید.

خب بحث حاشیه ای رو کنار بذارید و در مورد شرکت کردن یا نکردن در این مسابقه صحبت کنید.

:rose:

ممنون عرفان جان

سلام به همگی دوستان

طبق درخواست یکی از دوستان قصد داریم برای فرا رسیدن سال نو یک مسابقه توی انجمن برگزار کنیم.

برای همین ایشون خواستن تا یک فراخوان بزنیم و ببینیم که چند نفر قصد شرکت دارن تا بعد از اون اگر تعداد
مناسب برای برگزاری مسابقه بود ، تاپیک اصلیش رو ایجاد کنیم.

موضوع مسابقه در مورد طراحی یک بروشور 2 رو با سایز a5 و در 3 لت خواهد بود. (در تاپیک مسابقه بطور کامل
در این مورد توضیح خواهم داد)
بروشور هم در مورد یک طرح تبلیغاتی (که بعدا متنش داده خواهد شد) با موضوع كارتهاي ويزاكارت و مستر كارت و خدمات پولي بين‌المللي ، خواهد بود.

جایزه ای هم که ایشون در نظر گرفتن مبلغ 50 هزار تومان هست که 40 هزار تومان آن متعلق به برنده ی مسابقه
و 10 هزار تومان متعلق به انجمن جهت برگزاری مسابقه ی شخصی هست.

و اینکه این مسابقه فقط یک برنده خواهد داشت.

دوستانی که علاقمند به شرکت هستن توی همین تاپیک اعلام آمادگی کنن.
لطفا از هرگونه اسپم هم جدا خودداری کنید.

ممنون و موفق باشید.

از شما هم تشکر میکنم سارا خانم.

من هم آمادگی خودم رو اعلام میکنم.
موفق و پیروز باشید...

Erfan-ART

کاربر VIP
حالا چرا این مسابقه توی این ایام سال جدید برگزار میشه، چون خیلی وقت هست توی انجمن فتوشاپ مسابقه ای رو برگزار نکردیم
این صحبت شما با حافظی عزیز جوش نمی خوره چون خودشون گفتن که قبلاً قرار بوده که برگزار بشه و ایشون گذاشتن در این ایام.
---
دوست گلم عرفان جان شما قیمت ها دستت نیست و لی این هزینه طراحی یک کارت ویزیت هم نمیشه،شماها تو صنفتون کمتر از اینا می گیرید به دیگران مربوط نمی شود.
تو این انجمن کسی که حرفه ای با شد ثبت نام نمی کنه،منم نمی گم حرفه ای می باشم نه من طراح ساده هستم.

آخرین ویرایش:

winsent

Banned
!

این صحبت شما با حافظی عزیز جوش نمی خوره چون خودشون گفتن که قبلاً قرار بوده که برگزار بشه و ایشون گذاشتن در این ایام.
---
دوست گلم عرفان جان شما قیمت ها دستت نیست و لی این هزینه طراحی یک کارت ویزیت هم نمیشه،شماها تو صنفتون کمتر از اینا می گیرید به دیگران مربوط نمی شود.
تو این انجمن کسی که حرفه ای با شد ثبت نام نمی کنه،منم نمی گم حرفه ای می باشم نه من طراح ساده هستم.

لطف کنید مودب تر و با احترام بیشتری صحبت کنید...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا