فراخوان مسابقه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sanazi

Member
سللم به تمامی دوستان بحث سره قیمت شد منم گفتم بد نباشه مواردی رو درباره تعرفه های گرافیکی بدونید:

تعرفه به تشحیص و موافقت طراح و سفارش دهنده به نسبت به 3 عامل افزایش میابد
1- میزان تجربه و خرفه ای بودن طراح و کیفیت طرح
2-شمار ساعات صرف شده برای طراحی و اجرای سفارش
3- وسعت تولید و تعداد مخاطبین کار با توجه به تیراژ و یا اسفاده از طرح در سطح محلی ، شهری ، کشوری یا بین المللی

اگه تعرفه بخصوص هم خواستین بگین تا بگم

Erfan

Active Member
این صحبت شما با حافظی عزیز جوش نمی خوره چون خودشون گفتن که قبلاً قرار بوده که برگزار بشه و ایشون گذاشتن در این ایام.
---
دوست گلم عرفان جان شما قیمت ها دستت نیست و لی این هزینه طراحی یک کارت ویزیت هم نمیشه،شماها تو صنفتون کمتر از اینا می گیرید به دیگران مربوط نمی شود.
تو این انجمن کسی که حرفه ای با شد ثبت نام نمی کنه،منم نمی گم حرفه ای می باشم نه من طراح ساده هستم.

من و سارا جان خیلی وقت هست قصد راه اندازی یک مسابقه رسمی رو واسه انجمن فتوشاپ داریم که بعد از عید انشالله انجامش میدیم.

من توی هیچ صنفی کار نمیکنم و توی این تجربه چندین ساله ای که دارم اینها رو گفتم، قیمت ها بیشتر توافقی بین سفارش دهنده و طراح محاسبه میشه.

شما اگر قصد شرکت دارید لطفاً فقط در مورد آیا اینکه میخواهید شرکت کنید یا خیر صحبت بفرمائید، در غیر این صورت تاپیک رو اسپم نکنید.

اگر مایل به شرکت بودید، توی تاپیکی که به موضوع مسابقه اختصاص داده میشه مفصل در مورد مسابقه بحث میشه.

موفق باشید
:rose:

Ramtin_L.A

Member
اسپانسر مسابقه نگفتن که حتما باید شما طراحی کنید :green:

هر کی خواست شرکت می کنه اگرم برنده شد پولش رو می گیره...

این حالتی که شما می گید یعنی شما طرحی رو زدید و حالا پولتون رو نمی خوان بهتون بدن :lol:

من هم قبول دارم کم هست:wink:

البته نه برای تازه کاری مثل من

قصدمم توهین نبودا :)

آخرین ویرایش:

flashpro

کاربر فعال
سلام به همه دوستان.
خیلی دوست داشتم شرکت کنم ولی مشغله کاری اجازه نمیده.
موفق باشین دوستان.:rose:

ALIrEzA.Sh

Member
این چه کاریه ؟!
خوب قشنگ به یکی سفارش بدن تا براشون طراحی کنه...(البته دیگه 50 هزار تومن نمیشد...)
من هم شرکت نمیکنم.
(منو ببخشید اگر اسپم زدم )

من نمی دونم تا کی قراره این باند بازی ادامه داشته باشه ....

جالبه 40 تومن به اضایه حداقل 70 تومان
اونم بین چندین گرافیست
باید دید سلیقه ی سفارش دهنده چی میگه وگرنه مطمئنم این عزیز تکنیکو .... رو نگاه نمی کنه
این یه واقیعته

نیستم سوری از حرف ها...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوستان واقعا خجالت داره!
آخه این چه عادتیه که تا یه مقدار فرصت اظهارنظر به ما داده میشه شروع میکنیم به حرفهایی که نباید زده بشه!
احترام و ادب هم والا خوب چیزیه.

قصدم از ایجاد این تاپیک فقط به درخواست صاحب مسابقه بود وگرنه کاملا میدونستم که توی انجمنهای ایرانی اینجور
تاپیک ها چه اتفاقی براشون میفته. به همین خاطر دلیلی به ادامه اش نمیبینم و تاپیک رو میبندم.

دوستانی هم که با این قضیه مشکل دارن که چرا اون شخص نرفته سفارش به کسی بده که براش طراحی کنن
باید بگم که ایشون قصد داشتن چندین طرح رو در کنار هم مقایسه کنن و از بین اونها بهترین رو انتخاب کنن.
کسی هم به زور نگفته که همه باید شرکت کنن! اگر کسی احساس میکنه این مبلغ کم هست و به شعور حرفه ایش (!)
توهین میشه اصلا نیازی به شرکت کردن نداره و میتونه شرکت نکنه.

پست اول من رو به دقت مطالعه کنید. من گفتم کسانی که قصد شرکت کردن دارن اعلام وجود کنن.
دوستانی که با مسابقه یا جایزه اش مشکل دارن در واقع نمیخوان شرکت کنن پس نیازی نیست بی جهت اسپم کنن.

به هر حال ما مسابقه رو اجرا میکنیم. هر کسی دوست داشتن شرکت کنه قدمش روی چشم!
هر کسی هم دوست نداشت میتونه شرکت نکنه. مشکل خاصی نیست که!

قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا