صحبت درباره مسابقات انیمیت

animations

Active Member
بچه ها، من یه جورایی نسبت به این سیستم رای گیری ناامید شدم!! برای مسابقه دوم، به جز zotiastu و a.r.k و sharin دیگه هیچکدومتون توی رای گیری شرکت نکردین... :-?
نظرتون چیه که از مسابقه بعدی نتیجه رو فقط بسپریم به داورها؟

sharin

Member
عاليه . منم از همون اول نظرم اين بود.

------------------ ويرايش -------------------

داورها كيا هستن ؟؟ مي شه معرفي شون كنيد ؟؟

-----------------------------------------------

آخرین ویرایش:

Unknown_CG

Member
با سلام به همگی واقعا sharin جان بهتون تبریک میگم ان شاالله که همیشه و همه جا درتمامی مراحل زندگیت موفق باشی.

در مورد این که نتونستم نظر بدم(امتیاز) انیمیشن جان منو ببخشید چون یه کم سرم شلوغ شده درگیر چند تا کار هستم حتی نتونستم انیمیتی که واسه مسابقه هستش رو Smooth و polishing کنم.

animations

Active Member
عاليه . منم از همون اول نظرم اين بود.

------------------ ويرايش -------------------

داورها كيا هستن ؟؟ مي شه معرفي شون كنيد ؟؟

-----------------------------------------------

نگران داورها نباشید sharin جان... خودشون انیماتورهای قوی هستند (هم دوبعدی، هم سه بعدی). :wink:

sharin

Member
با سلام به همگی واقعا sharin جان بهتون تبریک میگم ان شاالله که همیشه و همه جا درتمامی مراحل زندگیت موفق باشی.

در مورد این که نتونستم نظر بدم(امتیاز) انیمیشن جان منو ببخشید چون یه کم سرم شلوغ شده درگیر چند تا کار هستم حتی نتونستم انیمیتی که واسه مسابقه هستش رو Smooth و polishing کنم.

ممنونم Unknown_CG جان ، شما استاد ما هستيد و اميدوارم در آينده چيزاي بيشتري از شما ياد بگيرم .
موفق و پيروز باشيد.

نگران داورها نباشید sharin جان... خودشون انیماتورهای قوی هستند (هم دوبعدی، هم سه بعدی).

حالا كي گفت ضعيفا ؟!! :wink:
بيخيال. :green:

يا علي.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه
2 دوره هست که می خوام شرکت کنم اما نمی شه . اما زیر پست ها با زدن تشکر اعلام آمادگی و همبستگی می کردم :wink:
ولی این سری حتما شرکت میکنم وحتما در رای گیری هم شرکت خواهم کرد .

در مورد کار ها تبریک می گم به sharin عزیز

و امیدوارم روز به روز همه بچه ها بهتر بشیم

در مورد کار دوست خوبمون Unknown_CG عزیز . خیلی با کارت حال کردم ، و مطمئن هستم اگه pose to pose نمی زدی حتما کار شما اول می شد چون خیلی فیگورهای تمیزی برای انمیتت زده بودی

همگی موفق باشین

:rose:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام به همگی
منم تبریک میگم به sharin جان
ببخشید اگه توی رای گیری شرکت نکردم . منم با سپردن نتیجه به داور ها موافقم
Baloot3D جان خوشحال میشیم شما هم شرکت کنید
ولی هواستون باشه که مدیران به صورت افتخاری شرکت میکنن و جایزه ای در کار نیست
شانس آوردیم وگرنه مدالات خیلی زیاد میشد :green:

animations

Active Member
بچه ها، مسابقه سوم فردا شب تموم می شه. مانی جان لطف کردن و توی اطلاعیه های انجمن برای مسابقه مون یه تاپیک زدند.
ممنون از کسانی که شرکت کردند و ممنون از اونایی که می خوان شرکت کنند!! :green:
به نظرتون لازمه مهلتش رو تمدید کنیم؟

Unknown_CG

Member
چی شد آقا من وقت ندارم فعلا سرم خیلی شلوغه شما چرا کار نمی کنید !

دوستان عزیز منتظر کارای جالبتون هستم .....

animations

Active Member
دوستان، از این به بعد مسابقه ها وقتی به حد نصاب (ده نفر) رسید تشکیل می شه. اگه خواستین شرکت کنید توی همین تاپیک اعلام کنید.

نتیجه مسابقه قبلی هم نهایتا تا پنجشنبه مشخص می شه.

sharin

Member
با سلام.
در اين موقع از سال ممكنه كه واقعا خيلي هامون وقت كم داشته باشيم ... اما از دوستان خواهش مي كنم شركت كنند ... .
به هر حال همه گرفتاري دارند ، اما حتما يه وقت كوچولو براي شركت در مسابقه هم مي شه پيدا كرد ... .

خود منم شايد هفته اي بيشتر از 1-2 ساعت نرسم 3ي كار كنم . اما با اين وجود مثل سري هاي قبل حتما حتما شركت مي كنم و تا جايي كه زمان بهم اجازه مي ده كار رو مي زنم .

خواهشن دوستان كم لطفي نكن و براي احترام به بقيه هم كه شده شركت كنند و كاراي خوبشون رو به نمايش بذارن .
و همين طور خجالت و ... رو هم بگذاريد كنار ، چون اكثرا ( در راس اش خودم ) آماتوريم ، و اگر واقعا مي خواهيد كه پيشرفت كنيد ... پس شركت كنيد .

از دوستاني هم كه پايه ثابت شدن و همچنين animations بخاطر زحماتشون ممنونم .

پس اميد امون رو نا اميد نكنيد ... :rose:

همگي موفق باشيد.
يا علي.

ali&elnaz

New Member
درود بر شما من هم دوست دارم توی این مسابقات شرکت کنم ، زمان و موضوع مسابقه بعدی چیه و کی اعلام میشه ؟ سپاسگذارم.

Pars 3d

Member
درود بر شما
من هم دوست دارم توی این مسابقات شرکت کنم ، زمان و موضوع مسابقه بعدی کی اعلام میشه ؟
سپاسگذارم.

animations

Active Member
دوستان، خوشحالم که آمادگی خودتون رو برای مسابقه اعلام کردین. تا حالا سه نفر اعلام آمادگی کردین، که با خودم می شه چهار نفر. شش نفر دیگه هم که اعلام آمادگی کنند مسابقه بعدی رو شروع می کنیم و من یه تاپیک براش می زنم که اونجا موضوع مشخص می شه.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام ، اون سری بد قولی کردم ولی این دفعه حتما حتما شرکت می کنم
منم اعلام آمادگی می کنم .

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
آقا از این به بعد من هم سعی می کنم شرکت کنم. اخه تازه ریگ رو شروع کردم این جور مسابقه های چون حس رقابت داره ترغیب می شم بیشتر وقت بذار تا یاد بگیرم.
ممنون و موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا