صحبت درباره مسابقات انیمیت

animations

Active Member
ممنونم بچه ها به خاطر صبر و پیگیریتون. یه تشکر مخصوص هم از Unknown_CG می کنم که این تاپیک رو راه انداختین و ادامه ش دادین.

تاپیک اولین مسابقه انیمیشن : دویدن کاراکتر راه افتاد. اگه مایلید برید اونجا و خودتون رو برای اولین دوره مسابقه آماده کنین. می دونم همه قوانینش مطابق نظر همه شما تنظیم نشده، ولی امیدوارم ازش استقبال کنین و بیاین توی همین تاپیک نظر و پیشنهادات خودتون رو راجع بهش بگین تا توی دوره های بعدی بهتر بشه... امیدوارم کارهای خوبی از هم ببینیم. :wink:

موفق باشید

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام

خوشحالم از اینکه همچین مسابقه ای بر گزار شده
دوست دارم شرکت کنم اگه ایرادی نداره
می شه حرکتی رو که میسازیم در جا نباشه و یه مسیر رو طی کنه ؟
ولی loop باشه

Unknown_CG

Member
سلام

خوشحالم از اینکه همچین مسابقه ای بر گزار شده
دوست دارم شرکت کنم اگه ایرادی نداره
می شه حرکتی رو که میسازیم در جا نباشه و یه مسیر رو طی کنه ؟
ولی loop باشه

آره خوب نباید درجا باشه اگه در جا باشه ایرادای کارش مشخص نمیشه .لوپ باشه اما جسارتا دوستان انیمیت درجا نسازن البته ببخشید که اینو از قول خودم میگم اما به نظر من اصلا مورد قبول نیست!

و در آخر دوستان عزیز جسارتا از کارهای آموزشی (کپی) استفاده نکنن. با تشکر از مدیر انجمن انیمیت و جلوه های ویژه...

آخرین ویرایش:

30min

Banned
چه باحال .... منم سعی میکنم یکی آماده کنم .
نوشتید استفاده از نرم افزار آزاده یعنی فلش هم باشه مشکلی نداره دیگه نه ؟! :wink:
من باشم همتون باید برین جا !!! ببخشید امیدوارم دلسرد نشده باشین ! :wink:
خوش باشید .

Unknown_CG

Member
نوشتید استفاده از نرم افزار آزاده یعنی فلش هم باشه مشکلی نداره دیگه نه ؟! :wink:
خوش باشید .

استاد بزرگ ناراحت نشیدا اما Just 3D هستش!
اما شما عنایت فرمائید و شرکت کنید.

animations

Active Member
استاد بزرگ ناراحت نشیدا اما Just 3D هستش!
اما شما عنایت فرمائید و شرکت کنید.

Unknown_CG جان، چون اول تعداد بچه ها زیاد نبود، این دوره رو تصمیم گرفتیم محدود به سه بعدی نکنیم. اما در صورتی که استقبال خوب باشه، توی دوره های بعدی مسابقه دو بعدی و سه بعدی رو تفکیک می کنیم. :wink:

خوش باشید .

فلش هم مشکلی نداره سیمین جان. البته معمولا کارهای سه بعدی بیشتر به چشم می یان. ولی توی این دوره فقط انیمیت مهمه. خوشحال می شم شما هم شرکت کنین. :wink:

Unknown_CG

Member
no problem اما خودت بهتر میدونی که بیس کار با فلش زمین تا اسمون فرق میکنه اگه با DigiCel FlipBook و نرم افزارایی مثل این باشه مشکلی نیست !

به نظر من که آماتورم و چیزی از انیمیت نمی دونم .خیلی سخته که بخوای دوبعدی رو با سه بعدی مقایسه کنید ،جز کارایی که تامب نیل دوبعدی هستش.

به نظر من اين كه 2D & 3D با هم تو يه مسابقه شركت كنن خيلي خوبه من خودم هر 2 طرف رو قبول دارم و از هر 2 تاشون كار ميزارم . البته بهتر از اون كاراي Fast Animation . چون اون ها كمتر از چند ساعت انجام شد . راستي Unknown_CG اين تامب نيل چي هست ؟!؟!؟؟

Unknown_CG

Member
به نظر من اين كه 2d & 3d با هم تو يه مسابقه شركت كنن خيلي خوبه من خودم هر 2 طرف رو قبول دارم و از هر 2 تاشون كار ميزارم . البته بهتر از اون كاراي fast animation . چون اون ها كمتر از چند ساعت انجام شد . راستي unknown_cg اين تامب نيل چي هست ؟!؟!؟؟

زدن پوز ها و اکسترم های اصلی روی کاغد و برای نشون دادن و درک حالت های کاراکتر هست البته این واسه کار سه بعدی هستش و واسه دوبعدی بیت وین و این بیت وین و غیره ....که توضیح این موارد وقت زیادی رو می طلبه!

اين همه دوستان هي ميگفتن مسابقه ، Fast Animation و هزاران چيز ديگه و همه ميخواستن شركت كنن ، پس چي شد . چرا هيچ كس نيست ؟؟!؟!!؟؟

تو كه خودت Fast Animation بازي ، پس چرا ساكت نشستي ؟!؟!؟ :mad:
اگر نگران كيفيت كار هستي ، فعلآ يه چيزي بزار بعدآ كه ديگران كاراشونو گذاشتن ، بهترش ميكنيم :paint: . چون اين جوري خيلي كسل كننده هست و كند پيش ميره :-< . و ارزش مسابقه پايين مياد ، چون هرچي تآخير و فاصله ايجاد بشه ، دنبال كردن مسابقه كمتر ميشه و يواش يواش بچه ها بيخيال اين تاپيك ميشن و ديگه بهش سر نميزنن :?: . و اين تاپيك هم مثل بقيه ميره توي آرشيو تاپيك هاي خوب بي فايده ... !!!! :cry:

Unknown_CG

Member
تو كه خودت fast animation بازي ، پس چرا ساكت نشستي ؟!؟!؟ :mad:
اگر نگران كيفيت كار هستي ، فعلآ يه چيزي بزار بعدآ كه ديگران كاراشونو گذاشتن ، بهترش ميكنيم :paint: . چون اين جوري خيلي كسل كننده هست و كند پيش ميره :-< . و ارزش مسابقه پايين مياد ، چون هرچي تآخير و فاصله ايجاد بشه ، دنبال كردن مسابقه كمتر ميشه و يواش يواش بچه ها بيخيال اين تاپيك ميشن و ديگه بهش سر نميزنن :?: . و اين تاپيك هم مثل بقيه ميره توي آرشيو تاپيك هاي خوب بي فايده ... !!!! :cry:

معلومه آتیشت تنده ها! فعلا درگیر یک انیمیتم باید تمومش کنم ،تموم شد چشم (استاد)

من كه فعلآ شاگرد اين همه استاد هستم و اينكه اينهمه استاد دوستانه با هم كار كنن و يه اجتماع فوق العاده (MajidOnline) درست كردن باعث افتخاره ... !!!
در مورد آتيش كه خيلي شديد و تنده ، چون فعلآ كاري تو دست نداريم ، يعني هنوز بودجه طرح انيميشن براي كار ما معلوم نشد ( تصويب شد ولي بودجه نيامده ) تا پول بياد ما هم بيكاريم ، و آتيش شديد داريم ...
:rose:

animations

Active Member
بچه ها، فرصت زیادی تا پایان مسابقه نمونده... فردا شب (بعد از ساعت 12) تاپیک رای گیری رو می ذارم که تا چهارشنبه برنده مشخص بشه. :wink:

نظرتون چیه که برای مسابقه بعدی، چند تا موضوع رو پیشنهاد بدین که یا همینجا به توافق برسیم، یا برای اونم فردا نظرسنجی کنیم؟

مثلا یه حرکت سخت تر، مثل خزیدن یا سینه خیز رفتن بذاریم؟! یا مثلا پریدن، شیرجه زدن، رقصیدن، کتک زدن... :green:

راستی، هر پیشنهاد دیگه ای هم برای مسابقه بعدی دارین همینجا بگین.

قبول نيست ... :cry:
من هنوز كار آخر خودم رو نزدم ، تا حالا درگير مهمان هام بودم و قبلش هم كلي مشكلات و غم و غصه ... !!! :sad:

حالا اين ها رو ول كنيد . موضوع اصلي كه ميخواستم بگم اينه : چرا مسابقه ما جايزه نداره :oops: . از مسابقه بعدي هم كاپ قهرماني بزاريم و هم جايزه هاي ديگه ( مثل مسابقه Fast Modeling ) اينهمه جايزه داره . ما هم ثابت كرديم كه تعداد بچه هامون زيادن و خوب كار ميزنن ( با اينكه هيچ كدوممون توي امضاء تبليغات مسابقه رو نزاشته بوديم :idea: ) اگر جايزه بزارين كارها خيلي بهتر هم ميشه و رقابتها بالا ميره و همچنين رفاقت ها :there: ، من خودم با كلي از همين بچه ها احساس صميميت ميكنم و دوستشون دارم . . . !! :rose:

به اميد ديدن همه دوستان و دوستان جديد در مسابقه بعدي ( البته با جوايز نفيس ) :green:

دوستدار شما : امير كلبادي پور

مهدي جان واقعآ متاسفم براي گرگت ... !! :there:

چون مجبورم يه واقعيت رو بهت بگم ... :?:
البته اگر ناراحت ميشي نميگم . ولي بايد بدوني كه اون اسكلت بروس لي بود . ( Brus Lee ) روحش شاد :green:
اگر موضوع مسابقه دعوا بشه فكر نميكنم كه گرگ تو حتي بتونه يه نگاه به كمربندش بندازه يا حتي شايد نتونه كمربندشو ببنده . البته مگر اينكه براي من مهمان بياد و يا روحيه خرابي داشته باشم ... :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا