غیره صحبت درباره تاپ گالری

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبید.سال نو همگی مبارک.
یه سری پیشنهادات داشتم گفتم مطرح کنم بچه ها بیاین نظر بدین.
یه جورایی میخوام گفته های فرشید رو مبنی بر اینکه کارهای معمولی تو گالری نذاریم تا سطح گالری بالا بره رو کامل کنم.

نمیشه گفت متاسفانه؛ باید گفت در راه پیشرفت... و ترقی.باید مثبت نگاه کرد.

چون با توجه به امکانات و منابع تو کشور ما خب اگه سطح ما پائین باشه زیاد تعجبی نداره.
البته بزرگان زیادی داریم اما چرا هیچ کدوم اینجا نمیان؟ چرا باید اساتیدی مثل مریم نادمی یا ... به صورت افتخاری اینجا بیان؟؟

واضح بگم چون سطح کارها پائین هست... چون level کاری پائین هست تا یه کار خوب میاد همه فوری جو گیرانه میگیم تاپ گالری و ...

در صورتی که اگه همون کار بره تو سایتهایی مثل رونن برکمن یا اورموشن به عنوان یه کار خوب تلقی میشه و تمام!

البته نباید بی انصاف باشیم. مدیرهای اینجا خیلی با وسواس تاپ گالری رو انجام میدن.اگه ما تو صفحه اول سایت تو گالری برتر بریم می بییم اکثر کارهایی که اینجا تاپ رفته توی صفحه اول اورموشن هم تاپ رفته...
مثل بفرمائید شکلات فرشید یا مسجد نصیرالملک فرخ یا ...

اما بعضی از کارها صرفا به خاطر تعارف رفته. اسم نمی برم چون همه می دونیم کدوم کارها هست
یا بعضی از کارهایی که هست از 100 نمره؛ نمره 70 گرفتن.اما چون از بقیه کارهای موجود بالاتر بود رفت اونجا...

یه مثال از کار دوستم خوبم بهزاد میزنم که خیلی خاطرشو میخوام و می دونم ازم ناراحت نمیشه.

اخیرا یه کار پپسی زد واقعا من شخصا حال کردم.من یه آرشیو از عکسهای سه بعدی دارم.تقریبا 10 گیگ میشه.تمامی کارهای اورموشن رونن برکمن و ... رو دارم روی هاردم.این عکس بهزاد هم ذخیره کردم توی اون آرشیو....
اما پیشنهاد برای تاپ گالری ندادم...چرا ؟ چون کار خوبیه... عالیه ... اما تاپ گالری باید خیلی خیلی فراتر باشه...
کار تاپ گالری باید در حد مثلا این کار باشه
Electic dream کار میلاد کمباری

مثلا کار مسجد جامع عتیق اصفهان و نسخه ریل تایم یه کار سه بعدی نیست.یه حماسه سه بعدی هست.
اما تو آرشیو برترین های سه بعدی کارهای احسان عزیزم هست مثل نوکیا n90.کارهای بسیار چشم نواز کامل بی نقص که از 100 میشه بهش نمره 100 رو داد.اما این 2 تا درکنار هم باعث میشه یه خارجی یا یه سه بعدی کار حرفه ای در سطح بین المللی بیاد متوجه این تناقص میشه.البته میگم اسمش تناقص هم نیست. اون حیطه معماری هست اون حیطه مدلسازی و استدیو..نمی دونم چجوری بگم سوء تفاهم بوجود نیاد.

حالا پیشنهادات من چیه...
برای بردن یه کار به تاپ گالری به user name توجه نشه.

برای اینکه سطح کارها بالا بره باید تعارفات رو کنار بزاریم.من اسم بهزاد و احسان رو آوردم چون دوستان صمیمی من هستن و ازم دلگیر نمیشن.
چند نفر به بلوغ کامل رسیدن مثل فرشید فرخ احسان افشین به عنوان هیات داوران مشخص بشن.با هم نظر بدن و یه کار رو بررسی کنن.
تاپ گالری 2 بخش بشه.توی اورموشن اگه دقت کنین یه بخش داره که کارهای تاپ میره صفحه اول سایت که ما هم داریم این رو.
یه بخش داره تاپ گالری که کارهای خوب و بی نظیر توش هست.
اینجا هم تقریبا اون جوری هست اما به نظرم کارهای سه بعدی از دو بعدی جدا بشه بهتره.
به نظرم باید برای بخش برگزیده های گالری سه بعدی یه صفحه مجزا و گول منگولی درست بشه مثل آرشیو کارهای برتر.و بر اساس تاریخ ردیف بشه.مثلا یه کار 5 سال پیش تاپ بود اما الان دیگه معمولی شده.پس اگه طبق زمان بندی باشه دستم میاد که این کار سال 2007 تاپ بوده این کار 2012 تاپ بوده.
باز هم از احسان و بهزاد عذر میخوام چون مجبور شدم اسم ببرم.
موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
سلام ...
سال نو رو به همه تبریک میگم ... امیدوارم سالی خوب و سرشار از موفقیت رو پیش رو داشته باشین.
در مورد تاپ گالری ... ما چند تا معیار نانوشته برای ارسال کار به تاپ داریم ...
1- عالی بودن خود کار
2- درخواست زیاد دوستان
3- جنبه تشویقی برای ایجاد انگیزه در کاربران

مورد اول شرط اصلیه که اکثر کارهای موجود در تاپ گالری این شرط رو دارن

بعضی کار ها هم مورد اول رو تا حدودی دارن ولی بنا به دلایلی از جمله درخواست دوستان یا شرایط خاصی که دارن (مثلا گروهی بودن کار) به تاپ گالری ارسال شدند.

مورد سوم هم بعضی وقتا در ارسال کار به تاپ گالری موثر بوده ... ولی از این به بعد فقط خود کار ملاک خواهد بود :wink:

Mehran coyote

Well-Known Member
حرفتو قبول دارم عارف جون
ممنون که مطرح کردی
منم خیلی دلم می خواست این حرفا رو بزنم ولی خوب می بینی که خیلی کم میام سایت

یه مثال می زنم از عماد عزیز که همه می دونیم بیشتر ماشین های ایرانی رو مدل کرده
چند وقت پیش ماشین تیبا رو مدل کرد و چند تا از رندرهای زیباشو گذاشت یه سری ها اومدن گفتن تاپ گالری وقتی من دیدم تعجب کردم اخه کار عماد یه سری نقص هایی داشت که انتظار داشتم بعد از این همه ماشین مدل کردن و نظر هایی که از بچه ها گرفته دیگه اشتباهاتشو انجام نده نمی خوام بگم کارش ضعیف بود ولی با تاپ گالری فاصله داشت
(عماد جان می دونم قدرت تو بیشتر از این هاست واسه همینه که این حرف ها رو رک زدم تا دیگه کار عجله ای نکنی و به کار اثر ارزش بیشتری بدی )

از این که یه سری از اثار خیلی الکی میره تاپ گالری من هم گله دارم دلیلش هم عارف جون گفت به خاطر ضعیف بودن کارهای موجود تو گالری کارهای برتر سریع انتقال پیدا می کنن تو تاپ گالری

با 3 ملاکی هم که فرشید جون گفت من فقط " عالی بودن خود کار " رو قبول دارم و خوشحالم که از این به بعد ملاک برای تاپ شدن اثر مورد سوم هست

دلم می خواد همه بچه هایی که اینجان یه روزی واسه خودشون استاد بشن تا اثرهاشون از تاپ گالری هم بره بالاتر :rose:

آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام به هم سال نو رو تبریک میگم.
خوب میخواین تاپ گالری قوی داشته باشین؟شرطش این هستش که گالری قوی داشته باشین.چه موقع گالری قوی دارین؟زمانی که هرکسی دلش خواست نتونه بیاد کارش بگذاره و جاش کار برای مدیران ایمیل بشه و اگه کیفیت رازی کننده بود بزارن گالری اگه هم نه بذارند wip تا همونجا اشکالاتش بگند و ادیت بشه کار اینجوری پا خور wip هم بیشتر میشه.اینجوری من واسه اینکه کارم تو گالری بره باید تلاش زیادی بکنم نه اینکه هر کار بازاری بزارم بعد هم بگند اقا این چرا اینجوریه منم بگم کار بازاریه و از سر کارفرما زیاد هم هست و وقت نداشتم.
رک بگم گالری هر سایت لول اون سایت نشون میده پس بهتره این کار بکنیم وگرنه هرکسی میاد یک کار میزاره بعد حالا شما هزاز بار بیا بگو کارای با کیفیت قرار بدین دیگه چه فایده طرف کارش گذاشته(نوش دارو پس از مرگ سهراب)

SinaTR

Well-Known Member
با صحبتهای همه موافقم مخصوصا با آقا عارف.

ولی يشنهاد شما (max vray) فکر نکنم عملی باشه.

به نظر من اين کاربرانی که درباره کارشون توضيح نمی دن يا اسمای عجيب! می ذارن يکبار بهشون تذکر داده بشه اگه گوش نکردن و اهميت به تذکر ندادن کارشو حذف کنيد از گالری بی تعارف يا تاپيکشو مسدود کنيد.
(خود منم اول که کارمو می ذاشتم عکسامو پيوست نمی کردم بهم گفتن پستامو همونجا درست کردم)

و اينکه من ديدم کاربرانی که تاپيکای تکراری با عناوين مختلف می ذارن يا کارهايی که مال خودشون نيست به اسم خودشون تو گالری می ذارن.

hesam_sn

کاربر VIP
سلام. سالی پر از توام و سرشار از آکنده برایتان مملو از لبریزم :)
سال نو مبارک
منم با حرفای عارف کاملا موافقم. بعضی از کارایی که برای تاپ گالری پیشنهاد میشد با یه کار خوب فاصله داشت. به نظر من اون قسمت پیشنهاد زیاد برای تاپ گالری تاثیر کمی داشته باشه و تصمیم یه تیم از بچه های رنگی :green: سایت ملاک رفتن به تاپ باشه
تو سایت cgart هم قبلا باید کار رو براشون میفرستادیم اونا تایید میکردن ولی الان روند کارشون عوض شده و هر کسی میتونه کارش رو خودش بزاره که فکر میکنم رو کیفیت اون سایت تاثیر بدی داشته باشه.
الان من نمیدونم گالری برگزیده ها برای چیه. چند تا کار اونجا هست که به نظر من کارای معمولی هستن و شاید چند سال پیش کار خوب به حساب میومدن. فکر نمیکنم بشه مثل اورموشن دو تا قسمت برای کارای خوب ساخت چون باید شکل سایت کلا عوض بشه. همین تاپ گالری رفتن خوبه ولی با سختی بیشتر و اگر قبل از گذاشتن کار توی گالری به تایید برسه که تو گالری باشه یا wip انگیزه بیشتری برای انجام کار خوب بوجود میاد

آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
با صحبتهای همه موافقم مخصوصا با آقا عارف.

ولی يشنهاد شما (max vray) فکر نکنم عملی باشه.

به نظر من اين کاربرانی که درباره کارشون توضيح نمی دن يا اسمای عجيب! می ذارن يکبار بهشون تذکر داده بشه اگه گوش نکردن و اهميت به تذکر ندادن کارشو حذف کنيد از گالری بی تعارف يا تاپيکشو مسدود کنيد.
(خود منم اول که کارمو می ذاشتم عکسامو پيوست نمی کردم بهم گفتن پستامو همونجا درست کردم)

و اينکه من ديدم کاربرانی که تاپيکای تکراری با عناوين مختلف می ذارن يا کارهايی که مال خودشون نيست به اسم خودشون تو گالری می ذارن.
سایت هایی مثل cgart قبلا باید براشون کار ارسال میشد اما الان نه و کیفیت کارهاشون داره کم میشه.اگه اشتیاه نکنم سایت معروف cgsosity هم باید کار از طرف اونا تایید بشه وگرنه تو گالریشون قرارش نمیدن.

آخرین ویرایش:

AREF

البته ناگفته نمونه شرط بزارین.هر کسی کارش تائید شد برات تاپ بهش پیغام خصوصی بزنن مدیرا بهش بگن کار شما رسید به پله آخر.یه making of خوب بساز بعد اجازه تاپ صادر بشه.

ssevil

Well-Known Member
سلوم
عید همه مفارک
صد سال به این سال ها
اول اینکه مرسی عارف از تاپیکت
بعد اینکه هر کار ی و بازاری باشه و بالاخره ادم خودش تشخیص می ده کارش خوبه یا نه
پس بهتره ادم کارای تاپ و بزاره گالری
اولشم خود متخصص های سایت شروع کنن تا کاراشون عالی نباشه نزارن
انتظار من از یه متخصص بیشتراااااااا
من خودم کار نمی زارم سایت چون کارام هنوز در حد گالری نیستند
و دیگه اینکه یه سری از دوستان که کاراشون قبلا تو برگزیده ها و تاپ گالری بوده رسما نیستند اصلا
بهتر از دوستان و کسایی که فعالند و وقت دیدن کارهارو کامل دارندنظر بگیریم برای تاپ گالری مثل فرشییییییید
و اینکه هر چی هم بچه ها فنی به کار نگاه کنن سلیقه ی ادما دخیل
درسته که دوست بازی و اینا تو کارا هست
اما من دوست دارم نظر بچه ها هم تاثیر داشته باشه
سال خوبی داشته باشید:rose:

hesam_sn

کاربر VIP
البته باید این رو هم در نظر بگیریم که کسایی که کارشون خوب نیست باید جایی باشه که کاراشون رو بزارن تا بقیه نظر بدن و اونا مشکلشون رو رفع کنن. کسایی هم که کارشون خوبه از اول اینجوری نبودن و با راهنمایی بقیه به اینجا رسیدن

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام . عیدتون هم مبارک. با آرف مخالفم. اولا امسال مریم فلانی (نمی گم ایشون اینطوریه چون منمیشناسمشون) من و تو رو حساب نمیارن. چون آدمی زاد تو جایگاه بالا که بره خودشو گم می کنه. دوم اینکه نظر دوستان خیلی موقع ها روی رفاقت هستش و گاهی تو رو دروایسی نظر واقعی رو نمیدن شایدم نمی بینن. در کل من با اینکه گالری 2تا بشه مخالفم. چون این یک حالت نژاد پرستیه مثلا من کارم سطحش پایینه بزارم اونجا شما کارت رو بالا می دونی بزاری اینجا و .... خلاصه اینجوری تازه کارا دلسرد میشن. اگر واقعا می خواید گرافیک ایران پیشرفت کنه. َروع کنید به آموزش ساختن مخصوصا رندر و متریال و نور پردازی. یا یک عکس از کاراتون making of بزارید. به اینگه چند نفر اون بالا می مونن بقیه هم تا بخوان با این سرعت برسن 2 3 سال میکشه. هر کسی بدش میاد تجربه های خودشو یک روزه در اختیار دیگران بزاره ولی اگر واقعا پیشرفت می خواید بکنن بقیه ( که خیلی ها این رو دوست ندارن . البته آرف من دیدم آموزش گزاشته ) باید یکمی کمک کنن. این نظر منه. موافقین و مخالفین خواهد داشت. عیدتون هم مبارک

abbasi_0912

Active Member
سلام به هم سال نو رو تبریک میگم.
خوب میخواین تاپ گالری قوی داشته باشین؟شرطش این هستش که گالری قوی داشته باشین.چه موقع گالری قوی دارین؟زمانی که هرکسی دلش خواست نتونه بیاد کارش بگذاره و جاش کار برای مدیران ایمیل بشه و اگه کیفیت رازی کننده بود بزارن گالری اگه هم نه بذارند wip تا همونجا اشکالاتش بگند و ادیت بشه کار اینجوری پا خور wip هم بیشتر میشه.اینجوری من واسه اینکه کارم تو گالری بره باید تلاش زیادی بکنم نه اینکه هر کار بازاری بزارم بعد هم بگند اقا این چرا اینجوریه منم بگم کار بازاریه و از سر کارفرما زیاد هم هست و وقت نداشتم.
رک بگم گالری هر سایت لول اون سایت نشون میده پس بهتره این کار بکنیم وگرنه هرکسی میاد یک کار میزاره بعد حالا شما هزاز بار بیا بگو کارای با کیفیت قرار بدین دیگه چه فایده طرف کارش گذاشته(نوش دارو پس از مرگ سهراب)

زیاد موافقم نیستم با این قضیه
به نظرم بهتره برای اینکه یک کار بره تاپ گالری یکم روی شرایط انتخاب کار تجدید نظر بشه تا تاپ گالری واقعا تاپ گالری باشه
اما گذاشتن یک کار بازاری بد هم نیست، حداقل اینکه چند نفر میان نظر میدن طرف سعی میکنه توی کارهای بعدی اشکالات کار رو بر طرف کنه
حداقل من یکی یادم نمیره که با گذاشتن کار و ایراداتی که دوستان به کارام گرفتم سعی کردم یکم سطح کارم رو بالاتر ببرم و هنوز هم راه درازی رو در پیش دارم
اگر کاری داخل گالری گذاشته میشه دلیل بر این نیست که کار ایرادی نداره
اما اگر کاری میره تاپ گالری یعنی باید ایرادی نداشته باشه یا اینکه حداقل ممکن باشه

البته ناگفته نمونه شرط بزارین.هر کسی کارش تائید شد برات تاپ بهش پیغام خصوصی بزنن مدیرا بهش بگن کار شما رسید به پله آخر.یه making of خوب بساز بعد اجازه تاپ صادر بشه.

عارف جان یکم ایده آل داری فکر میکنی
به نظرت کسی که کارش در حد تاپ گالری باشه. بهش بگیم اگر بخواهی کارت رو بزاریم حتما باید making of بسازی ترش نمیکنه، اخه مگر اینجا evermotion یا ... هست
دوستانی رو میشناسم که کارشون حرف نداره اما دریغ از گذاشتن یک کار توی گالری اینجا هر کاری میزنند فقط میزارن توی سایت های معروف تا یک رزومه کاری جهانی داشته باشند
اصلا فقط کار میکنند برای رزومه جهانی حالا ازشون making of هم بخواهیم
درسته ادم باید خاکی باشه و هر چه بیشتر یاد میگیره و به جایی میرسه افتاده تر باشه
اما این همه making of خارجی وجود داره چند تاشون رو دیدیم یا سعی کردیم از روی اموزشی که گذاشتن یک تمرین انجام بدیم که حالا از بچه هایی که کارشون میره تاپ گالری بخواهیم making of بسازند

البته باید این رو هم در نظر بگیریم که کسایی که کارشون خوب نیست باید جایی باشه که کاراشون رو بزارن تا بقیه نظر بدن و اونا مشکلشون رو رفع کنن. کسایی هم که کارشون خوبه از اول اینجوری نبودن و با راهنمایی بقیه به اینجا رسیدن

دقیقا مسئله اصلی همین هست
یک جایی باید باشه تا من اماتور کارم رو بزارم اونجا تا بقیه بیان منو راهنمایی کنند

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام.
سال نو همه مبارک.
یه ایراد بزرگی که گالری این سایت داره، عدم دسته بندیه.
توی سایتهای مشهور که برین ، میبینین که گالری دو بعدی از سه بعدی جداست.
حتی گالری ها با تقسیم بندی های ریز تری مثل کاراکتر، محیط و وسایل نقلیه و .... تقسیم بندی شدن.
ولی گالری این سایت شامل آثار دو بعدی و سه بعدی و جلوه های ویژه و فیلم و ساخت سایت و بازی و ..... میشه!

به نظر من ملاک راهیابی کار به تاپ گالری باید فقط و فقط قدرت اثر باشه.
با تعداد درخواست ( به دلیل لابی کردن و وجود روابط) و ملاک تشویق( به خاطر کم اهمیت جلوه دادن کار های قوی و پایین آوردن سطح سایت) مخالفم.

مدیران یا داورانی که کار رو میفرستن تاپ گالری، نباید فقط به جلوه ی بصری کار توجه کنن.
چه بسا کار هایی که به دلیل فکر پشت اون و یا سختی کار ، (که البته باید توام با ظرافت بصری باشه) ارزش تاپ گالری رو داشته باشه.
به عنوان مثال میشه گفت:
باید فرق باشه بین اثری که با مکسول و فرای رندر با یه سری تنظیمات و متریال آماده (و یا راحت) ساخته میشه و یا رندری که شخصی با منتال ری یا رندرر های دیگه میسازه.

AREF

سلام مجدد.علی جون فدات بشم اسم من آرف نیست عارف هست
نظر همه دوستان رو خوندم. هم موافقم هم مخالف.
حسین عباسی گل گفت.من خودم روی هاردم کلی making دارم اما حتی نگاه هم نکردم.
البته تمام making of ها دنیا یه چیز مشترکه.هیچ کدوم لم اصلی رو رو نمی کنن.هیچ کدوم.

امیر جان گالری 2 بعدی و 3 بعدی از هم جدا هستن. تاپ گالری مشترک دارن.اون هم فقط تو قسمت اول سایت.وارگنه گالری فتوشاپ یا گالری سه بعدی فرق داره.
موضوع بندی هم از وقتی فرخ مدیر گالری شد بوجود اومده.پس من می دونم کجا باید برم
و نکته دیگه جاهایی مثل اورموشن اگه می بینی تفکیک بندی شده اشل جهانی داره و اینجا اشل ایرانی.

در مورد حرف علی در مورد گم کردن شخصیت هم موافقم هم مخالف.ببینید این سایت بچه های قوی داشت که واقعا پای سایت زحمت خیلی زیادی کشیدن از ایمان کاظمی ( شرلوک هولمز ) که توانایی مدیریتش مثال زدنی بود تا فرخ تابنده که واقعا الان درگیر هست نمیاد.نه اینکه کلاس بزاره و اینها.

باید فرق باشه بین اثری که با مکسول و فرای رندر با یه سری تنظیمات و متریال آماده (و یا راحت) ساخته میشه و یا رندری که شخصی با منتال ری یا رندرر های دیگه میسازه.

هیچ ربطی به انجین نداره.اگه مکسول سخته مشکل سازنده هاش هست یا فرای سنگین هست.
ربطی نداره من با این نظر مخالفم. تمام دنیا دارن با وی ری کار میکنن.حالا من بگم چون وی ری آسون هست کار نکنم.این هنر وی ری و کمپانی Choas هست که تونسته یه یوزر اینترفیس ساده درست کنه من آماتور بتونم کار خوب باهاش بزنم.

.:BehzAd:.

Active Member
سلام سال نو رو به همه تبریک میگم امید وارم سال خوبی برای همه باشه.:rose:

یه تشکر بسیار از عارف عزیز:rose:

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
یه ایراد بزرگی که گالری این سایت داره، عدم دسته بندیه.
توی سایتهای مشهور که برین ، میبینین که گالری دو بعدی از سه بعدی جداست.
حتی گالری ها با تقسیم بندی های ریز تری مثل کاراکتر، محیط و وسایل نقلیه و .... تقسیم بندی شدن.
ولی گالری این سایت شامل آثار دو بعدی و سه بعدی و جلوه های ویژه و فیلم و ساخت سایت و بازی و ..... میشه!
اخه امیر جان یه مسئله ای که وجود داره این سایت ، تخصصی 3D نیست واسه همین مشکلات دسته بندی پیش میاد

من با اینکه تاپ گالری 2D و 3D جدا بشه 100 درصد موافقم خدا را شکر جاش هم هست زیر همون تاپ گالری یکی دیگه هم بزارن واسه 2بعدی

عارف جون این یکیو دیگه نیستم :green:

واسه گالری هم وقتی کارهای حرفه ای تر اومد تو گالری و کمتر شاهد کار ضعیف بودیم اونموقع بچه های تازه کار یا کارهای ضعیف کمتر اونورا پیداشون می شه رک بگم روشون نمی شه کارو آپ کنن تو سایت

مثل این می مونه که من با level ی که دارم برم تو سایت های معروف خارجی کارهامو آپ کنم !!!! خب معلوم وقتی من سطح گالری سایت مثلا اورموشنو دیدم تا وقتی که یه کاره حرفه ای نزدم جرات نمی کنم اونجا کاری آپ کنم

عارف
لبته بزرگان زیادی داریم اما چرا هیچ کدوم اینجا نمیان؟ چرا باید اساتیدی مثل مریم نادمی یا ... به صورت افتخاری اینجا بیان؟؟

بهزاد
خوب عارف جان به نظره خودت دلیل این قضیه چیه؟
حرفه ای ها دوست ندارن کار معمولی ببینند و چشماشون از کوک خارج بشه اینجوری چشماشون به کاری معمولی عادت میکنه
نظر منه اینه خیلی کوتاه می گم
هر کسی توی حرفه ی خودش یه سطحی داره و اینو هم دوست داره که همیشه با هنرمندهای حرفه ای تر از خودش برخورد کنه تا پیشرفت کنه
پس بدیهیه که اگر حرفه ای ها اینجا نیمیان ما می ریم جایی که حرفه ای ها هستند تا ما هم پیشرفت کنیم و..........

یواش یواش هم دارم کم رنگ میشم و کمتر من رو خواهین دید.

چرا اخه ؟
منو تو 10 بهمن 87 عضو سایت شدیم جالبه !!!!نه؟
پس بیا با هم از این سایت بریم :neutral:

آخرین ویرایش:

amir.nemati63

کاربر VIP

هیچ ربطی به انجین نداره.اگه مکسول سخته مشکل سازنده هاش هست یا فرای سنگین هست.
ربطی نداره من با این نظر مخالفم. تمام دنیا دارن با وی ری کار میکنن.حالا من بگم چون وی ری آسون هست کار نکنم.این هنر وی ری و کمپانی Choas هست که تونسته یه یوزر اینترفیس ساده درست کنه من آماتور بتونم کار خوب باهاش بزنم.

[/SIZE]

منظور من این نیست که چون مکسول یا فرای رندر یا وی ری زود به نتیجه میرسونن و به قول شما آسون هستند سراغشون نریم و کار کسایی رو که با این انجین ها کار میکنن بی ارزش کنیم.
زحمت کمپانی های سازندشونم خیلی خیلی قابل تقدیره.
فکر میکنم منظور من رو اشتباه متوجه شدین.
عرض من اینه توی داوری باید به عوامل دیگه هم توجه بشه. نه فقط نتیجه ی کار.
به نظر شما کس که با برنامه ی ساده ای مثل paint خود ویندوز یه اثر چشم نواز ساخته؛ کارش با ارزش تر نیست نسبت به وقتی که همون اثر رو با فتوشاپ بسازه؟
اگر قرار باشه بین این دو اثر یکی رو بفرستید تاپ گالری، کار فتوشاپی رو ارجح میدونید؟
به نظر من توی انجین ها همین حالت صادقه.

جدیدترین ارسال ها

بالا