شهادت دوستان را به دوستان تبریک میگم...

roohollah

Banned
ساعت ۲۲ شنبه حادثه تاثر برانگیز جان باختن دانشجويان دانشگاه خيام مشهد در سفر راهيان نور رخ داد.
(محسن نساج مقدم، محسن مهذب رحيم‌زاده، علي طالع‌پور، سعيد ابراهيم‌زاده، عليرضا ياقوتي نقاب، علي ابهري‌نژاد، سيد يونس نجاتي يده، سيد محمد کشميري‌فر، حسين رهگذر مرغزار، حسين عبدوسي، مرتضي شيخي، فريد عرفاني، علي غلامي، سيد ياسر ساماني، امير دوست محمدي، محمد مهرجو، ايمان فيروزي، محمد شريفي، امين کرامي، مهدي پورنادري، اسماعيل تاجيک و علي طاهري (كمك راننده) )در این سفر کشته شدند.
================================================= 2 روز پیش:
..........
نمیدونم چی بگم
همه وقتی تو مجلس پدر بزرگم میامدن، میگفتن خدا رحمت کنه, قک آخرتون باشه...
ولی یک ساعت مونده به آخر مجلس, آقای رحیمی(از دوستان جانباز پدرم) آمدن و شروع به صحب با ایشون کردن...
من خیلی باهاشوون فاصله نداشتم ولی به خاطر بلندگو صداشون رو نمیشنیدم....
یکهو دیدم پدم بدجور سرخ شد و شروع به گریه کرد, خیلی ناراحت به نظر میرسید, حتی مجبور شد رو زمین بشینه...
تعجب کردم ولی گفتم حتما یاد بابا بزرگ افتاده...
ولی وقتی از آقای رحیمی پرسیدم گفت که سید یاسر رو میشناختی؟ گفتم آره؟! گفت تو اتو بوس بوده...
منظورش رو نفهمیدم, تا این که گفت اتوبوس با کانتیمر برخورد کرده و خیلیا شهید شدن...
فقط خشکم زد...
باورم نمیشد...
گفتم حتا زخمی شده...
رفتم به آقای مرادی(شوهر خواهرشون) زنگ زدم, پرسیدم چی شده؟ حالشون خوبه؟ گفت نمیدونم, حال ندارم, کی به شما خبر داده؟ برو از رو اینتر نت بخون....
یادمه فقط یک سوال دیگه پرسیدم: یعنی آقا یاسر شهید شدن؟...
آره رو که گفت از شدت گریه افتادم...
================================================= دیروز :
چی بگم؟...
من جنازه ها رو دیدم...
.........
.......
....
سوخته بودن.........
بقیش رو نمیگم.... نمیتونم.........
پدر مادرهای اینا واقعا مسلمونن...
اگر کس دیگه بود....
نمیدونم....
وای....................................
================================================= امروز:
امروز تشییعشون بود...
وای....
نمیدونم چی شد...
نمیدونم پدر مادرش چی کشیدن....
آقای مرادی که داشت از حال میرفت...
همه داشتن بهترین عزیزانشون رو روی دستاشون ، توی تابوت, تا قبرستون میبردن...
اگر شهید نبودن؟ اگر نبودن نمیدونم کی پدر مادراشون رو آروم میکرد....
...........
......
توی حرم که رسیدیم, نماز خوندیم....
نماز میت...
نماز برای هم سن و سالهامون...
نماز برای بهتر از خودامون....
بعد از نماز ، سخن ران نحه خوند, پدر یکیشون که جلوی من بود نتونست طاقت بیاره, نشست رو زمین, ولی فقط گریه میکرد...
وای........
بردیمشون تا محل دفن...
طبقه پایین.....
دیگه نمیدونم....
فقط خدا...................

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
متاسفانه هر چند وقت یک بار ما در ایران ار این اتفاقات داریم که در اون عزیزانمون رو به ناحق از دست میدیم.
خیلی تاسف بر انگیز هستش، برای خانواده های داغدار اون افراد واقعا آرزوی صبر میکنم.. انشالله که خدا بیامرزتشون .
خیلی درد سنگینی هستش شب عیدی یک خانواده جوونشو از دست بده.. واقعا تسلیت میگم به شما و اون دوستان...

ان شالله که در ایران دیگر شاهد اینجور مسایل نباشیم که با ناحق جوانان ما از بین برن...

مجید

S4DEGH

Well-Known Member
مرگ حقه ..

مشخص نميكنه كي و كجا و در چه زماني مياد سراغ آدم .. !

بايد هميشه آماده بود ..

YTERROR

Active Member
متاسفانه مملکت ما باید هر چند وقت یکبار از این خونا بده

+ ولی چرا شهید ؟ مگه این نوع هم شهید محسوب میشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درجه شهید فکر نمی کنم این طور باشه هر کس بنا به هر دلیلی شهید محسوب بشه تویی اینترنت تا جای که من سرچ کردم کسی این کشته شدگان را به نام شهید به غیر از این سایت اعلام نکرده

به بازماندگان و عزیزان این مرحومین تسلیت عرض می کنم

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
منم از طرف خودم به خانواده های این عزیزان تسلیت میگم و براشون آرزوی صبر وشکیبایی دارم.

mohsenshahab

Active Member
متاسفانه مملکت ما باید هر چند وقت یکبار از این خونا بده

+ ولی چرا شهید ؟ مگه این نوع هم شهید محسوب میشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درجه شهید فکر نمی کنم این طور باشه هر کس بنا به هر دلیلی شهید محسوب بشه تویی اینترنت تا جای که من سرچ کردم کسی این کشته شدگان را به نام شهید به غیر از این سایت اعلام نکرده

به بازماندگان و عزیزان این مرحومین تسلیت عرض می کنم

موفق و پیروز باشید
اول اینکه منم بشدت متاثر شدم و واقعا خاک بر سر بعضی از این راننده های بی ملاحظه
بعدم اینکه من حرفهای جناب YTERROR رو تایئد مینکم.مگه مرگ با تصادف شهادت میشه؟

hosienmax100

3D Artist
مرگ سهم ماست می دانم قسمت چشمهای بارانی گریه بی صداست زندگی اشتباست.....

روحشان شاد

به خانواده ی این عزیزان تسلیت میگم امیدوارم خدا بهشون صبر بده

آخرین ویرایش:

amin2001

Active Member
خبر ناراحت کنده ای بود
برای خونواده های این عزیزان از دست رفته آرزوی صبر دارم

اگه فردی در حین انجام وظیفه و یا دفاع از میهن و دینش و همچنین موقع زیارت ) این جور که من شنیدم ) بمیره . اون وقت شهید حساب میشه
البته به غیر از این ها موارد دیگری هم هست که شهید حساب میشن
بعدشم. درجه ی شهدا فرق میکنه با هم . این عزیزان رو مسلمآ نمیشه با شهدای 8 سال جنگ ایران و عراق مقایسه کرد

مرگ جوون ها خیلی زیاد شده :sad:

تو این خبر جا داره که از سلامت بودنه خودمون از خدا تشکر کنیم

یا علی

roohollah

Banned
شرعا شهیدند...(ذکر الله و تابلوئه!)
ولی قانونا اصحاب شهدا نامیده میشن...
جای بحث این چیزها نیست......
خدا بهمه کسانی که میشناختنشون صبر بده......
میگفتن شب اخری داشتن زیارت عاشورا میخوندن, تصادف هم تقصیر این تانکر حمل سوخته بوده...
کمک راننده اتوبوس هم کشته شده...
چنان سوخته بودن که از روی انگشترشون شناسایی موقت کردن...
الان هم دارن آزمایش Dna میگیرن تا مشخص شه...
خدا صبر بده...
=======================
دارم عکسشون رو که روز قبل تصادف گرفتن گیر میارم، میزارم رو سایت.......

NAKOOT

Well-Known Member
مردن خیلی آسون شده، مخصوص بین جوونا ...
خدا به خانوادهاشون این قدرت رو بده که بتونن با این مصیبت کنار بیان ...
اونا که رفتن و راحت شدن، ما می مونیم و ...

DIMO

Active Member
من هم به نوبه خودم این واقعه تاسف بار رو به تمامی دوستان و خانواده این عزیزان تسلیت میگم و امیدوارم هر چی خاکه بقای عمر

زنده ها باشه.عمق واقعه واقعاً فجیع بود،امیدوارم یه فکری به حال این نوع رانندگان بی ملاحضه و ..........بکنن در ضمن به نظر من

یه فکری هم باید به حال مسئولین اون دانشگاهی بکنن که از مشهد تا خوزستان اونها رو با اتوبوس راهی کردن.

amin2001

Active Member
آقا فک نمیکنی تاپیک مشکل داره ؟
شهادت رو فکر میکنم که تسلیت میگن
نوشتی تبریک !!!

roohollah

Banned
در پی این سانحه تاثر برانگیز، محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور پیامی صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدركه الموت فقد وقع اجره علی‌الله
خبر عروج شهادت‌گونه جمعی از دانشجویان عزیز خراسانی در مسیر بازگشت از زیارت كربلای ایران موجب تالم و تاثر شدید اینجانب گردید.

اكنون جنات فكه و كربلای شملچه و دیگر قطعات طاهر و قدسی دفاع مقدس ایران نزد رهپویان جهاد و پایداری به راه بین زمین و آسمان تبدیل شده و روح و جان عشاق به خصوص جوانان پاك سرشت و انقلابی ایران را مالامال از یاد خدا و سرشار از عطر شهیدان عالی مقام نموده است.

اینجانب ضمن تسلیت این حادثه جانگذاز به حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران به خصوص خانواده‌های داغدار زائران كربلای ایران، حشر این مهاجرین الی‌الله را با شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس‌از خدای بزرگ مسالت نموده و صبر جمیل و اجر جزیل را برای خانواده‌های صبور ایشان مسالت دارم.

roohollah

Banned
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور علت برخورد تانکر سوخت با اتوبوس راهیان نور در محور اندیشمک - خرم آباد را عدم رعایت قوانین رانندگی از سوی راننده تانکر سوخت عنوان کرد.
سرهنگ حسین علیشاهی با اشاره به زمان وقوع این تصادف که 22 و 35 دقیقه شب گذشته بوده است به خبرنگار مهر گفت : تخطی راننده تانکر سوخت از سرعت مطمئنه و همچنین خستگی و خواب آلودگی، باعث انحراف به چپ این وسیله نقلیه شده و در برخورد با اتوبوس دچار آتش سوزی شود.

وی محل وقوع این تصادف را کیلومتر 35 محور اندیمشک - خرم آباد اعلام کرد و افزود : اتوبوس مذکور به شماره 451ع 37 ایران 12 حامل کاروان راهیان نور از دانشگاه خیام مشهد مقدس بود.

علیشاهی در ارتباط با حضور عوامل پلیس راه و امداد و نجات در محل حادثه گفت : حدود 5 دقیقه بعد از این حادثه تیم گشتی پاسگاه پلیس راه در محل حاضر و 7 تن را از اتوبوس خارج می ‌کنند که از این افراد 5 تن سرپایی مداوا شده و دو تن نیز به علت سوختگی شدید به بیمارستان اهواز منتقل می ‌شوند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه کشور با اشاره به سوخت تانکر که بنزین بوده است افزود : تقریب 30 دقیقه بعد از حادثه خودرو آتش نشانی به محل می ‌رسد که متاسفانه به دلیل گستردگی آتش سوزی موفق به نجات مسافران نمی شود.

HamidSHS

Active Member
من هم به نوبه خودم اين حادثه دلخراش رو به دوستان مخصوصاً آقا روح الله که از دوستاشون بودن تبريک و تسليت عرض ميکنم
يا علي

HamidSHS

Active Member
راستي درگذشت پدربزرگتون رو هم تسليت عرض ميکنم .
روحشون و روح اموات همه بچه هاي انجمن شاد .
التماس دعا
يا علي

mehdinasiri

پارس لند گروپ
تسلیت عرض میکنم.کلمات نمیتونن بیانگر عمق فاجعه باشن.ایشالا خدا صبر به خانواده هاشون بده.

Sampro

Member
منم شهادت دوستانم رو به خانواده هاشون و به محضر امام زمان (عج) تسلیت می گم.
ولی واقعا به نظرم اصلا گریه نداره و حتی تبریک هم داره (آره امین جان). فکر کنید..... داشتند به کربلا می رفتند.
جایی که ما آرزوشو داریم بریم ....
چه جایی از این جا بالاتر و چه هدفی از هدفشون بالاتر .
......
(و آخه چرا راننده ی یک تانکر سوخت رسان اونم بنزین بخواد این قدر بی احتیاط باشه)

جدیدترین ارسال ها

بالا