شبیه سازی فضای داخلی ویلایی برای یک دوست

*farshid*

کاربر VIP
دوستانی که علاقمند به تمدید زمان مسابقه هستند زیر این پست تشکر بذارن ... لطفا جواب این پست رو ندین ... اگه میخواین تمدید شه فقط تشکر کنید ...
ممنون
:rose:
از 4 تا بیشتر باشه تمدید میشه...

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
مسابقه تا ساعت 12شب یکشنبه تمدید شد ... 3 روز مهلت اضافی :rose:...
(امیدوارم دوستانی که کارشون رو فرستادن از این تمدید دلخور نباشن و از این فرصت برای گرفتن رندر های جدید و بالا بردن کیفیت کارشون استفاده کنن)

برای اینکه یه نمیچه استراحتی بین مسابقه ها داشته باشیم و کار تدارک موضوع جدید و داوری به خوبی انجام بگیره مسابقه رو هر دو هفته یک بار برگذار میکنیم ... اینجوری از کار و زندگی هم نمیوفتین ...

خدمت خانوم نادمی هم سلام عرض میکنم که مشغول دیدن این صفحه هستند ...

saeedmagic

Member
مسابقه تا ساعت 12شب یکشنبه تمدید شد ... 3 روز مهلت اضافی :rose:...
(امیدوارم دوستانی که کارشون رو فرستادن از این تمدید دلخور نباشن و از این فرصت برای گرفتن رندر های جدید و بالا بردن کیفیت کارشون استفاده کنن)

برای اینکه یه نمیچه استراحتی بین مسابقه ها داشته باشیم و کار تدارک موضوع جدید و داوری به خوبی انجام بگیره مسابقه رو هر دو هفته یک بار برگذار میکنیم ... اینجوری از کار و زندگی هم نمیوفتین ...

خدمت خانوم نادمی هم سلام عرض میکنم که مشغول دیدن این صفحه هستند ...

مرسی
من یه کاری برام پیش اومد نتونستم روی شیدرها کار کنم حقیقت نیاز داشتم به این زمان

Hamed

Active Member
سلام
من سوالم مسخرست اگر بپرسم این نتایج مسابقات کجاست؟؟؟:green:
و در ضمن تشکر از فرشید که الانم بخاطر این پست اسپم داره منو دعوا میکنه...بخاطر زحماتش برای پیشرفت سایت و بچهاش...

علی علی

*farshid*

کاربر VIP
کارها تو بخش wip برای بازدید عموم گذاشته شده ... یک تایپک جداگانه هم برای داوری داوران اصلی ایجاد شده که تا 2 روز آینده قابل رویت خواهد بود.

abbasi_0912

Active Member
خوب اگر بچه ها موافق باشند بریم برای مسابقه بعدی
تا هنوز داغ هستیم مسابقه بعدی رو شروع کنیم که وقتی جواب مسابقه قبلی میاد سرد نشیم
من این کار رو قبلا توی ارچ دیلی دیده بودم، خوبش اینکه که کار معماران ایرانی هست

Checker Box Office Complex / Arsh Design Group

Architects: Arsh Design Group
Location: No.16, Khorsand St, Vali-Asr St, Between Mellat Park and Parkway, Tehran, Iran
Project Team: Reza Eilkhani, Pantea Eslami, Nashid Nabian, Sohail Qandili, Alireza Sherafati
Structural Engineers: Behnam Nateghi
Client: Abolghasem Nabian & associates
M&E consultant: Ali Ghanizadeh & Ali Piltan
Lighting consultant: Ali Piltan
Main contractor: Omran Kavir Company
Project Area: 1,400 sqm
Budget: US $2,000,000
Project Year: 2007-2009
Photographs: Courtesy of Arsh Design Group

http://www.archdaily.com/59291/checker-box-office-complex-arsh-design-group/

1273247109-day-view-3-707x1000.jpg

1273247116-diagram1-1000x434.jpg

اگر همه موافق هستند شروع کنیم و اگر موافق نیستید بگردیم دونبال یک پروژه دیگه

hamedshd

Member
دوستان محترم نمیدونم اینا اینجا باید بگم یا نه ولی فقط مسابقه دادن برای بالا بردن سطح کارها کافی نیست اگر میشد کارها نقد بشه و هر کاری اطلاعاتی در مورد نحوه انجام نحوه مدلینگ و نوع موتور رندر و .... خوب بود اما من فکر می کنم اگه نفر اول مسابقه کار خودشو به صورت یک tutorial توی سایت بگذاره از مدلینگ تا آخر فضای علمی اینجا می ترکه همه استفاده می کنند اینا برا مسابقه مدلینگ هم فکر می کنم بتونه باشه خیلی کمک می کنه فقط اعلام نتایج و رفتن سراغ کار بعدی دردیا دوا نمی کنه چون هممون کار کردیم ولی پیشرفت فقط با نقد و بهره بردن از اهرم فکری دیگران محقق میشه. با تشکر از همه دوستان عزیز

saeedmagic

Member
دوستان محترم نمیدونم اینا اینجا باید بگم یا نه ولی فقط مسابقه دادن برای بالا بردن سطح کارها کافی نیست اگر میشد کارها نقد بشه و هر کاری اطلاعاتی در مورد نحوه انجام نحوه مدلینگ و نوع موتور رندر و .... خوب بود اما من فکر می کنم اگه نفر اول مسابقه کار خودشو به صورت یک tutorial توی سایت بگذاره از مدلینگ تا آخر فضای علمی اینجا می ترکه همه استفاده می کنند اینا برا مسابقه مدلینگ هم فکر می کنم بتونه باشه خیلی کمک می کنه فقط اعلام نتایج و رفتن سراغ کار بعدی دردیا دوا نمی کنه چون هممون کار کردیم ولی پیشرفت فقط با نقد و بهره بردن از اهرم فکری دیگران محقق میشه. با تشکر از همه دوستان عزیز

برای نقد داوران محترم هستند
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=172981
آموزش هم نفر اول اگر وقت کنه می زاره :green:

*farshid*

کاربر VIP
دوستان تو همون بخش wip کار ها رو میتونید نقد کنید ... من خودم 300 سطر نقد نوشتم.

موضوع هم روز 5شنبه ساعت 12 شب مشخص میشه ...شما میتونید موضوع پیشنهادی خودتون رو معرفی کنید. و ممکنه این موضوع همون موضوع مسابقه باشه ... تاساعت 12 شب 5شنبه موضوع مسابقه اعلام نمیشه .

abbasi_0912

Active Member
سلام بچه ها جواب من رو ندادید :-?
نکنه بدون اینکه صداش رو در بیارید دارید کار رو مدل میکنید
تشکر که فایده نداره یک حرفی خوب هست، خوب نیست یا اینکه خودتون هم یک کار معرفی کنید

منتظریم که تایپیک رو ادامه بدید

saeedmagic

Member
به نظر من خونه مدرن ویلایی باشه بهتره آقا عباسی این شبیه کارای بازاری هستش که می زنیم من خیلی خوشم نیومد ازش!
حالا شما که این کاره ای یه چندتا دیگه هم رو کن ببینیم

*farshid*

کاربر VIP
1311892147-04-789x1000.jpg

1311892140-03-789x1000.jpg

http://www.archdaily.com/154485/the...er-de-arquitectura-mauricio-rocha/?f=featured

عمیقا تحت تاثیر قرار گرفتم!
نیازی هم برای مدلینگ فضای داخلی وجود نداره و همه میتونن به سادگی رندرشو بگیرن ...

یک پیشنهاد بود
دوستان پیشنهادی در مورد موضوع مسابقه بعدی دارید همینجا مطرح کنید

*farshid*

کاربر VIP
فکر کنم بی روحترین ساختمونیه که آدم میتونه طراحیش کنه! ولی به دلم نشست ... بیشتر شبیه یه اثر هنریه تا معماری

سلام من پیشنهادم اینه که یک کاری بزنیم که هم لندسکیپ داشته باشه و هم یک کار شیک باشه
اینجوری دیزاین فضای سبزمون هم تقویت بشه

اینا کارای خیلی مدرن و قشنگی هستند اگه نظرتون رو می گیره تو همین سبکا کار کنیم

در ضمن اینا همش فول 3d هستن به جز یکیش همین دومیه

آخرین ویرایش:
محلش تهران درخونگاه :green:

ببخشید مزاح کردم من که فقط عکسشو دارم ولی خیلی شبیه کار خودت میدان ونک
من میگم همینو بسازیم ولی بتونیم توش تغییراتی بدیم مثلا شکل پنجره هاش متریال هاش
که خلاقیتم به خرج بدیم مثل حرف خانم نادمی تو لندسکیپشم هم بتونیم دستی ببریم
نظرتون چیه خوبههههههه؟؟؟؟؟
یک چند تا پوسته من دوست دارم اضافه کنم یا پنجره هاشو

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
عجله نداریم که ... این خودش رندره ... من ترجیه میدم موضوع چیزی باشه که قبلا شبیه سازی نشده باشه ...
فعلا این رو به عنوان یکی از گزینه ها در نظر میگیرم ... مطمئنا نمونه های بهتری هم وجود دارن...

جدیدترین ارسال ها

بالا