شبــهــای مـجـیـــد آنــلـایــن ( مبحث شماره 2 ) ( استفاده از براش - خوب یا بد ؟ )

P.A.Y.T.O.N

Active Member
مرسی از همه
فقط یه چیزی من خیلی جاها دیدیم که وقتی آدم به سلیقه مشتریش کار میزنه ازش انتقاد می کنن که چرا به حرف طرف گوش میدی......
می خواستم ببینم کلا خوبه یا بده؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من بستگی به شخص داره! اگر طراح این کار رو تو هر طرحی که میزنه اعمال کنه یعنی چه طرحش هنری باشه و چه تجاری و استقلال فکری و هنری نداشته باشه خوب خیلی بده!! همینطور اینکه همیشه هم نباید تو کارای تجاری هم حتی به حرف مشتری گوش داد.

البته تا جایی که طرح اجازه میده میشه نظر مشتری رو اعمال کرد ولی تا جایی که میشه باید مشتری رو قانع کرد که مثلا فلان نظر شما ممکنه به کار خودتون اشکال وارد کنه. اگر طرف قبول کرد که هیچ اگرم قبول نکرد نباید خیلی وسواس به خرج داد چون همونطور که گفتم کار اول و اخر برای خود مشتریه و خوبی و بدیش برای خود طرف میمونه.

التبه خیلی از افراد هم هستن که میگن نه زدن طرح با نظر مشتری باعث بی کلاس شدن کار میشه و ممکنه اسم طراحش بد در بره! که به نظر من اصلا اینطور نیست! الان شما همین کار طراحی رو با یه شغل دیگه مقایسه کنید. مثلا یه دکتر به بیماری که بهش مراجعه میکنه میگه که فلان دارو رو بخور و فلان کار رو انجام بده یا نده. حالا خود بیمار وظیفه داره که به حرف دکتر گوش کنه تا سلامت خودش رو بدست بیاره اگرم گوش نکنه نه باعث میشه اسم دکتر بد در بره و نه ضرری به دکتر میرسه و این خود بیماره که اسیب میبینه.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
سارا خانوم مشکل همینجاست که همه این وست صاحب نظر میشن اگه ولشون کنی موسم از دستت میگیرن خودشون میشینن پشت کامپیوتر
24.gif

فکر می کنن چون تو خونشون یه ذره فتوشاپ کار کردن دیگه آخرشن
تو خونشون که دکتر ندارن وگر نه به دکترام زور می گفتن!!!
300.gif

Mandana

Active Member
موافقم
مثل اینه که بری دندونپزشکی یه نجار هم بیاد بالا سر دکتر نظر بده
بهر حال منکه اعصاب ندارم

Sleekman

Member
"هر چيزي را بهر كاري ساختند" نميشه بطور كامل ابزاري رو نفي كرد هركي با براش زياد كار ميكنه اونو قبول داره كسيم كه خيلي كم با اون كار ميكنه شايد بتونه بهش فكر نكنه .خب اين چه بحثيه آخرش ميرسيم به اين هركسي را بهر كاري ساختن.

arashonline

Well-Known Member
خب منم اومدم نبودم خب به اينا چه كه من نبودم........!
خب ببينم ................ بحث به كجتا كشيده شده ........!

جدیدترین ارسال ها

بالا