سومین مسابقه رسمی مجیدآنلاین با موضوع: من و مجیدآنلاین!

Farrokh

Active Member
والا من هم فکر می کنم فینال نباشه بهتره (به دلایل ذکر شده توسط دوستان)

زمان مسابقه هم الان خوبه (البته اگه بیشتر بشه بهتره)(چون من تو عید فقط می تونم فکر کنم بهش)

انیمیشن هم نباشه بهتره

خلاصه کار گروهی هم که موافقت نشد باهاش

ایشالا معادل ریالی جوایز هم یه آلترناتیوی باشه برای کسایی مثل من که جوایز چندان براشون کارگشا نیست !

در مورد ایده هم بگم بچه هایی که ایده ای به ذهنشون نمی رسه فقط به خاطر اینه که خودشون و تخیلات هنری خودشون رو واقعا دست کم می گیرن
وگرنه به قول داریوش
مسابقه ایده ی بسیار دارد در کمین :d
از ایمان امین ماندانا و آقا مجید هم تشکر می کنم
به امید دیدن یک مسابقه ی پر بار و حرفه ای !

mkf.cgi

Member
سلام و شب بخير.
با توجه به اينكه قراره كارها حرفه اي باشن يه لطفي كنيد اين زمان مسابقه رو بشتر كنيد فكر كنم يك ماه كافي باشه اما پونزده رو خييييلي كمه اونم تو عيد كه به راحتي نميشه يه جا بند شي(ميان,ميرن,ميپاچن,ميريزن)!
خلاصه كه حداقل با اين يكي موافقت كنيد كه اكثر دوستان موافق اين قضيه هستند.
شب خوبي داشته باشيد.
=======================
الان فرداي نوشته ي بالاست.
آقا شرمنده تغصير اين چشماي كورمنجوليمه اصلا متوجه زمان دقيق مسابقه نشدم.
-خب چشاتو باز كن درست نيگا كن ديگه !:mad::D
مغزم شديدا درگير مسابقه است..

آخرین ویرایش:

bijan_zorro

Member
به‌نظر من چيزي كه آدم يه خورده راجع به موضوع مسابقه اذيت مي‌كنه آزاديش نيست، گستردگيشه
من خودم وقتي تاپيك مسابقه رو ديدم قلقلكم اومد كه شركت كنم اما وقتي موضوع رو ديدم يخورده ترسيدم
آخه اينجوري كه موضوع توصيف شد به نظر مياد كه مسابقه آبجكت‌هاي زيادي بخواد، به اندازه آبجكت‌هاي يه فوروم
كه براي هر كدومشم بايد ايده داشته باشي.
اين براي من كه خيلي وقت ندارم ترسناكه.
اگه اشتباه مي‌كنم روشنم كنيد.

Farrokh

Active Member
دوست عزیز در هنر دست شما خیلی آزاده

مثلا اگه یه اسب رو نقاشی کنی ولی سم هاش رو بلد نباشی بکشی خیلی راحت می تونی اون رو توی یک علف زار بکشی

خودت تا آخر حرفم رو بگیر !

ضمنا اگه ایده ی بکری هم داشته باشی خودش می تونه یه امتیاز خیلی بزرگ برات باشه که بار کمبود تکنیکت رو خنثی کنه (البته شما استادی)

موفق باشی

Sherlock_Holmes

Active Member
خوب قطع کار آزاده

راستی قضیه ی معادل ریالی جوایز چی شد ؟!

قطع کار آزاده...

معادل ریالی هم امکان پذیر نیست...
هر اسپانسری با جوایز مایل به تبلیغ خودش هم هست...
پس منتفی هست..
به نظر من معرفی و تبلیغ هنرمند، اثر، بیوگرافی و وبسایتش در مجله گاما با ارزشترین بخش این جایزه هست...

برای چی انیمیشن نه؟!
این موضوعی که گذاشتید رو نمیشه توی یک تصویر نشون داد.
میشه کار رو با اندازه ی بالا و به صورت کمیک استریپ در اورد؟!

انیمیشن نه چون مسابقه ی انیمیشن نیست..!
براحتی هم میشه توی یک تصویر نشون داد...
اما میتونید چندتا رندر بصورت کمیک استریپ ارائه کنید حداکثر 5 تا...
این برای دوستانی هست که مایل به انیمیشن هستند..
اینکه 5 تا تصویر، فقط برای این هست که قرار بوده با یک تصویر کل مفهوم منتقل بشه و قطعا با چند تصویر میشه راحت تر مفهوم رو منتقل کرد برای همین تصمیم گرفته شد تعداد این تصاویر محدود باشه تا ایده ی اولیه ی مسابقه پابرجا بمونه...

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
خب دوستان...

شرایط رو همونطور که امین عزیز گفت دوباره بررسی کردیم...
در بررسی توی بخش مدیران به این نتیجه رسیدیم که فینال برداشته بشه اما موضوعش چون هم موضوع خوبیه و هم دست یه عده دیگه از دوستان رو باز میکنه در همین موضوع ادغام کنیم...

موضوع فینال ساخت کاراکتر بود...
کاراکتری برای مجیدآنلاین!

موضوع محیط یا مکانی به نام مجیدآنلاین همچنان پابرجاست...
شما میتونید یا محیط تنها رو بسازید د و یا اینکه مثلا محیطی همراه با کاراکتر یا کاراکترها داشته باشید که قطعا در رای گیری تاثیر بیشتری خواهد داشت...

توضیحات بیشتر در پست اول به موضوع اضافه شده...
باقی شرایط همچنان همونهاست که نوشته شده و غیر قابل تغییر هست...
دوستان مسابقه رسما شروع شده و امیدوارم که دیگه برای یک رقابت حرفه ای آماده باشید...

سلام و شب بخير.
با توجه به اينكه قراره كارها حرفه اي باشن يه لطفي كنيد اين زمان مسابقه رو بشتر كنيد فكر كنم يك ماه كافي باشه اما پونزده رو خييييلي كمه اونم تو عيد كه به راحتي نميشه يه جا بند شي(ميان,ميرن,ميپاچن,ميريزن)!
خلاصه كه حداقل با اين يكي موافقت كنيد كه اكثر دوستان موافق اين قضيه هستند.
شب خوبي داشته باشيد.

15 اردیبهشت محمد جان!! از الان تا 15 اردیبهشت میشه یک ماه و 15 روز!
دوستان ظاهرا شرایط رو نمیخونن! من دو تا تاپیک (شرایط و معرفی طرح) رو ادغام میکنم تا دیده بشن...

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
میسی ایمانی باسه ویرایش دوم
حقیقتش خیلی وقت قبل تر ها، تصمیم گرفته بودیم یه کاراکتره ریزه میزه باسه مجید آنلاین طراحی کنیم، که به عبارتی نمادی از کل سایت باشه
به نظر منکه مسابقه ی جالبی میشه.ینی راستش دیشب خودم هم میخواستم شرکت کنم اما یک مقدار بعضی چیزها یه کوشولو باسم گنگ بود
اما با این تفاصیل، فکر نکنم نکته ی گنگی مونده باشه
در تکمیل صحبت ایمان هاین بگم که کاراکتره کوچولوی شما در نسخه ی جدید صفحه اول سایت ( و نه فروم) قرار میگیره
فرخ در مور معادل ریالی جوایز متاسفانه نمیشه کاری کرد، اما مطمئنی هیچ کدوم آموزشهای فروشگاه یا ابزارهاش به دردت نمی خورن؟ البته بگم تا زمان تموم شدن این مسابقه، کلی چیزهای جدید تر باز در شاپ قرار میگیره.چون اصولن مسئول فروشگاه سعی کرده همیشه اونجا رو به روز نگه داره
همینا دیگه.سوالها رو از ایمان بپرسین اما اگر مساله ای بود که می هم می تونستم کمک کنم، در خدمتم ^.^
موفق باشین و باز هم سال نو مبارک:rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
خب .
من هم شرکت میکنم .
خیلی دوست دارم ببینم کارهای بچه‌ها چطوریه .
این قضیه کاراکتر هم که اضافه شد خیلی بهتر شد و کارهای زیباتری میشه ارائه داد .
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان ( کلا میگم نه فقط مسابقه ) به خصوص مدیران انجمن .

:Mohsen:

کاربر باتجربه
ايمان جان دستت درد نكنه
حالا بهتر شد، ولي خداييش بايد فكر زيادي روش كرد تا خوب از آب در بياد

.:. soroosh .:.

Active Member
راستی فایل وکتور لوگو مجید آنلاین ( همین پروانه ) را هم اگر دوستان بزارن خیلی خوبه .
چون احتمالا خیلی ها لازمشون میشه ...

Sherlock_Holmes

Active Member
راستی فایل وکتور لوگو مجید آنلاین ( همین پروانه ) را هم اگر دوستان بزارن خیلی خوبه
من اگر بودم از لوگوی تمام برنامه هایی که توی مجیدآنلاین بهش پرداخته میشه استفاده میکردم..! :wink:

ببینم میتونم ترتیب لوگوهای وکتور رو براتون بدم...
30upn9j.gif

Farrokh

Active Member
نه خواهشا این کار رو نکنید

این یه جور استفاده از مدل آماده هست
حالا گیرم که مدل سه بعدی نیست مدل دو بعدیه !

Sherlock_Holmes

Active Member
کلا خطری نداره نگران نباش فرخ جان...
من منتظر میمونم کسی لوگویی رو نمیشناخت یا نیاز داشت بگه...
کلا یه لوگو مثل لوگوی فلش چیز پیچیده ای نیست و مثل استفاده از یک مدل آماده ی ماشین نیست...!

animations

Active Member
نه خواهشا این کار رو نکنید

این یه جور استفاده از مدل آماده هست
حالا گیرم که مدل سه بعدی نیست مدل دو بعدیه !

فرخ جان، برای هر شرکتی بخوان کارهای گرافیکی هم درست کنند، لوگوشون رو می گیرن. چون هر چقدر هم با دقت کار بشه، به هر حال تفاوت می کنه. تغییر دادن لوگوی یه مجموعه خیلی زشته. حتی اگه یه میلیمتر باشه.
به نظر من لوگو، استفاده از مدل آماده حساب نمی شه. انگاری بگیم تکسچر رو هم باید از صفر توی فتوشاپ طراحی کنیم. :wink:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
یا پیغمبر چی شد !!! چقدر حرفه ای ها جمع شدن !! من می ترسم !!!
زمان مسابقه به نظرم خیلی خوبه و مناسب !! چون قراره کارهای قوی ارائه بشه و کارهای قوی زمان زیاد می برن !!

هنوز معلوم نیست قطعی شرکت می کنم یا نه اما به احتمال 80 درصد من هم هستم !!!

امیدوارم یه مسابقه فوق پرو داشته باشیم !

دوستار همه مجید آن لاینی ها
متین

Farrokh

Active Member
سلام بچه ها
این پست برآیندی از پیام های خصوصی من هست به ایمان جان که خودشون گفتن اینجا هم بپرسم تا به شرکت کنندگان دیگر هم کمک بشه

فکر می کنم طرح مسابقه چندان هم حرفه ای نیست

مثلا اسم مسابقه اصلا با توضیحاتت توی پست اول نمی خونه

همیشه توی هر مسابقه ای اسم مسابقه می تونه توی نتیجه گیری خیلی تاثیر بذاره
مثلا مسابقه ی معماری لندن که ما توش شرکت کردیم نمونه ی یه مسابقه ی پروفشنال بین المللی بود

ما با این که این همه روی کانسپت و حجم و معماری و . . . کار کردیم ولی فقط mention شدیم
ولی نفرات اول تا سوم دقیقا متناسب با نام مسابقه کار کرده بودن adaptable architecture gallery
هرچند که مثلا نفر سوم فقط چند تا مکعب رو رو سر هم قرار داده بود
یا نفر دوم یه جزیره ی متحرک رو طراحی کرده بود
یا طرح نفر اول اساسا غیر قابل اجرا بود

ولی این سه تا چون طرحشون هم نمایشگاه معماری بود و هم واقعا adaptable بود مقام آوردن

حالا من و مجید آنلاین هم اگه قرار باشه همین جوری باشه مثلا یا باید آدم خودش رو رئال مدل کنه که داره با مجید آنلاین کار می کنه
یا به صورت کارتونی این کار رو بکنه
یا . . .

می دونی اون کلمه ی من اساسا با هیچیک از ایده های پیشنهادی تو همخونی نداشت
ضمن اینکه وجودش هم خیلی ایده های جالبی رو نمی سازه
اجراش هم برای خیلی از بچه ها می تونه سخت باشه

من پیشنهاد می کنم اسم مسابقه رو به طراحی کارکتر و environment برای مجید آنلاین تغییر بدید

البته ببخشید که فضولی کردما

البته من خیلی خوشحالم که این مسابقه یه جور سنت شکنی شده و مناسبتی نیست
اینجوری یخورده ذهنا در گیر می شه که الان چیکار کنیم ؟!

با گسترده شدن توضیحات هم احتمال سردر گمی و بی راهه رفتن بچه ها خیلی زیاد تر شده

یا مثلا مشخص نیست باید بیس طراحی کارکتر از پروانه ی سایت الهام گرفته شده باشه یا اینکه نه می تونه یه جورایی برای سایت یه المان بهتر رو معرفی کنه (چون خود من مدت ها هست که از خودم می پرسم پروانه چیه این بالا چه ربطی به یه فوروم گرافیکی داره حالا که چی )
آقا ازم نخندیا ولی دقیقا منظور از کاراکتر چیه ؟!

باید دست و گوش و . . . داشته باشه

یا مثلا اگه یه چیزی مثل آچار هم معرفی کنیم می تونه یه جورایی کارکتر باشه ؟!
یا اساسا کارکتر یه جور آرم هست برای سایت ؟!
ایمان جان می شه به من بگی طراحی یه لوگو ی با ربط برای مجید آنلاین آیا می تونه یه امتیاز باشه یا نه !

یا شاید هم مدیرا خوششون نیاد و یه جورایی بهشون بر بخوره و بگن ما همین پروانه هه رو بیشتر دوست داریم (حالا گیریم که بی ربط باشه!)(اصلا به تو چه ؟!)(مگه فوروم توئه ؟!)

می دونی
می خوام تکلیفم روشن بشه که آیا این کار ازشمند هست یا نه !

ممنون
من جواب های ایمان رو قرار نمی دم شاید خودش دوست داشته باشه توضیحات بیشتری رو بده که جواب ها همه گیر تر باشه

با آرزوی موفقیت برای همه
با آرزوی اجرای ایده های ناب
بدرود !

animations

Active Member
فرخ جان، شما یه مثالی زدی که تیترش خیلی دقیق بود. ولی کلی مثال هم از مسابقات می شه زد که از تیترش اصلا معلوم نیست چی قراره توش باشه. در عین حال به نظر من، موضوع "من و مجیدآنلاین" خیلی برای این مسابقه مناسبه. یعنی مجیدآنلاین از دید من. فکر کنم به اندازه کافی توضیحات راجع به موضوع داده شده. :rose:

راجع به تغییر لوگو اصلا صحبتی نشده. فکر کنم اگه قرار بود تغییر کنه، مسابقه گسترده تر بود و فقط توی انجمن سه بعدی مطرح نمی شد. هر چند که من متعجبم که طراحی کاراکتر برای مجیدآنلاین چرا فقط اومده در حاشیه یه قسمت از مسابقه سه بعدی؟!

امیدوارم امسال هم مسابقه خوبی داشته باشیم. البته من از دید مسابقه بهش نگاه نمی کنم. به نظر من یه تجربه دوستانه دیگه ست در کنار هم. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا