سومین مسابقه رسمی مجیدآنلاین با موضوع: من و مجیدآنلاین!

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام خدمت همه دوستان عزیز مجیدآنلاین...

قبل از هر چیز سال نو رو از طرف خودم و همه مدیران عزیز به همه اعضای خوب مجیدآنلاین و دوستای عزیزم تبریک میگم...

باز هم امسال به مناسبت سال جدید تصمیم گرفتیم به بهانه یک مسابقه همگی دور هم جمع بشیم و هم شاهد یک فعالیت خوب باشیم و هم دوستانی که تا بحال پر و پا قرص مخاطب همیشگی مجید آنلاین بودند اما فعالیت رسمی خودشون رو آغاز نکردند رو به بهانه مسابقه بین خودمون دعوت کنیم...
خب بریم سر اصل موضوع...

مسابقه ای که قرار هست دوستان در اون به رقابت بپردازند از سری مسابقات رسمی مجیدآنلاین هست که مثل همیشه با همکاری مدیران ارشد شکل گرفته... مثل همیشه با زحمتهای بی دریغ ماندانای عزیز و نیز جوایزی که از طرف مدیریت سایت، مجید برای برندگان در نظر گرفته شده که جزئییات اون رو در زیر میتونید بخونید...

موضوع مسابقه:

از زمانی که ما در سایت مجیدآنلاین عضو شدیم هرچند با موضوعات گسترده ای در همه زمینه ها روبرو نبودیم اما همیشه با همون موضوعات محدود و در حیطه تخصص سایت هم در کنار هم لذت بردیم و برامون دل کندن از اون سخت بوده و هست...

واقعا این مجیدآنلاین کجاست؟
جاییکه خونه ی شبانه روزی خیلی از ماست چه شکلیه؟
چه رنگی داره؟ و چه وسایلی در اون یافت میشه؟

شما ابزار لازم رو در اختیار دارید تا به همه نشون بدید در ذهنتون مجیدآنلاین کجاست؟ یا کجا باید باشه؟

موضوع سومین مسابقه رسمی مجیدآنلاین اینه:

من و مجیدآنلاین

خب... امیدوارم زیاد موضوع پیچیده نشده باشه..!
هدفی که شرکت کنندگان در این مسابقه دنبال میکنند اینه که با هر برنامه ی سه بعدی که سر و کار دارن جایی به نام مجیدآنلاین رو تصویر کنند!
این مکان برخاسته از ذهن شماست و هرچه بیشتر نمادهای یک فروم رو داشته باشه شما رو بیشتر به هدف نزدیک میکنه...!

آیا مجیدآنلاین میونه شبیه یه جزیره دور افتاده پر از ساکنانی به اسم تاپیک باشه؟ تاپیکهاش چه شکلیند؟
آیا مجید آنلاین میتونه شبیه یک سیاره دورافتاده باشه؟ آیا ساکنان اون پستهای پر محتوا هستند اما پر از موجوداتی به نام spam هست؟! :wink:
آیا مجید آنلاین یک اتاق افسرده هست؟ که کتابهایی به نام فتوشاپ، مایا و فلش و... توش هست؟
آیا یک سلول انفرادی هست که نمیشه هرگز از اون خارج شد؟
آیا یک زندان هست با نگهبانان سبزی به نام مدیر؟! :wink: و کاربران ویژه ی زرد رنگ؟ کاربران فعال آبی؟ یا smile های عجیب و غریب...
آیا مجیدآنلاین یک کتابه؟
آیا یک صندوقچه ست؟
آیا فقط یک صفحه تخت هست روی مانیتور که میشه سه بعدیش کرد و به دکمه هاش حجم داد؟
آیا توی یخبندان زیر کلی برفه و فقط دکمه ی "نقل قول" از زیر برفها پیداست؟!
آیا...
آیا...
آیا...

من تا جاییکه شد سعی کردم ایده های مختلفی رو مثال بزنم که شما رو متوجه کنه چه هدفی رو دنبال میکنید...
ایده های شاد بسازید...
ایده های جدی بسازید...
ایده های طنز و حتی انتقادی...! آیا مشکل امضای بزرگ یا آواتار gif دارید؟! :wink:

در کل:
به چیزهای خوب و بد این سایتی که خونه ی همه ماست موجودیت بدید...

فقط فراموش نکنید که تکنیک قوی در کنار یک ایده ی قوی بکار ببرید...
تکنیک و برنامه ای که استفاده میکنید ابزار شماست و با دید تکنیکی به اونها نگاه میشه.. اما ایده شما باید نمادهای فروم رو در خودش داشته باشه... هرچه ایده ی شما از نمادهای فروم بیشتر بهره برده باشه قطعا جذابتر خواهد بود و قطعا شما رو بیشتر به سمت فینال نزدیک میکنه!
بله این مسابقه فینال خواهد داشت...
سه نفر از بین کل شرکت کنندگان به فینال خواهند رفت و اونجا با موضوعی جذابتر و در همین رابطه رقابت نهایی رو انجام خواهند داد...
البته اینکه مسابقه فینال داشته باشه یا نه به میزان استقبال دوستان بستگی داره...

از اونجا که بخش اعظمی از این مسابقه ایده پردازی هست من از تمام دوستانی که ذهنی سیال دارن خواهش میکنم که هر ایده ای به ذهنشون میرسه در این تاپیک بیرون بریزند تا دوستانی که ایده ای به ذهنشون نمیرسه از بین این طرحهای سیال یکی رو پرداخت و اجرا کنند...

و اما جوایز این مسابقه:

جوایزیی که مدیران ارشد برای این مسابقه در نظر گرفتند از همیشه پربارتر و ارزشمندتره...

نفر اول
یک عدد فلش دیسک 4 گیگابایت | 30.000 تومان کوپن خرید از فروشگاه | کاپ در سایت | لوح تقدیر | 1 سال کاربر ویژه | معرفی و تبلیغ در مجله گاما

نفر دوم
یک عدد فلش دیسک 2 گیگابایت | 20.000 تومان کوپن خرید از فروشگاه | کاپ در سایت | لوح تقدیر | 6 ماه کاربر ویژه معرفی در مجله گاما

نفر سوم
یک عدد فلش دیسک 1 گیگابایت | 10.000 تومان کوپن خرید از فروشگاه | کاپ در سایت | لوح تقدیر | 3 ماه کاربر ویژه

:tavajoh:

ویرایش دوم:

در ادامه تصمیم گیری برای مسابقه، بخش فینال حذف شد و به بخش اول مسابقه اضافه شد...

کاراکتری برای مجیدآنلاین!

شما میتونید یکی از المانهای فروم رو به دلخواه انتخاب کنید و اونرو شبیه سازی کنید:

کاربر ویژه! کاربر فعال! اسپم! مدیر! اسمایلها! انجمن سه بعدی! همکار انجمن! و یا کاراکتر خود مجید آنلاین: با شخصیت، با سواد، کند(!)، تند، شلوغ...

میتونید یا فقط محیط رو بسازید بدون کاراکتر و یا کاراکتر(ها) رو در محیطی که میسازید قرار بدید و قطعا در رای گیری تاثیر بیشتری خواهد داشت...
این فقط به این خاطر هست که خیلی از دوستان کار ساخت محیط رو آغاز کردن...

هنگام رای گیری هم به کاراکترها جدا از environment که ساختید رای داده میشه...
توجه داشته باشید که هیچ شخص و یا شخصیت خاصی از انجمن رو قرار نیست طراحی کنید!
اسم کسی رو هم استفاده نکنید! فقط اون نماد یا المان...

باقی شرایط همچنان همونهاست که ارائه شده و غیر قابل تغییر هست...فکر کنم دست خیلیها بازتر شده باشه...
دوستان مسابقه رسما شروع شده و امیدوارم که دیگه برای یک رقابت حرفه ای آماده باشید...

نگران طرحها هم نباشید.. تجربه نشون داده هرچه زودتر شروع کنید ایده ها و ایراداتی که دوستان دیگه به کار وارد میکنند شما رو در خلق یک اثر قوی بیشتر هدایت میکنه...

در آخر:
کسانی که کاراکتری رو مستقیما برای سایت مجیدآنلاین (نه برای المانهای مختلفش) طراحی کنند در صورتیکه کاراکتر باندازه کافی قوی باشه و قادر باشه کاراکتر رسمی مجیدآنلاین باشه، این احتمال وجود داره که از طرف مدیران ارشد بعنوان کاراکتر رسمی سایت با نام طراح معرفی بشه و حتی ممکنه در صفحه اول سایت هم قرار بگیره!!
(این دیگه بهترین جایزه هست به نظر من!:wink:)

این کد رو هم در امضاتون قرار بدید تا دوستان به مسابقه بیان:
(با تشکر از سارا بابت طراحی این یوزر بار...)
HTML:
[CENTER][URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=783803"][IMG]http://img.majidonline.com/pic/183666/3D-Userbar-2(1).gif[/IMG][/URL][/CENTER]

30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
شرایط شرکت در مسابقه

شرایط شرکت در مسابقه:

خب برای شرکت در مسابقه شرایط زیر رو مطالعه کنید لطفا:

نحوه شرکت در مسابقه:

برای شروع و اعلام حضور در مسابقه یک تاپیک در همین بخش یعنی http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=219 با مشخصات زیر ایجاد کنید:
1- نام شرکت کننده
2- عنوان طرح
3- نام نرم افزار اصلی مورد استفاده در کار

مثلا عنوان تاپیک میشه: ایمان کاظمی | مجیدآنلاین، سیاره گمشده | مکس

زمان مسابقه:
اول فروردين تا 15 ارديبهشت ماه (تا 31 خرداد ماه تمدید شد)

قوانین و نکات کلیدی مسابقه:

تمامی قوانین مسابقات قبلی شامل این مسابقه هم میشه...

1. شرکت کنندگان اجازه ی استفاده از هیچ گونه مدل آماده را ندارند و از تمامی مراحل ساخت باید عکسهایی را در تاپیک مربوطه به خود قرار دهند تا این مسابقه جنبه ی آموزشی هم داشته باشه
2. شرکت کنندگان باید تا جایی که ممکن است در دیگر تاپیکهای مسابقه در مورد کار دیگر شرکت کنندگان نظر بدن و اونها رو تشویق به ادامه ی کار کنند... قایدتا افرادی که در این زمینه فعالتر بوده و دوستان خود را تشویق میکنند در قضاوت نهایی کارهایشان این امر تاثیر گذار خواهد بود
3. کپی برداری موضوع مسابقه هیچ گونه مشکلی ندارد اما بهر حال در قضاوت تاثیر گذار خواهد بود...
4. برای نام اثر خود عنوان مناسب استفاده کنید
5. مجاز به استفاده از تمامی نرم افزارهای 3d و 2d میباشید
6. تصویر نهایی باید تا آنجایی که ممکن است از کیفیت بالایی برخوردار باشد
7. بعد از ایجاد تاپیک سعی کنید توضیحاتی در مورد کار و همچنین تا اونجایی که ممکنه یک طرح اولیه(sketch) از کارتون ارایه بدید
8. تصویر نهایی باید نهایاتا تا تاریخ 15 ارديبهشت ماه در تاپیک ایجاد شده ارسال گردد
9. آخرین مهلت ثبت نام دو هفته قبل از پایان زمان مسابقه میباشد
10. در طول زمان مسابقه حتما به این تاپیک باز هم سر بزنید تا از آخرین اخبار مرتبط با این مسابقه آگاه شوید
11. قضاوتها بر اساس خلاقیت و تکنیک مورد استفاده در کار خواهد بود و اگر در طرحی خلاقیت زیادی توسط فرد شرکت کننده اعمال نشده بود اما کار از لحاظ تکنیکی در سطح بسیار بالایی بود قایدتا قضاوت بر اساس خلاقیت در اینگونه موارد نقشی کمرنگ خواهد داشت...
12. امتیاز دهی به کارها 50 درصد توسط امتیازاتی که بچه ها به کارها خواهند داد و 50 درصد با نظر تیم داوری خواهد بود...

دوستان سوالات خودشون رو در همین تاپیک بپرسن...

خب دوستان عزیز... شروع کنید...

30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
من چند تا سوال دارم

آیا شرکت دو یا سه نفره مجازه !
در این صورت قضاوت به چه صورت خواهد بود ؟!

و آیا انیمیشن هم می تونه باشه

یه سوال دیگه هم دارم که آیا می شه به جای فلش مموری و کپن خرید از سایت معادل ریالی اون به برنده ها تعلق بگیره یا خیر ! (چون خیلی ها هم فلش مموری دارند هم محصولات سایت رو که به درد کارشون می خوره رو به انحاء مختلف برای خودشون تهیه کردند

ممنون
سال نو هم مبارک

mkf.cgi

Member
يه پيشنهاد:
فكر كنم نداشتن يه موضوع واحد مشكل ساز بشه ها.!
اگه لطف كنيد تنوع موضوعات رو از اختياري بودن در بياريد خيلي بهتر ميشه پيش رفت.
اينطوري درسته مسابقه يه نام واحد داره اما تنوع موضوع ها بالاست و از كيفيت مسابقه كم ميشه.
مثلا بگيد از 5 تا آيا اول يه موضوع رو براي ساختن انتخاب كنيد.
حداقل شروع مسابقه رو عقب بندازيد تا موضوع هاي اصلي مشخص بشن و چند تا نظر در مورد مسابقه داده بشه.
تشكر.

Sherlock_Holmes

Active Member
البته من فکر نمیکنم کیفیت پایین بیاد... اولین مسابقه مجیدآنلاین موضوع آزاد داشت و کارهای با کیفیتی در اون برنده شد...

اون ایده هایی هم که من دادم چیزایی بود که به ذهنم رسید...
فکر میکنم وقتی اینهمه ایده در عرض چند دقیقه از ذهن من گذشت از ذهن بقیه هم بگذره نه؟ :wink:

اما بهرحال هر پیشنهادی راجع به موضوع مسابقه دارید تا امشب تو همین تاپیک مطرح کنید...

برای وقت هم نگران نباشید... شروع مسابقه از هر وقت که شما بخواید...

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
اگر مایلید میتونید دو سه نفره شرکت کنید... اما چون مسابقه تیمی نیست اگر تیم مثلا سه نفره برنده بشه جایزه نفر اول به اون تیم تعلق میگیره یعنی عملا به یک نفر...
به هر حال من انفرادی رو پیشنهاد میکنم...

در مورد جوایز هم بزودی جواب رو اعلام میکنم...

.

سال نو تو هم مبارک فرخ جان..

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
ممنون شرلوک جان به خاطر زحمتهایی که می کشین. مسابقه به نظر من خوبه. ایده هایی که دادین هم جالبن. ولی من با در نظر گرفتن فینال مشکل دارم. وقتی قراره یه ماه و نیم وقت بذاریم، از بین همون کارها اول و دوم و سوم رو انتخاب کنین دیگه... :wink:

Sherlock_Holmes

Active Member
ممنون شرلوک جان به خاطر زحمتهایی که می کشین. مسابقه به نظر من خوبه. ایده هایی که دادین هم جالبن. ولی من با در نظر گرفتن فینال مشکل دارم. وقتی قراره یه ماه و نیم وقت بذاریم، از بین همون کارها اول و دوم و سوم رو انتخاب کنین دیگه...

دوستان دیگه اگر موافق این قضیه هستند و فکر میکنند بدون فینال باشه حتما مطرح کنند تا یه تغییر کوچولو توی مسابقه بدم...
ما فینال رو برای قوی تر شدن کارهای نهایی گذاشتیم...
اما اگر اکثریت موافق فینال نباشن تغییرش میدیم...

فقط لطفا نظراتتون رو هرچی هم باشه مطرح کنین...

G LADIATOR

Member
به نظر من Final چیزه خوبیه ولی دیگه نباید وقت مسابقه رو طولانی کنه.
مثلا سریعا دو سه روز بعد از پایان مسابقه اول سه نفر اول رو اعلام کنید و Final رو بر گزار کنید.

در مورد موضوع مسابقه هم به نظر من موضوع به قول دوستمون زیادی آزاده :دی
به نظرم یه چیز جمع و جور تر باشه بهتره یه سوژه خاص باشه بهتره
آزادی خوبه ولی نه تا این حد :دی

1835ali

Well-Known Member
شرلوک نوع مسابقه و موضوعش عالیه اول که دیدم فکر کردم از یه سایت خارجی ایده گرفته
راستش رو بخوای هنوزم باورم نمیشه یه همچین موضوع جالبی کار این سایت باشه (lol )
فقط یه پیشنهاد
به نظرم اول یه مدت صبر کنید تا دوستان بیان و حضور شون رو اعلام و در یک تاپیک ثبت نام کنند وقتی تعداد مشخص شد اگه تعداد بالا بود مرحله فینال رو برگزار کنید
یه سوال دیگه می تونید وقت بیشتری بزارید و توی مسابقه انیمیشن رو هم جا بدید با جوایز جدا ؟؟؟
یا علی

Sherlock_Holmes

Active Member
به نظر من Final چیزه خوبیه ولی دیگه نباید وقت مسابقه رو طولانی کنه.
مثلا سریعا دو سه روز بعد از پایان مسابقه اول سه نفر اول رو اعلام کنید و Final رو بر گزار کنید.

در مورد موضوع مسابقه هم به نظر من موضوع به قول دوستمون زیادی آزاده :دی
به نظرم یه چیز جمع و جور تر باشه بهتره یه سوژه خاص باشه بهتره
آزادی خوبه ولی نه تا این حد :دی

بایت فینال نگران نباشید...
سریعا برگزار میشه...
اما در مورد موضوع بازم میگم ما موضوع آزاد هم داشتیم! دیگه آزاد تر از اون چیه؟!
مسابقه قبلی ایران زمین بود اما کلی طرح مختلف باهاش زده شد...

ببینید بچه ها اگر ما همیشه کارایی مثلا پیکسار رو تحسین میکنیم به خاطر اینه که اونها به همون اندازه که روی تکنیک وقت میذارن همونقدر یا شاید بیشتر روی ایده و هدف وقت میذارن...
وقتشه که ما هم موضوع کارهامون رو جدی بگیریم..
اما باز هم میگم.. دوستان نظرشون رو بگن... مسابقه انعطاف زیادی داره... :wink:

شرلوک نوع مسابقه و موضوعش عالیه اول که دیدم فکر کردم از یه سایت خارجی ایده گرفته
راستش رو بخوای هنوزم باورم نمیشه یه همچین موضوع جالبی کار این سایت باشه (lol )
فقط یه پیشنهاد
به نظرم اول یه مدت صبر کنید تا دوستان بیان و حضور شون رو اعلام و در یک تاپیک ثبت نام کنند وقتی تعداد مشخص شد اگه تعداد بالا بود مرحله فینال رو برگزار کنید
یه سوال دیگه می تونید وقت بیشتری بزارید و توی مسابقه انیمیشن رو هم جا بدید با جوایز جدا ؟؟؟
یا علی

علی من نفهمیدم جدی گفتی یا مسخرمون کردی..! :wink:

در مورد شروع ما الان در حال صبریم! نگران زمان نباشید... اما از حالا فکراتون رو آماده کنید...

انیمیشن هم چشم اما نه الان...
امسال اگر خدا بخواد برنامه برای مسابقه زیاد داریم... طرحهایی هست که امین دربارش باهام حرف زده اگر عملی بشه همش درگیر مسابقات خوب خواهیم بود...

.
راستی سال هم تحویل شد...
بازم سال نو مبارک...
این به تک تک دوستان:
:rose:

آخرین ویرایش:

G LADIATOR

Member
خوب ایراد اینجور مسابقات اینه که 30% مسابقه یعنی 30% انتخواب کار برتر روی سلیقه بیننده ها میچرخه

یعنی واسه این موضوعی که شما دادید سلیقه افراد بیننده هست که حرف اول رو میزنه.
مثلا آقای x یه کار میزنه که خیلی حرفه ای هست و ایده خوبی هم داره اما ممکنه خیلی ها از این طرح خوششون نیاد....
منظورم رو میفهمید؟

mkf.cgi

Member
آقا ايمان عزيز لطف ميكنيد شرط انتخواب بهترين كار رو بگيد در ضمن من يه ايده هم دارم و اون اينه:
شهر مجيد انلاين:شركت كنندگان تصويري كه از مجيد انلاين توي ذهنشون دارن رو ميتونن به صورت يك شهر نمايش بدن خونه هاي اين شهر حتما بايد شمايل فروم رو داشته باشه,اين شهر ميتونه موجود زنده نداشته باشه يا موجوداتش بايد شكلك هاي مجيد انلاين باشن و..
فكر كنم هدف خيلي بهتر مشخصه تا اينكه بخوايم هر چيزي رو به مجيد انلاين نسبت بديم! تازه ساختن اين شهر نه زياد سخته نه زياد آسون و كلي فوايد ديگه.
:rose:
***در سايه ي ايزد تبارك عيده همگي بود مبارك***

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
vaooooyyy!!!
بعد از سالها انتظار !! دوباره یک مسابقه سه بعدی دیگه !!!
ایمان مرسی با این ایده !! البته از امین و ماندانا خانوم هم به شدت تشکر می کنم !!
به نظر من موضوع مسابقه خیلی خوبه !! چون دستتو برای ایده پردازی نمی بنده !! هر چی تو ذهنت باشه رو می تونی پیاده سازی کنی !!
وقتی آدم رو توی یه حصاری به نام موضوع می ذارن خیلی از ایده های جالب نمی تونن بیان بیرون
از طرفی وقتی آدم توی حصار موضوع باشه خیلی ایده های جالبی در مورد اون موضوع به ذهنش می رسه !!

چی گفتم !! :wink:

الا ای حال به نظر من ایده خیلی خوبه !! حسابشو بکنین چه چیزایی که نمیشه ساخت !!
اگر وقتم بعد از نوروز خالی باشه حتما حتما شرکت می کنم تا از این انزوا در بیام ! خجالت می کشم !! :lol:

سال نو هم مبارک !!!
majid online for ever !!!!

موفق باشین
متین

animations

Active Member
من زیاد فینال رو درک نمی کنم. فینال بیشتر برای مسابقات ورزشیه، نه آثار هنری. همه کارهاشون رو می فرستن برای مسابقات، بعد یکی اول می شه دیگه.

فقط یه سری فراخوان هستند که همه طرح می فرستن و هر کسی برنده شد، در نهایت طرحش رو اجرا می کنه. اون کلا هدفش یه چیز دیگه ست. اینجا که نمی تونیم مثلا بریم وسط میدون یه مجسمه از کارمون رو بسازیم!! :D

تجربه نشون داده که سطح کار بچه هایی که توی مسابقات فروم شرکت می کنند معمولا بالاست. اگه دست گرمی بود، می شد مرحله نیمه نهایی و یک چهارم نهایی هم در نظر گرفت براش.

خب، من بیشتر از این چونه نمی زنم. بازم رای با اکثریت... :cool:

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
خوب ایراد اینجور مسابقات اینه که 30% مسابقه یعنی 30% انتخواب کار برتر روی سلیقه بیننده ها میچرخه

یعنی واسه این موضوعی که شما دادید سلیقه افراد بیننده هست که حرف اول رو میزنه.
مثلا آقای x یه کار میزنه که خیلی حرفه ای هست و ایده خوبی هم داره اما ممکنه خیلی ها از این طرح خوششون نیاد....
منظورم رو میفهمید؟

ببینید اینجا قراره بچه هایی که خودشون اینکاره اند نظر بدن..
ضمن اینکه مثل مسابقات رسمی قبلی 50 در صد از این رای نظر تیم مدیران هست...
ما کارها رو از همه لحاظ بررسی میکنیم..
مخاطب اینجا مخاطب خاص هست... مردم که رای نمیدن...
بعد هم اصولا سلیقه چیز بدی نیست... به نظر شما کاری که سلیقه ی 200 نفر رو جلب میکنه ارزشش از کاری که خیلی تکنیکیه اما سلیقه 3 نفر رو جلب میکنه کمتره؟

البته بازم میگم طبق شرایطی که گفته شده این 50 درصدی که به رای مدیران بستگی داره واسه اینه که کارها از نظر تکنیکی هم بررسی بشه...

آقا ايمان عزيز لطف ميكنيد شرط انتخواب بهترين كار رو بگيد در ضمن من يه ايده هم دارم و اون اينه:
شهر مجيد انلاين:شركت كنندگان تصويري كه از مجيد انلاين توي ذهنشون دارن رو ميتونن به صورت يك شهر نمايش بدن خونه هاي اين شهر حتما بايد شمايل فروم رو داشته باشه,اين شهر ميتونه موجود زنده نداشته باشه يا موجوداتش بايد شكلك هاي مجيد انلاين باشن و..
فكر كنم هدف خيلي بهتر مشخصه تا اينكه بخوايم هر چيزي رو به مجيد انلاين نسبت بديم! تازه ساختن اين شهر نه زياد سخته نه زياد آسون و كلي فوايد ديگه.
خوبه.. خیلی هم خوبه... عالیه...!
شما شروع کن اینو بساز... شاید بچه ها چیز دیگه ای به ذهنشون برسه...
شرایط انتخاب بهترین کار هم قائدتا تکنیک درست مثل نورپردازی اصولی رندر با کیفیت و همه چیزایی که با تکنیک سر و کار داره...
مدلسازی قوی و ایده ی خوب...

vaooooyyy!!!

ایمان مرسی با این ایده !! البته از امین و ماندانا خانوم هم به شدت تشکر می کنم !!
به نظر من موضوع مسابقه خیلی خوبه !! چون دستتو برای ایده پردازی نمی بنده !! هر چی تو ذهنت باشه رو می تونی پیاده سازی کنی !!
وقتی آدم رو توی یه حصاری به نام موضوع می ذارن خیلی از ایده های جالب نمی تونن بیان بیرون
از طرفی وقتی آدم توی حصار موضوع باشه خیلی ایده های جالبی در مورد اون موضوع به ذهنش می رسه !

الا ای حال به نظر من ایده خیلی خوبه !! حسابشو بکنین چه چیزایی که نمیشه ساخت !!

خیلی خوبه... انتظارشو داشتم تو خوشت بیاد متین...

من زیاد فینال رو درک نمی کنم. فینال بیشتر برای مسابقات ورزشیه، نه آثار هنری. همه کارهاشون رو می فرستن برای مسابقات، بعد یکی اول می شه دیگه.

فقط یه سری فراخوان هستند که همه طرح می فرستن و هر کسی برنده شد، در نهایت طرحش رو اجرا می کنه. اون کلا هدفش یه چیز دیگه ست. اینجا که نمی تونیم مثلا بریم وسط میدون یه مجسمه از کارمون رو بسازیم!! :d

تجربه نشون داده که سطح کار بچه هایی که توی مسابقات فروم شرکت می کنند معمولا بالاست. اگه دست گرمی بود، می شد مرحله نیمه نهایی و یک چهارم نهایی هم در نظر گرفت براش.

خب، من بیشتر از این چونه نمی زنم. بازم رای با اکثریت... :cool:

اینم حرفیه...
ما این جریان فینال رو توی مسابقه زیباترین قوری تست کردیم و نتیجه خیلی بهتر از چیزی شد که فکر میکردیم...!
اگر یادتون باشه سه تا قوری شرکت کننده در فینال کاملا از نظر تکنیکی با کارهای اصلی فرق داشتند و بسیار قوی بودند...

از اونجا که هنوز خیلیها نظری ندادن در مورد مسابقه فکر میکنم تصمیم گیری زوده...

اگر باقی دوستان هم نظرشونو بگن راحت تر میشه مسابقه رو اونطور اجرا کرد که برای اکثریت خوب باشه...

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام شرلوک جان

راستش ما که تا حالا شروع نکردیم .به نظرم این مسابقه بهترین شروع برای من و هست چون من با بچه های سه بعدی کار انجمن دوست نیستم.امیدوارم این مسابقه باعث دوستی و شاید معرفی خودم در کار سه بعدی در این انجمن باشه.
فقط یک چیز حتما باید همه چیزش سه بعدی باشه یا میشه مثلا کار برد توی فوتوشاپ یکم ادیتش کرد؟
تکنیک کار آزاده؟
جریان این فینال و اینا چیه؟
به نظر من هم موضوع زیادی بازه البته من که ایده های بسیاری دارم که اگه خدا بخواد پیاده می کنم ولی خب اگریکم محدودش کنید بهتر میشه
راستی کار میتونه انیمیشن هم باشه؟نه انیمیشن اونجوری و خفن مثلا یک خورده متحرک باشه؟!

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام شرلوک جان

راستش ما که تا حالا شروع نکردیم .به نظرم این مسابقه بهترین شروع برای من و هست چون من با بچه های سه بعدی کار انجمن دوست نیستم.امیدوارم این مسابقه باعث دوستی و شاید معرفی خودم در کار سه بعدی در این انجمن باشه.
فقط یک چیز حتما باید همه چیزش سه بعدی باشه یا میشه مثلا کار برد توی فوتوشاپ یکم ادیتش کرد؟
تکنیک کار آزاده؟
جریان این فینال و اینا چیه؟
به نظر من هم موضوع زیادی بازه البته من که ایده های بسیاری دارم که اگه خدا بخواد پیاده می کنم ولی خب اگریکم محدودش کنید بهتر میشه
راستی کار میتونه انیمیشن هم باشه؟نه انیمیشن اونجوری و خفن مثلا یک خورده متحرک باشه؟!

سلام عزیزم...
ما با شما دوست هستیم...

مشکلی در بکار بردن نرم افزار نیست اما مسابقه مال بخش سه بعدی هست... پایه ی کار 3d هست...

به سوالاتتون هم صفحات قبل پاسخ داده شده...
.
موفق باشید...

mkf.cgi

Member
آقا ايمان,برادر من,شما هنوز تكليف مارو معلوم نكردي ها !
اگه يكي ايدش به درد لاي جرز ديوار بخوره ولي همه چيزش(مدلينگ و بافتينگ و رندرينگ و نورينگ)عالي باشه,تكليفش چيه؟ الان من تو همينش موندم ! مغزم داره مي پوكه !:-?
در ضمن ميتونم اسمم رو فعلا بنويسم و شركت كنم و بعدا موضوع رو بهش اضافه كنم؟اينطوري تكليف اونايي كه ميخوان شركت كنن ولي هنوز موضوع ندارن معلوم ميشه ها؟!
راستي يوزارسيف عجب قسمتي داشت اين هفته كلي زيبا بود.:wink:

آخرین ویرایش:

.:BEHNAM:.

Active Member
شرلوک جان ممنون

موضوع مسابقه همونی هست که نوشتید یا قراره محدود تر بشه؟
تاپیک ها رو باید الان بزنیم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا