تغییرات فایل 1 سریال مسیر انحرافی در حال پخش شبکه 3

amot

New Member
سلام دوستان
کی خبر داره نرم افزار ساخت جلوه های ویژه این سریال چیه افتر و نیوک نیست هرچیم گشتم پیداش نکردم
اگه کسی خبر داره ندا بده مرسی
(بخشی از فیلم در مالزی جلوه های فیلم تکمیل شده )

بخشی از ین فیلم گذاشتم ببینید قسمت سوقوط هواپیما خوب طراحی شده خداروشکر سریال های ایرانی اره بهتر میشه از نظر جلوه ویژه
لطفا نظر خودتون بیان کنید .
:cool:

دوستان کسی نمی دونه با چه برنامهای کار کردن مسئول جلوه های ویژش باهش مصاحبه کردن گفته یک نرم افزار ساده جلوه ویژه است

از توجه و نظر دوستان خیلی ممنون .

پیوست ها

• 2.rar
    3.7 مگایابت · بازدیدها: 263
آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من سریال ندیدم اخرش کی را مینویسه برای جلوه های ویژه

farhad8694

Active Member
کامپوزیت این 6 پلان در افتر ، نوک یا فیوژن میسر هست و ساخت اسلحه هم در مکس یا مایا یا دیگر بر نامه های 3D مثل سینما 4D .
مهم خروجی تمیز و دید آرتیست گونه هست.
ما الان خیلیارو داریم که با تمام برنامه های ادیت کار میکنن اما یه کاتی که خرقه پوش میزنه کجا و کات کسی که همه نرم افزار هارو میشناسه و کار میکنه و مثلشونم کم نیست و اصلا حتی مبانی ادیت رو هم نمیدونن و فقط باباش تهیه کننده هست کجا .
شاید جواب سوال شما این نبود اما درد دل من و خیلی دیگه از مونتور ها بود .:rose:

rezghol

New Member
عزیز کل کار با همون نرم افزار های روتین بازار کار شده.
3dsmax , FumeFX , Vue , TP , Fusion , AfterEffects ,.....
تو این پلان خاص هم از 3dsmax , AE استفاده شده.
کار هم در ایران بسته شده . وطنی!

مصاحبه ؟ کی؟

آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
دیشب خیلی اتفاقی سکانس های قبل و هنگام سقوط هواپیما رو دیدم .
واقعا کار خیلی خاصی نبود . :-?
اینو با یه نرم افزار 3d (تو هر نرم افزار سه بعدی میشه ساخت ) به همراه یه نرم افزار کامپوزیت مثل nuke یا فیوژن و حتی با افتر افکت میشه .
متاسفانه کپی کارای خارجی 5-6 سال پیش ( the losts) رو هم نمی تونیم در حدش هم بسازیم. :sad:

amot

New Member
مرسی
من ندیدم ولی برو بچ محل مصاحبش دیدن و می گفتن یک نرم افزار جدید و ساده و ابتدای جلوه ویژه هست حالا نمی دونم خالی بندی بوده یا نه

rezghol

New Member
عزیزان هر نقطه ضعفی در کار مسیر انحرافی بود تقصیر ماست . به هر حال اینجا ایرانه و سواد ما محدود.
ما تلاش خودمون رو کردیم .
نرم افزار ها هم اونایی بود که تو چند پست بالا تر نوشتم
مصاحبه ای هم هنوز انجام ندادیم ... فقط تهیه کننده . کارگردان و بعضی بازیگر ها مصاحبه کردند که در زمینه نرم افزار خیلی تو جریان نیستند.
ممنون

مسیر انحرافی

عزیزان هر نقطه ضعفی در کار مسیر انحرافی بود تقصیر ماست . به هر حال اینجا ایرانه و سواد ما محدود.
مصاحبه ای هم هنوز انجام ندادیم ... فقط تهیه کننده . کارگردان و بعضی بازیگر ها مصاحبه کردند که در زمینه نرم افزار خیلی تو جریان نیستند.
ممنون

اتفاقا جلوه ویژه و تیتراژ شروع فیلم خوب بود و دست عوامل اینکار درد نکند :neutral:
:mad:
ولی شما جوری نوشتید که انگار شما سه بعدی و جلوههای ویژه این سریال را کار کردی
ولی دوست من تیتراژ اینکار در حال پخشه و اسم عوامل اونجا هست
لطفا خودتان رامعرفی کنید
و اگر شما کار کردید یه نمونه از اونها را پیوست کنید تا دوستان نظر بدهند
و....

m0hammad

Member
با خارجی ها مقایسش نکنید اونها صنعت چند میلیارد دلاری دارن.

اما در مقایسه با سریال های قبلی که حداکثر توش یکی دو تا لیوان میشکوندن خیلی پیشرفته کردیم.

اما خداییش لحظه ی زمین خوردن دماغه خیلی سر هم بندی شده بود با قبل و بعدش نمیخوند. امیدوارم که تیم تهیه کننده از تجربیات این پروژه توی کار های بعدی استفاده کنند وکار هاشون بهتر و بهتر بشه و سینما و تلویزیون ما از این وضعیت اسفناک در بیاد

amot

New Member
ممنون

:shock:

آقای rezghol شما اگر در این پروژه دستی داشتید
اگر امکانش هست توضیحات و تصاویر مربوط به جلوه های قسمت های پخشده یا نشده سریال بدید تا ما علاقه مندان به این هنر زیبا تجروبه با تجروبیات و با گروه های که در این حرفه فعالیت می کنند بیشتر آشنا شویم
باتشکر لطفا پاسخی دهید. 91/01/23 :rose:

rezghol

New Member
امیر جان . آره .کار رو من و همکارام انجام دادیم.
من هم به عنوان مدیر جلوه های ویژه در خدمت تیم بودم.
بله اسم تو تیتراژ اول و آخر هست. من رضا میثاقی هستم.
اگه بچه ها علاقه دارن از پشت صحنه و مدل و این چیزا اینجا بذارم..
----------------------
محمد جان
حق با شماست . یکی از سه چهار تا سوتی عمده ما همون پلانی هست که می فرمایید .... با این که پخش انجام شده . برای دل خودمون داریم کار بهتر میکنیم . اون ها رو هم میگذارم ببینید بهتر شده یا نه .
----------------------
به هر حال مرسی از نظر اتتون

Simin Secret

Active Member
تابلو بود که دقیقا اسلحه که با نرم افزارهای سه بعدی و بعضا مدل های از قبل آماده شده ساخته شده بود

قسمت برخورد گلوله با شانه هم که دقیقا توی آموزش Blow Back اندرو همین کار رو یاد میده با این تفاوت که اینجا یه گلوله بهش اضافه شده

در آخر جز کپی من چیز دیگه ای رو مشاهده نمیکنم

amot

New Member
سلام آقای رضا میثاقی از اشنای شما خوشحالم . کار خوبی است
دوستان انصاف نیست کار چند ده نفر با هزارن مشکل که در کار وجود دارد بگویم کپی یا بابا این خیلی ابتدایی خودتون بودید چی می گفتید به هر حا باید صنعت جلوه های ویژه در سریال های ایرانی جون بگیره حالا گیرنده خودتون بودید همینم که هست می تونستید دروست کنید

به هر حال آقای رضا میثاقی من به شخصه خیلی مشتاقم که شما لطف کنید و از مراحل تولید و غیره جلوه های ویژه این سریال با دوستان به اشتراک بزارید باتشکر به امید پیشرفت این صنعت در ایران عزیز .

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز آقا رضا ورودتون رو به انجمن تبریک میگم

ایشالله که موفق و پیروز باشید

کارتون خوب بود آدم در مقام اجرا خیلی تولنمند تر میشه تا در مقام اعتراض

همین که اجرای تمیزی داشتید باعث دلگرمی هست

Simin Secret

Active Member
امیدوارم بعد از خودندن پست من ناراحت نشید

میدونم که در ایران محدودیت هایی وجود داره و نمیشه حد رو فراتر از این گذاشت

به هر حال به امید پیشرفتتون و من توصیه میکنم کمی خلاقانه تر به کارها فکر کنید و سعی کنید کارهایی که میزنید با یک ایده انجام نشه،چند بار طرح بدین و بعد از اون تصمیم نهایی رو بگیریدو

پ.ن : به شخص بعد از دیدن فیلم First Move متوجه شدم داره یه اتفاقاتی واسه این صنعت تو کشور میوفته

sajad_VFX

Member
سلام آقای میثاقی
اگه میشه توضیحات جلوه های ویژه رو توی قسمت جلوه های ویژه بیان کنید تا اونجا که مربوط به جلوه های ویژه هست فعال تر بشه!
راستی می تونم بپرسم کدوم قسمت از فیلم با فیوژن کار شده؟
من اصلا این فیلمو ندیدم و اسمش هم اینجا شنیدم اما مشتاق شدم نگاه کنم، از کدوم شبکه و ساعت چند؟
چقدر جلوه های ویژه اش زمان برده ؟

amot

New Member
سلام دوستان
صحنه انفجار بال راست و موتور آن یکی از بهترین جلوه های این سریال بود
آقای میثاقی لطفا در باره این قسمت و چگونگی طراحی و ساخت آن ما را هم آشنا کنید باتشکر :cool:

i80609_vlcsnap2012041108h47m24s147.png

t80610_vlcsnap2012041108h47m57s217.png
[/URL][/IMG]

t80611_vlcsnap2012041108h47m35s254.png
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا