سرور وارز ایرانی ((ارزون))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اینا واسه هر مشتری یه پورت adsl از شرکت داتک میدن با پهنای باند 256 تا 512 اشتراکی احتمالا
ماهی هم بابت این پهنای باند 24.000 تومان به داتک پرداخت می کنن

sargardon

Banned
هاستینه جان بابا اینا بدون اطلاعات کافی دارند حرف می زنن همه رو مثل خودشون فرض کردن...
همون داستان هر کی از خونه قهر می کنه میره هاست می فروشه هست....

بی خیال بابا هرکی یه اشتباهی می کنه من و شما که نباید ...

جناب نمی دونم کی
مدیر محترم دیتاسنتر لحظه

ممنون میشم طبق قولی که دادید به بنده اکانت تست بدید

تقریبا همه بچه ها اینجا من و قبول دارن
من تست می کنم ریپرت ها و امارتون رو بدون کم و کاست اینجا میزارم

این مورد رو خودتون قول دادید
ضمنا تمامی عواقب احتمالی هم متوجه خود شما خواهد بود!

sargardon

Banned
اینا واسه هر مشتری یه پورت adsl از شرکت داتک میدن با پهنای باند 256 تا 512 اشتراکی احتمالا
ماهی هم بابت این پهنای باند 24.000 تومان به داتک پرداخت می کنن

من آمار گرفتم ماهی 8 تومان می ده فکر کنم... تو این زمینه هم تحقیق می کنم خبرشو می دم...

sargardon

Banned
اگه دادنی به ما هم بده یه تستی بزنیم....بعید می دونم همچین کاری بکنه.....

دوست من من نه تنها مدت زیادی هست که با مخابرات ایران کار می کنم و آی اس پی دارم و کلا کارم و تخصصم شبکه هست
تحصیل کرده این رشته هستم و از اوضاع دیتای ایران خیلی خوب مطلع هستم...
فعلا آتش بس تا اکانت تست بدن من کارمو شروع کنم..

خیلی تحویلشون گرفتم امتحانات رو ول کردم نشستم دارم با اینا دهن به دهن می کنم

عجله نکن خبرایی خوبی میرسه
همدیگرو همینجا میبینیم!:d

lahzeh

New Member
دوست غزیز من هاستینگ و جناب سرگردون
به قول معروف سنگ مفت گنجشک مفت
شما با این همه تجربه تعداد مشتریات به 50 هم نرسیده و متمعن باش که با بی ادبی و بی تربیتی کسی به آدم بها نمی ده
شما خیلی باید پشت درب شرکت لحظه بمونید تا یکی از مدیران جواب سلام بهتون بده( بخاطر بی ادبی )
ثانیا من در پستی خواندم که شما پهنای باند ISP که دارید 1 مگ هست و به مردم بیچاره با این مقدار کم سرویس می دهید به اصطلاح ای اس پی دارید!!؟ یعنی سیستم سال 1379 -1380
این پهنای باند مقداری است که من جهت رایانه های بخش منشی و فروش در نظر گرفته ام
معلوم است که شما چیزی راجع به روت ROUTE ها و ریورز دی ان اس و مقولات IP نمی دانید
و از همه مهمتر نمی دونید وب سرور و دی انس سرور چی هست
من قصد بی ادبی نداشتم ولی شما گستاخانه صحبت کردید
شرکت لحظه دارای درجه یا گرید انفورماتیک 3 هست شما چه دارید
1 متر زبان بی ادب ؟
بنده که کوچک همه شما هستم دارای 2 لیسانس هستم و 10 مدرک بین المللی معتبر و همکارانم همگی از بنده از لحاظ علمی بالاتر هستند
خدمت شما عرض کردم که سرمایه شرکت عددی بالغ بر 25 میلیارد ریال است نه 25 میلیون ریال یا ماهی 50 دلار برای سرور
لحظه پیمانکار اولین سرور استریم زنده در ایران در گروه صنعتی ایران خودرو و طرف قرارداد وزارت رفاه , کمیته امداد امام خمینی , نیروی انتضامی و بیش از 70 شرکت معتبر خصوصی از جمله سانی و موج نور است
باز نیاز به رزومه دارید
پهنای باند اتصال فعلی 5 مگ از یک خط 3 مگ از خط دوم و 2 مگ ماهواره ای است
و دارای 64 IP از داتک 64 از turksat و 64 IP از Broadcast mohandislik ترکیه و امروز در حال انعقاد قراردادی که به مخیله شما نمی گنجد با سفارت ترکیه
اگر سوالی دارید که فکرتان را اذیت می کند معدبانه بپرسد تا جواب بگیرید وال اگر فکر می کند با سخنان صد من یک غاز کسی به شما باج می دهد که سخت در اشتباهید
البته من سخنان و اعتبار شما را از شورای عالی انفورماتیک سوال و در همین جا پاسخ استعلام را به نمایش خواهم گذاشت
از همه اینها گذشته شما هنوز نمی دانید که مشخصات ثبت شده در یک IP با کمتر از 1 دلار قابل تعویض به هر نامی است و هرگونه متنی را می توان در مدیریت IP برای آن نگاشت اما نیازی به این کار ها نیست
ما چیزی از کسی پنهان نمی کنیم
هرگونه تستی را بنده به عنوان یک عضو کوچک از خانواده لحظه در صورت برادر عزیزم آقای صادق که حق استادی بر گردنم دارند را در اختیار هر کسی که ایشان بگویند به مدت 1 سال قرار می دهم
نه بخاطر اینکه به شما چیزی ثابت کنم چون به این جمع و این فروم و مدیران این سایت احترام و ارزش قاعلم
بیایید بجای حدک حرمت به هم احترام بگذاریم و از هم علم و اخلاق بیا موزیم

OURIRAN

New Member
لحظه گرامی
شما دقت کن

متمعن --> مطمئن
دی انس --> دی ان اس
انتضامی --> انتظامی
معدبانه --> مودبانه
قاعلم --> قائلم
حدک حرمت --> هتک حرمت

آقا شما تو یه پاراگراف متن 6 تا غلط املایی داری
چطور انتظار دارید ما باور کنیم که شما دو تا لیسانس و 10 تا مدرک بین المللی دارید

حالا سرور های شما رو دوستان تست می کنند و نتیجه رو همه می فهمند. ما که بخیل نیستیم
انشاالله خوب باشه و همه بتونن از سرویس های شما استفاده کنند. ولی اون 2 تا لیسانسه هیچ جوری منطقی به نظر نمیرسه :d

Pooriaf

Member
حال میکنم که چقدر معیار های معتبری برای قضاوت افراد دارید
(غبط املایی!)

OURIRAN

New Member
حال میکنم که چقدر معیار های معتبری برای قضاوت افراد دارید
(غبط املایی!)

بله به قول شما غبط املایی

دوست عزیز اگر کسی یه همچین ادعایی می کنه باید آمار نشون بده. هر کی هم در خواست اکانت تست کرد بهش بده. ایشون چرا این کار رو نمی کنه ؟
در ضمن کسی که 2 تا لیسانس داره حداقل اندازه یه بچه محصل سوم راهنمایی باید فارسی بلد باشه. درسته ؟

Pooriaf

Member
آخه واقعا از پستهای برخی از افراد خندم میگیره!

(مثل شما که 2 تا پست تا الان اینجا زدی و مقصودت به جز خراب کردن افراد چیزه دیگه ای نبوده | من وقت این چیزا رو ندارم که یک خط پستم رو برای اینکه اشتباهی بدلیل نزدیک بودن کلید های "ب" و "ل" نزده باشم دوباره بخونم)

من هم زیاد تو جریان این تاپیک نیستم بیشتر ترجیح میدم دخالت نکنم.

دوست غزیز من هاستینگ و جناب سرگردون
به قول معروف سنگ مفت گنجشک مفت
شما با این همه تجربه تعداد مشتریات به 50 هم نرسیده و متمعن باش که با بی ادبی و بی تربیتی کسی به آدم بها نمی ده
شما خیلی باید پشت درب شرکت لحظه بمونید تا یکی از مدیران جواب سلام بهتون بده( بخاطر بی ادبی )
ثانیا من در پستی خواندم که شما پهنای باند ISP که دارید 1 مگ هست و به مردم بیچاره با این مقدار کم سرویس می دهید به اصطلاح ای اس پی دارید!!؟ یعنی سیستم سال 1379 -1380
این پهنای باند مقداری است که من جهت رایانه های بخش منشی و فروش در نظر گرفته ام
معلوم است که شما چیزی راجع به روت ROUTE ها و ریورز دی ان اس و مقولات IP نمی دانید
و از همه مهمتر نمی دونید وب سرور و دی انس سرور چی هست
من قصد بی ادبی نداشتم ولی شما گستاخانه صحبت کردید
شرکت لحظه دارای درجه یا گرید انفورماتیک 3 هست شما چه دارید
1 متر زبان بی ادب ؟
بنده که کوچک همه شما هستم دارای 2 لیسانس هستم و 10 مدرک بین المللی معتبر و همکارانم همگی از بنده از لحاظ علمی بالاتر هستند
خدمت شما عرض کردم که سرمایه شرکت عددی بالغ بر 25 میلیارد ریال است نه 25 میلیون ریال یا ماهی 50 دلار برای سرور
لحظه پیمانکار اولین سرور استریم زنده در ایران در گروه صنعتی ایران خودرو و طرف قرارداد وزارت رفاه , کمیته امداد امام خمینی , نیروی انتضامی و بیش از 70 شرکت معتبر خصوصی از جمله سانی و موج نور است
باز نیاز به رزومه دارید
پهنای باند اتصال فعلی 5 مگ از یک خط 3 مگ از خط دوم و 2 مگ ماهواره ای است
و دارای 64 IP از داتک 64 از turksat و 64 IP از Broadcast mohandislik ترکیه و امروز در حال انعقاد قراردادی که به مخیله شما نمی گنجد با سفارت ترکیه
اگر سوالی دارید که فکرتان را اذیت می کند معدبانه بپرسد تا جواب بگیرید وال اگر فکر می کند با سخنان صد من یک غاز کسی به شما باج می دهد که سخت در اشتباهید
البته من سخنان و اعتبار شما را از شورای عالی انفورماتیک سوال و در همین جا پاسخ استعلام را به نمایش خواهم گذاشت
از همه اینها گذشته شما هنوز نمی دانید که مشخصات ثبت شده در یک IP با کمتر از 1 دلار قابل تعویض به هر نامی است و هرگونه متنی را می توان در مدیریت IP برای آن نگاشت اما نیازی به این کار ها نیست
ما چیزی از کسی پنهان نمی کنیم
هرگونه تستی را بنده به عنوان یک عضو کوچک از خانواده لحظه در صورت برادر عزیزم آقای صادق که حق استادی بر گردنم دارند را در اختیار هر کسی که ایشان بگویند به مدت 1 سال قرار می دهم
نه بخاطر اینکه به شما چیزی ثابت کنم چون به این جمع و این فروم و مدیران این سایت احترام و ارزش قاعلم
بیایید بجای حدک حرمت به هم احترام بگذاریم و از هم علم و اخلاق بیا موزیم
الهی!
اسپایدرمن 4 به خدا سهم ما ایرانی هاست..نامریه اگه کس دیگه بسازتش

نمی دونم شما چرا اینقدر احساس دارید حاشیه برید و جواب ندید
اینجا به کسی توهین نشده...لطفا فرق نقد را با اهانت هم بفهمید

آره مشتری من به 50 تا نرسیده البته اگه 200 تاش رو به حساب نیاریم!

مدارک معتبر شما هم از نوع پاسخگویی کاملا روشنه!

در مورد سرمایه حرف جالبی زدی ..
ببین یه کاری کن شما که می خوای بری در بیاری ما کی هستیم و چی هستیم..
یه تحقیقی هم در مورد مدیران شرکت بکن..(خانم غلامی و آقای صادقی)

2 ملیلیارد هزینه کردین....درسته؟
برای کسی که 40% اراضی کشاورزی کل استان های خراسان رضوی جنوبی و شمالی رو داره مثل خرید آبنبات چوبی می مونه
وارد این بحث نمیشم چون بی اهمیت ترین قسمته کاره

جسارتا شما متر کردید زبون منو یا نه از همون فاصله تخمین زدید!

میگین کار فرهنگی ...بعید میاد وارز سرویس میدید؟
حرکت فرهنگتون همینه که آره....چه شود..

ببین ما میگیم قبول اطلاعاتی که میدی عین واقعیته
5 مگ؟
فکر نمی کنید خیلی بالاست...
از فردا ev1 و iweb و the planet که باید برن که سماغ بمکن..
مرد حسابی یه کم از اون استعداد مادر زادید استفاده کن...
یا این 5 مگی که ازش دم میزنی می خوای به مردم هاست بدی..
من روی 512 فقط 2 تا سایت ساده رو هاست کردم اسمشو گذاشتی کلاه برداری
کار خودت اسمش چیه؟

چقدر ساده خودشو تبرعه هم می کنه
به این میگین کلاهبرداری علنی!

ضمنا اگه شما اینقدر هزینه کرده باشید و برای منشیتون 512 تا پهنای باند بدید نیاز به آفتابه فروشی ندارید

اینقدر به یک مرکز داده در ایران برای سازمان های دولتی و پژوهشی نیاز هست که کار هاستینگ کردن مسخره به نظر بیاد
تازه اون همه افراد تحصیل کرده اونجا استخدام کردید بیان هاست بدن به مردم؟:lol:

خوشبختانه خودتون ...خودتون زیر سوال می برید...یه جوری مثل خودزنی ...اصلا نیازی نیست من چیزی بگم
شما همینجوری که داری اطلاعات جدید میدی همه چیز داره روشن میشه
حرف های تماما ضدو نقیض یه بار تایید می کنید یه بار تکذیب!
هر دفعه یه چیزی می گید و اونقدر هم تسلط ندارید رو بحث بتونید بحث رو به یه جایی هدایت کنید

هر چی دوست دارید بگید...آره اینجا همه گوسفنده جنبعالی خیلی حالیته!
منتها نمی دونی که یک سایت ساده ایرانی جدیدا حداقل ماهانه 50000 مگ پهنای باند مصرف می کنه!

عالیه..
یک دیتاسنتر با 5 مگ پهنای باند(به هر سرور 256 تا بدید خوبه....جواب میده)حالا می فهمم چرا به اینجا می گن ایران

شدیدا براتون آرزوی موفقیت دارم.. اما یه چیزی اگه اومدم پیشتون تورو خدا راهم بدید من تاحالا یک دیتاسنتر رو از نزدیک ندیدم آخه:cry:

شرم آور...شرم آور:sad:

ضمنا من دیگه هیچ پستی اسنجا نمیدم..
خوشبختانه برای ما و شور بختانه برای شما چرندیات شما که بر پایه های علمی هم استواره برای اهالی فن به پشیزی نمیرزه..
من به همه دوستان هم پیشنهاد می کنم ادامه ندن تا این تاپیک انفجاری و صد البته کمدی مطلق به تاریخ بپیونده...
حیفه که وقتمون صرف این موارد بشه

اجازه بدید این تایپک بره به جایی که عرب نی انداخت!

همگی موفق و پیروز باشید

lahzeh

New Member
متاسفم برای شما دو عزیز کم خرد این جور وقتها باید سکوت کرد چون دو دوست عزیز من ارزش وقت گذاشتن ندارند البته شما راست می گوئید من فارسی خوب نمی نویسم
ولی دوستان دیگر هر سوالی بپرسند به دیده منت پاسخ خواهم داد البته در سطح سواد خویش
اول بحث عرض کردم که لحظه نیاز به فروش هاست ندارد و این یک پروزه فرهنگی است, بنده به منظور رفع ابهامات پاسخ دادم به خواهش دوست بزگوارم امیر رضا
ولی پیشنهاد می کنم بجای حرف بیهوده زدن مطالعه بفرمائید
موفق باشید

kitiran

Active Member
Hostine.net و جــان
من هم مثل آقا پوریا دوست ندارم دخالت کنم. ولی نمی تونم.
اما اون زمانی که شما تازه شروع به فعالیت کرده بودین اگه یکی مثل شما اینقدر تو سر مال می زد و از اینجور کارهایی که تو پستاتون معلومه انجام می داد، فکر نکنم هاستینه ای وجود داشت و یا شما تجربه هاستینگ پیدا می کردین!!!!
من به عنوان یکی از مشتریان سابق شما بتون پیشنهاد می کنم که یه بار دیگه از اولین تاپیک پست شروع به خواندن بکنید.
شما هم که خیلی خارجی ها را دوست دارین پس هر چه سریعتر پولدارترشون کنید. ( هر چند که سرورز 24 زیاد ریشه خارجی ندارد)
به نظر من شما اگه به جای تو سر مال زدن حمایت می کردین اعتبارتون بیشتر می شد.
امیدوارم که ناراحت نشده باشید! اینها همه نظرات شخصی من بود. معمولا من رّک حرف می زنم. :wink:
پیروز و موفق باشید .

S4DEGH

Well-Known Member
این afagh هم گه دیگه تابلوی داستانش چیه....
اینم رو کنم؟؟؟؟
آبرو ریزی میشه ها....
بچه چي رو ميخواي رو كني ؟!
كوچولو همه ميدونن آفاق روي سرور وب رمز هست و پنلي هم گرفتم جون پول مفت نميخوام به اين چيز ها بدم ؛ (چه ربطي به سرور هاي خودم داره !؟ ).. و منم همين رو گفتم !! درست بلد نيستي متن من رو بخوني حرف زيادي نزن .. !! افتاد !؟
(دوتا سايت whois پيدا كردي .. سايت هارو مي سرچي فكر كردي خيلي بارت هست !؟ :lol: )

Hostine.net جان !
واقعا حيفه شما وقتت رو اينجا تلف ميكني .. برو به همون چند تا دونه مشتري هات برس !! نترس با اومدن اينها از مشتري هاي نامرئي شما كم نميشه !!
من واقع اموندم چقدر آدم ميتونه مغرور باشه .. بابا هنوز خبري نيست !

شما عرضه همين كار لحظه جان رو هم نداريد .. داشتيد ميكرديد !!!!

براي همين هست كه فقط بلديد تو سره مال بزنيد .. كسيكه عرضه داشته باشه ..... اينقدر چرنديات رو به هم نميبافه كه بخواد جو تاپيك رو بهم بزنه !!
گفتم .. بازم ميگم ما ايراني ها چشم نداريم پيشرفت همديگه رو ببينيم ... اين تعنه زدن نيست بلكه واقعيت هست !! خود منم همين هستم ولي سعي ميكنم نباشم !! يك نگاهي به انجمن هاي مختلف ببينيد .. 90% فقط منفي بافي و تو سر طرف زدن هست .... ولي از تعريف و تمجيد خبري نيست !!

متاسفم براتون ....!

Amir_Reza

Member
اول در مورد تست کردن اکانت!!!! من 1000 بار گفتم بازم میگم به ای دی من پی ام بدید!!!! چون مدیریت اینشکلی ه عهده منه!!

دوم در مورد قلت املاعی :D شما شمیشیرو از رو بستی داداش با این حرف های شما مگه ادم میتونه تمرکز کنه داداش من صادق راست میگه ما ایرانی ها چشم نداریم هم دیگه رو ببینیم!! به خاطر همین ایرن پیشرفت نیمیکنه!!!!

این afagh هم گه دیگه تابلوی داستانش چیه....
اینم رو کنم؟؟؟؟
آبرو ریزی میشه ها....

شما هم مثل بعضی از گروه ها حرف داری حذف بزن داداش من گفتم سرور وارز ارزون نگفتم خراب کردن هم دیگه!!!

لحظه گرامی
شما دقت کن

متمعن --> مطمئن
دی انس --> دی ان اس
انتضامی --> انتظامی
معدبانه --> مودبانه
قاعلم --> قائلم
حدک حرمت --> هتک حرمت

آقا شما تو یه پاراگراف متن 6 تا غلط املایی داری
چطور انتظار دارید ما باور کنیم که شما دو تا لیسانس و 10 تا مدرک بین المللی دارید

الان استادای دانشگاش چه عرض کنم تلویزون خودمون هم روزناتمه ها 100 تا قلت املاعی :razz: دارن!!!!

ببین یه کاری کن شما که می خوای بری در بیاری ما کی هستیم و چی هستیم..
یه تحقیقی هم در مورد مدیران شرکت بکن..(خانم غلامی و آقای صادقی)

شما با همون 2 تا سایتی که صادق گفت می توسنتی تلفن شرکت رو گیر بیاری و اینهمه فشار به خودت نیاری!!!!

هر کی اکانت تست میخواد به ای دی من پی ام بده به روی چشم!!!!!

Amir.Reza_M

موفق باشید به خدا گیج شدم :cry:

moein273

Member
یه اکانت تست دادن این برنامه ها رو نداره اگر خواستید بدید شاید بهتر میشد بحث کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا