سرور وارز ایرانی ((ارزون))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir_Reza

Member
اکانت تست دادم!!!
pe_faq: Salam
AmirReza: سلام
pe_faq: account e test roo serveretoon bedid !
AmirReza: شما؟
pe_faq: yeki az bax e pt !
AmirReza: مشخصات کامل بگيد
AmirReza: تا ثبت کنم
pe_faq: 4liloft !

خواستید بگید بازم میدم!!!

نمونه سایت وارزی که زدیم!!!

www.p30share.com

من روز جمعه از ساعت 7 صبح تا 3 بعد ظهر نیستم هرکی اکانت خواست از ساعت 4 در خدمتشون هستیم!!!!

آخرین ویرایش:

hostafarin

Member
با سلام .
این موضوع رو به طور کامل خوندم ،

امید وارم روزی برسه که ما هم در زمینه ی هاستینگ به امریکایی ها و کانادایی ها و اروپایی ها برسیم .
برای این دوستمون هم که برای بقای فرهنگ دارن دیتا سنتر وارز ( خلاف کاری ) راه میندازند آرزوی موفقیت می کنم .
اما دوست عزیز که دم از ایران و پیشرفت ایرانی میزنی ، هیچ میدونی چرا ایران در زمینه ی کلی کامپیوتری پیشرفتی نداره ؟؟؟ به خاطر وجود نداشتن قوانین اجرایی در زمینه ی کپی رایت .
ما هر چقدر هم که پیشرفته بشیم شاید در این زمینه در 10 سال آینده به حال حاظر روس ها برسیم looooooooooool]

هاستینه جان من کم و بیش از تجارب شما در زمینه ی راه اندازی سرور خبر دارم و خوشحال میشم که کمی از این اطلاعات رو در اختیار ما قرار بدید .
بنده شما و همکارانتون رو می شناسم و تمام حرف هاتون رو تایید می کنم .

موفق باشید .

moein273

Member
اکانت تست دادم!!!

خواستید بگید بازم میدم!!!

نمونه سایت وارزی که زدیم!!!

www.p30share.com

من روز جمعه از ساعت 7 صبح تا 3 بعد ظهر نیستم هرکی اکانت خواست از ساعت 4 در خدمتشون هستیم!!!!

به کی دادید ؟ به کسی از یک سایت دیگه اکانت میدید اینجا مطرح میکنید ؟ جالبه !

Amir_Reza

Member
برای این دوستمون هم که برای بقای فرهنگ دارن دیتا سنتر وارز ( خلاف کاری ) راه میندازند آرزوی موفقیت می کنم

فقط برای تشویق ایرانی ها برای خرید از کشور خودشون نه کشورهایی همچون روسه و چین! اونم به مدت محدود میفروشم نه زیاد!!!

moein273

Member
منم مدیر اولین فروم وارز فارسی ( pcseven.com ) و تنها تیم کرک ایران ( UnREal RCE ) هستم ( سایتی هم که معرفی کردید دیدم همون برنامه های فارسی که که کرک شده در سایتتون گذاشتید نمونه فعالیت همین تیم آنریل هست ) پس بهتره هاست شما رو تست کنیم و نتیجش رو اعلام کنیم

آخرین ویرایش:

sargardon

Banned
دوست غزیز من هاستینگ و جناب سرگردون
به قول معروف سنگ مفت گنجشک مفت
شما با این همه تجربه تعداد مشتریات به 50 هم نرسیده و متمعن باش که با بی ادبی و بی تربیتی کسی به آدم بها نمی ده
شما خیلی باید پشت درب شرکت لحظه بمونید تا یکی از مدیران جواب سلام بهتون بده( بخاطر بی ادبی )
ثانیا من در پستی خواندم که شما پهنای باند ISP که دارید 1 مگ هست و به مردم بیچاره با این مقدار کم سرویس می دهید به اصطلاح ای اس پی دارید!!؟ یعنی سیستم سال 1379 -1380
این پهنای باند مقداری است که من جهت رایانه های بخش منشی و فروش در نظر گرفته ام
معلوم است که شما چیزی راجع به روت ROUTE ها و ریورز دی ان اس و مقولات IP نمی دانید
و از همه مهمتر نمی دونید وب سرور و دی انس سرور چی هست
من قصد بی ادبی نداشتم ولی شما گستاخانه صحبت کردید
شرکت لحظه دارای درجه یا گرید انفورماتیک 3 هست شما چه دارید
1 متر زبان بی ادب ؟
بنده که کوچک همه شما هستم دارای 2 لیسانس هستم و 10 مدرک بین المللی معتبر و همکارانم همگی از بنده از لحاظ علمی بالاتر هستند
خدمت شما عرض کردم که سرمایه شرکت عددی بالغ بر 25 میلیارد ریال است نه 25 میلیون ریال یا ماهی 50 دلار برای سرور
لحظه پیمانکار اولین سرور استریم زنده در ایران در گروه صنعتی ایران خودرو و طرف قرارداد وزارت رفاه , کمیته امداد امام خمینی , نیروی انتضامی و بیش از 70 شرکت معتبر خصوصی از جمله سانی و موج نور است
باز نیاز به رزومه دارید
پهنای باند اتصال فعلی 5 مگ از یک خط 3 مگ از خط دوم و 2 مگ ماهواره ای است
و دارای 64 IP از داتک 64 از turksat و 64 IP از Broadcast mohandislik ترکیه و امروز در حال انعقاد قراردادی که به مخیله شما نمی گنجد با سفارت ترکیه
اگر سوالی دارید که فکرتان را اذیت می کند معدبانه بپرسد تا جواب بگیرید وال اگر فکر می کند با سخنان صد من یک غاز کسی به شما باج می دهد که سخت در اشتباهید
البته من سخنان و اعتبار شما را از شورای عالی انفورماتیک سوال و در همین جا پاسخ استعلام را به نمایش خواهم گذاشت
از همه اینها گذشته شما هنوز نمی دانید که مشخصات ثبت شده در یک IP با کمتر از 1 دلار قابل تعویض به هر نامی است و هرگونه متنی را می توان در مدیریت IP برای آن نگاشت اما نیازی به این کار ها نیست
ما چیزی از کسی پنهان نمی کنیم
هرگونه تستی را بنده به عنوان یک عضو کوچک از خانواده لحظه در صورت برادر عزیزم آقای صادق که حق استادی بر گردنم دارند را در اختیار هر کسی که ایشان بگویند به مدت 1 سال قرار می دهم
نه بخاطر اینکه به شما چیزی ثابت کنم چون به این جمع و این فروم و مدیران این سایت احترام و ارزش قاعلم
بیایید بجای حدک حرمت به هم احترام بگذاریم و از هم علم و اخلاق بیا موزیم

عزیز جان ما را اوس کردی؟؟؟؟
این چرندیات چیه سر هم کردی یک سری هم سرشون در نمیره باور می کنند...
شما مدارکتو بی خیال شو به من بگو ببینم زبان فارسی رو تاحالا پاس کردی؟خدا بگم چی کار کنه این معلم املاتو
مدارک رو به رخ ما نکش....
مشخص دیپلم هم ندارید چه برسه به لیسانس و ... مدارک بین المنلی؟؟؟
رفتین ccna رو دورشو گذروندی فکر کردی مردم اوسن؟
این چیه نوشتی بنده خدا :

پهنای باند اتصال فعلی 5 مگ از یک خط 3 مگ از خط دوم و 2 مگ ماهواره ای است
و دارای 64 IP از داتک 64 از turksat و 64 IP از Broadcast mohandislik ترکیه و امروز در حال انعقاد قراردادی که به مخیله شما نمی گنجد با سفارت ترکیه

من پیشنهاد می کنم کلن اینو پاک کن....حالا من سرم چیزی در نمیره هاستینه سرش در نمیره 4 نفر میان که سرشون دره عزیز....

دوست عزیز
شما کسی کم اطلاع تر از 4liloftگیر نیاوردی بهش اکانت بدی (البته اگه شما نمی خواهی به چند تا ادم حرفه ای اکانت تست بدی ان بحثش جداست)
اگه شما راست می گی به hostine.net ,و moein273 اکانت تست بده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا