سرور وارز ایرانی ((ارزون))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
دوست من...
اصلا شما درست می گی..
من متخصص نیستم..شما هستی!...اما یه چیزیو همه می دونیم
کشوری که بکبون نداره دیتاسنتر توش معنا نداره!
مگه طراح این دیتا سنتر ملی
که یک شبکه لوکال و محلی هست
و بهتر بگم اینترانت ملی
واسه اینترنتشم می تونی پل بزنی ...به همین راحتی
بزار 4 تا سند و رسیو از اینترنت نه از شبکه فیبر نوری ایران داشته باشی....اون وقت متوجه میشی که پرت چیه پهنای باند چیه

موفق و پایدار باشی!
روی این پایدارش مد~ بزار(;

ali-msh

Member
aaa یهویی این تاپیک چند صفحه شد
59.gif

یه چند تا نکته

برام خیلی جالب بود کی میگه تو ایران نمیشه سایت وارز راه انداخت یا سرور برای این کارها گرفت ؟؟؟

ما یک چند وقتی هست که هاست و سرور ایرانی هم میفروشیم و خوب دیتاسنتری که باهاش کار میکنیم هم خوب باهامون راه میاد و چه از لحاظ مالی هوامون رو داره اما انقدر مشکلات سر راه هست که هنوز روم نشده اینطوری علنا بگم هاست ایرانی میفروشم
بخاطر چی ؟
بخاطر اینکه رو سرور لینوکس نمیشه Cpanel نصب کرد
بخاطر اینکه به یوزرم نمیتونم پهنای باند بالا بدم
بخاطر اینکه قیمت پهنای باند چند برابر فلان کشور اروپایی یا امریکاییه پولشو کی باید بده ؟ یوزر
بخاطر اینکه یوزر ها میترسن از هاست ایرانی استفاده کنن

چندوقت پیش با بچه های فنی صحبت میکردم برای سرور هر کاری کردم 1 ترابایت بیشتر نتونستم بگیرم تازه این رو فیبر نوریه بیچاره ها اونام تقصیر ندارن
آدم میبینه همه دارن زحمت میکشن اما خوب اشکال جای دیگس

برای یک هاست Share معمولی کلی مشکل برامون پیش می یاد.هنوز شک داریم سرور از ThePlanet بگیریم یا نگیریم! یا Multacom ! با N سال سابقه هنوز برامون مبهم هستند و هنوزم کلی مشکل در مورد این سرورها و دیتاسنتر ها پیش میاد.حرف ahuray_mazdaa تایید می شه.باید چند ماهی منتظر باشیم!

سرور ها رو از بهترین دیتاسنترهای جهان می گیریم خیلی وقتها 2 روز طول می کشه یک قطعه رو عوض کنن،فکر نمی کنم تو ایران سریع تر باشن! (فکر کنم از اون بازیها می شه که درخواست قطعه می دن،بعد قطعه بعد از یک هفته به انبار ارسال می شه،بعد دریافت می شه و منتظر مسئول نصب و تعویض می شن،بعد یارو می یاد.می بینن قطعه اشتباهی خریداری شده،مراحل تکرار و در نهایت بخواییم خوب و مثبت فکر کنیم 10 روز قطعا سرور داونه!)

چرا انقدر منفی فکر میکنی کوشا جان
دیگه انقدر ها هم فاجعه نیست

ولی خوب جدا از این حرفها دست آدم اینجا بازتره تا فلان شهر امریکا

سلام
دوستان درسته حرفهای شما!
اما الان نه تو ایران بلکه میشه تو روسیه هم اگه آشنا دشاته باشی با 30-40 میلیون را انداخت!حالا این امیر آقای ما که می فرمایند دیتا سنتر دارن من 99.998% قبولش دارم که راست میگه!در ضمن تو ایران اینجوری مد شده!یه مثال واضح میزنم همه متوجه شیم!همه می دونم شلوار ترک بهترین شلوار اما اگه یکی شلوار مدل 1 رو بده 50.000 تومان یکی دیگه مدل 1 رو بده 10.000 ما 50 تومانیرو میگیریم چرا!چون تو ایران میگیم ممکنه ارزونه جنس خراب باشه!اما طرف با فکرش سود کم مشتریه زیاد میده!این آقا امیر هم اگه تا 4 ماه دیگه مشتریاش بالای 20 تا نشد هرکی هر چی خواست بگه بهم!

Pooriaf

Member
چرا ساز مخالف میزنید بیاد ببینید اگه مشکلی هست کمک کنید حلش کنید
بحث بیخود و بی جهت معنی نداره تو این مقطع

nima_pooji

New Member
سلام بابا چرا اينقدر زود قضاوت ميکينيد منم اول قبول نداشتم ولي اين ر يسک و کردم من ازشون هم هاست گرفت هم دومين خيلي هم راضي هستم تازه يه قالب توپ هم بهم دادن:d

lahzeh

New Member
با سلام مجدد
من متاسفام که بعضی از دوستان متاسفانه نمی دونم به چه علت سعی می کنند تو موضوعاتی واقعا نمی تونه بهشون ارتباط داشته باشه اظهار نظر غیر کارشناسی کنند
دوست عزیز من, از نوع سخن شما مشخص است که بسیار جوان هستید ولی اگر یک مقدار پخته تر فکر می کردید می دیدید که شرکتی با این یدو بیضا و سرمایه وپشتوانه با حرف منو شما فرقی به حالش نمی کنه ولی می تونه باعث دلسردی نمایندگان فعالی مثل امیر رضا جان بشه که یک سرویس ویژه رو درخواست کرده و در اختیارش قرار گرفته و در اخیار همه قرار داده
شما برای اینکه از پهنای باندو بک بن و این چیز ها بخوای ایراد بگیری می تونی در صورتی که دارای درجه علمی لیسانس یا بالاتر باشی ( البته این برای همه صادقه) تقاضای بازدید از محل دیتا سنتر و شرکت در سمپوزیومها و همایشهای علمی شرکت بکنی تا دعوت بشی و ببینی و در ثانی زمانی می تونی نفی کنی که اینقدر جرات داشته باشی که یک سرور تحویل بگیری و بقول خودت پیاده کنی و وسط ماه بگی من کمبود پهنای باند آوردم و این شرکت درغگو هست
بهتره بجای اینکه ساز مخالف بزنیم و اطلاعات غیر علمی و غلط به مردم بدیم با هم بحث علمی بکنیم و تست کنیم
و از همه مهمتر اینجا در مورد نحوه کار, تکنولوژی و سیستم کار صحبت کنیم و چقدر خوبه اگر شما دارای امکان یا اطلاعاتی هستید که با در اختیار داشتن امکانات سرمایه یا پهنای باند و غیره می تونید طرح خوبی رو ارائه بدید درخواست کنید تا در صورت عملی بودن بعد از کارشناسی در اختیارتون قرار بگیره و الا همه می تونند برند از دپلانت با ماهی 50 تا 100 دلار یه سرور اجاره کنند و اجازه بدند و شرکتی مثل سی پنل بدون در نظر گرفتن شخصیت ما مارو تحریم کنه و از افقانستان کمتر حسابمون کنه و هر وقت دوست داشت لایسنسمونو باطل کنه
پس بهتره بجای عیب و ایراد تست کنیم یا سوال و جواب علمی انجام بدیم
با تشکر از شما که با انتقاداتتون را ه گشا و راهنمای ما هستید.

آخرین ویرایش:

teamnet

Member
دوستان عزیزم من اطلاعات خاصی ندارم اما یه چیز می گم هیچ وقت زود و بی دلیل قضاوت نکنین ..

من هم می خوام ازشون هاست بگیرم چون قلبن به سرورهای وارز علاقه دارم ...

براشون آرزوی موفقیت میکنم و تشویقشون میکنم برای پیشرفت بهتر

سر سبز و استوار باشید ...

www.teamnet.ir

ali-msh

Member
lahzeh عزیز اگر منظورتون من هستم من رو یک یوزر که هاست ایرانی استفاده کرده به حساب بیارید کافیه

منی که تازه اومدم هاست گرفتم مشکلات رو میفهمم چه برسه به کسیکه بیشتر از من سواد داشته باشه

من اصلا به شما جسارت نکردم و در مورتون اصلا چیزی نگفتم دوست عزیز ، اگر حرفهام شما رو ناراحت کرده رسما پوزش میخوام

در آخر خوشحال میشم اطلاعات بیشتری داشته باشم از سرویس دهیتون

Amir_Reza

Member
lahzeh عزیز اگر منظورتون من هستم من رو یک یوزر که هاست ایرانی استفاده کرده به حساب بیارید کافیه

منی که تازه اومدم هاست گرفتم مشکلات رو میفهمم چه برسه به کسیکه بیشتر از من سواد داشته باشه

من اصلا به شما جسارت نکردم و در مورتون اصلا چیزی نگفتم دوست عزیز ، اگر حرفهام شما رو ناراحت کرده رسما پوزش میخوام

در آخر خوشحال میشم اطلاعات بیشتری داشته باشم از سرویس دهیتون

دوست عزیز حرفهای لحظه جان کلی بود

سرویس ها ما فعلا لینوکس تا 2 هفته دیگه لیسانس ویندوز رو هم میگیرم

فعلا به خاطر افتتاحیه قیمت های هاست وارز ارزونه ولی بعد از مدتی گرون میشه!!!

هاست های معمولی هم داریم

اگه اطلاعات بیشتری نیاز دارید به ای دی من پی ام بدید!!!!!

Yahoo ID: Amir.Reza_M

S4DEGH

Well-Known Member
كل تاپيك رو خوندم و فقط ديدم رفتار هاي بچه گانه خيلي ها هنوز ترك نشده !!

چرا دوست داريد فقط تو سره مال بزنيد !؟!؟!؟

همين Hostine.net !
خوشت مياد بيام كل اعتبار هاستت رو ببرم زير سوال !؟ اين رو بدون خيلي راحت ميتونم همچين كاري بكنم و در عرض مدتي همه مشتريهات رو بپرونم !!! پس ببين زير سولا بردن يك چيزي زياد سخت نيست !!
بجاي اينكه بشيني تو سره مال بزني كمي منطقي تر نگاه كن به قضيه !!

همين ما هستيم كه جلوي پيشرفت ايران رو ميگيرم .. چرا !!!
چون ميايم ميگيم خارج كارش درسته .. ايران هزاري هم كار كنه بهشون نميرسه ... مگه قبلا مثلا ديتاسنتر هاي آمريكايي حرف اول رو ميزدن ؟!
خوبه الان سرور هاي روسي دارن حرف اول رو توي امنيت ميزنن و هكراشونم كه دهن سرور هاي آمريكايي رو سرويس كردن !!
پس نگيد اينقدر !!

بياي كمي بهتر و با پشتيباني و تشويق بيشتر سعي در پيشرفت ايران بكنيم !!

ما ايراني ها چشم نداريم همديگه رو ببينيم !! تا يكي مياد يك چيز خوب معرفي ميكنه همه ميان تو سرش ميزنن .. چرا .. چون نميتونن پيشرفت رو ببين !
در صورتي كه اين طرز فكر غلط هست و بايد كمك كرد كه بهتر بشن ...!

يك نگاهي به تاپيك هايي كه ر مورد هاستينگ ها شده اگر بي اندازيد ميبينيد هركي اومده چيزي معرفي كرده .. كسائي كه هاست دارن ميان توسره مال ميزنن .. انگاري با اين كار مشتري هاشون زياد ميشه !!!
كسيكه كارش درست باشه ديگه به اين كاري نداره كه يك رقيب براش بياد يا نياد !!
مشتريش ثابت هست .

نمونش خود من !
با اينكه سرور اختصاصي زير دستم بود اونم نه يكي و دوتا !!
ولي جاي آفاق رو تكون ندادم .. دليلشم فقط يك چيز هست ... پشتيباني خوبي كه داشتن !
حالا بيام تو سرشون بزنم و ببرم اعتبارشون رو زير سوال !؟؟!!

كمي با ديد باز تر به قضيه نگاه كنيد و دنبال اين نباشيد كه اين رو بكوبيد تا خودتون بيايد بالا !! مطمئن باشيد تا كارتون درست نباشه .. هزاري هم همچين كارهايي انجام بديد پيشرفت نميكنيد !!

موفق باشيد .

به به
هر دم از این باغ بری می رسد!!!:neutral:
جناب صادق(پدربزرگ!)
تا حالا واژه بکبون به گوش مبارکتون خورده؟!

کشوری که حتی اینترنت خودش رو به صورت واسطه از دبی و ترکیه میگیره چه جوری می خواد با دیتاسنتر های قدرتمند دنیا رقابت کنه؟

شمایی که منطقی نگاه می کنی...کلی توانایی های بی نظیر داری بزرگانه هم به قضیه نگاه می کنی...جواب این سوال ناشیانه بنده رو بدید...:wink:

sargardon

Banned
...شعر که مالیات نداره....

amonhosting.com
primary name server = ns5.lahzeh.org

serial = 2007070200
refresh = 14400 (4 hours)
retry = 3600 (1 hour)
expire = 1209600 (14 days)
default TTL = 86400 (1 day)

amonhosting.com internet address = 213.207.222.208
amonhosting.com nameserver = ns6.lahzeh.org
amonhosting.com nameserver = ns5.lahzeh.org
amonhosting.com text = "v=spf1 a mx ip4:213.207.222.208 ?all"

;; QUESTION SECTION (1 record)
;; 208.222.207.213.in-addr.arpa. IN PTR

;; ANSWER SECTION (0 records)

;; AUTHORITY SECTION (1 record)
213.in-addr.arpa. 7200 IN SOA ns-pri.ripe.net. ops.ripe.net. (
2007070539 ; Serial
3600 ; Refresh
7200 ; Retry
1209600 ; Expire
7200 ) ; Minimum TTL

اوه اوه راستی...
اعتبارم رو از راهی که تو بدست اوردی بدست نیاوردم که تو و یا امثال تو فکرم رو مشغول کنه!:d

ali-msh

Member
مثل اینکه همه طرفدار سرویس های ایرانی هستن
ولی خوب همه طرفدارن کسی مشتری نیست

sargardon

Banned
مگه آبنبات چوبي هست !؟ كه با adsl بيارن روي نت ؟!

سرورشون تاييد شده هست !

اينجا رو ملاحظه كنيد .... ( من تا زير و بم رو نكشم بيرون هيچ وقت چيزي تاييد نميكنم :) )

http://afagh.biz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1650

اصولات ما عادت كرديم وقتي چيزي خدات تومن پولش باشه و پول خونش رو بگيرن فكر ميكنيم بهترين هست !! و وقتي يك چييز ارزون قيمت وارد ميشه .... همه فكر ميكنن بدرد نميخوره !

پارس آنلاين داره 100 مگ رو 145000 تومن ميده با 20000 تومن هم هزينه راه اندازي ... تازه مفت هم نمي ارزه ولي چون قيمتش گرونه همه فكر ميكن چخبره !

...شعر که مالیات نداره....

amonhosting.com
primary name server = ns5.lahzeh.org

serial = 2007070200
refresh = 14400 (4 hours)
retry = 3600 (1 hour)
expire = 1209600 (14 days)
default TTL = 86400 (1 day)

amonhosting.com internet address = 213.207.222.208
amonhosting.com nameserver = ns6.lahzeh.org
amonhosting.com nameserver = ns5.lahzeh.org
amonhosting.com text = "v=spf1 a mx ip4:213.207.222.208 ?all"

;; QUESTION SECTION (1 record)
;; 208.222.207.213.in-addr.arpa. IN PTR

;; ANSWER SECTION (0 records)

;; AUTHORITY SECTION (1 record)
213.in-addr.arpa. 7200 IN SOA ns-pri.ripe.net. ops.ripe.net. (
2007070539 ; Serial
3600 ; Refresh
7200 ; Retry
1209600 ; Expire
7200 ) ; Minimum TTL

اینجارو هم ببین دکتر جان که زیرو بم و می کشی بیرون
البته اگر سرت در میره...

inetnum: 213.207.220.0 - 213.207.223.255
netname: ROHAM-ADSL-DS2
descr: DATAK DSL Users - DS2
country: IR
admin-c: DBO1-RIPE
tech-c: DBO1-RIPE
status: ASSIGNED PA "status:" definitions
mnt-by: MNT-DATAK
source: RIPE # Filtered

role: DATAK Backbone Operations
address: DATAK Network Operations Center
address: No 16 - Ebne Yamin St - North Sohrevardi Ave
address: Tehran - IRAN
phone: +98 21 8873 8844
fax-no: +98 21 8851 2644
abuse-mailbox: [email protected]
remarks: Operational issues: [email protected]
admin-c: BF4435-RIPE
admin-c: BKRD911-RIPE
tech-c: BF4435-RIPE
nic-hdl: DBO1-RIPE

% Information related to '213.207.220.0/22AS25124'

route: 213.207.220.0/22
descr: Datak
origin: AS25124

sargardon

Banned
این afagh هم گه دیگه تابلوی داستانش چیه....
اینم رو کنم؟؟؟؟
آبرو ریزی میشه ها....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا