ساخت وبلاگ در فلش

phoyo_live

Member
سلام به دوستان عزیزم . همونطور که میدونید ما میتونیم یه فایل TEXT رو از بیرون تو فایل فلش لود کنیم و خوبیش هم اینه که میتونیم هر وقت دوست داشتیم بدون تغییر دادن کل فایل فلش و یا اصلا" استفاده از فایل fla متن رو تغییر بدیم مطمئنم اینکارو رو تا حالا دیدید و امتحان کردید . من به دنبال یه چنین چیزی هستم برای زبان فارسی یعنی یه text بذاریم تو فولدر ایندکس سایت و هر وقت خواستیم مطلب جدیدی رو واردش کنیم و اونهم بصورت خودکار تو فایل فلشمون لود بشه . من با این قضیه خیلی مشکل دارم و واقعا" نیازمندشم . نمونه کار هم دیدم ها ، یکی اینکار و میکنه اما دیگه بهش دسترسی ندارم تا ازش بپرسم چطور انجام میده. ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی بکنید.

آخرین ویرایش:

hasteem

New Member
به نظرم اگه از farsi style و سمپل هاش استفاده کنی نتیجه بگیری
اگه لینکشم پیدا نکردی
www.farsistyle.com
امیدوارم کارت راه بیفتد

UnknownUser

Well-Known Member
اگه منظورتون اینه که با نمایش فارسی مشکل دارین همون طور که دوستمون گفت می تونین از ماژول هایی که برای این کار ارائه شده استفاده کنین مثل :pTC,FlashRTL,FarsiStyle

phoyo_live

Member
سلام و ممنون. نه دوستان من دنبال کامپوننت فارسی نیستم ، این کامپوننت هارو دارم ، ببینید شما میتونید یه فایل text ( همین تکست خود ویندوز که تو راست کلیک موس هست ) ایجاد کنید و با یه سری کد لینکش کنید به کارتون بعد swf کار رو کنار این تکست میذارید تو یه فولدر ، حالا هر وقت متن تو تکست رو ( که در محیط ویندوز هست نه تو فایل باز شده فلش) عوض کنید و فایل swf رو اجرا کنید ، متن تو جای خودش در فایل swf نشان داده میشه ، یعنی فایل فلش محتویات فایل text رو میخونه و نشون میده . حالا من یه همچین چیزی برای فارسی نویسی میخوام یعنی بشه راحت فارسی رو واردش کرد ( تو فایل تکست) و خود فایل فلش هر دفعه بخوندش ، کار شدنی هم هست ، دیدم اما همونطور که پیشتر گفتم به کسی که ازش استفاده کرد دسترسی ندارم. بازم ممنون.

Phonix_NL

Active Member
کار مشکلی نیست
فلش قادر فایلهای txt رو بخونه خوب برای اینکار از طریق
NotePadیا هر برنامه دیگه فایل تکست فارسیتو به صورت txt و با یونیکد ذخیره کن
بعد با یکی از کامپوننت های فارسی(فکر کنم فارسی استایل بهترین باشه توی این مورد) در فلش
تکست فیلدت رو تعریف میکنی و از طریق یه لودر محویات فایل رو میخونی و داخل تکست فیلدت میریزی

اینم مثال و نمونه کار از سایت فارسی استایل
دقیقا همین موردی هست که میخوای البته با اکشن اسکریپت 3 هستش

فکر کنم کاملا مفهوم باشه سورس رو دقیق نگاه کن دستت میاد
ضمنا به فایل تکست همراه نگاه کنی میبینی به صورت یونیکد سیو شده

یا حق

پیوست ها

• AS3_Sample.rar
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 22

phoyo_live

Member
کار مشکلی نیست
فلش قادر فایلهای txt رو بخونه خوب برای اینکار از طریق
NotePadیا هر برنامه دیگه فایل تکست فارسیتو به صورت txt و با یونیکد ذخیره کن
بعد با یکی از کامپوننت های فارسی(فکر کنم فارسی استایل بهترین باشه توی این مورد) در فلش
تکست فیلدت رو تعریف میکنی و از طریق یه لودر محویات فایل رو میخونی و داخل تکست فیلدت میریزی

اینم مثال و نمونه کار از سایت فارسی استایل
دقیقا همین موردی هست که میخوای البته با اکشن اسکریپت 3 هستش

فکر کنم کاملا مفهوم باشه سورس رو دقیق نگاه کن دستت میاد
ضمنا به فایل تکست همراه نگاه کنی میبینی به صورت یونیکد سیو شده

یا حق

بله ممنون دیدم فایل هارو و دقیقا" همون چیزی بود که میخوام اما یه ایراد داره اونم اینه که من میخوام متن رو خودش خود به خود لود کنه در این نمونه باید حتما کلید genertor_btn ریلیز بشه . میتونید شما دستوراتش رو طوری بنویسید که خودش بصورت خودکار هر دفعه که باز میشه متن تو تکست رو لود کنه ؟؟ فونت و سایز نوشته هم همیشه یه اندازه باشه ؟؟؟ ممنونتون میشم.

جدیدترین ارسال ها

بالا