.: رای گیری مسابقه من و مجید آنلاین! :.

Sherlock_Holmes

Active Member
دوست عزیز ممنون از توجهت...
درست میگی اما راههای دیگه ای هم برای تشخیص دو یا چند یوزری بودن افراد برای ما وجود داره که با اون روشها این مسایل رو کنترل میکنیم...
بعد از رای گیری به همش رسدیگی میشه و کاربران متخلف هم باهاشون برخورد میشه...
ضمن اینکه همونطور که قبلا هم توی قوانین گفتیم رای گیری 50% با رای دوستان و 50% هم با نظر و رای مدیران انجام میشه.. ممکنه کارها بعد از بررسی توسط داوران امتیازهاشون بالا پایین بره و صرفا با تعداد رای ها برنده ها مشخص نمیشن...

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام و خسته نباشید به همه دوستان. یه انتقاد دارم در مورد نحوه رای گیری. من با این جور رای گیری موافق نیستم. مخصوصا با "50% با رای دوستان و 50% هم با نظر و رای مدیران". من هر چند به نظرات دیگران اهمیت می دم و براشون ارزش قائل هستم اما نظر بیشتر اونها رو در مورد کار دوستان منصفانه نمی دونم. مثلا دوستای خودم، دوستهایی که من ازشون خواستم توی رای گیری شرکت کنن به علت دوستی با ما و لطفی که به من داشتن امتیاز ده رو به من دادن در صورتی که به دیگران امتیاز پایین تری رو دادن. در مورد دیگران هم شاید این مورد اتفاق افتاده باشه. توی این امتیاز دهی عامل دوستی مشکل ایجاد کرده و امتیاز های صحیح به کارها داده نشده برای همین من معتقدم باید در امر رای گیری تجدید نظری بشه و کارهای دوستان رو تعدادی از بزرگان و استاد های سه بعدی سایت نقد و امتیاز دهی کنن و اگر روی نظر بازدید کنندگان هم درصدی اختصاص یافته شد درصد پایینی باشه تا عدالت رعایت بشه.
از همه ی دستن در کاران برگزاری مسابقه تشکر، از همه به خاطر جسارتم شرمنده اما چیزی بود که به نظرم مشکل داشت و باید گفته می شد.
فعلا بای.

Farrokh

Active Member
من هم با این پیشنهاد موافقم

یه پیشنهاد هم دارم که چند تا از کاربر های خوب و خوش فکر سایت رو هم به هیئت داوران اضافه کنیم (این جوری نتایج دقیق تری به دست خواهد اومد )

این دو کار می تونه مورد نظر سنجی قرار بگیره و اگه مثلا بیش از 75 درصد بچه های شرکت کننده در مسابقه با اون موافق بودند اجرا بشه

البته تصمیم با مدیران هست

Mr.Steres

Active Member
دوستان شماردن این ارا کار خیلی سختی است ! بهتر نبود از بچه های طراحی وب کمک می گرفتید یه سیستم نظر سنجی می نوشتن براتون با امکان سیو ای پی که کسی چند بار نظر نده ! یا من خودم انجام می دادم ! اینطوری احتمال خطا و تقلب می ره بالا البته مدیران بهتر دانند موفق باشید

:there: 

hellboy3d

Member
سلام
ولی به نظرم دیگه خیلی طول کشیده .همین روش رو شما ادامه بدین خیلی عالیه مدیران سایت هم صاحب نظر هستن و همه ی بچه هارو می شناسن پس صلاحیت کامل دارن
موفق باشین

Sherlock_Holmes

Active Member
دوستان اینجا تاپیک رای گیری هست لطفا پیشنهاداتتون رو توی تاپیک اصلی مسابقه بیان کنید...

من متوجه نشدم مساله ی دوستی مشکل ایجاد کرده یعنی چی! شاید مشکل چیز دیگه ای بوده...
بهر حال بخش سه بعدی دو تا مدیر داره الان.. قبلا یه مدیر داشت و مسابقات همینطوری رای گیری میشد... الان با دوتا مدیر قطعا نتیجه ی بهتری خواهیم گرفت و مطمئن باشین بررسی داوران روی کارها اینقدر دقیق خواهد بود که سلیقه ای امتیاز دادن بعضی از رای دهندگان توش بی تاثیر خواهد شد.. از اول هم قرار نبود کسی رای بده اما ما گفتیم کاربران بخش سه بعدی صاحب نظرند و بهتره روی کار دوستاشون رای بدن... کما اینکه بعضی امتیازها که با همراه با توضیحات بودند واقعا کامل بودند...

هر جوری که رای گیری انجام میشد این مسایل توش بوجود میومد...
در کل هیچ تغییری در روند رای گیری ایجاد نخواهد شد...

جدیدترین ارسال ها

بالا