.: رای گیری مسابقه من و مجید آنلاین! :.

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام دوستان...

بالاخره این مسابقه به نقطه ی رای گیری رسید...
قبل از اینکه شرایط رای رو دربارش صحبت کنیم چندتا نکته هست که میگم..
ما تمام سعی خودمون رو کردیم تا مسابقه از حالت خشک و تکنیک صرف بیرون بیاد و اهمیت ایده و پردازش ایده توش نمایان بشه.. اینکه چقدر در این راه موفق بودیم رو نمیدونم اما میدونم که کاستیهایی هم داشت... کلا تلاشی بود در جهت رشد... و انتظار تطبیق صد در صدی باهاش رو نداشتیم...

بهرحال تقلید مرحله ای از رشد در هنر هست و زمانی این مرحله باید تمام بشه و من فکر میکنم این زمان برای هنر گرافیک سه بعدی در مجیدآنلاین فرارسیده.. البته ما در مسابقات آینده باز هم به روشهای گذشته باز خواهیم گشت تا خسته نشیم اما اینچنین موضوعاتی رو هم کنار نخواهیم گذاشت..
از حالا برای دوستانی که بهشون قول داده بودیم مسابقه ای بذاریم که انیمیشن توش باشه اینرو بگم که در بخش مسابقات کوچک و بعد از این مسابقه برگزارش خواهیم کرد..
ما سر قولمون هستیم کلا...! :wink:

بهرحال از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردند و سعی خودشون رو کردند که هنرشون رو با موضوع تطبیق بدن یا از مسیر تقریبا مبهمی عبورش بدن ازطرف خودم و امین تشکر میکنم...

و اما رای گیری..
خب.. ما از همون روش رای گیری که تجربش رو توی مسابقات کوچک داشتیم استفاده میکنیم..
یعنی امتیاز دادن به تمامی کارها...

دوستان در پست بعدی میتونن کارهای نهایی دوستان رو ببینن و رای بدن...
فقط دو نکته رو حتما رعایت کنید...
اول اینکه رای شما برای دوستانی که کار رو اجرا کردن اهمیت داره... پس تمام چیزهایی که در کل دوره ی سه بعدی زندگیتون(!) فرا گرفتید رو به کار ببندید و کار رو با قدرت پیش خودتون نقد کنید و بعد بهش رای بدین...
از امتیاز پایین دادن هم نگرانی نداریم... اینجا بدون تعارف و بدون توجه به سوابق کاری قبلی هر کس به کارها امتیاز میدیم...

نکته دوم اینکه در این مسابقه ایده نقش اساسی داشته... هرچند امتیاز به تکنیک رو فراموش نمیکنیم اما از دوستان میخوام که پیوند بین ایده و اجرا رو هم فراموش نکنند...
این سوال که "خب این چه ربطی به مجید آنلاین داره؟" حتما توی ذهن همه پیش خواهد اومد...
من پیشنهاد میکنم این سوال رو زیاد جدی نگیرید! چون بهرحال مجیدآنلاین برای صاحب اثر این شکلی بوده که اجرا شده..! ما طرح رو بعنوان بیننده بررسی میکنیم تا ببینیم نمادهای فروم در اون به چه شکلی وجود داره.. و آیا به بهترین شکل اجرا شده یا خیر...
اگر طرحی برای شما زیباتره حتما اون طرح برگزیده تره...
اینها صرفا پیشنهاد بود...
پس ما به ایده و تکنیک همسو و قوی رای میدیم...

خواهشا دوستان تا پایان رای گیری این کد رو توی امضاشون قرار بدن تا بقیه دوستان هم آگاه بشن:

qzkh5qnjoobw39ncjmmv.gif

HTML:
[URL="http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=122797"][CENTER][IMG]http://img98.com/images/qzkh5qnjoobw39ncjmmv.gif[/IMG]
[/CENTER]
[/URL]

-------------------------

نکات و شرایط:

1. از بین 1 تا 10 به رندرها امتیاز میدیم...

2. به ترتیب قرارگیری رندرها شماره میدیم نه به ترتیب بیشترین امتیازات... اینجوری شمارش هم راحتتره.. یعنی:

رندر شماره 100 = 5
رندر شماره 200 = 2

3. اگر توی امتیاز دادن بین مثلا 2 و 3 شک دارید امتیاز رو به 2.5 تغییر بدید اما از امتیازهای اعشاری مثل 2.3 یا 2.9 خودداری کنید...

4. اگر رندری براتون خیلی زیبا بود حتما نکات برجستشو بگید... و یا برعکس نقاط ضعف رو... (این البته کاملا اختیاری هست و فقط برای تشویق دوستان هست...)

5. امتیاز 0 اصلا نداریم و کمترین امتیاز 1 هست...

6. در امتیاز دهی به هیچ رندری رو از قلم نندازید... همه رندرها رو لطفا امتیاز بدید... حتی اگه شده همشونو 1 بدید اینکارو بکنید...

7. در رای دهی نیازی به نام بردن از شرکت کننده ها نیست... صرفا شماره طرح کافیه... با همون قالبی که گفته شد...

8. برای جلوگیری از شلوغ شدن و متعدد شدن بیمورد صفحات برای تایید نظر همدیگه و نیز تشکر از رای همدیگه از دکمه تشکر استفاده کنید... (تاکید میکنم، دکمه تشکر...)

9. در طول زمان رای گیری هیچ پستی مبنی بر شمارش تعداد نسبی آرا در تاپیک زده نشه....

10. دوستان شرکت کننده در مسابقه میتونن به خودشون رای بدن و از اینکه به خودشون 10 امتیاز بدن اصلا نگران نباشن...

11. لطفا تمامی دوستانی که از این تاپیک بازدید میکنن سعی خودشونو بکنن در رای گیری شرکت کنند...

12. بعد از اتمام رای گیری و شمردن رای دوستان، نظر مدیران هم روی امتیاز نهایی لحاظ خواهد شد...

13. زمان رای گیری از امروز 88/4/5 جمعه تا 12 شب چهارشنبه 88/4/10 خواهد بود...
------------------------------------

یکی از طرحها هم که کار امین عزیز هست در رای گیری شرکت میکنه اما بصورت تشریفاتی... و در عمل در نتیجه نهایی شرکت نخواهد کرد چون داور هست... امین طبق صحبتی که قبلا کرده بودیم مثل همیشه برای همراهی دوستان گل تصمیم به اجرای این کار گرفت که ازش تشکر میکنم...:rose:

خب...
دوستان شروع کنند...

30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
از بین 27 شرکت کننده کار 12 نفر از دوستان با اعلام خودشون بعنوان کار نهایی برای رای گیری قرار گرفت..
دوستان رای دهنده ی عزیز بدلیل سرعت پایین اینترنت عکسهای کوچک از هر رندری رو قرار دادیم، بدیهیه که اکثر رندرها در این سایز جزییات خودشون رو نمایش نمیدن، بنابراین دوستان روی عکسها کلیک کنند تا رندرها رو در سایز اصلی خودشون ببینند...
در صورتیکه باز هم مشکلی بود با دانلود فایل زیر میتونید تمام آثار رو همراه با شماره ای که برای رای دهی نیاز دارید و نیز آدرس تاپیک مربوط داشته باشید:

>> دانلود با حجم 4.7 مگ

آثار دوستان عزیز به ترتیب حروف الفبای نام کاربری:

رندر شماره 1

بدون عنوان

علیرضا (ali_118)

............................................................................​

رندر شماره 2

Majid Online Modern castle

amin4d

رندر شماره 3

کار مدیرا ؟!

محمد امین کمال وندی (amin2001)

رندر شماره 4

دنیای مجازی(مجیدآنلاین)

بهنام نیک فر(BEHNAM)

رندر شماره 5

گوشه ای از نظام مجید آنلاین

بهروز پولاد رگ (behrouzpc)

رندر شماره 6

فرا روو!

فرخ تابنده(f_tabande)

رندر شماره 7

Prince Of Persia

عادل(H.S)

رندر شماره 8

The New World Of The Majid Online

امین میر(hellboy3d)

رندر شماره 9

::Majid Online Island::

محمدرضا خطیبی(mrkay)

رندر شماره 10

Blue Spammer

نوید دادگر(Navidmilan)

رندر شماره 11

MicroMacro

Sawper

رندر شماره 12

مدال مجیدآنلاین

ایمان شیرانی (shirani)

Color Room

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بسم الله دوستان
اگه غیرت مجید آنلاینی دارید توی رای گیری شرکت کنید

1 - 3
2 - 6
3 - 5
4 - 3
5 - 10 (شماره 5 کار بنده است)
6 - 6
7 - 4
8 - 6
9 - 7
10 - 8
11 - 7
12 - 2

.:. soroosh .:.

Active Member
با اجازه دوستان ، اول خسته نباشید میگم به تمام عزیزانی که تو این مسابقه زحمت کشیدن چه شرکت کننده‌ها و چه مدیران و برنامه ریز ها و ...
تاپیک‌های مسابقه را دنبال میکردم اما خب فرصت برای گفتگو و ... نبود .
چند نفر هم کارهاشون به انتها نرسید که خیلی دلم سوخت ، کاش اون ها هم یه خورده بیشتر وقت میزاشتن و ...
از این حرفا که بگذریم کار همه عزیزان خوب بود و هر کدوم به نوعی پیشرفت را در دوستان نشون میداد .
به نظرم اگه قرار باشه امتیازی که میدم بین ۱ تا ۱۰ باشه حداقل امتیاز را من با اجازه ۵ میگیرم ، یعنی ۵ امتیاز به همه به دلیل زحمتی که برای اجرا و ایده و کلا شرکت در مسابقه داشتن میدم پس ...
بریم سراغ نظر بنده :

شماره رندر = امتیاز

1= 5
2= 6
3= 7
4= 7
5= 5
6= 8
7= 7
8= 7
9= 7
10= 7
11= 9
12= 6

اینقدر این اعداد را بالا پایین کردم که خودم متوجه نشدم چی کار کردم :d
ببخشید دیگه رای‌ دهی از شرکت در مسابقه سخت‌تره ...
امیدوارم همیشه شاهد پیشرفت دوستان عزیز باشیم .

aliReza

Well-Known Member
شماره = امتياز

1=2
2=4
3=5
4=9
5=3
6=9
7=4
8=4
9=8
10=6
11=8
12=7

يه نيم ساعتي فقط داشتم عدد ها رو بالا پايين ميكردم، خيلي سخته انتخاب :lol:
كجاييد؟ مجيد انلايني ها؟ بشتابيد به سوي ريتينگ! :rose:
قربان همگي، عليرضا :rose:

farshad evil

New Member
نمیدونم منم میتونم رای بدم یا نه. ولی انقدر کارها قشنگ بود که دلم نیومد رای ندم.
شماره = امتیاز

1=6
2-9
3=8
4=6
5=6
6=7
7=9
8=8
9=9
10=8
11=10
12=7

آخرین ویرایش:

H.S

Member
شماره 1 : 4
شماره 2 : 4
شماره 3 : 9
شماره 4 : 5
شماره 5 : 8
شماره 6 : 9
شماره 7 : 10
شماره 8 : 7
شماره 9 : 9
شماره 10 : 6
شماره 11 : 5
شماره 12 : 4

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
آرای من

سلام به همه دوستان مجید آن لاینی ...

چه اونایی که شرکت کردن و طرحشونو تموم کردن
چه اونایی که شرکت کردن و حالا به هر علتی نتونستن طرحو تموم کنن
چه اونایی که مثل من خیلی می خواستن شرکت کنن اما یه سری مشکلات ریز و درشت مانع شد
و چه اونایی که اصلا نه شرکت کردن نه قصد شرکت کردن داشتن اما درباره طرح های دوستانشون نظر میدادن

همتون خسته نباشین .... یه تجربه بسیار مفید رو پشت سر گذاشتین ...
و به مدیران محترم علی الخصوص ایمان و امین عزیز که در برگزاری مسابقه سنگ تمام گذاشتن هم دوباره خسته نباشین میگم ... مرسی از این همه تلاش

خسته نباشین به خودم که این همه رو دارم تایپ میکنم :lol:

خب حالا رای های من :cool:
من رای هامو به این صورت میدن 5 نمره تکنیک و 5 نمره به ایده و نحوه پیاده سازی

رندر شماره 1 امتیاز من : 7.5
کار جالبی شده ... در عین حال که بسیار ساده است اما یه حالت کار استدیویی داره ... به جزئیات خیلی خوب دقت شده ... مثلا توی بورد ، اعلامیه تاریخ مهلت ارسال آثار با خودکار خط خورده و تمدید شده !! خیلی برای من جالبه که تا این حد به جزئیات دقت شده ... کادر بندی و کلا نمای کار یکم مورد داره و باید بهتر کار میشد و کار می تونست شلوغ تر بشه تا فضای یک بخش طراحی رو بهتر تداعی کنه ....

رندر شماره 2 امتیاز من : 9
همیشه پیاده سازی قلعه های خفن برای من خیلی جالب بوده ... کار چیدمان جالبی داره و خیلی خوب هم اجرا شده ... عناصری که در بک گراند هستن کار رو حرفه ای نشون میده .... اون کاربری که بن شده هم باید بهتر نشون داده میشد :lol: .... یه چیزی که خیلی من ازش خوشم اومد یه استایل رنگ بندی واسه عناصر قلعه بود از اون کشتی فضایی تا ساختمان قلعه ... خیلی جالب پیاده سازی شده ....

رندر شماره 3 امتیاز من : 7
کار حالت فانتزی خیلی قشنگی داره ... اجرای نسبتا قوی داره اما من نتونستم ربطی به مجیدآن لاین توش پیدا کنم :-?.... اون پرنده آتشین خیلی قشنگ پیاده سازی شده ... اون آتشی که دورش رو گرفته خیلی جالب از کار دراومده ....

رندر شماره 4 امتیاز من : 8
کار بسیار جالبی شده ... پیاده سازی آسفالت کثیف خیلی قشنگ شده ... اون مزراع اطراف جاده هم نسبتا خوبن و جزئیات بالایی توش داره ... مدل کاراکتر خیلی خوبه اما به نظر من پیاده سازی سر بیشتر ترسناکش میکنه تا یه مدل قابل تعمیم برای همه ... ضمن اینکه حالت بال و کلا کل مدل در تمام مدل های یکسان است که از جالب شدن کار کاسته میشه ... التبه مشکلاتی در فوکوس و نورپردازی وجود داره که به خاطر بقیه موارد مثبت کار زیاد به چشم نمیاد...

رندر شماره 5 امتیاز من : 8.5
خیلی بامزه شده ... طنز از سر و روش می باره .... اما ای کاش به جای قرار دادن چندتا تصویر اینطوری ، یه سری ار همین کارها مثل فرار کردن رو در اسنپ شاتهای مختلف کنار هم قرار داده میشد .. اینطوری واقعا جالب میشد ... البته این کار بیشتر پینتینگ هست تا سه بعدی :-?

رندر شماره 6 امتیاز من : 10
یه کار واقعا مفهومی .... عناصر همشون به دلیلی ایجاد شدن ... و این کارو لذت بخش میکنه ... البته همونطور هم که قبلا به فرخ عزیز گفتم این طرح دارای ایرادهایی در پیاده سازی در عالم واقعیت داره ... یعنی رئال نیست ... اما چون منظور طراح ایجاد یک سمبل از فناوری یه این ایراد وارد نیست ... مدل های روبوت ها نسبتا خوب کار شدن ... رندر کار یه حالت کارتونی داره و زیاد طبیعی نیست ... اما در کل کار بسیار جالبی شده ...

رندر شماره 7 امتیاز من : 8
یه طرح فانتزی با پیاده سازی نبستا قوی ... به نظر من این طرح اگر کمی بیشتر رو جزئیاتش دقت میشد خیلی بهتر از کار در میومد ... به نظر من بزرگترین مشکل طرح متقارن بودن همه چیز غیر از قوری شاهه .... همه چیز در یک تقارن کاملا آینه ای قرار گرفته که می تونست اینطوری نباشه .... تکسچرها بسیار خوب و به جا ایجاد شده اند ....

رندر شماره 8 امتیاز من : 9
یکی از کارایی که پتانسیل بسیار بالایی در کسب امتیاز های بالاتر داشت ... ایده و کانسپت بسیار جالبی داره ... یه فضای در هم و برهم و شلوغ که هر عنصری در حال کار خودشه ... اما پیاده سازی باید جالبتر میشد ... باید تو کار مه که عنصری جدا ناپذیر از پنین فضاهاست قرار می گیرفت ... و بکگراند تیره تر کار میشد ... البته دوربین هیچ فوکوسی نداره که با توجه به چنین نمایی حتما بکگراند تار میشد ...

رندر شماره 9 امتیاز من : 9
پیاده سازی بسیار زیبای کار .... یه حالت جدا بودن از همه چیزو نشون میشده ... خودکفا بودن رو القا میکنه ... اجرای کار هم بامزه شده ... نور پردازی هم متناسب یه کار فانتزی هست .... اما بزرگترین مشکل اینه که هیچ کسه دیگه ای در این جزیره نیست که این کار می تونست دلیلی داشته باشه ....

رندر شماره 10 امتیاز من : 9.5
خیلی بامزه شده ... حالت نگاه ساده و کمی متعجب کاراکتر ... شکم قلمبه :wink: .... حالت و اندازه دستها .... شکل پاها ... همه و همه به جا هستند ... برای یه کاراکتر واقها خوب پیاده سازی شده

رندر شماره 11 امتیاز من : 10
یه کار زیبای دیگه واقعا یه نگاه متفاوت رو نشون میده ... کره مجید آن لاین !!! کار علاوه بر اینکه حالت فانتزی داره اما بخش های مجید آن لاین رو نشون میده .... همچنین وب و سایر سایت های دیگه هم نشون داده شدن که بسیار جالب از کار در اومده ....

رندرهای شماره 12 امتیاز من : 8.5
مدال زیاد به نظر من به مجید آن لاین ربطی نداره و در باره کار بعدی نظر میدم
خیلی جالبه ... یه پیاده سازی که کاربرها رو نشون میده ... رندر زیبایی هم داره اما یه مشکلی هست به نظر من ... تمام سطلها عینا مثل همن و محتویاتشون هم ، دقیقا هم اندازه ... این یه حالت غیر طبیعی رو نشون میده .... به نظر من اگر سطلها یک فرسوده تر ، رنگهای متفاوت تر و با مقادیر مختلف کارو خیلی زیباتر می کرد

خب این از آرای من ... امیدوارم مفید بوده باشه !!
دوستار همه مجید آن لاینی ها
متین نخل احمدی

hellboy3d

Member
سلام به همگی
1 = 4
2 = 6
3 = 10البته کار امین همیشه 20ته
4 = 5
5 = 4یه سوال این کار اصلا 3d؟؟؟؟؟؟
6 =راستش من نمیبینم -7
7 = 6
8 = اصلان رای نمیدم:D
9 =6
10 = 8
11 = 10
12 = 3
موفق باشین

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
با سلام،
به ترتیب امتیاز می دم.
1= 5 امتیاز کارت بیش از حد ساده ست، اما تکنیکت خوبه.
2=10 امتیاز (کار خودمه) کار خیلی مضخرفیه، اگه می دونستم این قدر کارهای با رنگ شاد رو دوست دارید حتما توی تکسچر و متریالش تجدید نظر می کردم اما به نظر خودم همین بهتر اومد.
3=5 امتیاز ایده خیلی خوبه ولی پیاده سازیش می تونست بهتر باشه.
4= 6 امتیاز کار قشنگی شده ولی جای کار بیشتری داشت و باید جزئیات بیشتری رو توش می آوردی.
5=5 امتیاز طرحت خوبه ولی کار آخرت باید یه صحنه می بود که اینجا فقط چند تا طرحه.
6=7 امتیاز ایشون هم که نیاز به تعریف نداره کارشون عالیه از نظر اجرا، اما من زیاد با ایدش موافق نیستم.
7=6 امتیاز کارتون از نظر تکنیکی خیلی عالیه و من ایده یا هدف خیلی خوبی رو پشت این کار نمی بینم.
8= 8 امتیاز از کارت خیلی خوشم اومد، من عاشق این کارهای سنگینم، یه کم بیشتر روش کار می کردی خیلی توپترتر میشد.
9=8 امتیاز شما هم کارت از نظر تکنیکی خیلی حرفه ایه، مخصوصا توی رنگ بندی کارت که خیلی گیراست، ولی من ایده ی خوبی رو پشت کار ندیدم.
10=9 امتیاز به عنوان یه کاراکتر خیلی خیلی خوشگله، حتما توی گالری با یه سری تغییرات و صحنه سازی بذارش که می ره توی تاپ گالری.
11=10 امتیاز شما کارت خیلی خیلی زیباست. به نظر من که همه ایده عالیه و هم پیاده سازی.
12=6 امتیاز در مورد کار اولت که توی تایپکش گفتم اما در مورد اون سطل رنگها بهتر بود مقدار رنگ ها رو از نظر ارتفاع با امتیاز افراد توی سایت وابسته می کردی. کارت هم یه کم سادس.

ببخشید اگه زیاد چرت و پرت گفتم، در اینجا هم از همه دستندرکاران برگزاری این مسابقه و همه ی شرکت کننده گان تشکر می کنم.
این مسابقه هم که تموم شد ولی دفعه بعد که می خواید مسابقه بذارید به نظر من یه جوری گذاشته بشه که با امتحانات دانشگاه تداخل نداشته باشه، آخه من خیلی کم وقت داشتم واسه کارم،خیلی از اساتید هم توی مسابقه شرکت نکردند که در صورت شرکت سطح مسابقه خیلی خیلی بالاتر می رفت.
باز هم از همگی تشکر و خدانگهدار.

آخرین ویرایش:

mkf.cgi

Member
سلام به همه cg خور هاي محترم و معزم و باحال.
با اجازه امتياز خود را به شرح زير اعلام ميدارم.
1=6
2=7
3=7
4=5
5=6
6=10
7=8
8=9
9=9
10=6
11=8
12=5
با تشكر از مديران محترم كه تلاش زيادي براي برگزاري اين مسابقات داشتند.

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام
با تشکر از دوستان

1=3
2=4
3=4.5

4=10(یک توضیح بدم دلیل اینکه در کار من همه ی کاربران یک حالت را دارند اینه که همه به اندازه ی امضا اعتراض کردند و
می گویند امضا خیلی کوچیکه این در تاپیک خودم هم نوشته بودمش و جزو سناریوی کار است.دوستان در امتیاز دهی به این
نکته توجه کنند.با تشکر)

5=2
6=5
7=4.5 (اگر به جای قوری از پروانه استفاده می کرد زیباتر می شد = به نظر من)
8=5
9=8
10=4
11=7
12=5

AVGHH

Member
سلاملکم!

چون وخ ندارم فقط امتیاز میدم نقد و بررسی باشه برا بعد انشاءالله.

01 = 5 (خیلی ساده اس)
02 = 8 (اون یکی رندرش که خیلی قشنگتر بود! ولی ایده قشنگیه)
03 = 4 (شرمنده ام به خدا، ولی یه ذره بی ربطه)
04 = 5 (این فرشته ها (آدم بالدارا) اگه تو حالتای مختلف بودن به نظرم از یه دستی در میومد)
05 = 4 (بازم شرمنده، خیلی باهاش حال نکردم)
06 = 7 (رندرش قشنگه)
07 = 6 (مگه مسابقه قشنگترین قوره تموم نشد؟! :wink: )
08 = 6 (یه ذره گنگه)
09 = 7 (کاشکی طرحشم از خودت بود تا یه امتیاز توپ میگرفتی)
10 = 8 (کاراکتر باحالی شده، از اونا که خودم دوس دارم بسازم :wink: )
11 = 9 (به نظرم این تشبیه خیلی خوبی برا یه انجمنه)
12 = 6 (دستت درد نکنه! ما شدیم قوطی رنگ دیگه؟! :wink: )

دیگه ببخشید بابت امتیازا.
کاشکی منم وقت داشتم تو مسابقه شرکت میکردم یه ذره میخندیدیم! :D

موفقتر باشین :rose:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
همه خسته نباشيد
به اونايي كه برنده ميشن پيشاپيش تبريك ميگم!
مديرا هم خيلي خيلي تر خسته نباشن!!!
ولي روش راي گيري پارسال بهتر بود، همون كه اول، دوم، سوم و تا آخرو همينجور مشخص ميكرديم
ولي به هر حال گذشته ديگه

1=5
2=6
3=7
4=6
5=5
6=7
7=6
8=6
9=7
10=5
11=7