دعوت به همکاری از همه علاقه مندان مکس و مایا

pouria_ddd

Active Member
اللهم صل علی محمد و آل محمد
بلاخره کار این تاپیک هم تموم شد و به متروکه ها پیوست...........بابا کجایین ؟ گزارش کار چی شد به کجا رسید

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
نه بابا متروكه نشده. الان تقريبا كار طراحي فقط مونده كه اونم در حال انجامه و به زودي تموم ميشه .
يكم صبر كنين ...
واقعا خيلي خوشحالم كه اين كار اينقدر مشتاق داره

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
نه بابا متروكه نشده. الان تقريبا كار طراحي فقط مونده كه اونم در حال انجامه و به زودي تموم ميشه .
يكم صبر كنين ...
واقعا خيلي خوشحالم كه اين كار اينقدر مشتاق داره

راستی سایت شما اسمش چی شد

پیشا پیش می گم نمی گیره! اگر کار گروهیه،باید شما برای طراحی یک مشورتی می کردی! همین جوری شروع کردی!؟

دوست عزیز!
ما چند ماهه که داریم "گروهی" جلسه می زاریم!! معلومه که کار گروهیه!!
در مورد اسم سایت تقریبا به توافق رسیدیم! اما تا وقتی که تصویب نشه من نمی تونم اعلام کنم!
به زودی بسته ی پیش معرفی سایت رو به صورت عمومی منتشر می کنیم!

pythoN

Active Member
اللهم صل علی محمد و آل محمد
بلاخره کار این تاپیک هم تموم شد و به متروکه ها پیوست...........بابا کجایین ؟ گزارش کار چی شد به کجا رسید

اگه قرار یه وب سایت که کارش شروع میشه با تموم شدن یه تاپیک به پایان برسه پس اگه کاری نکنیم بهتره .

پیشا پیش می گم نمی گیره! اگر کار گروهیه،باید شما برای طراحی یک مشورتی می کردی! همین جوری شروع کردی!؟
راستی سایت شما اسمش چی شد

همنطور که محمد گفت تا چند وقت دیگه .

شاید یه مقداری زوده برای این حرف .

همونطور که محمد گفت . این داستان خیلی هم جدیه و هیچ کس قصد بیخیال شدن نداره . چون وقتمون برامون ارزش داره .
منتظر باشید .
مرسی از نظر هاتون .

pouria_ddd

Active Member
خب حالا چرا می زنین :cry: من این پست رو زدم که این تاپیک همچنان در صفحه ی اول تاپیک ها باشه و همه ببینن
عقلم نرسید که به راهبر ها پیشنهاد بدم که این تاپیک رو جز تاپیک های مهم بکنن ...

reza_3d

New Member
بچه ها می دونین که چقدر منابع فارسی درباره مکس و مایا کمه . هر جا میریم یه آموزش ساده پیدا می کنیم که تازه اونم دائم آپدیت نمیشه . اگه یک نفر تنهایی بخواد کار کنه واقعا سرعتش پایینه و نمی تونه سریع کار کنه .

نظزتون چیه که همه با هم جمع بشیم و هر کس یکم از توتوریالهای مکس و مایا و زدبراش و چند تا نرم افزار غول دیگه ترجمه کنیم و بعد از ویراستاری توسط بچه ها به صورت یک ebook کاملا فارسی برای دانلود بذارمش ؟
می دونین اینطوری هم تازه کار ها و حرفه ای ها می تونن از یه مرجع فارسی کامل و بسیار غنی استفاده کنن

هر کس مثلا 10 صفحه در هفته ترجمه کنه . زیاد نیست که . اینطوری یه ماهه یک مرجع عظیم داریم . البته قبول دارم هماهنگ کردن اینا سخته اما نشدنی نیسته .
حسنش هم اینه که من 10 صفحه ترجمه می کنم اما 200 صفحه گیرم میاد .
یه کار گروهی بزرگ و بسیار سودمند
منابعمون هم برای شروع می تونه help خود نرم افزار باشه که انصافا خیلی کامله

نظرتون چیه؟!:cool::wink:
سلام منم پایه ام اما فکر کنم این کار یک مدیریت قوی بخواد
موفق باشید:cool:

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
سلام به همه
من تازه عضو شدم
حاضرم چند تا صفحه براتون ترجمه کنم. اگه خواستین بهم پیغام بزنین تا بتونم برنامه ریزی کنم.

3DTotal

Well-Known Member
سلام به همه
من تازه عضو شدم
حاضرم چند تا صفحه براتون ترجمه کنم. اگه خواستین بهم پیغام بزنین تا بتونم برنامه ریزی کنم.

سلام دوست عزیز

اولا تبریک برای عضویت شما :wink:

حتما شروع به کار کن چون هر کسی می تونه در این زمینه کمک کنه .

موفق باشید .

Divine Love

Well-Known Member
سلام حالا باید کجا رو و چه طوری ترجمه کنم.؟ فایل ترجمه رو چه جوری به دستتون برسونم؟

دوستان!
می دونم که سخته اما لطفا همه ی پست های این تاپیک رو بخونید!

>> ما هم داریم رو پروژه کار می کنیم. و من دارم برای خرید سرور صحبت می کنم.

pouria_ddd

Active Member
آقایون راهبر اگه میشه لطف کنین و این تاپیک رو جزو تاپیک های مهم قرار بدین تا همه ببینن .مثل این دو نفر( که نتیجه ی همون پست الکی هستن )

توتال جان! منظورشون اون پستیه که زدن تا تاپیک بالا بمونه!
مطمئن باش اگه اینجا کسی قصد داشته باشه حرف غیر مناسبی بزنه، این کارو خیلی واضح انجام می ده!!

و در ضمن:
صبر کنید تا ما تاپیک های اصلی پروژه رو ایجاد کنیم، اون وقت از حامد و احسان درخواست می کنیم که اونا رو مهم کنن!

سلام دوستان!
کاتالوگی که می گفتم تقریبا حاضر شده.
اگر خدا بخواد 6 ساعت بعد از ثبت دامین، به صورت عمومی منتشر می شه!

جدیدترین ارسال ها

بالا