دعوت به همکاری از همه علاقه مندان مکس و مایا

3DTotal

Well-Known Member
بابا دمتون گرم دیگه :shock:

ما کی بتونم به گرد پای شما برسیم .من کوچک همه بچه های MajidOnline هم هستم .انشالله بتونیم با هم دیگه همکاری های لازم را داشته باشیم . آرزوی موفقیت برای تمام بچه های MajidOnline دارم . :wink: فقط یک چیزی هوای ما را هم داشته باشید .

این سومین باریه که می خوام پست بزنم!! یکسره DNS Failure می ده!!
توتال جان به گیگا می گم هواتو داشته باشه. تو هم زمینو داشته باش! منم توپ جمع کن!! (چه ربطی داشت؟!!)
خوب دوستان این بحث دیگه تمومه تا چند روز دیگه اخبار پروژه رو می زاریم!!

roshanaiy

Active Member
به نام خدا

سلام
امروز بالاخره مايا رو نصب كردم !
يه نگاه به هلپ اون انداختم
جالبه و قالبت خوبي براي ترجمه شدن داره .
اگه تو همين انجمن يه تاپيك درست شه و بچه ها ترجمه كنن بزارن اون جا لااقل يه استارتي براي اين كار زده شده و بهتر از هيچيه
و در مراحل بعدي اگه سايتي خواست زده بشه و ... در موردش تصميم بگيريم

"يا علي مدد"

پیشنهاد می کنم یک سایت برای این کار قشنگ راه اندازی بشه.Help 3dmax یا maya به زبان فارسی! سایت خوبی میشه! اگر خواستید شاید بتونم اسپانسرتون بشم(هاست،سیستم و ...).

بله هلپ مایا "واقعا" هلپ کاملیه! اصلا آدمو ترغیب به استفاده بیشتر از برنامه می کنه!!
ترجمه ی اون هم مطمئنا مورد استقبال قرار می گیره.
اما موضوع اینه که این ترجمه ها، ارائه ها و امثال اینا باید سازمان دهی بشن.
یه مسئله ای که توی خیلی سایت ها و پروژه ها به چشم می خوره و من بارها و بارها اونو دیدم، این بوده که هر گروهی و هر پروژه ای معمولا یه دوران اوج داره و بعد از اون افت غیر قابل توجیهی داره و بعد از یه مدت هم کاملا از تب و تاب میفته.
با بررسی ای که کردم متوجه شدم که این مشکل، فقط از عدم توانایی مدیریتی سرچشمه می گیره! و احتمالش هم وجود داره که اگر این پروژه (ترجمه هلپ مایا) بدون سازماندهی شروع بشه، کارش به "ادامه" کشیده نشه!
به همین دلیله که من و دوستان، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در حال کار روی پروژه ی وب سایت مخصوص مقالات CG فارسی هستیم. تا بتونیم محیطی رو ایجاد کنیم که کسانی که دوست دارن CG یاد بگیرن، به >>رایگان<< از آموزش های فارسی استفاده کنن و کسانی که دوست دارن CG رو به صورت نیمه حرفه ای و حرفه ای آموزش بدن، بتونن به راحتی برنامه های آموزشی شون رو پیاده کنن و حتی از این راه "کسب درآمد" کنن!
مشکل ترین بخش این کار، بخش پیش بینی نیازها و قانونگذاری هست که من و دوستان در حال تموم کردنش هستیم!
بخش طراحی وب سایت و ارائه ی اون به هیچ وجه طول نمی کشه و حداکثر در عرض دو هفته تموم می شه (این طور که معلومه من و شاگردام (منظورم شاگردای طراحی وب هستن! وگرنه خود ما هنوز اینجا شاگردیم!!) مجبوریم سیستم رو از اول خودمون بسازیم! چون vBulletin بهمون امکانات کافی نمی ده!:cry:)
و نکته ی مهم اینه که من شخصا پیش بینی می کنم که تا حدود 10-20 روز دیگه ما وارد فاز "طراحی و اجرای وب سایت" بشیم!)
اطلاعات دیگه:
این وب سایت قراره با زبان php ساخته بشه. ابتدا از هاستینگ ایتاکو استفاده می کنه ولی در آینده سرور اختصاصی خواهد داشت.
همون طور که گفتم طراحی (یعنی برنامه نویسی و طراحی)ش بر عهده ی خود بنده س!
در مورد نوع رنگبندی (Dark - Light) هم احتمالا نظر سنجی می شه.
در مورد اسمش هنوزم که هنوزه به توافق نرسیدیم!!
و... بقیه ش رو در آینده در کاتالوگی که منتشر می شه به اطلاعتون می رسونیم!
موفق باشید!

pouria_ddd

Active Member
سلام
منم برای ترجمه هستم :wink: البته تو ترجمه ی هلپ تری دی مکس بیش تر روم حساب باز کنین چون من مایا بلد نیستم
در ضمن اگه این سایت فارسی راه بیفته خیلی خوب میشه ...فقط لطفا سایتشو خیلی سنگین نکنین که بچه ها اذیت نشن
البته اگه به جز زبان فارسی زبان انگلیسی هم داشته باشه تو دنیا هم مطرح می شه ها!!

آخرین ویرایش:

keshti

Member
منم بازی ؟
ببخشید ، سلام .
به نظرم این کار گروهیتون خیلی باحاله ، منم اون پارسالا یکمشو ترجمه کردم ، نمی دونم الان دارم یا نه !
اساتید اگه اجازه بدن ، منم دوست دارم کمک کنم ، اینم آی دی من >> keshti2001 ...

از هر دوتون ممنونیم!
سرعت سایت تقریبا برابر همین مجید آنلاین خودمون می شه!
فعلا فارسیه اگه استقبال ازش بیشتر بشه انگلیسیش هم راه میفته!
راستی "کشتی" جان با امضات خیلی حال کردم!!

pythoN

Active Member
مرسی . از ابراز علاقه ی به این زیادی .
به نظر من بعد از یه مدت که بگذره اینگلیسیش هم حتما راه می افته .

ببینید ما فعلا اصلا در مورد انگلیسیش فکر هم نکردیم (اونایی که تجربه ی مدیریتی دارن یا مدیریت خوندن می دونن چرا!) اما همون طور که علی گفت، بعد از مدتی انگلیسیش هم راه میفته!

keshti

Member
سلام
یه گذارش تا اینجای کار می تونین بزارین ببینیم تا کجای کار پیش رفتیم ؟
همچنان هیجان دارم ...

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
برای اینکه میخوایم تو یک روز خواص راش بندازیم برنامه نویسی سایت هم ASP & ASP.Net

:wink:

pouria_ddd

Active Member
منظور من هم همین بود که بعدا که سایت پا گرفت یک بخش انگلیسی هم بهش اضافه کنیم
راستی مدیر هم باید یک قالب درست کنه به تمام مترجما بفرسته که تموم ترجمه ها یک دست بشه
در ضمن سرعت مجید آنلاین هم همچین تعریفی نیست(چون با این که خیلی توش از عناصر زیبایی استفاده نشده اما سرعتش با سایت 3dm3که طراحیش خیلی جالبه تقریبابرابره!:eek: ...لطفا تا جایی که میتونید سرعتشو ببرید بالا

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
. سلام بر بروبچ مجید آن لاین . شرمنده این مدت نتوستم آن شم .
خب خیلی خوب جلو رفته . استقبالو میگم . اول که تاپیکو باز کردم خیلی ها گفتن خوبه اما کسی زیاد پروژه رو جدی نگرفت . الحمدلله حالا که کار جدی شده استقبال ها و نظرات داره روز به روز بیشتر میشه . که خیلی خوبه .
ان شالله قوانین نهایی سایت در طی چند جلسه دیگر کامل میشه و به تو همین فروم قوانینو میذاریم تا همه بخونن و حال کنن .
به قول محمد طراحی و اجرای سایت زیاد سخت نیست (روم به دیوار محمد جان) . سخت ترین چیز درست کردن یک رویه مدیریتی خوب و کامله که با استفاده از قوانین سایت بتونه با کمترین دردسر بیشتر بازدهی رو به کاربرا داشته باشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا