حور انیمیشن

با سلام خدمت اعضاء محترم بعد از یک غیبت چند ماهه

برخی از تولیدات شرکت حور انیمیشن راجع به وزارت کار و بیمه تامین اجتماعی

director:Ebrahim saketi
Animation supervisor : Iman khanchi
Animators:Iman khanchi , Navid khezli
Layout,Lighting,enviroment modeling& rendering:Ershad rahbar ,Mehdi ahmadi
charachter modeler:Issac momeni
effect and script: Navid khezli

man dar in proje masole layout va... hastam dar in kar ma az 3Dsmax estefade kardim va baraye nor pardazi va render az hich pelagini estefade nashod

ba tashakor

پیوست ها

• code-04.jpg
    code-04.jpg
    313.2 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • code-04-b.jpg
    code-04-b.jpg
    240.9 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • code-04-d .jpg
    code-04-d .jpg
    262.3 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • code-05.jpg
    code-05.jpg
    161.2 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • code-05-a.jpg
    code-05-a.jpg
    181.3 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
با تشکر از شما
محصول فعلی شما رو در سیما دیدم
بسیار عالی ، جذاب و رسا بود !
خسته نباشید من خدمت شما و تمامی هم کارانتان

یک سوال ؟؟؟
برای این پروژه از چه سیستم یا سیستم های سخت افزاری استفاده کردید؟؟
در صورت امکان و تمایل نوع پردازنده ، مین ، گرافیک ، رم ، هارد ، پاور ، کیس ، مانیتور و ...
از شما سپاسگزارم

hosienmax100

3D Artist
منم به شما خسته نباشید و تبریک میگم و یه درخواست دارم از شما

طبق گفته ی دوستمون اگر برا ی شما امکان داره در مورد مراحل کار زمان کار سخت افزار هزینه ...... یه توضیحه مفصل بدید

roohollah

Banned
سلام:)
از خوبياي كارتون نميگم كه سفحه سياه ميشه!:)

فقط...اگر ميشه دو تا سوال دارم...:cry:
1.حركات بدن(كه به صورت خاصي نرم (و ژله اي) دراومده)رو با چه چيزي ساختيد؟
2.شما در چه شهري مستقر هستيد؟؟؟

ممنون:)....

:Mohsen:

کاربر باتجربه
كاراتون عاليه
مخصوصا اون گربه كه اون بچه ميره سراغش باحاش بازي كنه
همه كاراتون بيسته
اگه ميشه يه توضيح كلي در مورد نحوه ساخت ، سخت افزار مورد استفاده و افراد تيمتون و ... بديد
راستي با مكس كار ميكنيد يا مايا ؟

آخرین ویرایش:
salam kheili mamnonam az nazar haye por energi ton

dar javabe dostan bayad arz konam ke man faghad dar hite kari khodam mitonam khedmateton tozihati arez sham

in kar ba 3DSMAX sakhte shode va ta hade emkan az plugin estefade nashode

va ma nazdik be 4 code (20 min) dar mah tolid mikonim ke ba siasat gozarie khobe aghaye kasraee modire mohtaram va jenabe aghaye taghadosi modir tolide mohtaram va hamchenin kargardan va superviser barname jori tanzim mishe ke ba kam tarin mizane edith hamrah bashe

dar javabe mahale sherkat bayad arz konam ke HOOR ANIMATION 15 sale pish dar tehran tasis shod va ham aknon dar khiabane shariati bala tar az pole seyed khandan vaghe hast

ma dar in kar az tajrobiate ostad SAKETIE aziz ke kargardane majmoee rahnamaee va ranandegi bodan va charactere SIA SAKETI ro khalgh kardan estefade bordim va hamchenin az tavane balaye aghaye khanchi supervisor team komak gereftim ta animat haro be estandard haye ghabele ghabol beresonim va dar bakhshe layout va nor pardazi man say kardam ba abzare mojod va eleman haye basari formate jadidi ro dar karhamon erae konam va hamchenin dar tarahie character be elemanhaye ertebati va raftarie aghshar kheili tavajoh shod va ostad momeni ham dar sakht va hamchenin dar morph ha kar ro bi hich naghsi anjam dad

baz ham az nazarate zibaton mamnonam

ershad-

Ali 59

Well-Known Member
خسته نباشيد ميگم به شما و تيمتون... كاراي جالبي شدن

salam kheili mamnonam az nazar haye por energi ton

dar javabe dostan bayad arz konam ke man faghad dar hite kari khodam mitonam khedmateton tozihati arez sham

in kar ba 3DSMAX sakhte shode va ta hade emkan az plugin estefade nashode

va ma nazdik be 4 code (20 min) dar mah tolid mikonim ke ba siasat gozarie khobe aghaye kasraee modire mohtaram va jenabe aghaye taghadosi modir tolide mohtaram va hamchenin kargardan va superviser barname jori tanzim mishe ke ba kam tarin mizane edith hamrah bashe

dar javabe mahale sherkat bayad arz konam ke HOOR ANIMATION 15 sale pish dar tehran tasis shod va ham aknon dar khiabane shariati bala tar az pole seyed khandan vaghe hast

ma dar in kar az tajrobiate ostad SAKETIE aziz ke kargardane majmoee rahnamaee va ranandegi bodan va charactere SIA SAKETI ro khalgh kardan estefade bordim va hamchenin az tavane balaye aghaye khanchi supervisor team komak gereftim ta animat haro be estandard haye ghabele ghabol beresonim va dar bakhshe layout va nor pardazi man say kardam ba abzare mojod va eleman haye basari formate jadidi ro dar karhamon erae konam va hamchenin dar tarahie character be elemanhaye ertebati va raftarie aghshar kheili tavajoh shod va ostad momeni ham dar sakht va hamchenin dar morph ha kar ro bi hich naghsi anjam dad

baz ham az nazarate zibaton mamnonam

ershad-

اگه فارسي تايپ كنيد خيلي ثواب داره بخدا... كور شدم تا اين چند خطو خوندم! :cool:

مخلصيم

ehsan_3dmax

Active Member
سلام ارشاد جان خيلي خوشحالم كه دوباره به سايت خودت برگشتي.
منتظر بودم كه مسيوليتتو تو كار بدونم تا نظرمو بگم. هرچند كه حدس ميزدم نور كار خودت باشه. چون كلا اين مجموعه از لحاظ سطح كيفي نورپردازي نسبت به كارهاي قبلي حور پيشرفت عالي داشته و واقعا كارت عالي بوده.
در آخر خوشحال ميشم با بازه هاي زماني كمتري كارهاي شركت حور رو واسه بچه ها تو گالري بزاري چون فكر كنم اين كار فاصله ي بين يوزر freelance رو با شركت ها خيلي كمتر ميكنه.
موفق باشي.

roohollah

Banned
سلام اقا ارشاد:)
ميدوني، كارهاي شركتتون خيلي قشنگ شده، فقط شاخص ترين نكته اي كه خيلي بچه ها(انيماتور هاي رفيقم تو محل كار) تو صحبتهاشون بهش اشاره ميكنن و ازش ميپرسن، ابزار ساخت كاركتراتونه:) فقط اگر از مسئولش تكنيك كلي كار رو بپرسين و برامون بنويسين بدجور ممنونتون ميشم:)
چاكرييييييييييم:)
روح الله:)

سلام

بسیار بسیار ممنونم
کاراکتر ها با مکس ساخته میشن و تا جایی که من میدونم با edith poly انجام میشه

احسان جان از نظرت ممنونم چشم حتما این کار رو انجام میدم

irlogo

Active Member
ما همچنان منتظریم تا مشخصات سخت افزاری سیستم هاتونو بگین
مثلا
386 :d

دوست عزیز و زرنگ:neutral:
این سیستم خانگی هست....!

و من با هاش تست میزنم در ضمن لزومی نمیبینم که بخواهم چیزی رو پنهان کنم و الا انقدر Iq داشتم که تو ی اون تاپیک چیزی ننویسم

به هر حال سیستم خونگیم خوبه اگر اطلاعات بیشتری راجبش میخواهید در خدمتم

Ali 59

Well-Known Member
ارشاد رهبر; گفت:
دوست عزیز و زرنگ:neutral:
این سیستم خانگی هست....!

و من با هاش تست میزنم در ضمن لزومی نمیبینم که بخواهم چیزی رو پنهان کنم و الا انقدر Iq داشتم که تو ی اون تاپیک چیزی ننویسم

به هر حال سیستم خونگیم خوبه اگر اطلاعات بیشتری راجبش میخواهید در خدمتم

مگر رو شدن تجهيزات هم زرنگي ميخواد يا مثلا اطلاعات امنيتي سياست كه ما براش زرنگي كنيم و حرص و جوش بزنيم دوست عزيز ؟

مگر بنده گفتم شما فاقد Iq هستيد؟ دوستمون مشتاق بودن مشخصات سيستمي كه شما يا دوستانتون باهاش كار ميكنيد رو بدونن كه بنده توجه ايشون رو به سرعت خيره كننده يكي از سيستمهايي كه گمان ميبردم متعلق به شركتتان يا شخص شماست، جلب كردم.

هيچ نيت سوء يا زرنگي كردن؟!! يا لودگي! و دلقك بازي هم در كار نبود!

و حقيقتا روي اين سيستم نميشه اسم سيستم خانگي!! گذاشت كه صرفا براي تست ازش استفاده ميشه!

اون پست هم پاك كردم تا شما خيالتان از بابت "زرنگي" راحت شه.

آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
به نام خدا
ضمن خسته نباشید خدمت اقای راهبر و تشکر از دوستمون آقای Ali 59

من یک تکنسین سخت افزار هستم ، آخرین رنج مد سخت افزاری که مونتاژ کردم حدود 15 میلیون تومان بود که برای یکی از کارگردان های معروف کشور جمع آوری شد .

بدین جهت علاقه داشتم مشخصات فنی سیستم های شما را بدانم

در ضمن این سیستمی که دوستمون گفتند رو من باهاش چت هم نمی کنم !! اونوقت شما باهاش تست می زنین؟؟ :cool:

موفق و پیروز باشید

عزیزم تند نرو
تو چرا اینقدر عصبانی هستی
اتفاقا بر عکس چیزی که شما فکر میکنید اطلاعات حرفه ای سیستم های یک شرکت حاصل سالها تست و ازمون خطای اون شرکته و بابتش میلیونها تومان هزینه پرداخت شده و باید هم بهش حق داد اگر اون رو در اختیار حتی من که یوزرش هستم قرار نده چون من که پول بابت r&d ندادم که بخواهم ازش حفاظت کنم و ممکنه به راحتی اون رو در اختیار همه قرار بدم
و عرض کردم که لزومی بر پنهان کاری نمیبینم و واقعا مشخصات سیستم خانگی رو نوشتم البته نمی دونم شما روش چه اسمی میزاری ولی وقتی در روز فقط چند ساعت وقت برای تست زدن داری مجبوری سیستمی داشته باشی که زود تر به نتیجه برسی.

شما اول باید ادب یاد بگیرید اقای تکنسین محترم
من بضاعتم در این حده که با سیستم چت کردن شما تست بزنم شما با ابر رایانتون چیکار کردید...

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member
به نام خدا
ضمن خسته نباشید خدمت اقای راهبر و تشکر از دوستمون آقای Ali 59

من یک تکنسین سخت افزار هستم ، آخرین رنج مد سخت افزاری که مونتاژ کردم حدود 15 میلیون تومان بود که برای یکی از کارگردان های معروف کشور جمع آوری شد .

بدین جهت علاقه داشتم مشخصات فنی سیستم های شما را بدانم

در ضمن این سیستمی که دوستمون گفتند رو من باهاش چت هم نمی کنم !! اونوقت شما باهاش تست می زنین؟؟ :cool:

موفق و پیروز باشید

شما كم لطفي نميكنيد دوست عزيز ؟! من موندم پس براي چت كردن از چه سيستمي استفاده ميكنيد!

اگر امكان داره مشخصات اون سيستم ابررايانه هم ذكر كنيد. ( اگر حفاظتي نيست!)

Ali 59

Well-Known Member
عزیزم تند نرو
تو چرا اینقدر عصبانی هستی
اتفاقا بر عکس چیزی که شما فکر میکنید اطلاعات حرفه ای سیستم های یک شرکت حاصل سالها تست و ازمون خطای اون شرکته و بابتش میلیونها تومان هزینه پرداخت شده و باید هم بهش حق داد اگر اون رو در اختیار حتی من که یوزرش هستم قرار نده چون من که پول بابت r&d ندادم که بخواهم ازش حفاظت کنم و ممکنه به راحتی اون رو در اختیار همه قرار بدم
و عرض کردم که لزومی بر پنهان کاری نمیبینم و واقعا مشخصات سیستم خانگی رو نوشتم البته نمی دونم شما روش چه اسمی میزاری ولی وقتی در روز فقط چند ساعت وقت برای تست زدن داری مجبوری سیستمی داشته باشی که زود تر به نتیجه برسی.

عصباني نيستم قربان... رفع سوء تعبير و شبهه زرنگي بود.

ممنون از توضيحاتت... بله الان كه فكر ميكنم ميبينم درسته حق با شماست..براي اين اطلاعات زحمت زيادي كشيده شده و درست نيست كه جايي درج بشه. بهر حال من عذر ميخوام اگر باعث شدم در ذهن شما سوء برداشتي ايجاد بشه.

من منظوري از اون پست نداشتم و تنها از سرعت رندر بالاي سيستم شما متعجب شده بودم! گمان كردم سيستميه كه باهاش مثلا كار ميكنيد! من عذر ميخوام. گمانم بايد اطلاعاتمو در زمينه سخت افزار Update كنم !

( اون اسمايل هم اسمايل حاكي از تعجب و شگفت زدگي بود! نه خداي ناكرده اظهار فخر و مباهات و زرنگي!!)

پيروز باشيد

متاسفانه در ایران عزیز ما این مشکل وجود داره و شرکتها و کاربران مجبورند هزینه های گزاف برای بهنه شدن سیستم ها پرداخت کنن
ولی یک را حل کمابیش خوب وجود داره من مشخصات سیسنم فعلی رو از طریق جالبی به دست اوردم در یکی از سایت های فروش رایانه در خواست خرید پر کردم م نیاز کاریم رو نوشتم اونام چند سیستم با مشخصات خوب و قیمت فرستادن و بعد من اون سیستمی که در بازار بود رو جم کردم

بعدم در جواب بهشون گفتم قیمتاتون گرونه .....!

جدیدترین ارسال ها

بالا