حور انیمیشن

ehsan_3dmax

Active Member
به نام خدا
ضمن خسته نباشید خدمت اقای راهبر و تشکر از دوستمون آقای Ali 59

من یک تکنسین سخت افزار هستم ، آخرین رنج مد سخت افزاری که مونتاژ کردم حدود 15 میلیون تومان بود که برای یکی از کارگردان های معروف کشور جمع آوری شد .

بدین جهت علاقه داشتم مشخصات فنی سیستم های شما را بدانم

در ضمن این سیستمی که دوستمون گفتند رو من باهاش چت هم نمی کنم !! اونوقت شما باهاش تست می زنین؟؟ :cool:

موفق و پیروز باشید

شما مطمينيد كه تكنيسين سخت افزار هستيد؟! اگر تكنيسين باشيد بايد بدونيد نرم افزاري همچون مكس يك نرم افزار core optimize هستش و سرعت رندر كاملا بستگي به تعداد core هاي cpu داره. بنابراين براي يك سيستم خانگي cpu دوستمون بهترين انتخابه. مطميننا ايشون ميتونستن با فروش خونشون ابررايانه داشته باشن و با اون تست بزنن. ولي بنظر شما اينكار عقلانيه؟
موفق باشي.

roohollah

Banned
هيييييييييييي:razz:
دعوا مقوف:mad:
قوانين سايت رو بخونيد:-?
محيط آموزشي:cool:
نه رينگ بكس:-?
لطفا براي جيق و داد سر هم از پيام خصوصي استفاده كنيد:-?
اين چند وقط انقدر تو سايت اخلال شده كه ديگه ضرفيت براي يك دعواي ديگه وجود نداره!:wink:
من يكي از اعضاي سايتم كه داره حوصلش از جيق و داد خوندن و اين بده، اون خوبه، سر ميره! من آمدم آينجا چيز ياد بگيرم و ياد بدم، آمدم تا در كارم پيشرفت كنم، نه اين كه هي بيام ببينم فقط يك صفحه داره به روز ميشه، توش چي نوشته؟
ببخشيد ديگه، داشتم ميتركيدم بس كه...
از همكاري همه شما متشكرم:)

ایشون چه تکنیسین هستند چه نیستن نظرشون کاملا درسته منم تاپیک درست نکردم واسه اطلاعات سخت افزار نمیدونم شاید شما فورم رو اشتباه اومدی

در هر صورت عرض کردم که مشخصات سیستم رو از کجا اوردم اونا حد اقل باید یک تکنسین به قدو قواره شما داشته باشن

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
ای بابا..........
دوستان دیگه بسه.
لطفا دیگه ادامه ندین.
زیر این پست هم اگه ببینم دوباره این بحث داره ادامه پیدا میکنه..............!!!!.....!!!!........
ممنونم

چرا اینطوری میکنین آخه.

لطفا اگه در مورد کارهای آقا ارشاد کسی نظری یا سوالی داره بگه وگرنه بهتره اینجا دیگه پست نده.

ali3dtech

Member
خب ارشاد جان بابت کارهاتون ممنونیم.
تقریبا پیشرفت رو میشه توی کاراتون دید.
من که شخصا از این انیمیشن توی کارخونه هه خیلی خوشم میاد. تقریبا کاره تمیزیه. بخصوص نورپردازیش که فرموده بودین کار خودتونه.

pythoN

Active Member
سلام .
کارهای فوق العاده ایه و یه چیزی که به ذهن من میرسه اینه که از اون انیمیشن سری فرمانروایان مقدس خیلی قوی تره . ( البته اگر نگید چه ربطی داشت )
نورپردازی رو هم که نمیتونم بگم خوب نیست . :)
اینکه از هیچ پلاگینی برای رندر استفاده نشده و اینقدر هم خوب از آب در اومده نشونه ی یه سری جرقه های حرفه ای گری تو ایزانه که عالیه . .

ehsan_3dmax

Active Member
عذر می خواهم شما تکنسین سخت افزار هستید؟

نه عزيز. سوء تفاهم پيش نياد. من ميگم بايد آدم واسه كاري كه ميكنه به نسبت قيمت به كارايي توجه كنه. همين!
بابا چرا داغش ميكنيد. دعوا چيه؟ داريم حرفمونو ميزنيم. حالا اين كه تعارف نداريم با هم كه ديگه اسمش دعوا نيست!

ali3dtech

Member
احسان جون کسی نگفت دعوا شده.
بحث یه مقدار تنش دار شده. همین.
خیلی خوبه که کسی با کسی تعارف نداره.
اگه دوستان اینطوری فکر میکنند که خیلی هم خوبه.
ممنونم

Miladbat

Well-Known Member
یه سوال هم من داشتم
قبلا بهرام عظیمی با شما کار می کرد؟

با سلام خدمت دوستان غزیز

سلام .
کارهای فوق العاده ایه و یه چیزی که به ذهن من میرسه اینه که از اون انیمیشن سری فرمانروایان مقدس خیلی قوی تره . ( البته اگر نگید چه ربطی داشت )
نورپردازی رو هم که نمیتونم بگم خوب نیست . :)
اینکه از هیچ پلاگینی برای رندر استفاده نشده و اینقدر هم خوب از آب در اومده نشونه ی یه سری جرقه های حرفه ای گری تو ایزانه که عالیه . .

بله کاملا حق با شماست کار فرمانروایان در سال 78 در حور(اگر در مورد تاریخ اشتباه نکنم) انجام شد که با توجه به تجهیزات اون زمان و سطح اطلاعات در بازار(منظور نبود منابع اموزشی) در سطح فیلم سازی کار خوبی بوده .بچه های تیم میگفتن بعلت مسائل سخت افزاری خیلی از نما هارو شاید تا 20 لایه تفکیک میکردن تا هگام رندر نرم افزار بیرون نزنه

---یه سوال هم من داشتم
قبلا بهرام عظیمی با شما کار می کرد؟

بله ایشون در حدود 3 سال پیش از حور جدا شدن .

از همه دوستان به خاطر نظر های سازندشون ممنونم

آخرین ویرایش:

3DTotal

Well-Known Member
سلام

من می خواهم یک چیزی بگم شاید ناراحت بشید ولی از حقیقت نمی شه فرار کرد .
یک سوال ؟

چرا انیمیشن های ما اون جذابیت انیمیشن های خارج از کشور را نداره ؟
البته این را هم ذکر کنم این سوالی بود که من در یکی از برنامه های بهرام عظیمی دیده بودم . که این سوال از قبل در ذهنم خودم من هم بود .
و اما نظر من در مورد انیمیشن های داخل که زیاد چنگی به دل نمی زنه .
همه شما باید انیمیشن های خارجی را دیده باشید حالا انیمیشن های به اون بزرگی هم نه دموهایی از افراد خاصی را حتما دیده اید دیگه خودتون باید مقایسه را انجام دهید .
حالا این نظر من بود شاید هم من اشتباه می کنم .

موفق باشید .

آخرین ویرایش:
سلام

یک سوال ؟

البته این را هم ذکر کنم این سوالی بود که من در یکی از برنامه های بهرام عظیمی دیده بودم . که این سوال از قبل در ذهنم خودم من هم بود .
همه شما باید انیمیشن های خارجی را دیده باشید حالا انیمیشن های به اون بزرگی هم نه دموهایی از افراد خاصی را حتما دیده اید دیگه خودتون باید مقایسه را انجام دهید .

موفق باشید .

نه عزیز ناراحت نمیشم
ولی چون فارسی تایپ کردن برام خیلی سخته بهم زمان بده تا نتایجی رو که بدست اوردم براتون بنوسیم

walt_deisny

Banned
کارتون نسبت به اینکه توی ایرانید خیلی خوب شده از نظر امکانات ایران خیلی ضعیفه مخصوصا اینکه اصلا به انیمیشن بها نمیدن باز الان بهتر شده. ولی به نظر من کیفیت کار پایینه چون با مکس ساخته شده شما اگه همین انیمیت رو با render man مایا بگیری زمین تا آسمون فرقشه !

در کل موفق باشید

کارتون نسبت به اینکه توی ایرانید خیلی خوب شده از نظر امکانات ایران خیلی ضعیفه مخصوصا اینکه اصلا به انیمیشن بها نمیدن باز الان بهتر شده. ولی به نظر من کیفیت کار پایینه چون با مکس ساخته شده شما اگه همین انیمیت رو با render man مایا بگیری زمین تا آسمون فرقشه !

در کل موفق باشید

اجازة بدين بحث قديمي و غير حرفةاي نرم افزار رو بازش نكنيم و من فقط در اين حد عرض كنم كة دوست عزيز كيفيت كار بة كار بر بستكي دارة با همين مكس ناقابل كار دموي ترانسفورمر در بلر استوديؤ بستة شد حتما يك سرى بة سايت blur studio &blizzard بزنيد0
شما با رندر من خروجي قابل اراية داريد0منظورم اينكه تاحالا بااون كار بستيد 0كاري كه بشة مثلا 40 دقيقه با اون درماه رندر كرد0فكر نميكنم عملي باشه 0

walt_deisny

Banned
دوست عزیز من نگفتم مکس غیر حرفه ای هستش ! فقط گفتم انیمیشن های ایران نه فقط شما (بهتون برنخوره) به درد خود ایران میخوره و از نظر شخصی من هیچ ارزشی نداره. شما که اینکاره اید حتما انیمیت های شرکت های معروف رو دیدید.

و اما در مورد سوالتون ! ما هم یه تیم کوچیک داریم که گاهی اوقات به کارهای انیمیشن میپردازیم بنده مسئول رندر و نور و ... هستم. ما پروژه ها رو بصورت شبکه ای و با سیستم های دارای cpu zeon رندر میگیریم البته تا حالا کاری رو واسه بیرون ارایه نکردیم !

hosienmax100

3D Artist
سلام

یک سوال ؟

موفق باشید .

ببخشید ارشاد جان منظورم شما نیستید:wink:

به نظر من رضا جان دو دلیل داره

1) کسی که میاد سفارش میده نمیدونه انیمیشن چیه __میگه با نون میخورنش همین جوری میاد سفارش کار میده

2) معمولا بخاطر کم اطلاعی مشتری ها توی ایران روی جزئیات کار نمیشه (خودت میدونی دیگه )

ضمنآ اونا هیچ وقت به این فکر نمیکنن 40 دقیقه در ماه رندر بگیرن این کار منطقی نیست

ضمنآ مکس مایا نداره دوست عزیز کیفیت مربوط میشه به کاربر

ارشاد جان بازم معذرت

مرسی

hosienmax100

3D Artist
شما پس اطلاعاتت خیلی پایینه ! یعنی کاری که با مکس یا مایا یا 4d ساخته میشه تفاوتی نداره ؟

من هیچ وقت اطلاعاتم بالا نبوده:wink:

اما نمیخوام تاپیک ارشاد به بیراهه بره فقط یه چیز میگم به فکر مقایسه نرم افزار نباش دوست عزیز هر کدوم رو که انتخاب کردی سعی کن توی اون پیشرفت کنی

مایا و 4d کار کردم خیلی هم ازشون خوشم اومد اما دیدم با مکس بیشتر راحتم

در مورد تفاوت فقط به کاربر ربط داره اینو دنیای سرچ توی اینترنت میگه برو ازش ببپرس

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا