----حتما بخوانید----(یک کار جدی، مهم، شدنی)

roohollah

Banned
>>>>>>>>>>>اللهم صل علی محمد و ال محمد<<<<<<<<<<<<

تاسوعای حسینی رو به همه تسلیت میگم:cry::cry:
خوش به حال اونایی که کربلان الان:sad:
از همه اجزانه میخوام منم دعا کنن...:cry:
-------------------------------------------------------پاسخ متن:
من كه ديگه هيچي نميگم... دعا ميكنم بشه...
30upn9j.gif
منظورت چیه؟؟؟:shock:
نکنه نمیخوای بگی کجارو میخوای ارائه کنی ،همه سورپرایز شن؟؟؟(متریال V-Ray رو سر هم کنین خوبه ها):wink:

آخرین ویرایش:

3d_parto

New Member
سلام دوستان فکر خیلی خوبیه بشرطی که کسانی مسلط هستن وارد کار بشن من چند نفر از بچه ها رو میشناسم که آموزشی نمیذارن ولی کاراشون از کارهایی که تو مجید انلاین دیدم یک سرو گردن بیشتر نمیدونم درست هستش که اسم اونارو بیارم یا نه ولی حیفه که اینجور افراد زیاد فعالیت نمیکنن اینو نوشتم شاید یکی از اون چند نفر اینو بخونه و فعالیت کنه ( چند آموزشی برامون بذاره )

3DTotal

Well-Known Member
سلام دوستان فکر خیلی خوبیه بشرطی که کسانی مسلط هستن وارد کار بشن من چند نفر از بچه ها رو میشناسم که آموزشی نمیذارن ولی کاراشون از کارهایی که تو مجید انلاین دیدم یک سرو گردن بیشتر نمیدونم درست هستش که اسم اونارو بیارم یا نه ولی حیفه که اینجور افراد زیاد فعالیت نمیکنن اینو نوشتم شاید یکی از اون چند نفر اینو بخونه و فعالیت کنه ( چند آموزشی برامون بذاره )

من هم خیلی افراد را می شناسم ولی نمی آیند تجربه چندین ساله خودشون را به همین راحتی ها بدند . مشکل ما همین هست .

Sherlock_Holmes

Active Member
نمی آیند تجربه چندین ساله خودشون را به همین راحتی ها بدند
چه بد... موضوع ياد دادن دو تا تكنيك نيست... فوقش طرف با يك سال دويدن يادش ميگيره....
وقتي كسي چيزي كه بلده رو به ديگري ياد ميده در كنارش به اون ياد ميده كه آموزه ها رو بايد انتقال داد.....

مشکل ما همین هست
دقيقا همين هست...

ali_n1365

Member
دوستان یک سوالی داشتم می خوام صادقانه جواب بدید.
اگه یکی کاری رو بلده و بیاد آموزش بده مثلا مایا.
خودتون می دونید اگه یه کار تاپی رو بخواد بسازه برای زیبائیش حد اقل باید 100 ساعت آموزش بزاره. ولی به جای این که زیبا کاری رو یاد بده بیاد تکنیک ها رو فقط یاد بده که این باعث می شه که کاری که در آموزش در میاد از نظر زیبائی خوب نباشه ولی از نظر تکنیکی پر محتوا باشه. و اگر فردی خلاقیت داشت توسط اون تکنیک ها خودش بتونه پروژه خودش رو اون طوری که میخواد زیبا کنه.
شما با کدوم نوع آموزش موافقید
آموزش کوتاه و مختصر پر از تکنیک؟
و یا آموزش طولانی فقط برای زیبا سازی؟

pythoN

Active Member

بگو بریزیم سرش خفش کنیم که دیگه هیج جای فعالیت نکنه :) ( اما اینطوری نیستا اشتباه میکنید . )

به نظر من هر کس تا حالا اینجا سوالی پرسید بی جواب نموند . قبول کنید برای یاد گیری اول باید پرسید و بعد جواب گرفت چون ما ( کل بچه های اینجا ) برای این اینجایم وگرنه کسی که دنبال تاتوریال میگرده اونقدر میشه پیدا کرد که توی 24 ساعت 1 دقیقه هم بیکار نمونه .

roohollah

Banned
خودتون می دونید اگه یه کار تاپی رو بخواد بسازه برای زیبائیش حد اقل باید 100 ساعت آموزش بزاره. ولی به جای این که زیبا کاری رو یاد بده بیاد تکنیک ها رو فقط یاد بده که این باعث می شه که کاری که در آموزش در میاد از نظر زیبائی خوب نباشه ولی از نظر تکنیکی پر محتوا باشه. و اگر فردی خلاقیت داشت توسط اون تکنیک ها خودش بتونه پروژه خودش رو اون طوری که میخواد زیبا کنه.
شما با کدوم نوع آموزش موافقید
آموزش کوتاه و مختصر پر از تکنیک؟
متشکرم:) موافقم با همین گذینه :)حرف بسیار دقیقی زدی
بگو بریزیم سرش خفش کنیم که دیگه هیج جای فعالیت نکنه :smile: ( اما اینطوری نیستا اشتباه میکنید . )
آخه هستن، منم اسم نمیبرم ولی بعضیا هستن که ...،خوب از بحث تاپیک خارج نشیم...
کی میخواد چیرو بگه؟
من که مال خودمو تو سومین جوابم نوشتم...

pouria_ddd

Active Member
سلام ببینید من دارم یک آموزشی رو ترجمه(و ادیت) می کنم که فایل نهاییش اینه
ببینین به درد می خوره که ادامه بدم

پیوست ها

• untitled.rar
    349.7 کیلوبایت · بازدیدها: 68

ali3dtech

Member
از تمامی دوستانی که میخوان توی زمینه آموزشی کمک کنن تا همه با هم پیشرفت کنیم واقعا ممنونم.
اگه دوست دارین فعالیتتون رو با یه نظم و ترتیبی شروع کنیم بیایید اینجا و نظراتتون رو بدین:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=87822

من خودمم پایه هستم.

pythoN

Active Member
آخه هستن، منم اسم نمیبرم ولی بعضیا هستن که ...،خوب از بحث تاپیک خارج نشیم...
خب اسم ببر بزنیمشون دیگه . :d

بچه ها با اموزش ادامه بدین به ما نیگاه نکنین اینقدر بی ربط میگیم .

به نظر من اول سازماندهی کنین تا همه بدونن چیکار قراره بکنن .

من خودمم پایه هستم.

خوشبختم منم دسگیره ی قوری هستم .

موفق باشید

ali3dtech

Member
pouria_ddd; گفت:
سلام ببینید من دارم یک آموزشی رو ترجمه(و ادیت) می کنم که فایل نهاییش اینه
ببینین به درد می خوره که ادامه بدم

پوریا جان آره ادامه بده... اینو قبلا دیده بودم یادم نیس کجا اما میدونم که بدرد بوخوره.
مرسی

خوشبختم منم دسگیره ی قوری هستم .
:oops: ...؟؟؟ منم از آشنایی با شما خوشبختم ؟؟؟... :oops:

hosienmax100

3D Artist
تمام پست ها رو خوندم خیلی آشنا بودن همه برای یکی یکی برای همه خوبه والا :wink:

amin2001

Active Member
خوب اول از هر چیز باید بگم همه ی این 4 صفحه رو نخوندم چون خدایی وقتشو ندارم که بخونم
ولی موضوع کار اومد دستم

با این که چیزی بلد نیستم
اما هر چیزیرو که بلدم تو زمینه مدلینگ میتونم آموزش بدم

rezvooli

Member
سلام
من خیلی نیست عضو majidonline شدم
ولی من V_Ray تدریس میکنم تقریبا همه چیشو بلدم
میتونید روم حساب کنید ولی قسمت بد قضیه اینه که یکم وقتم کمه ولی کلا هر کاری از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا