[phpNuke] توی ایران نیوک کسی جواب من رو نداد...کمک

شروع موضوع توسط monem ‏29 اکتبر 2005 در انجمن Movable Type ، DataLife ، phpNuke

1. monem

monem New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    من (23/7/84) Inp7.8 را از سایت ایران نیوک دانلود کردم....الان مشکل من در ورود به گالری تصاویر است.....username و password و نام دیتابیس را هم در قسمت config.php مربوط به ماژول گالری وارد کردم...الان بعد از کلیک روی ماژول گالری تصاویر صفحه ای باز میشود که از من برای ورود یوزر و پسورد می خواهد ((شما مدير نيستيد يا اينكه با كاربر مدير وارد نشده ايد )) ....با یوزر و پسورد ادمین (منظورم مدیر سایت ) هم نمی توانم وارد شوم...تمام تاپیک ها را هم خواندم....لطفا کمک کنید....در نتهای نصب از من پرسید آیا می خواهید کاربری هم به همین نام ساخته شود و گزینه پیش فرض آن آری بود و من آن را تغییر ندادم و الان با همان username و password یک کاربر در سایت به صورت اتوماتیک ثبت شده است....من قسمت مجوزهای دسترسی را هم خواندم و تمام CHMOD ها را هم تغییر دادم.....باز هم می گویم من username و password را تغییر ندادم (قابل توجه مدیر عزیز سایت)......راستی به یک نکته جدید برخورد کردم و آن اینست که وقتی آدرس زیر را وارد می کنم :http://www.yoursite.com/modules/Gallery ...........پیغامی به صورت زیر می آید :

Warning: main(modules/Gallery/global.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 33

Warning: main(): Failed opening 'modules/Gallery/global.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 33

Warning: main(modules/Gallery/includes/sessions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 34

Fatal error: main(): Failed opening required 'modules/Gallery/includes/sessions.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 34

شما را به آن کسی که می پرستید کمکم کنید .........تو رو خدا

نوشته شده توسط monem در ‏29 اکتبر 2005
  2. izone

izone Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    نوشته شده توسط izone در ‏29 اکتبر 2005
  3. sayeh2222

sayeh2222 Member

امتیاز دستاورد:
    16
    اقا هر کی رو بگی هر سایتی رو بگی شاید باور کنیم ولی ایران نیوک با وجود فرهاد جان اصلا شاید یک پست یک سال بخوابه ولی بل اخره جوابی براش داده میشه مخصوصا اگر پست من باشه که یک سال رو شاخشه
    شوخی بود به دل نگیر

یا علی

میثم

نوشته شده توسط sayeh2222 در ‏29 اکتبر 2005
  4. S4DEGH

S4DEGH Well-Known Member

امتیاز دستاورد:
    113
    اصلا بحث اين گالري تو همين انجمن هو بود و جوابش هم هست !

نوشته شده توسط S4DEGH در ‏29 اکتبر 2005

به اشتراک بگذارید