[phpNuke] توی ایران نیوک کسی جواب من رو نداد...کمک

monem

New Member
من (23/7/84) Inp7.8 را از سایت ایران نیوک دانلود کردم....الان مشکل من در ورود به گالری تصاویر است.....username و password و نام دیتابیس را هم در قسمت config.php مربوط به ماژول گالری وارد کردم...الان بعد از کلیک روی ماژول گالری تصاویر صفحه ای باز میشود که از من برای ورود یوزر و پسورد می خواهد ((شما مدير نيستيد يا اينكه با كاربر مدير وارد نشده ايد )) ....با یوزر و پسورد ادمین (منظورم مدیر سایت ) هم نمی توانم وارد شوم...تمام تاپیک ها را هم خواندم....لطفا کمک کنید....در نتهای نصب از من پرسید آیا می خواهید کاربری هم به همین نام ساخته شود و گزینه پیش فرض آن آری بود و من آن را تغییر ندادم و الان با همان username و password یک کاربر در سایت به صورت اتوماتیک ثبت شده است....من قسمت مجوزهای دسترسی را هم خواندم و تمام CHMOD ها را هم تغییر دادم.....باز هم می گویم من username و password را تغییر ندادم (قابل توجه مدیر عزیز سایت)......راستی به یک نکته جدید برخورد کردم و آن اینست که وقتی آدرس زیر را وارد می کنم :http://www.yoursite.com/modules/Gallery ...........پیغامی به صورت زیر می آید :

Warning: main(modules/Gallery/global.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 33

Warning: main(): Failed opening 'modules/Gallery/global.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 33

Warning: main(modules/Gallery/includes/sessions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 34

Fatal error: main(): Failed opening required 'modules/Gallery/includes/sessions.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/kosarsa/public_html/modules/Gallery/index.php on line 34

شما را به آن کسی که می پرستید کمکم کنید .........تو رو خدا

sayeh2222

Member
اقا هر کی رو بگی هر سایتی رو بگی شاید باور کنیم ولی ایران نیوک با وجود فرهاد جان اصلا شاید یک پست یک سال بخوابه ولی بل اخره جوابی براش داده میشه مخصوصا اگر پست من باشه که یک سال رو شاخشه
شوخی بود به دل نگیر

یا علی

میثم

S4DEGH

Well-Known Member
اصلا بحث اين گالري تو همين انجمن هو بود و جوابش هم هست !

جدیدترین ارسال ها

بالا