تمرین رزمی

saalek110

Well-Known Member
دفاع با دست. این فیلم جنبه آموزشی دارد. این تمرین را در تمرینات روزمره خود قرار دهید.

youtube.com/shorts/i5_UOsO76pA?si=UEoA8-F1NgpTtpj_

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
سالك: در فیلم زیر انواع ضربات پا نشان داده شده.
البته خیلی فیلم جالبی نیست ، و شاید بعدا فیلم بهتری پیدا کردم، ولی فعلا نگاه کنید و انواع حرکات پا را یاد بگیرید.

البته این فیلم برای یادگیری خیلی خوب نیست ، ولی اینکه اومده همه حرکات پا را در چند ثانیه نشان داده ، از این نظر جالبه.

youtu.be/qyrpzEH5b20?si=5GOT8vLCHAZRZVYi

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
سالک: یک دوره تکواندو رفتم من ،
یک کلکی که داشتند ، حرکات کششی خیلی زیاد روی زمین روی پا بود...
بعد وقتی بلند می شدند و ضربه های پا به سمت بالا می زدند ، بچه ها ذوق می کردند که پایشان کلی بالا می آید...
شاید هم من نباید از کلمه کلک استفاده کنم ، شاید هم کلک باشه ، دقیق نمی دونم....
اینکه نمی دونم کلک هست یا نه ، به این دلیل است که شاید باید با قدرت بالای عضلات پا را بالا کشید ، شاید هم تا رباط های پا را با حرکات کششی نرم نکنیم این کار غیرممکن یا خیلی خیلی سخت باشد ... قضاوت را به عهده خودتان می گذارم.....

اما ثانیا: شاید باید من حرکات کششی پا را به شما می گفتم ، در یک کاغذ یک سری حرکات کششی نوشتم ولی برای ارسال باید رویش کار بشه ، که نمی دونم چه زمانی سر بگیره ،
پس فعلا نقد یک فیلم براتون لینک می دهم بعد این قصه .... البته قصه نبود ، من اهل قصه ساختن نیستم ، واقعیت را گفتم....

خلاصش که اگر رباط های پا را کش بیارید پایتان خوب باز میشه و مثل تکواندو کارها می توانید حرکات بلند تا سر حریف بزنید.

از این آقای خارجی هم تشکر می کنم بابت فیلمش.لینک به سایتش برای تشکر:

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
سالک: نگران بودم حرکات کششی آقای jake کم باشه این فیلم را هم ببینید:

youtu.be/UIRTPXj1Q1U?si=TSPYt2_c5tqFvYJP

البته لازم نیست سیر تا پیاز هر چی در دو فیلم گفته شده انجام بدهید ولی اگر دیدید در حالت ایستاده پایتان خوب باز نمیشه یک سری از این حرکات را تمرین کنید.

فیلم زیر هم هست:

youtu.be/n_CnCu3iSt4?si=w5canJU5IBb0gcGC

فیلم بالا را کامل من دیدم ، فکر نکنید برای زایمان است ، همه تمرینات برای رزمی مفید است.

دیگه می ترسم فیلم بیشتر بزارم چون یک نفر ممکنه فکر کنه باید کل فیلمها را تمرین کند، اگر خواستید خودتان تمرین کششی پا را سرچ کنید در یوتیوب... یا leg stretches

یا سرچ کنید martial art leg stretches

اگر نمی خواهید فیلم زن نگاه کنید ، و حزب اللهی هستید فیلم زیر مرد است:

youtu.be/UiO3WBOxUsc?si=WWm7q3wU4XbjaLxx

تا دلتان بخواد از این فیلم های کششی هست ، اون عبارت که گفتم را در یوتیوب سرچ کنید... دیگه لینک نمی ذارم...از قیافه اینها اگر خوشتان نیامد فیلم دیگری پیدا کنید.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
آموزش ضربات از بروس لی

youtube.com/shorts/wZsInswDOgU?si=9lvJUTIfabtWX_uD

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
فیلمی نسبتا طولانی در مورد کونگ فو
کمی حالت طنز از گزارشگر عرب آن
فیلم به زبان عربی است و زیرنویس انگلیسی دارد.

کونغ فو سرچ کنید برای فیلمهای عربی

به نظر من این فیلم ارزش دیدن داره.
می توانید حین تمرین ، این فیلم را هم تماشا کنید.

من اصلا توصیه نمی کنم تمرینات این فیلم را انجام بدهید. فقط خواستم تمرینات مردم را تماشا کنید.

youtu.be/CTwhMBavFUI?si=trGVF_6UcaEFdKtM

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
تمرین با چوب .

شائولین ، زبان چینی

قسمتهایی زیرنویس و زبان انگلیسی.

youtu.be/Xjs4L_Mxtsc?feature=shared

saalek110

Well-Known Member
آموزش آپچاگی تکواندو
ضربه ای که با گل پا زده می شود و به روبرو زده می شود. گل پا جایی است که ریشه انگشتان است.
سالک در ورزشهای دیگر مثل کونگ فو هم این ضربه را داریم ولی طرز زدن آن شاید تفاوتهایی داشته باشد.
سالک: من نمی دانم این خانم درست داره آموزش می دهد یا نه ، چون بر ورزشهای رزمی تسلط کامل ندارم ولی برای آشنایی نوآموزان این فیلم مناسب است.

youtu.be/QR5ZiSyRXAs?si=lhO7N4rR1scdPBMQ

جدیدترین ارسال ها

بالا