تسلیت به کیارش (مدیر سابق انجمن فلش)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام،

متاسفانه باید به اطلاع برسونم پدر کیارش جان شب جمعه گذشته (17 تیر ماه) در اثر ایست قلبی به رحمت خدا رفت.

این تاپیک رو برای اطلاع رسانی به دوستان ایجاد کردم و هم اینکه از این طریق تسلیت خودم رو اعلام کنم .

کیارش جان برای پدر گرامی و بزرگوارتون طلب آمرزش و مغفرت دارم ، و برای تو ، امیر حسین و خانوادت صبر و شكيبائي مسئلت دارم. روحش شاد ... :cry:

مجید

30min

Banned
منم تسلیت میگم و امیدوارم ما رو هم تو غمت شریک بدونی .
از خدا براتون صبر بیشتر و بیشتر و بیشتر برای تحمل این فاجعه خواستارم .

mrtnet

Member
با سلام

منم به نوبه خودم تسلیت خدمت شما عرض میکنم و امیدوارم غم آخرتون باشه ...

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
صميمانه تسليت ميگم و از خداوند براي شما و خانواده محترم صبر مسئلت دارم.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
کیارش جان، این مصیبت وارده رو به شما و خانواده ی محترمتون تسلیت عرض میکنم، ما رو هم در غمتون شریک بدونید...

alionline1366

Active Member
کیارش جان منم این مصیبت رو خدمت شما و خوانواده محترمتون تسلیت میگم

Silver PC

Well-Known Member
سلام !

من هم تسليت عرض مي كنم . كيارش جان انشاالله غم آخرتون باشه !

++Hadi++

Active Member
سلام
واقعا اصلا باورم نمی شه ...
ولی در کل منم این مصیبت وارده رو به کیارش عزیز تسلیت می گم و از خداوند بزرگ ، می خوام روح اون مرحوم رو مورد مغفرت و رحمت خودش قرار بده ...
کیارش جان ما رو هم در مصیبت وارد شریک بدون ...:cry:
غم آخرتون باشه ...

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
کیارش جان، تسلیت میگم و از خدا میخواهیم که تحمل سنگینی غم نبود پدر رو برات آسون کنه. ایشالا خودت و باقی خانواده سلامت باشی و سرزنده.

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
کیارش جان تسلیت میگن دوست من ... خدا رحمتشون کنه و به شما هم صبر عطا کنه ...

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته كـه بهار فرحناك زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی كران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

akherat

مدیر انجمن
کاش آن شب را نمی آمد سحر

کاش گم در راه پیک بد خبر

ای عجب کان شب سحر اما به ما

تیره روزی آمد و شام دگر

دیده پر خون از غم هجران و او

با لب خندان چه آسان بر سفر

ای دریغ از مهربانی های او

دست پر مهر آن کلام پرشکر

غصه ها پنهان به دل بودش ولی

شاد و خرم چهره اش بر رهگذر

در ارزان زان ما بود ای دریغ

گنج پنهان شد به خاک و بی ثمر

تا پدر رفت آن سحر از پیش رو

بی نشان را خاک تیره شد به سر

خاموش شدن این شمع نورانی خدمت خانواده محترم ايشان تسلیت عرض می کنم ازخداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار دربهشت أعلا و مزید فضل ورحمت پروردگاربی همتا برایشان وطول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی وحسن عاقبت شان خواهانم

Ali6594

Active Member
من هم به نوبه ی خودم تسلیت عرض می کنم
ان شا الله غم آخرتون باشه .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کیارش اتفاقا چند روز پیش شرکت بود. کیارش جان واقعا از شنیدن این خبر اونقدر شوکه شدم که نمیدونستم چی بگم.

واقعا عذر میخوام که نتونستم توی مراسم شون شرکت کنم. همون موقع که منشی شرکت بهم خبر داد من تهران نبودم.

از این بابت واقعا عذر میخوام.

از خدا برای پدر بزرگوارت آمرزش و برای شما و برادر بزرگوار و خانواده ی عزیزت صبر میخوام.

wild-mans

Member
سلام
منم از طرف خودم تسلیت عرض میکنم هرچند که این تسلیت گفتنها نمی تونه درد شما رو تسکین بده ولی از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.
یاحق

جدیدترین ارسال ها

بالا