تحريم Cpanel !

mamoolhacker

Active Member
فک کردی به همین اسونیاس alborz.ho
برو تو سیدی فروشی ببین برنامه های ایرانی چقدره !
یا فارسی ساز اشاغل نوشتن 20 تومن پولشه
فکر کن که بیان پانل بنویسن
لابد ماهی 200 تومن میشه !
تازه تا بخواد جا باز کنه و مشکلات امنیتیش و .... اوکی بشه هاستینگ ها باید جمع کنن

ataturk

Member
من با پست قبلی به شدت موافقم . یه اتوران رو درست و حسابی در نمیارن . برای همون نرم افزارهاشون . یا اون فارسی ساز که .... بماند . با این روشها کاری از پیش نمیره . یا بهتره با مذاکره حل بشه البته نه یکی دو نفر .بهترین مورد البته برای فعلا یه جایگزین هست . اما حتما باید به فکر بود . چون یه مدت دیگر اونها هم شاید این کار رو بکنند . و تحریم ها بیشتر بشه . در این مورد دولت مسول هست و این مشکل یه مشکل خاص نیست بلکه عمومی و ملی هست .

NovinServer

Active Member
سلام مجدد ، این Cpanel چه کلاسی می گذاره واسه این ایرانی ها ...

البته چه کنیم جبوریم دیگه ....

karajhost

New Member
9 صفحه جلو رفتیم در هر روز هم کسانی که سی پانلشون تحریم شد بیشتر شدند ! (روحیتونو ضعیف کردم :دی)

تمامی دوستان هاستینگ بنده هم تحریم شدند !

بچه هایی که تحریم شدن :
چک کنید نمایندگی که به مردم دادید پسوند دامنه دات آی آر نبوده
یا آدرس ایران نبوده ( خواهشاً گوش کنید )

تمامی نمایندگی سرور هاتونو به آدرسی خارج از ایران ( حتی افغانستان ) تغییر بدید
10 تومن به حساب سی پانل بریزید و دوباره اوردر سی پانل بدید !

یکی از دوستام این کار رو کرده میگه جواب گرفته ما هم این کار ر داریم میکنیم ببینیم جواب میگیریم یا نه !!!

موفق باشید ....

1240

Banned
با درود
همان طور که گفتم پلسک هم چند وقت دیگه به ایرانی ها سرویس نمی ده!!!

ahmad881

Member
با سلام
بحث اول متفرقه:
اولا اينا ربطي به ايران نداره. اينا همش به اسلام بر مي گرده چون اونا با دين ما مشكل دارن نه با خود ما چرا الان فقط به ايران/سوريه /لبنان/عراق/فلسطين وافغانستان بند كردن؟ نمي خواهيد بگي اتفاقي بوده كه؟ نه بلكه بحث سر دين و منش اسلامي هست
شما مطمئن باشيد اگه عليه اونا اقدام هم نكنيم بازم گير مي دن تركيه رانگاه! اونا كه مطيع آمريكا شدن و حتي به عراق نيرو فرستادن و ..... ولي به محض اينكه قانون منع حجاب را لغو كرد گير دادن هاشون شروع شده و دوباره به تركيه بند كردن همچنين قبل از اين هم نمي ذاشتن تركيه به اتحاديه بپيونده چرا؟ چون دين مردمش اسلام بود
پس فقط در يك صورت مي تونيد تحريم ها را و گير دادن ها را تموم كنيد واون به قيمت كنار گذاشتن اسلام و مطيع اونها شدن و قيد ناموس زدن هست حالا كي حاضره؟ معلومه كه دين بر هر چيزي مقدمه پس نميشه قيدشا زد
همه اينا به كنار چون اونا قدرت تو دستشونه بايد خفه شد؟ نبايد به نسل كشي اونها تو فلسطين و... اعتراض كرد؟ نبايد به توهين هايي كه به پيامبر مي كنن اعتراض كرد
ايران هم كه به اوان موشك نزده! فقط وقتي به زن بي دفاع فلسطيني حمله كردن و كودك بيچاره فلسطيني را كشتن اعتراض كرده وقتي كاريكاتور پيغمبر راكشيدن اعتراض كرده يعني شما مي گيد بايد در برابر اين همه ظلم و بي عفتي خفه بود؟ فقط چون قدرت تو دستشونه؟
منا نااميد كرديد جوانه عربي اين حرفارا ميزد غمم نبود اما........
اما بحث هاست من
من مي خوام يه هاست بخرم ( لينوكس) سايت http://www.tartanspace.com/ چه طوره ؟
اصلا اگه سايتي بر اساس سي پنل بود نخرم؟
پلسك خوبه ولي واسه من بده چون با سرعت پايينه شهرمون نميشه زيپ نكرد در حاليكه پلسك بزرگترين عيبش اينه كه قدرت اكستركت كردن نداره حالا من چه كار كنم بهتره؟ البته اگه قابليت آن زيپ داشته باشه خوبتره. لطفا به من يه پيشنهاد خير خواهانه بكنيد نه تبليغانه چون كااز 50 مگ رده و ارزش جلب مشتري نداره بي زحمت صادقنه كمك كنيد و در ضمن سايتي كه لينوكس بده و مخصوصا از نظر تحريم بين امللي مشكل نداشته باشه و نيز امنيت سرورش و قدرتش خوب باشه را معرفي كنيد تا كار من راه بيفته از همه گل هاي ايروني ممنون
اين قضيه سرور داخلي چيه؟

mamoolhacker

Active Member
شاید امریکا با کشور های مسلمون مشکل داشته باشه ! ولی سی پانل داره به این همه کشور مسلمون سرویس میده فقط ایرانه که ...

webmizban.com

Active Member
دوستانی که cpanel شون expire َشده حتی اگر تغییر سرور بدهند و nameserver را نیز تغییر دهند و دامین هارا از info ایران هم خارج نماییند باز هم شناسی می شوند...
و مجدادا" expire o, خواهند شد... دوستانی که تجربه کردند متوجه عرائض بنده می شن

آخرین ویرایش:

ahmad881

Member
با با اين آقاي هكر چقدر آتيشش تنده؟ انگار كلا با ايراني بده؟
آره همين طوره واسه همينم هكر شده تا اونجايي كه بتونه دمار هوطناشا در بياره
حالا خودمونيم هكر جان چند درصد بهت ميدن؟!!!!!!!! (شوخي به دل نگيريا)

اما كسي جواب مارا كه نداد اگه از هاستي كه سي پنل داره هاست نخرم از كدوم بخرم؟ يعني از كدوم پنل؟ همه به پنل ها يه عيبي گذاشتيد آخرشم نشد فهميد كدوم خوبه
لطفا يكي يه جيغي بكشه ماهم بفهميم چه پنلي بخريم البته صادقونه
با تشكر

parsgibit

Member
از هاستي بگير كه يوزر مين كنترل پنلش باشه !!!
چون اپن سورسه و كسي نمياد كنترل پنلشو ببنده ... اما ممكنه خود سرور بسته شه :)))
حتي اگه ايران باشه خدا رو چه ديدي ، يه وقت ديدي كه اصلا كل دنيا به ايران اينترنت نداد (بك بونم كه نداريم به به !)

ahmad881

Member
راستي از هركدوم يه كم بگيد
آيا تو امنيت هم اثر دارن يا نه فقط ميزبانه كه تو امنيت دخيله
محدوديت و معايب هر كدومشا بگيد
و كدوم قدرت اكستركت كردن داره؟ پلسك كه نداره
البته من واسه لينوكس مي خواما

www.iranwebshop.com

Active Member
ما هم بله

Thank You for installing cPanel / WHM.
In order to access the interface, you will need to make sure that the software license on this server is active and installed.

Your license could not be activated because:

Cannot Read License File

First, go to http://verify.cpanel.net/ and enter the public IP address of this server to make sure it is licensed.
If licensed, try running /usr/local/cpanel/cpkeyclt from the command line as root.
You'll also need to make sure that port 80 is open to contact our license server and that your hostname is a FQDN.
If you don't currently have a license, you can obtain a trial license by registering at the cPanel Store and requesting a trial under Free Services.

You can purchase/lease a license directly from cPanel or from one of our Partners

Once the license on this server is active, you will no longer see this message. If you have installed a license since loading this page, click here to reload.

mamoolhacker

Active Member
همه بله !
دوستان بین این پانل ها شبیه ترینشون به سی پانل lxadmin هست ! امکاناتش هم از Cpanel کمتر که نیست بیشتر هم هست !
مشکل اینه که این لعنتی هنوز اسکریپت کانورت cpanel نداده !

www.iranwebshop.com

Active Member
عجب اوضاعی شده اکثر مشتریهای iweb دارن تحریم میشن میون این همه به نظر شما directadmin چطوره خیلی ها دارن استفاده میکنن ؟

www.iranwebshop.com

Active Member
اقدام جديد آمريكا در مسدود كردن سايت‌هاي ايران

خبرنگار «تابناك» گزارش داد: در پي فشارهاي جديد دولت آمريكا به ارايه‌دهندگان سرورهاي اينترنتي در كشور، اين شركت‌ها در اقدامي جديد، اقدام به مسدود كردن دسترسي به سرورهايي كرده‌اند كه ميزبان پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني مستقر در ايران هستند.

به اين ترتيب، بنا بر آنچه ايالات متحده آن را «تشديد تحريم ايران» مي‌نامد، هاستينگ برخي سايت‌ها كه از ايران فروخته يا مديريت مي‌شود، مسدود و نيز امكان دستيابي و تغيير در اطلاعات موجود در سرورها محدود شده است.
اين اقدام آمريكا و سرورهاي ميزبان آن كشور‌، در حالي انجام مي‌شود كه عمده ميزباني سايت‌‌هاي كشورمان در آمريكا انجام گرفته و اين امر مي‌تواند زيان‌هاي جبران‌ناپذيري براي فضاي اطلاع‌رساني كشور داشته باشد.

9563_330.jpg

اين حركات ديتا سنترها (مراکز داده‌ها) در آمريكا پيش از اين نيز سابقه داشته، به گونه‌اي كه در ابتدا اقدام به محدود و مسدود كردن كنترل پنل مديريت سرور مثل Cpanel و Plesk براي جلوگيري از کنترل و يا تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات موجود در سرورها نموده و در حركت بعدي، اقدام به بستن كامل سايت‌ها و عدم امكان دسترسي به آنها مي‌كنند.

گفتني است، وقوع چنين پيشامدهايي با توجه به سابقه قبلي، بايد پيشتر توسط مسئولان و عوامل ذيربط با اين مسئله پيش‌بيني و راهكارهايي براي اين حوادث انديشيده مي‌شد و با توجه به فشارهاي گسترده آمريكا و ديگر كشورها كه احتمالا از اين پس نيز تشديد خواهد شد، در صورت پيش‌بيني نكردن تدابير سودمند، بسياري از سايت‌هاي اينترنتي و شركت‌هاي ارايه‌دهنده هاستينگ، دچار مشكل مي‌شوند در صورتي كه با اجراي درست موضوع «اينترنت ملي» و تفکيک پهناي باند مصرفي ناشي از مراجعات داخلي از خارجي و ساماندهي بخش قابل‌توجهي از نياز اينترنت كشور امكان‌پذير است.

البته لازم به ذکر است که در سال‌هاي اخير سرمايه‌گذاري‌هاي سنگيني توسط بخش خصوصي و دولتي در راه‌اندازي مراکز داده انجام شده است، ولي به دلايل متعدد اقتصادي و فني ،استفاده از مراكز داده داخلي توجيه اقتصادي و فني ندارد و اين مراکز داده حتي از جذب درصد ناچيزي از بازار سرويس‌هاي ميزباني ناکام مانده‌اند.

آخرین ویرایش:

www.iranwebshop.com

Active Member
به نقل از websoft عضو فروم

Plesk نیز تحریم میشود - بخوانید.

--------------------------------------------------------------------------------

با توجه به سیاست های پیش بینی شده ی ustreas.gov و treas.gov ، و با این که Plesk نسخه ی 8.4 خود را نیز ارائه داده است و ... ، Plesk امروز نیز قابل اطمینان و استفاده نیست – Joseph بخش پشتیبانی سی پنل با ارائه ی ایمیل های بدون دلیل ، کاربران ایرانی را با ارائه ی ایمیلی که در 48 ساعت ، فسخ مجوز ( License ) را تایید و اطلاع داده تا در این مدت بسیار کم تغییر سرور ایجاد شود که مطمئناّ چنین تغییر با وجود سایت های متفاوت و هزینه ها و این پشتیبانی ، مقدور نیست – اقدامات اولیه ی خود را شروع کرده است.

پایگاه webhostingtalk ، یکی از معتبرین و موثق ترین منابع در مورد وب هاستینگ این گونه بیان میکند :

The planet company terminated all Iranian servers' customers without any resones.
There were many sites on their servers.

اکنون همین مورد را از پایگاه treas.gov دنبال میکنیم :

In general, unless licensed by OFAC, goods, technology (including technical data or other information subject to Export Administration Regulations), or services may not be exported, reexported, sold or supplied, directly or indirectly, from the United States or by a U.S. person, wherever located, to Iran or the Government of Iran. The ban on providing services includes any brokering function from the United States or by U.S. persons, wherever located. For example, a U.S. person, wherever located, or any person acting within the United States, may not broker offshore transactions that benefit Iran or the Government of Iran, including sales of foreign goods or arranging for thirdcountry financing or guarantees.

این اخبار فقط گزینه ی مورد نظر را به سی پنل ختم نکرده و دیگر پنل ها را نیز در بر دارد.

طی این اقدامات بر آن شدم تا به گروه های : Parallels ، DirectAdmin وLxAdmin که به نظرم تنها راه های مانده برای کاربران ایرانی هستند ایمیل زده و وقوع حوادث بعدی را از پشتیبانان و مدیران آن ها سوال نمایم که هم اکنون منتظر پاسخ آن ها هستم طی جوابگویی مسئولان سریعاّ پاسخ را در همین تاپیک ارسال خواهم کرد.

و این هم پاسخ مدیریت DirectAdmin به سوال مطرح شده – موفق باشید :

Hello,

We have no intention of blocking Iranian customers... We are a Canadian company and there is no restriction on who we sell to.

Mark

----- Original Message -----
From: Mohammad AghaNabi
To: [email protected]
Sent: Tuesday, May 20, 2008 7:33 AM
Subject: will directadmin make us lockout ? like cpanel ? - answer plz

Hello, DirectAdmin webhost panel Team :
Owing to the prohibition of Cpanel about Iranians users, is there any guarantees that we transfer our servers into directadmin panel ? or maybe it will be banned for us like Cpanel, too ?
Do you think it is true ? and banning it maybe happen ?
We are here to read your A & email me as soon as possible, thanks
Best Regards,
Muhammad Hussein, FI ( from Iran )
20/May/2008

ehsanch

Active Member
عجیب تر از همه ماجرای بلاک شدن منه .
من از همون اول دومین دی ان اس هام رو با آدرس آمریکا ( یه آدرس کاملا قابل وریفای و درست ) ثبت کردم . تو هاب آی وب هم آدرس همون آمریکا . یعنی کلا هیچ آدرس از من نبود .
اما وقتی از سیپنل پرسیدم چرا منو بستید گفت :
According to our investigation you live in Torbat-e Jām, Iran
آقا چند تا سوال برا یافتن اینکه سی پنل از کجا هویت رو تشخیص میده

1- آی پی که معمولا متصلید باهاش چیه ؟
2-دامینتون چیه ؟ دامینی که دی ان اس روش بود ؟
3- HostName تون چی بود ؟
4- با آی پی ایران به whm لاگین میکردید ؟
5-چند وقت بود این لایسنس رو گرفته بودید ؟

myhost

Member
یه سوال چطور شرکت های هاستینگ بزرگی مانند پارس دیتا و یا هاست ایران و ........
با این مشکل مواجه نمیشن

kitiran

Active Member
یه سوال چطور شرکت های هاستینگ بزرگی مانند پارس دیتا و یا هاست ایران و ........
با این مشکل مواجه نمیشن
سلام اونا از مشتری هاشون قیمت نجومی می گیرند دیگه .. ما هم اگه 100 مگ 25 تومن بدیم می شد این مشکلاتو حل کرد.
+ یکی مثل پارس دیتا که شاید 10000 سایت روش باشه حتما پیش بینی کرده که شاید همچین وضعی پیش بیاد.
بالاخره عواملی دان خارج از ایران که کاری کنند.
احتمال تو یه کشور یک رابط دارند که سی پنل اون رابط مثلا تو انگلیس میگره بعد طرف حساب سی پنل میشه اون رابط اگه قطع کنند میگه سی پنل من گرفتم و از طریق قانونی شکایت می کنه چون دیگه سی پنل نمی تونه تعیین کنه که کی از کنترل پنل استفاده کنه کی نکنه! اونا وکیلی چیزی دارن! یا شاید هم یه جوری از خجالت سی پنل در اومدن :neutral:
شاید هم یه شیوه دیگه دارند! شاید هم اکسپایر شدن ما نمی دونیم!!

جدیدترین ارسال ها

بالا