تحريم Cpanel !

sepehr10

Banned
اونقدر هم کشک نیست که یکی بره بگه فلانی ایرانیه سیپنل هم بگه راست میگی .
منم در همین زمینه سوال داشتم . میخواستم بپرسم وقتی یکی ریپورت میده که فلانی ایرانی هست سیپنل چیکار میکنه ؟
آیا با ارائه یه دامین آی آر از اون هاستینگ قربانی سیپنل متقاعد میشه ؟

mamoolhacker

Active Member
Cpanel میتونه دسترسی روت هم به مشتری هاش داشته باشه بدون نیاز به پسورد .
در ضمن دامنه های IR رو چک میکنه

sepehr10

Banned
من اینطوری فکر نمیکنم به دو دلیل :
1 - هر سرور یه حریمی داره که سی پنل هم نمیتونه بدون اجازه واردش بشه بالاخره اونا تعیین کننده قوانین نیستند . تابع قوانینند .
2 - اگه میخواست آی آر ها رو چک کنه پس الان هاستینگ ایرانی ای با کنترل پنل سی پنل وجود نداشت .

J4vad

Member
دوستان ! http://lxlabs.com شباهت زیادی به Cpanel دارد ! رایگان است ! و برخی امکانات آن از Cpanel نیز بیشتر است !

امیدوارم کمکتون کنه !

موفق باشید.

J4vad

Member
paytakhthost جان بله بنده هم تاکید کردم !
icon_biggrin.gif

sepehr10

Banned
این که نشد کار . همینطوری بیخیال بشیم ؟
ببینید طبیعتا سی پنل هم پول دوست داره و خودش اینو میدونه که هاستینگ ایرانی خیلی زیاد هست و درآمد عایده از ایران هم واسش زیاد هست پس طبیعتا دوست نداره این درآمد رو از دست بده . حالا کاری نداریم ممکنه این درآمد واسش ناچیز باشه ولی کلا کسی نیست که از مشتری بدش بیاد . سیپنل مجبوره مانند سایر شرکت های آمریکایی از قوانین آمریکا تبعیت کنه و چاره ی دیگه ای نداره . مثلا یه دیتا سنتر آمریکایی صریحا به من گفت که قانون دست و پاشو تنگ کرده و با وجود اینکه میفهمه من ایرانیم فقط بهم گفت یه ادرس خارجی واسه پرداخت بدم و بس ...
من میگم بیاین با سی پنل هم پیرامون این موضوع صحبت کنیم . بگیم خودش یه راه حل پیشنهاد کنه . اگه متحد عمل کنیم 100% به یه جایی میرسیم .کیا موافقند ؟

Mrx

Active Member
ببینید طبیعتا سی پنل هم پول دوست داره و خودش اینو میدونه که هاستینگ ایرانی خیلی زیاد هست و درآمد عایده از ایران هم واسش زیاد هست پس طبیعتا دوست نداره این درآمد رو از دست بده . حالا کاری نداریم ممکنه این درآمد واسش ناچیز باشه ولی کلا کسی نیست که از مشتری بدش بیاد . سیپنل مجبوره مانند سایر شرکت های آمریکایی از قوانین آمریکا تبعیت کنه و چاره ی دیگه ای نداره . مثلا یه دیتا سنتر آمریکایی صریحا به من گفت که قانون دست و پاشو تنگ کرده و با وجود اینکه میفهمه من ایرانیم فقط بهم گفت یه ادرس خارجی واسه پرداخت بدم و بس ...
من میگم بیاین با سی پنل هم پیرامون این موضوع صحبت کنیم . بگیم خودش یه راه حل پیشنهاد کنه . اگه متحد عمل کنیم 100% به یه جایی میرسیم .کیا موافقند ؟
cpanel دوست نداره براش مشكل پيش بياد و قوانين كه كشورش ميزاره رو انجام ميده حتي اگر به ضررش باشه ... در غير اين صورت از همون اول با ايراني هاا كاري نداشت تا هم مشتري ها ايراني باهاش كار كنن و درامدي از هاستينگ هاي ايراني داشته باشه ..

sepehr10

Banned
حرف شما تایید . اما قانون رو هم میشه دور زد . مثلا وقتی سی پنل با یک نام خارجی تهیه شده قانون دیگه واقعا چیزی برای گفتن نداره . این وسط سخت گیری های سیپنل بی مورد هست . مثل همین قضیه دیتا سنتر لایر تک . میدونه من ایرانیم فقط گفت بیلینگ آدرس رو بزن ادرس یکی از آشنایانت تو خارج .
قانون سیپنل برای لایرد تک هم صدق میکنه پس باید یه جوری با سی پنل هم راه بیایم .

ehsanch

Active Member
من قصد دارم به پلسک مهاجرت کنم . واقعا حالم از سی پنل بهم خورد . حتی اگه خیلی هم پنهون کاری کنیم باز هم افراد بیکاری هستند که ریپورت میدند به سی پنل .
کسی هست بدونه برای مهاجرت به پلسک باید چه کرد ؟
پلسک مزخرفه.. همش مشکل داره.
من اگه سی پنل رو ویندوز هم جواب میداد رو ویندوزم سی پنل نصب میکردم.

1240

Banned
درود
قبول نمی کنه!

the_king

مدیرکل انجمن
اگه ملت یک کشوری پرچم ایران رو آتیش بزنند و حداقل هفته ای یکبار شعار "مرگ بر ایران" بگویند، شما بهشون خدماتی را
که دولت ایران غیر قانونی اعلام کرده ارائه می کنید؟ چون از مشتری بدتون نمی یاد؟ به نظرتون برخورد سی پنل جای
اعتراض داره و غیر منصفانه است؟ سی پنل سخت گیری غیرمنطقی می کنه و تحریمش بی مورده؟

karajhost

New Member
سلام دوستان
در صحبت جدیدی ک با دیتا سنتر آی وب داشتم اونا ینجوری گفتن !

ما تضمین میکنیم حتی اگر در ایران از سوی کشور ما جنگ هم بشه نه لایسنس سی پانلتونو قطع میکنیم نه یوزرتونو ساسپنت میکنیم

من هم گفتم با این شدت مطمئنید
اونا هم گفتند بله اگر از آی وب خرید کنن خود آی وب تضمین میکنه و شما یگه کاری با اینهاش نداشته باشید !

آیا حقیقت داره ؟
من یکی از سرور هام ( البته نه هاستینگ) روی آی وب هستش !

نظرتونو بگید راستی یه کپی هم از صحبتمون گرفتم اما بجز چاق سلامتی تمام حرفهاش ترجمع شده همینه !

آیا به شما ها هم اینجوری گفتن ؟ ؟؟؟؟

یه سری 6 ماه پیش منم رو بن کردن !!! واسه همین دیگه برای اهستینگ از دیتا سنتر آی وب استفاده نمیکنم !!!

sepehr10

Banned
آی وب به اون صورت با ایران مشکلی نداره . اما هرکسی برای جذب مشتری میتونه خیلی چیزها بگه . به نظر من بعید میاد آی وبی که اینقدر خودشو طرفدار قانون و قانونمند جلوه میده در صورتی که عدم همکاری با ایران در قانونش تصویب بشه بیکار بشینه .

ضمن اینکه لاینسس سی پنل رو آی وب باطل نکنه سی پنل باطل میکنه و اونوقت آی وب هیچ همکاری ای با شما جهت تغییر آیپی اصلی سرور و خرید لاینسس جدید نمیکنه . هیچ !

Mrx

Active Member
سلام دوستان
در صحبت جدیدی ک با دیتا سنتر آی وب داشتم اونا ینجوری گفتن !

ما تضمین میکنیم حتی اگر در ایران از سوی کشور ما جنگ هم بشه نه لایسنس سی پانلتونو قطع میکنیم نه یوزرتونو ساسپنت میکنیم

من هم گفتم با این شدت مطمئنید
اونا هم گفتند بله اگر از آی وب خرید کنن خود آی وب تضمین میکنه و شما یگه کاری با اینهاش نداشته باشید !

آیا حقیقت داره ؟
من یکی از سرور هام ( البته نه هاستینگ) روی آی وب هستش !

نظرتونو بگید راستی یه کپی هم از صحبتمون گرفتم اما بجز چاق سلامتی تمام حرفهاش ترجمع شده همینه !

آیا به شما ها هم اینجوری گفتن ؟ ؟؟؟؟

یه سری 6 ماه پیش منم رو بن کردن !!! واسه همین دیگه برای اهستینگ از دیتا سنتر آی وب استفاده نمیکنم !!!
با سلام

من با iweb كار ميكنم و لايسنس cpanel من بسته شد و گفتند كه به خاطر اينكه از ايران هستيد ... و گفتند Plesk نصب كنيد ! و هيچ راه ديگه اي نداريد و اينكه چند روزه خيلي Support ضعيفي دارند:)

karajhost

New Member
سلام دوست عزيز
فكر نميكنم اين بحث نتيجه مشخصي داشته باشه بالاخره آي وب هم شركت دولتيه !!!

در صورتي كه مشتريان هاستينگ شما از وضعيت به وجود آمده ناراضي هستند من ميتونم سروري رايگان براي مشتركين شما درست كنم تا ببينيم وضعيت چي ميشه و به كجا ميرسه !

ممنون دوست عزيز و موفق باشيد ...

mamoolhacker

Active Member
sepehr10 نوشته اصلی ارسال شده توسط

لایسنس همگی ما توسط فردی به نام joshua باطل شده که 2 تا پست دولتی داره . ( در پروفایلش خوندم)
فک نکنم بقیه کارمندان Cpanel زیر سیبیلی رد کنن با وجود این josha اگر هم کاری نداشته باشن این مردک اونجا نشسته .

جدیدترین ارسال ها

بالا